kosz dla manipulacji - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-16, 17:22   #121
americanpie2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 44
Dot.: kosz dla manipulacji

Cytat:
Napisane przez matcha Pokaż wiadomość
Po 1. Spasuj z tymi dziecinnymi tekstami w stronę innych użytkowniczek o braku intelektu.
Po 2. Dlaczego? Bo znalazła takiego jelenia, co to jej podbuduje ego, a ten jeszcze rozbija guano na atomy, wymyślając sytuację z przyszłości, która jest dosyć mało prawdopodobna. To jedna z możliwych odpowiedzi na Twoje pytanie "dlaczego?"
Po 3. Wyłącz tego caps locka, gdy do kogoś piszesz - to niegrzeczne.
Przecież to Ona podbudowywała mi ego cały rok akademicki
americanpie2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 17:25   #122
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: kosz dla manipulacji

Ja myślałam, ze problem już rozwiązany, skoro autor odmówił przyjścia na imprezę
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 17:26   #123
americanpie2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 44
Dot.: kosz dla manipulacji

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Ja myślałam, ze problem już rozwiązany, skoro autor odmówił przyjścia na imprezę
Mam nadzieję, że rozwiązany, ale coś czuję żę yeti da o sobie jeszcze znać
americanpie2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 17:29   #124
matcha
Zadomowienie
 
Avatar matcha
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 042
Dot.: kosz dla manipulacji

Cytat:
Napisane przez americanpie2 Pokaż wiadomość
Przecież to Ona podbudowywała mi ego cały rok akademicki
Teraz sobie podbudowuje ego, bo widzi, że taki jak ty będzie obmyślać jakieś plany działania i niestworzone historie. Sam fakt, że takie rozkminy zajmują ci czas może być dla dziewczyny zabawne i śmieszne jednocześnie.

Dopiszę jeszcze raz, bo chyba nie zauważyłeś, że poprzedni post edytowałam:
Zakładając, że dziewczyna nie jest dojrzała emocjonalnie, to w Waszym przypadku trafił swój na swego

Edytowane przez matcha
Czas edycji: 2018-07-16 o 17:30
matcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 17:31   #125
americanpie2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 44
Dot.: kosz dla manipulacji

Cytat:
Napisane przez matcha Pokaż wiadomość
Teraz sobie podbudowuje ego, bo widzi, że taki jak ty będzie obmyślać jakieś plany działania i niestworzone historie. Sam fakt, że takie rozkminy zajmują ci czas może być dla dziewczyny zabawne i śmieszne jednocześnie.

Dopiszę jeszcze raz, bo chyba nie zauważyłeś, że poprzedni post edytowałam:
Zakładając, że dziewczyna nie jest dojrzała emocjonalnie, to w Waszym przypadku trafił swój na swego
Czyli pasujemy do siebie

Edytowane przez americanpie2
Czas edycji: 2018-07-16 o 17:34
americanpie2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 18:07   #126
matcha
Zadomowienie
 
Avatar matcha
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 042
Dot.: kosz dla manipulacji

Cytat:
Napisane przez americanpie2 Pokaż wiadomość
Czyli pasujemy do siebie
Pod względem dziecinnego podejścia to tak
matcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 18:20   #127
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: kosz dla manipulacji

Cytat:
Napisane przez americanpie2 Pokaż wiadomość
Czyli pasujemy do siebie

No raczej!! Mówię Ci autorze bierz się za nią Dziewczyna ewidentnie na Ciebie leci a tej jej zagrywki tylko pokazują jak bardzo jej zależy. Bardzo ładnie z Twojej strony że chcesz zrobić jej łaskę i być z nią. Podziwiam taki altruizm Życzę wszystkiego najlepszego dla obojga z was i rychłego ślubu!
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 18:25   #128
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: kosz dla manipulacji

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Przecież to widać jak na dłoni, że autor to emocjonalnie dzieciak. A przy tym niewychowany.

siła spokoju
Idealnie do siebie pasuja
Stworzyliby jedno wielkie, wspolne bagienko
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 20:14   #129
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: kosz dla manipulacji

Cytat:
Napisane przez americanpie2 Pokaż wiadomość

Czy ja napisałem, ze zamieniła kilka razy dwa słowa? Było to morze słów.

