Lakiery hybrydowe cz.5 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-07-11, 13:17   #2581
stotek
Rozeznanie

Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez tatty Pokaż wiadomość
Nie słyszałam nigdy o jedwabie do paznokci, dla mnie to brzmi jak cuda na kiju.
A fiberglass?

Tak jak mówię, w poradniku FAQ jest to wymienione jako jedna z form zapobiegania łamaniu się paznokci punkt 7 http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=777479

No i z tego, co czytam, to jest to jedna z metod "stylizacji" paznokci - tak jak żel czy akryl. Też, by prawidłowo to wykonać, należy przestrzegać pewnych kroków, bla bla, no ale mi chodzi o to, że używam hybrydy, a chcę wzmocnić te paznokcie - i czy wystarczy kawałek jedwabiu wrzucić na pęknięcie czy muszę jechać z całym koksem

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2018-07-11 o 13:20
stotek jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 14:03   #2582
renia6_2_0
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kaate93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny juz drugi raz po zdjęciu hybrydy na niektórych paznokciach mam delikatne żółte przebarwienia. Cały czas uzywam bazy semilac, lakierów i topu również. Primer mam jakiś no name. Nigdy wczesniej nie miałam takiego problemu. Czy to może być wina bazy czy bardziej Primera? Spróbować zmienić na inną? Neonail dobrze współgra z semilakiem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od zawsze używam neonail i semilac i tu problemu nie zauwazylam, to raczej wina primera
renia6_2_0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 17:19   #2583
Lokowana
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
A fiberglass?

Tak jak mówię, w poradniku FAQ jest to wymienione jako jedna z form zapobiegania łamaniu się paznokci punkt 7 http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=777479

No i z tego, co czytam, to jest to jedna z metod "stylizacji" paznokci - tak jak żel czy akryl. Też, by prawidłowo to wykonać, należy przestrzegać pewnych kroków, bla bla, no ale mi chodzi o to, że używam hybrydy, a chcę wzmocnić te paznokcie - i czy wystarczy kawałek jedwabiu wrzucić na pęknięcie czy muszę jechać z całym koksem
Ja to znam jako patent na zlepienie pęknięcia - jedwabiem lub torebką od herbaty Nakładam kawałek na mokrą bazę, utwardzam i jeszcze jedna warstwa. Jak coś odstaje, to piłuję i "jadę dalej z koksem"
Stary 2018-07-13, 05:44   #2584
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Hej
Mam pytanie: przymierzałam ostatnio w sklepie buty i zafarbowały mi się 3 paznokcie u stóp Nie wiem, czym to zmyć. Próbowałam cleanerem, spirytusem, nic. A paznokcie malowałam niecały tydzień temu
Oktawiaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 06:48   #2585
stotek
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lokowana Pokaż wiadomość
Ja to znam jako patent na zlepienie pęknięcia - jedwabiem lub torebką od herbaty Nakładam kawałek na mokrą bazę, utwardzam i jeszcze jedna warstwa. Jak coś odstaje, to piłuję i "jadę dalej z koksem"
O, i dziękuję skoro tak daje radę, to kupię sam pasek jedwabiu i tym będę wzmacniać pęknięcia

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2018-07-13 o 06:48 Powód: literówka
stotek jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 15:59   #2586
tatty
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lokowana Pokaż wiadomość
O nie pomyślałam o tym wcześniej, żeby kawałek materiału zatopić w bazie, do tej pory łatałam pęknięcia samą bazą (nie polecam ) lub bazą z akrylem.

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości