Worki/Sińce pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-02, 11:11   #1
metix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3

Worki/Sińce pod oczami


Witam wszystkich bardzo serdecznie,
mam problem z sińcami/workami pod oczami. Najprawdopodobniej są one niestety uwarunkowane genetycznie więc nie wiem czy jest jakiś sposób, żeby się ich pozbyć (z tego co czytałem o genetycznych). W moim przypadku (mężczyzna) nie wchodzą w grę żadne korektory, są może jakieś inne sposoby?- na przykład jakieś ćwiczenia twarzy, albo coś?
Jeśli usunięcie jest niemożliwe to chociaż coś na zmniejszenie.
Bardzo proszę o pomoc.

Edytowane przez metix
Czas edycji: 2011-05-03 o 12:25
metix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 18:36   #2
gosiafab99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 29
Dot.: Worki/Sińce pod oczami

Co Ci tu można poradzić. Nie jesteśmy specjalistami ale sińce pod oczami i worki pokazują się z przemęczenia. Jeżeli dużo pracujesz to bardzo możliwe,,, może warto zmienić dietę.. Cera jest lepsza,,polecam zwiększenie ilości warzyw i zminimalizować spożycie tłuszczy zwierzęcych Bardzo dobre są tabletki Kwasu Omega 3./ Może delitaktny masaż twarzy wokół oczu..plcem wskazujacym 16 razy w jedna stronę i 16 razy w druga. Najpierw oczywiście umyj ręce aby pozbyć się bakterii pozdrawiam
__________________
Zapraszam na mojego bloga

http://apetycznewnetrza.blogspot.com/
gosiafab99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 19:36   #3
metix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Worki/Sińce pod oczami

Dzięki za odpowiedź- wypróbuję. Czekam na kolejne porady
metix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 23:02   #4
gosiafab99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 29
Dot.: Worki/Sińce pod oczami

Daj znać jak będą jakieś efekty.
__________________
Zapraszam na mojego bloga

http://apetycznewnetrza.blogspot.com/
gosiafab99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 00:39   #5
morelka37
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 85
Dot.: Worki/Sińce pod oczami

wory pod okiem się robią z niewyspania,nasuwa się pytanie co trzeba robić w nocy gdy się nie śpi i rano wory są.Sen najlepszy na wory jest.
morelka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 08:16   #6
metix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Worki/Sińce pod oczami

Sen jest zazwyczaj podstawową przyczyną- myślę jednak, że nie tutaj tkwi problem, ponieważ teraz w święta naprawdę się wysypiam, a wory nadal są, próbowałem spać też na wysokiej poduszce, ale efekt był jeszcze gorszy. Myślę, że takimi metodami nic nie zdziałam, bo jak poczytacie o genetycznych uwarunkowaniach to okaże się, że nic nie da się zrobić. Dlatego jedyna rzecz jaka mi przyszła na myśl to są ćwiczenia mięśni twarzy (okolic oczu) - niestety nie znam żadnych stricte na sińce i wory więc jeśli jakieś znacie to bardzo prosiłbym o podzielenie się nimi tutaj.
Pozdro
metix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 11:34   #7
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Worki/Sińce pod oczami

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 11:53   #8
morelka37
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 85
Dot.: Worki/Sińce pod oczami

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie bo tu jest o woracha nie o pryszczach chyba ci się coś pokiełbasiło
morelka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 11:58   #9
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Worki/Sińce pod oczami

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 12:03   #10
morelka37
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 85
Dot.: Worki/Sińce pod oczami

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
od niewyspania wory się robią nie zaprzeczysz więc myśl jest dobra ,a Ty doszukujesz się problemów ,nie lepiej przystać na moją propozycję i sprawa załatwiona ,Moja racja tez jest a ty taka czepialska
morelka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 12:08   #11
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Worki/Sińce pod oczami

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 12:14   #12
penherek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Worki/Sińce pod oczami

penherek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 12:28   #13
morelka37
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 85
Dot.: Worki/Sińce pod oczami

