DJ na wesele - cena - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-11, 16:23   #1
_Aniolek_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4

DJ na wesele - cena


Hej Dziewczyny.
Wiem, że ten wątek już się pojawiał, ale niestety nie mogę znaleźć informacji jaka mnie interesuje.
Chciała bym wiedzieć czy cena DJ zależy od wielkości imprezy? Będziemy mieli dość spore wesele (około 300 osób) i zastanawiam się czy w takim przypadku cena nie będzie wyższa od tych na które trafiałam w necie.
_Aniolek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 07:34   #2
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: DJ na wesele - cena

U większości dj nie, cena przy 60 i 260 osobach byłaby taka sama. Zależy co chcesz mieć, tzn niektórzy dj oferują dodatkowe swiatła, dym, pokaz slajdów, itd, itp... Od tego jest wtedy uzależniona cena. Przy poszukiwaniach zdarzył sie nam 1 dj, którego cena różniła się w zależności od ilości osób na imprezie, a rozmawialiśmy z ok 20 osobami.
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2009-10-12 o 13:59
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 08:59   #3
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: DJ na wesele - cena

nie spotkałam się aby cena opłaty za DJ była uzależniona od ilości osób. Sama będę miała DJ i nawet nie spytał mi się na ile osób wesele Także kobieto nie daj się wkręcić
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 13:37   #4
pati1920
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 309
Dot.: DJ na wesele - cena

Mnie też się nie wydaje, żeby liczba osób miała jakiś wpływ na cenę. U mnie DJ'e, niezależnie od liczby gości biorą tak około 1000zł.
__________________
Jesteśmy razem od 27.11.2004
Zaręczyliśmy się 9.11.2008
Nasz ślub 26.06.2010
pati1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 14:07   #5
Ona888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7
Dot.: DJ na wesele - cena

Hej !!
My również będziemy mieli DJ-a
Pobieramy się w 2010 r. i płacimy 2 tys.
W tamtym roku byłam na weselu u brata i właśnie ten DJ prowadził całą imprezę-byłam zachwycona i sami się na niego zdecydowaliśmy !!!

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Nas również nie pytał o liczbę gości, przecież to bez znaczenia czy jest osób 15 czy 150 !!!
Ona888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 15:06   #6
molly18
Raczkowanie
 
Avatar molly18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 321
Dot.: DJ na wesele - cena

Dowiedz sie tylko jaki ma sprzet, zeby bylo odpowiednie naglosnienie
molly18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 16:22   #7
_Aniolek_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: DJ na wesele - cena

Dzięki Dziewczyny.
Byłam właśnie na spotkaniu z jednym DJ. Mówił, że na 300 osób to większa sala i on musi mocniejszy sprzęt przywieść, i że koszty mogą się zwiększyć nawet dwukrotnie. Ale jeśli piszecie, że to raczej nie powinno mieć wpływu to będę szukać dalej. Trochę mi szkoda bo wiem że ten z którym rozmawiałam jest świetny.
_Aniolek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 17:09   #8
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: DJ na wesele - cena

standardowa cena u dobrego DJ to ok. 2 tys. za wesele. Liczba gości nie jest ważna, ważne jest, żeby wcześniej posłuchać co taki DJ ma w repertuarze, jaki ma sprzęt i czy prowadzi wesele w charakterze konferansjera. Zawsze warto się spotkać, omówić repertuar, charakter muzyki i zabaw i dowiedzieć się o możliwe efekty specjalne, zwłaszcza podczas pierwszego tańca. Ja miałam na swoim weselu puszczany dym i bańki mydlane, ale efektów przy dzisiejszej technice jest mnóstwo.
DJ, który mówi, że na większą liczbę osób policzy więcej jest zwyczajnym naciągaczem. Profesjonaliści zaopatrzeni są w dobry sprzęt na każde warunki (prowadzą nie tylko wesela, a jeśli nawet to każde bez dodatkowych opłat na liczbę gości), a dodatkowy wzmacniacz to nie powinna być kwestia ceny, a raczej dodatkowej wtyczki do prądu.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 15:13   #9
DwaWilki
Raczkowanie
 
Avatar DwaWilki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 60
Dot.: DJ na wesele - cena

Włączę się.
Są świetni prezenterzy i są fatalni prezenterzy. Bardzo warto dowiedzieć się, gdzie dany prezenter będzie w najbliższym czasie pracować na weselu i pojechać tam na czas oczepin. Nieraz widziałem takich chwilowych "gości" sprawdzających potencjalnych usługodawców. Lepszej metody nie ma.

Przedostatnio, fotografując przyjęcie, zapytałem prezentera, jak zamierza poprowadzić podziękowanie rodzicom. Odpowiedział mi, że można zrobić to na 5, 6 sposobów. Ładnie rzecz mi przedstawił, a fatalnie rzecz później poprowadził. W czasie i podziękowania, i zabaw oczepinowych brak było tempa, zabawy były niemrawe, etc. Jednocześnie na pierwszy rzut oka wydawał się wysokiej klasy profesjonalistą (www, samochód z nalepką firmową, sprzęt, ubiór...)
Oczywiście spotykałem też świetnych fachowców, których chętnie sam zatrudniłbym. Przykład: na jednym z wesel państwo młodzi zatrudnili i prezentera, i trzech sympatycznych, rumianych panów w strojach ludowych z instrumentami.
Pierwszy miał bawić przy tańcu, drudzy mieli zabawiać przy stole. Niedługo trwało, gdy młodzi zdecydowali, że prezenter będzie monopolistą - był świetny. A panowie z bębnem i arkodeonem? Ci z żalu wielkiego upili się i podrywali młode panie...