Problem w tym że wy dopowiadacie sobie sobie same, lub, piszecie jak wy to rozumiecie.
Ja po pierwsze nie wiem jak można zamienić morze słów i nie wiedzieć czy się macie ku sobie czy nie. Jeśli piszesz coś w stylu że takich jak ona jest wiele i nie musisz wcale teraz ani z nią to znaczy że
a) albo Ci na niej wcale nie zależy (więc daj sobie z nią spokój bo drugi człowiek to nie zabawka)
b) albo Ci zależy i tylko zgrywasz na forum zimnego drania.

Sam ze sobą bądź szczery i zdecyduj co robić. Nikt Ci nie zagwarantuje czy dziewczyna będzie chciała czy nie, na tym polega dojrzałość żeby mimo niepewności coś zadziałać w celu swojego szczęścia biorąc na klatę że może nie wyjść. I być ponad "manipulacje" drugiej strony, w tych sprawach trzeba umieć schować dumę do kieszeni żeby dostać w zamian coś lepszego, bo ze swoją dumą będziesz sam jak się nie otworzysz na drugiego człowieka.
Ty byś chciał mieć jasność zanim zrobisz jakikolwiek krok. No sorry, tak nigdy nie będzie. Jak nie masz jaj to nie będziesz miał dziewczyny

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez americanpie2 Pokaż wiadomość

Wątek o tym co zrobić jeśli po koszu JEDNAK ZE CHCE? I na przyszłość jak zachować twarz jeśli się okaże kosz ściemą. Jejku cały czas o tym wałkuje, a do niektórych nie dociera
Możesz jej powiedzieć że nie musi się wygłupiać dalej w tym stylu, bo Ty chcesz z nią być, po prostu/ nie jesteś zainteresowany chociaż jest miła(niepotrzebne skreślić). Prosto i jasno, ale to wymaga pewnej dozy pewności siebie i poczucia własnej wartości (chociaż Ty to przewrotnie uważasz za ujmę na honorze. Prawdziwy facet się nie boi swoich uczuć).

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez americanpie2 Pokaż wiadomość
A oczywiście, ego mam, frajerem nie jestem hi hi hi, Desperacja? To chyba ona latac rok, a nie u mnie
O jezus, przeczytaj to sobie za 10 lat. Spalisz się ze wstydu
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 20:51   #130
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: kosz dla manipulacji

Cytat:
Napisane przez americanpie2 Pokaż wiadomość
Czyli pasujemy do siebie


No, idealnie. Przynajmniej oboje oszczędzicie innym, ogarniętym ludziom, związków z Wami
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 09:20   #131
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: kosz dla manipulacji

Cytat:
Napisane przez americanpie2 Pokaż wiadomość
Jestem studentem, i wydawało mi się, że jedna dziewczyna z grupy mnie "podrywa", nigdy niczego nie było wprost, ale uśmiechy zaloty, etc, nie będę się rozpisywał, ale czuć że coś jest inaczej niż zwykle. Czekałem, i nie robiłem nic, bo w sumie nie byłem pewny czy faktycznie czy to podryw na 100%. Ona też nie poszła w żaden konkret-raczej z tych księżniczek, że tylko miła ładny uśmiech czy jak leci, ale o jakimś zaproszeniu, czy coś to zapomnij. No i tak trwało, była miła, potem stało się trochę inaczej, że raz była miła a czasami choć rzadko jakaś zła na mnie, i robiła jakieś złośliwości, ale to rzadko, a potem znów była do rany przyłóż. W sumie tej jej chwiejności miałem dość, i postanowiłem zaprosić ją na spotkanie pizze czy kino, i .....dostałem kosza-coś w stylu, że z kolegami z uczelni się nie spotyka.
Potem za kilka dni, jej najlepsza koleżanka-która ma chłopaka, zaprasza mnie na wspólne wyjście, gdzie i będzie ona-ta która dała mi kosza. Powiedziałem, że się zastanowię, ale wiadomo o co chodzi, najpierw kosz, potem ustawka przez jej koleżankę.

