Prezent gwiazdkowy dla mamusi (?) - pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-01, 21:19   #1
lena_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 44

Prezent gwiazdkowy dla mamusi (?) - pomocy


Witajcie,

Dziewczyny chciałabym Was prosić o opinię ws prezentu gwiazdkowego dla mojej mamy. Nie wiem na co się zdecydować...

Moja mama miała bardzo ciężkie życie co niestety odbiło się na jej wyglądzie jej twarzy... Wiem, że przez to nie czuje się atrakcyjna - chciałabym to zmienić, pomóc jej... właśnie przez prezent gwiazdkowy...

Myślałam nad:

1. Zestaw kosmetyków do twarzy: mam na uwadze krem z IsisPharma na przebarwienia (mama ma hiperpigmentację), jakieś serum z EsteeLauder na zmarszczki (dla 48 latki) + jakiś krem na noc, na dzień i pod oczy - taki uzbierany przeze mnie zestaw kosmetyków

2. Voucher na weekend do SPA (niestety nie stać mnie żeby wysłać ją na dłuższy pobyt)

3. Bon o określonej wartości do salonu kosmetycznego


Jak myślicie, co najlepsze?
A może coś innego mogłoby jej pomóc?

Bardzo Was proszę o opinię
lena_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 21:24   #2
dziobun
Zadomowienie
 
Avatar dziobun
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 554
Dot.: Prezent gwiazdkowy dla mamusi (?) - pomocy

Kosmetyczka, ale raczej seria zabiegów niż nałożenie masek za 500zł na raz Ewentualnie kosmetyki. SPA jest fajne, ale kojarzy mi się raczej z leżeniem w jacuzzi niż dbaniem o twarz
dziobun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 01:01   #3
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Prezent gwiazdkowy dla mamusi (?) - pomocy

chyba tez bym była za seria zabiegów u kosmetyczki,spróboj upolowac cos na grouponie
czasem trafiaja sie fajne zabiegi w dobrych salonach,
moze kriomezolifting?
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 17:12   #4
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Prezent gwiazdkowy dla mamusi (?) - pomocy

tylko dokladnie sprawdz dany gabinet kosmetyczny. Umnie ciocia dostala taki prezent, bon podarunkowy do instytutu medycyny estetycznej i kosmetologii. Byl baardzo zadowolona

Powodzenia

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2012-12-02 o 17:13
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 23:10   #5
karolcia_ce
Przyczajenie
 
Avatar karolcia_ce
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 8
Dot.: Prezent gwiazdkowy dla mamusi (?) - pomocy

Ja kiedyś mojej mamie zafundowałam dzień w spa i była zachwycona. Ale seria zabiegów też jest dobry pomysłem
karolcia_ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 12:20   #6
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Prezent gwiazdkowy dla mamusi (?) - pomocy

Jeśli byłabym na miejscu Twojej mamy chciałabym zapewne odpocząć i zrelaksować się, dlatego myślę, że najlepszym prezentem będzie odprężenie się w salonie masażu wśród delikatnej muzyki, zapominając o codzienności ukoić swoje zmysły i ciało.

Poszukałabym sprawdzonego salonu w Twojej okolicy m.in za pośrednictwem wizażu i zadzwoniła, zapytała co mogą doradzić, jaką promocję zrobić. Niedawno miałam okazję korzystać z hammam marokańskiego, gdzie cały rytułał trwał 3,5 godziny, byłam zachwycona. Wyciszyłam się i czułam jak nowo narodzona, skóra miękka i jedwabiście gładka, delektowałam się wspaniałymi zapachami, cudowną i spokojną muzyką i świeżymi owocami - myślę, że mama również byłaby zadowolona. Weekendy w SPA są chyba przereklamowane, kosztują dużo a zabiegów praktycznie wcale nie ma.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 11:37   #7
Joasia3212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 49
Dot.: Prezent gwiazdkowy dla mamusi (?) - pomocy

Ja w tym roku postanowiłam zrobić coś sama, wszystko dziś można kupić - jednak chyba najbardziej w pamięci zostają prezenty w które włożyliśmy swoje serce. Ja zebrałam stare zdjęcia odnowiłam je troszkę stworzyłam z tego prezentację na DVD Dodatkowo zwykłą szkatułkę drewnianą postanowiłam obkleić zdjęciami które wydrukowałam całość oddałam do lakierowania świetna pamiątka Mam nadzieje że się spodoba
Joasia3212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.