Chcecie być pewne, to nie ograniczajcie się do oglądania dema i wysłuchiwania gładkich tekstów, a zobaczcie człowieka w akcji!
Pozdrawiam
DwaWilki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 10:15   #10
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: DJ na wesele - cena

__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 17:09   #11
MajsterkaANB
Zakorzenienie
 
Avatar MajsterkaANB
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 780
Dot.: DJ na wesele - cena

Odświeżam wątek - ile płacicie za usługi swoich DJ?
Jaki mają sprzęt, jak prowadzą imprezę?
__________________

MajsterkaANB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 13:33   #12
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: DJ na wesele - cena

Ja też będę miała DJ i płacę 1600zł i to nie jest zależne od liczby gości

ze strony Dj

SPRZĘT DJ
Muzykę prezentuje na wysokiej klasy sprzęcie dla DJ ów, a za jakość odtwarzanych utworów odpowiada połączenie profesjonalnych gramofonów z nowoczesnym mikserem z wbudowanym interfejsem dźwiękowym MIDI.
__________________
Kocham Cię mój maluszku



Edytowane przez pati0090
Czas edycji: 2014-01-15 o 13:35
pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 08:22   #13
laluna72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: DJ na wesele - cena

U nas na weselu grał Marek wojciechowski. Jego pseudonim Dj Marko. Muszę powiedzieć, że to był strzał w dziesiąkę. Muzyka rewelacja, prowadzenie super, zabawy oczepinowe jakich jeszcze nie widziałam. Co do sprzętu to nie znam się na markach ale oświetlenie było bardzo fajne a muzka bardzo czysta. Wszysko było słychać co mówi i nie było żadnych dudnień jak u mojego brata na weselu gdzie grał zespół, zresztą jest zły do tej pory bo nie dość, że zapłacił dwa razy więcej niż ja to u mnie goście bawili się o niebo lepiej. Fajne było to, że pomógł nam zaplanować scenariusz wesela i uczulił na co zwracać uwagę.
Napradę jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Dj Marko jest z okolic Lublina
laluna72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 17:49   #14
MarioMario
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 11
Dot.: DJ na wesele - cena

Witam
Zarejestrowałem się na forum aby odpowiedzieć na pytania, może coś pomogę. Cena za Dja w stolicy oscyluje w granicach 1500-2000zl a ci najdrożsi życzą sobie 2500zł. Jeżeli chodzi o cenę proporcjonalną do wielkości wesela to napiszę tak, że wesele na 100 osób a na 200 to różnica jakby dwukrotna. Tak naprawdę 200 osób mieści się w większej sali która wymaga dodatkowego nagłośnienia. Dje którzy piszą że cena nie gra roli albo nie grali takich wesel (wesele z dj-em to zwykle 120-max 150 osób) chcą złapać zlecenie i wtedy jest wszystko na tak lub zawsze wożą porządny sprzęt. Czasami np przy salach dzielonych jest konieczność nagłośnienia obu sal. Nie wyobrażam sobie np aby na sali gdzie siedzą goście nie słyszeli muzyki albo tego co się mówi przez mikrofon. Pozdrawiam.
MarioMario jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 12:25   #15
ingebr
Przyczajenie
 
Avatar ingebr
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 26
Dot.: DJ na wesele - cena

Cytat:
Napisane przez MarioMario Pokaż wiadomość
Witam
Zarejestrowałem się na forum aby odpowiedzieć na pytania, może coś pomogę. Cena za Dja w stolicy oscyluje w granicach 1500-2000zl a ci najdrożsi życzą sobie 2500zł. Jeżeli chodzi o cenę proporcjonalną do wielkości wesela to napiszę tak, że wesele na 100 osób a na 200 to różnica jakby dwukrotna. Tak naprawdę 200 osób mieści się w większej sali która wymaga dodatkowego nagłośnienia. Dje którzy piszą że cena nie gra roli albo nie grali takich wesel (wesele z dj-em to zwykle 120-max 150 osób) chcą złapać zlecenie i wtedy jest wszystko na tak lub zawsze wożą porządny sprzęt. Czasami np przy salach dzielonych jest konieczność nagłośnienia obu sal. Nie wyobrażam sobie np aby na sali gdzie siedzą goście nie słyszeli muzyki albo tego co się mówi przez mikrofon. Pozdrawiam.
dobrze mówisz, niedawno przeglądałam ofertę firmy Flesh Agency i faktycznie najniższe stawki zaczynają się od 1500 zł, a cena uzależniona jest nie tylko od atrakcji, ale także ilości osób, tak jak napisałaś im większa sala, tym więcej sprzętu potrzeba, przecież wszyscy goście powinni dobrze słyszeć muzykę, a nie tylko ci co znajdują się blisko DJ'a, moim zdaniem akurat na nagłośnieniu nie powinno się oszczędzać
ingebr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 12:55   #16
djdamian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 7
Dot.: DJ na wesele - cena

Należy też zwrócić uwagę, że cena zależy od rejonu. We Wrocławiu są inne ceny niż w Kaliszu. Różnią się te miasta również kosztem życia. W mojej okolicy 1300 zł za DJ-a to wręcz zaporowa cena a w Poznaniu prezenter z porównywalnym sprzętem i doświadczeniem zaczyna rozmowę od 2000 zł.
djdamian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-22 13:55:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.