stymulacja mięśni "motylkami"? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-21, 20:45   #1
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454

stymulacja mięśni "motylkami"?


witam. Ten temat pewnie się już tutaj pojawiał ale nie bardzo wiem jak go ugryźć więc zacznę nowy Ostatnio zaciekawiło mnie pewne urządzenie, które można zamówić w tv. Ma postać "motylków" i okrągłych przyssawek (takie jakby diody z drucikami które przykleja się do ciała..działa na baterię), które odpowiednio stymulują pracę różnych mięśni. Czyli teoretycznie bez wielkiego wysiłku można mieć jakieś efekty Czy któraś z Was posiada może coś takiego albo wie jak to działa w rzeczywistości? Czy warto się tym zainteresować?
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-21, 22:32   #2
Limonka_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 18
GG do Limonka_27
Re: stymulacja mięśni "motylkami"?

Dołączam się do pytania. Idzie wiosna i trzeba troszkę nagromadzonego zimą tłuszczyku zgubić. Dość często w tv, ale nie tylko, można spotkać się właśnie z takimi cud-urządzeniami, za pomocą których bez wysiłku można stacić kilka centymetrów tu i tam Czy ta elektrostymulacja faktycznie działa? Czytałam też o zabiegach tj. body-therm i slim up, ponoć dają niesamowite i szybkie efekty. Czy któraś z Was poddawała się takim zabiegom? Czy jakikolwiek gabinet w Elblągu wykonuje te zabiegi? Czekam na info i pozdrawiam
Limonka_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-22, 02:52   #3
KingaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 22
Re: stymulacja mięśni "motylkami"?

Witam.Chciałam się z wami podzielić moim doświadczeniem.Otóż tydzień temu zapisałam się na "odchudzanie"(slimmin g) poprzez metodę elektrostymulacji.Polega to na nałożeniu przez Pania kosmetyczkę elektrod(6-8) na umięśnione części ciała,np.
na brzuch, uda i biodra(leżąc na plecach)lub na pośladki,uda z tyłu i mięśnie na ramionach (leżąc na brzuchu).Następnie poprzez podłączone elektrody przechodzi prąd ,który stymuluje prace mięśni(pobudza je do pracy).
Zabieg nie jest bolesny,jedynie odczuwa się jakby "mrowienie" Sesja trwa od pół godziny do godziny.
Ja wzięłam już trzy zabiegi po godzinie każda (co dwa dni według wskazań kosmetyczki)i jak narazie efekty sa słabo widoczne,ale ponoć po dziewięciu można schudnąć o dwa rozmiary.Jedynie co zauważyłam-moja skóra jest znacznie napięta i jakby lekko spłyciło to mój cellulit. za dwa tygodnie podzielę się z wami następnym spostrzeżeniem. Pozdrawiam.
Limonka_27 napisał(a):
> Dołączam się do pytania. Idzie wiosna i trzeba troszkę nagromadzonego zimą tłuszczyku zgubić. Dość często w tv, ale nie tylko, można spotkać się właśnie z takimi cud-urządzeniami, za pomocą których bez wysiłku można stacić kilka centymetrów tu i tam Czy ta elektrostymulacja faktycznie działa? Czytałam też o zabiegach tj. body-therm i slim up, ponoć dają niesamowite i szybkie efekty. Czy któraś z Was poddawała się takim zabiegom? Czy jakikolwiek gabinet w Elblągu wykonuje te zabiegi? Czekam na info i pozdrawiam

Limonka_27 napisał(a):
> Dołączam się do pytania. Idzie wiosna i trzeba troszkę nagromadzonego zimą tłuszczyku zgubić. Dość często w tv, ale nie tylko, można spotkać się właśnie z takimi cud-urządzeniami, za pomocą których bez wysiłku można stacić kilka centymetrów tu i tam Czy ta elektrostymulacja faktycznie działa? Czytałam też o zabiegach tj. body-therm i slim up, ponoć dają niesamowite i szybkie efekty. Czy któraś z Was poddawała się takim zabiegom? Czy jakikolwiek gabinet w Elblągu wykonuje te zabiegi? Czekam na info i pozdrawiam
KingaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-22, 11:22   #4
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: stymulacja mięśni "motylkami"?

Tutaj coś na temat abgymnica Jeśli celem ma być zrzucenie kilku kg., wzmocnienie mięśni to jest to wyrzucenie pieniędzy w błoto.
http://www.sfd.pl/temat69347/

pozdrawiam
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-22, 21:37   #5
aspiryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 50
Re: stymulacja mięśni "motylkami"?

daj sobie spokój!!!! No chyba że masz za duzo kasy i nie wiesz co z nia robić! Te reklamy są dla idiotów /sorry/ nie wierz w te bzdury!! Naprawdę nie do wiary że takie kity ludziom wciskają, że dzieki jakimś plasterkom można miec figurę super gwiazdy!!! A już te diody, abgymnic itp to totalne dno

Jeśli naprawdę chcesz schudnć, czy wyrobić sobie troszke mieśnie, zamiast oglądać te bzdury, weź rowerek popedałuj 30 minut przy muzyczce (lub na dwór, jest juz tak ładna pogoda), potem polecam ćwiczenia na brzuszek typu 8 min abs (można ściągnąć z osiołka lub kazzy)lub jeszcze jakies inne - naprawdę to daje efekty!!! Sparwdzone,u mnie po niecałym tygodniu u mnie ubyło kilogram!!! Poza tym ciało jest bardziej sprężyste i będziesz sie lepiej czuła.

Wierz mi, bez wysiłku na 100% NIE OSIĄGNIESZ ZADOWOLAJĄCYCH EFEKTÓW!!!! Żadne diody ani plasterki ci w tym nie pomogą, nie wierzcie temu dziewczyny nie dajcie sobą manipulować!!!

Poprostu trzeba wziąść sie w garść, wywalić wsyztkie ciasteczka, czekoladki, kupić duzo wody mineralnej i jazda za rower! Ja wierze tylko w wysiłek (!!!) diete (!!!)<no może nie za ostrą> no i może być trochę karnitynki....
aspiryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-22, 22:01   #6
KingaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 22
Re: stymulacja mięśni "motylkami"?

Aspiryna może masz i rację z tą elektrostymulacja(może nie działa)ale w moim przypadku akurat jest tak, że ja już długo ćwicze regularnie, odżywiam sie zdrowo i L-karnitynke też zażywam i owszem efekty są ,ale dzisiaj po kolejnym zabiegu (możesz wierzyć lub nie)obwód bioderek jest mniejszy o prawie cm. I co teraz ? Wniosek nasuwa się
sam.Przy każdej kuracji odchudzajacej ważna jest dieta ,ćwiczenia ,a że można sobie troszke dopomóc właśnie przez tego rodzaju zabieg nie widzę w tym nic złego,biorąc pod uwage,ze ten zabieg traktuję jako swego rodzaju masaż.
Pozdrawiam
aspiryna napisał(a):
> daj sobie spokój!!!! No chyba że masz za duzo kasy i nie wiesz co z nia robić! Te reklamy są dla idiotów /sorry/ nie wierz w te bzdury!! Naprawdę nie do wiary że takie kity ludziom wciskają, że dzieki jakimś plasterkom można miec figurę super gwiazdy!!! A już te diody, abgymnic itp to totalne dno
>
> Jeśli naprawdę chcesz schudnć, czy wyrobić sobie troszke mieśnie, zamiast oglądać te bzdury, weź rowerek popedałuj 30 minut przy muzyczce (lub na dwór, jest juz tak ładna pogoda), potem polecam ćwiczenia na brzuszek typu 8 min abs (można ściągnąć z osiołka lub kazzy)lub jeszcze jakies inne - naprawdę to daje efekty!!! Sparwdzone,u mnie po niecałym tygodniu u mnie ubyło kilogram!!! Poza tym ciało jest bardziej sprężyste i będziesz sie lepiej czuła.
>
> Wierz mi, bez wysiłku na 100% NIE OSIĄGNIESZ ZADOWOLAJĄCYCH EFEKTÓW!!!! Żadne diody ani plasterki ci w tym nie pomogą, nie wierzcie temu dziewczyny nie dajcie sobą manipulować!!!
>
> Poprostu trzeba wziąść sie w garść, wywalić wsyztkie ciasteczka, czekoladki, kupić duzo wody mineralnej i jazda za rower! Ja wierze tylko w wysiłek (!!!) diete (!!!)<no może nie za ostrą> no i może być trochę karnitynki....
KingaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-23, 08:51   #7
aspiryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 50
Re: stymulacja mięśni "motylkami"?

hej! Oczywiście, można sobie dopomóc..... ale nie można wierzyć, że używanie takich rzeczy sprawi że będzie się mieć super sylwetkę. Naprawdę ci modele i modelki którzy to reklamują, muszą duzo kasy za to dostawać, oni napewno nie wyrobili sobie ciała "motylkami" - to nawet brzmi głupio.

Oczywiście, uważam że taki zabieg może być swojego rodzaju masażem, robiony oczywiście przez jakąś osobę doświadczoną...

A swoją drogą to bardzo dużo zależy od organizmu, u mnie np bardzo szybko widac jakieś efekty.

pozdrawiam
aspiryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-11, 14:06   #8
sylwuchna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2
Re: stymulacja mięśni "motylkami"?

Hej!! Ja równiez uwierzyłam w czarodziejską moc "motylka"!!! Powiem szczerze że ektów rewelacyjnych nie zauwarzyłam, a za to po tym urzadzeniu schodzi skóra!!!! To jest coś strasznego!!! Przez pierwsze dni to boli pózniej robi sie stwardniałe i po jakiś 2 tygodniach zaczyna sie złuszczać. Skończyłam go uzywać jakis miesiąc temu a moja skóra jeszcze sie nie zregenerowała!!! Dodaty jeszcze ze musiałam z tym chodzić do lekarze po specjalne kremy wiec tylko wyżuciłam pieniązki!! A nie powiem żebym miała ich dużo...
sylwuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.