Zastanawiam się jak powinienem postąpić aby zachować honor. Jestem prawie pewny że na tym spotkaniu koleżanka to przykrywka, a będzie ona i tam ze chcę się do mnie zbliżyć, a być może związać się ze mną, czy zacząć spotkania, jak chłopak z dziewczyną. Ale czy po wcześniejszym koszu gdzie notabene zaproszenie mnie jej kosztowało mnóstwo stresu i odwagi a po otrzymaniu kosza, powinienem lecieć jak piesek? Czy może pierwszy kosz powinien zamknąć sprawę raz na zawsze i zapomniecć o niej?

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Odpisze ktoś

Dziewczyna Autorze powiedziała Ci wprost że nie jest zainteresowana tą znajomością i tylko na tym powinieneś się skupić .Może trochę Cię kokietuje ,nie wiadomo ..jednak ja na Twoim miejscu zlałabym pannę na całej linii i nie utrzymywała z nią żadnych kontaktów czy zażyłość. Skoro ona nie chce niczego więcej a ona ma Ci do zaoferowania tylko koleżeństwo to nie baw się w takie coś bo skończysz faktycznie jako frajer latający za nadętą księżniczką która Cię zwodzi .


Na imprezę bym poszła ale dla Siebie jedynie .

Edytowane przez 54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Czas edycji: 2018-07-17 o 09:22
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-17, 10:30   #132
zksiezyca
Raczkowanie
 
Avatar zksiezyca
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 260
Dot.: kosz dla manipulacji

Pasuje mi tylko jedno zdanie


Faceci są z Marsa a kobiety z wenus


zksiezyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 10:44   #133
olgalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 16
Dot.: kosz dla manipulacji

Nie chcę zakładać odrębnego wątku. Poznałam kiedyś chłopaka, dużo pisaliśmy, raz mnie zaprosił, później normalnie pisaliśmy. Po ponad tygodniu od spotkania zaczął mniej się odzywać tłumacząc, że ma więcej pracy i jeszcze doszły problemy osobiste, ale nadal fajnie pisał. W jakiś weekend zaproponowałam spotkanie, napisał, że da mi znać i jak coś to jutro czyli w niedzielę. W niedzielę się odezwał, żebym wybaczyła, ale jest zmęczony pracą i prywatnymi sprawami i kompletnie nie nadaje się do towarzystwa. Potem odzywał się fajnie, ale mniej pisaliśmy niż na początku znajomości, ja w końcu przestałam mu po dwóch dniach od tej odmowy odpisywać. Jak myślicie dobrze zrobiłam czy może faktycznie był w złym nastroju w tym czasie?
olgalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 10:48   #134
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: kosz dla manipulacji

Cytat:
Napisane przez olgalala Pokaż wiadomość
Nie chcę zakładać odrębnego wątku. Poznałam kiedyś chłopaka, dużo pisaliśmy, raz mnie zaprosił, później normalnie pisaliśmy. Po ponad tygodniu od spotkania zaczął mniej się odzywać tłumacząc, że ma więcej pracy i jeszcze doszły problemy osobiste, ale nadal fajnie pisał. W jakiś weekend zaproponowałam spotkanie, napisał, że da mi znać i jak coś to jutro czyli w niedzielę. W niedzielę się odezwał, żebym wybaczyła, ale jest zmęczony pracą i prywatnymi sprawami i kompletnie nie nadaje się do towarzystwa. Potem odzywał się fajnie, ale mniej pisaliśmy niż na początku znajomości, ja w końcu przestałam mu po dwóch dniach od tej odmowy odpisywać. Jak myślicie dobrze zrobiłam czy może faktycznie był w złym nastroju w tym czasie?
Dobrze zrobilas bo nie byl zainteresowany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 11:12   #135
olgalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 16
Dot.: kosz dla manipulacji

