NA-KD - Szwedzki sklep internetowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-14, 16:42   #1
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638

NA-KD - Szwedzki sklep internetowy


Zachęcam do wymieniania się opiniami na temat zakupów zrobionych na stronie NA-KD.

www.na-kd.com

Ostatnio zaczęłam tam robić zakupy i chętnie wymienię się doświadczeniem związanym z zakupami na tej stronie.
Póki co, zamówiłam sukienkę, która powstała ze współpracy NA-KD z blogerką zwaną Iva Nikolina. Sukienka jest piękna, identyczna jak na zdjęciu. Ma dość nieprzyjemny zapach nowości, ale liczę, że zniknie on z którymś praniem. Krój tak mi się spodobał, że zamówiłam teraz drugą sukienkę ale w innym kolorze
Drugi mój zakup to sukienka firmy Fayt. Sukienka jest z wiskozy. Materiał jest solidny, dobrej jakości. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Podoba mi się, że praktycznie cały czas dostępne są jakieś kody rabatowe, które zmniejszają kwotę zakupów.
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-15, 19:11   #2
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: NA-KD - Szwedzki sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Zachęcam do wymieniania się opiniami na temat zakupów zrobionych na stronie NA-KD.

www.na-kd.com

Ostatnio zaczęłam tam robić zakupy i chętnie wymienię się doświadczeniem związanym z zakupami na tej stronie.
Póki co, zamówiłam sukienkę, która powstała ze współpracy NA-KD z blogerką zwaną Iva Nikolina. Sukienka jest piękna, identyczna jak na zdjęciu. Ma dość nieprzyjemny zapach nowości, ale liczę, że zniknie on z którymś praniem. Krój tak mi się spodobał, że zamówiłam teraz drugą sukienkę ale w innym kolorze
Drugi mój zakup to sukienka firmy Fayt. Sukienka jest z wiskozy. Materiał jest solidny, dobrej jakości. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Podoba mi się, że praktycznie cały czas dostępne są jakieś kody rabatowe, które zmniejszają kwotę zakupów.

Mozesz wstawić zdjęcie jak wyglądasz w tych sukienkach?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-15, 23:37   #3
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: NA-KD - Szwedzki sklep internetowy

Postaram się zrobić jutro zdjęcia. Na stronie danego produktu jest też dostępny film, na którym można zobaczyć ubranie w ruchu na modelce. Jednak nie kierowałabym się podanym niżej rozmiarem ciucha. Robiłam zwrot jednej sukienki, bo zamówiłam ją w rozmiarze S i niestety ale się w nią nie zmieściłam. Sukienka powinna mieć wszyty zamek. Może to by rozwiązało problem, bo wyglądała na sporą Sprawdziłam później na stronie produktu, że dużo wyższa ode mnie modelka ma niby na sobie rozmiar XS. Nie wiem jakim cudem ją założyła
Polecam też przeszukać instagram, jeżeli korzystasz.
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 19:35   #4
41a5bb885ce8145655f630d001d26af06a407e05_5ea8b5725a150
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5
Dot.: NA-KD - Szwedzki sklep internetowy

Proszę wstaw zdjęcie. Ja zrobiłam dziś swoje pierwsze zamówienie i czekam, aż przyjdzie do mnie paczka. Jestem ciekawa, jak wygląda polityka ich zwrotów.
41a5bb885ce8145655f630d001d26af06a407e05_5ea8b5725a150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 21:28   #5
Kdjdfn
Zakorzenienie
 
Avatar Kdjdfn
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3 082
Dot.: NA-KD - Szwedzki sklep internetowy

Ja w piątek dostałam swoje pierwsze zamówienie. Ciekawa jestem jak zw zwrotem, bo zamowiłam spódnice Levisa w 2 rozmiarach, mam nadzieję, że nie będzie problemu.
Kdjdfn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 23:44   #6
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: NA-KD - Szwedzki sklep internetowy

Ciągle zapominam zrobić obiecane zdjęcia zakupionych sukienek. Postaram się wrzucić coś niedługo, zanim letnie ciuchy pójdą na dno szafy.

Cytat:
Napisane przez Kdjdfn Pokaż wiadomość
Ja w piątek dostałam swoje pierwsze zamówienie. Ciekawa jestem jak zw zwrotem, bo zamowiłam spódnice Levisa w 2 rozmiarach, mam nadzieję, że nie będzie problemu.
Ze swojego doświadczenia mogę napisać, że robiłam zwrot dwóch rzeczy i wszystko było w porządku. Kurier odebrał przesyłkę i po około dwóch tygodniach dostałam zwrot na konto.

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Osobom zainteresowanym zakupami w sklepie NA-KD chętnie opiszę moje ostatnie zakupy.
Oprócz dwóch pierwszych udanych zakupów (sukienki noszą się bardzo dobrze), musiałam wykonać dwa zwroty. Zamówiłam tę samą sukienkę co poprzednio tylko w kolorze białym (poprzednia była różowa) i niestety ale było mi widać bieliznę. Pewnie gdybym założyła bieliznę w cielistym kolorze to wszystko wyglądałoby dobrze, ale musiałabym mieć taką bieliznę zawsze przygotowaną do założenia tej sukienki, co nie jest dla mnie wygodnym rozwiązaniem. Wolałam zrobić zwrot.
Drugi przypadek dotyczy sukienki zamówionej w rozmiarze S, która nie posiadała zamka, ani z tyłu, ani z boku, przez co nie mogłam jej założyć, gdyż nie zmieściłam zmieściłam się w barkach. Sukienka wyglądała na rozmiar większy niż rozmiar S, ale nie byłam w stanie jej przymierzyć - bałam się, że jak będę próbować na siłę, to jeszcze rozedrę materiał i nie będę mogła wtedy zwrócić sukienki.
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-22, 15:09   #7
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: NA-KD - Szwedzki sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Ciągle zapominam zrobić obiecane zdjęcia zakupionych sukienek. Postaram się wrzucić coś niedługo, zanim letnie ciuchy pójdą na dno szafy.



Ze swojego doświadczenia mogę napisać, że robiłam zwrot dwóch rzeczy i wszystko było w porządku. Kurier odebrał przesyłkę i po około dwóch tygodniach dostałam zwrot na konto.

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Osobom zainteresowanym zakupami w sklepie NA-KD chętnie opiszę moje ostatnie zakupy.
Oprócz dwóch pierwszych udanych zakupów (sukienki noszą się bardzo dobrze), musiałam wykonać dwa zwroty. Zamówiłam tę samą sukienkę co poprzednio tylko w kolorze białym (poprzednia była różowa) i niestety ale było mi widać bieliznę. Pewnie gdybym założyła bieliznę w cielistym kolorze to wszystko wyglądałoby dobrze, ale musiałabym mieć taką bieliznę zawsze przygotowaną do założenia tej sukienki, co nie jest dla mnie wygodnym rozwiązaniem. Wolałam zrobić zwrot.
Drugi przypadek dotyczy sukienki zamówionej w rozmiarze S, która nie posiadała zamka, ani z tyłu, ani z boku, przez co nie mogłam jej założyć, gdyż nie zmieściłam zmieściłam się w barkach. Sukienka wyglądała na rozmiar większy niż rozmiar S, ale nie byłam w stanie jej przymierzyć - bałam się, że jak będę próbować na siłę, to jeszcze rozedrę materiał i nie będę mogła wtedy zwrócić sukienki.

a moglabys sie odniesc co do ichniej rozmiarowki? warto kierowac sie tabela zamieszczona na ich stronie czy to loteria ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-22 15:09:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.