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Dobrze zrobilas bo nie byl zainteresowany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiedziałam do końca, bo jednak był zainteresowany rozmową, pytał co u mnie. Biłam się z myślami, bo jednak każdy może mieć gorsze chwile, ale za dużo o tym myślałam i dla swojego spokoju zakończyłam znajomość. Później nawet myślałam żeby jednak się odezwać
olgalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 11:44   #136
zksiezyca
Raczkowanie
 
Avatar zksiezyca
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 260
Dot.: kosz dla manipulacji

Cytat:
Napisane przez olgalala Pokaż wiadomość
Nie chcę zakładać odrębnego wątku. Poznałam kiedyś chłopaka, dużo pisaliśmy, raz mnie zaprosił, później normalnie pisaliśmy. Po ponad tygodniu od spotkania zaczął mniej się odzywać tłumacząc, że ma więcej pracy i jeszcze doszły problemy osobiste, ale nadal fajnie pisał. W jakiś weekend zaproponowałam spotkanie, napisał, że da mi znać i jak coś to jutro czyli w niedzielę. W niedzielę się odezwał, żebym wybaczyła, ale jest zmęczony pracą i prywatnymi sprawami i kompletnie nie nadaje się do towarzystwa. Potem odzywał się fajnie, ale mniej pisaliśmy niż na początku znajomości, ja w końcu przestałam mu po dwóch dniach od tej odmowy odpisywać. Jak myślicie dobrze zrobiłam czy może faktycznie był w złym nastroju w tym czasie?


Dobrze zrobiłaś.
Jak będzie naprawdę zainteresowany to uwierz, nie będziesz mieć do tego żadnych wątpliwości.
zksiezyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 13:20   #137
olgalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 16
Dot.: kosz dla manipulacji

Cytat:
Napisane przez zksiezyca Pokaż wiadomość
Dobrze zrobiłaś.
Jak będzie naprawdę zainteresowany to uwierz, nie będziesz mieć do tego żadnych wątpliwości.
Właśnie początkowo czułam zainteresowanie, później jakoś kontakt się zmniejszył, początkowo było kilkanaście wiadomości, później kilka, co prawda bardzo, bardzo obszernych z różnymi tematami
olgalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 15:00   #138
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: kosz dla manipulacji

A wiesz, ja akurat tak miałam parę lat temu, spotkałam się parę razy z facetem, wydawało się wszystko fajnie ale też coraz mniej się odzywał, coraz więcej miał problemów, kiedyś powiedział że się odezwie w przyszłym tygodniu i się nie odezwał, olałam go. Próbował parę razy nawiązać jeszcze kontakt ale ja sobie już z nim dałam spokój. Prawie pół roku później się wyjaśniło że był mną zainteresowany tylko rzeczywiście miał tyle problemów. Nadal chciał żebyśmy spróbowali ze sobą być. Ja już wtedy byłam jakiś czas z kimś innym więc mu grzecznie podziękowałam i odesłałam, ale zdarza się że rzeczywiście że w takiej sytuacji facet mówi prawdę
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 16:13   #139
olgalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 16
Dot.: kosz dla manipulacji

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
A wiesz, ja akurat tak miałam parę lat temu, spotkałam się parę razy z facetem, wydawało się wszystko fajnie ale też coraz mniej się odzywał, coraz więcej miał problemów, kiedyś powiedział że się odezwie w przyszłym tygodniu i się nie odezwał, olałam go. Próbował parę razy nawiązać jeszcze kontakt ale ja sobie już z nim dałam spokój. Prawie pół roku później się wyjaśniło że był mną zainteresowany tylko rzeczywiście miał tyle problemów. Nadal chciał żebyśmy spróbowali ze sobą być. Ja już wtedy byłam jakiś czas z kimś innym więc mu grzecznie podziękowałam i odesłałam, ale zdarza się że rzeczywiście że w takiej sytuacji facet mówi prawdę
Wiem właśnie, że to różnie bywa, ale skąd mogłam wiedzieć czy to prawda. Rozważałam różne opcje że to: prawda, pisze, aby pisać jako znajomy, trzyma mnie w rezerwie[COLOR="Silver"]
olgalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-17 17:13:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.