[QUOTE=mm444;26679885]Na pewno ktoś, kto doszukuje się podłoża genetycznego nie wpadł na pomysł, żeby spać dłużej... Cóż, koty domowe mogą spać nawet 20 godzin na dobę, co szkodzi

Ja wyznaję swoją rację ty swoją a ona wybierze co jej pasuje ,moja też jej się przyda zapewne
morelka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 18:09   #14
khloe_
Zadomowienie
 
Avatar khloe_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 278
Dot.: Worki/Sińce pod oczami

Cytat:
Napisane przez metix Pokaż wiadomość
Witam wszystkich bardzo serdecznie,
mam problem z sińcami/workami pod oczami. Najprawdopodobniej są one niestety uwarunkowane genetycznie więc nie wiem czy jest jakiś sposób, żeby się ich pozbyć (z tego co czytałem o genetycznych). W moim przypadku (mężczyzna) nie wchodzą w grę żadne korektory, są może jakieś inne sposoby?- na przykład jakieś ćwiczenia twarzy, albo coś?
Jeśli usunięcie jest niemożliwe to chociaż coś na zmniejszenie.
Bardzo proszę o pomoc.
Hej Rozumiem Cię doskonale bo mam to samo. Co bym nie zrobiła, ile bym nie spała to i tak wory są i wyglądam na wiecznie niewyspaną... Zdecydowanie jest to kwestia genetyczna bo mam je od dziecka i nic się nie zmieniło od tamtego czasu...

Cytat:
Napisane przez morelka37 Pokaż wiadomość
wory pod okiem się robią z niewyspania,nasuwa się pytanie co trzeba robić w nocy gdy się nie śpi i rano wory są.Sen najlepszy na wory jest.
Owszem, wory pod oczami są przyczyną braku snu, ale tu chodzi o przyczyny genetyczne więc Twoja wypowiedź jest tutaj moim zdaniem niepotrzebna. Każdy kto ma raz na jakiś czas worki z niewyspania z pewnością nie miałby potrzeby zakładania wątku o tym... A jeśli Ty nie znasz tego problemu to powinnaś darować sobie wypowiedzi w tym temacie...

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Przy okazji zajrzałam sobie na te strony, które podałaś i na bollywood ktoś podał informacje o kremie na hemoroidy, która została wyśmiana. Szczerze mówiąc ja bym się nad tym zastanowiła gdyż wiem, że często m.in modelki stosują takie kremy żeby pozbyć się oznak zmęczenia itd. poza tym w zwykłych kremach pod oczy przeciw oznakom zmęczenie też często znajdują się składniki obecne własnie w kremach na hemoroidy. Ostatnio wiele razy słyszałam o tym sposobie i poszukam czegoś więcej na ten temat, napewno nie jest to sposób na 100% pozbycie sie worków, ale może pomoże chociaż troche...
Poza tym obawiam się, że jedyną metodą, która sprawi, że się pozbędziemy problemu to jest niestety jakiś zabieg plastyczny...
__________________
'there are things that we don't want to happen but have to accept. things we don't want to know but have to learn. and people we can't live without but have to let go.'



khloe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 15:59   #15
gosiafab99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 29
Dot.: Worki/Sińce pod oczami

Khloe
Hej Rozumiem Cię doskonale bo mam to samo. Co bym nie zrobiła, ile bym nie spała to i tak wory są i wyglądam na wiecznie niewyspaną... Zdecydowanie jest to kwestia genetyczna bo mam je od dziecka i nic się nie zmieniło od tamtego czasu...

Mam małą sugestię. Fakt z genetyką cięzko wygrac jednakże może spróbujcie do codziennego życia dodać następujące elementy. Kwas omega 3 o którym wczesniej pisałam, codziennie wypijac 1,5 l wody ,trochę warzyw, ruch i słoneczko..może warto spróbować pozdrawiam
__________________
Zapraszam na mojego bloga

http://apetycznewnetrza.blogspot.com/
gosiafab99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 21:59   #16
khloe_
Zadomowienie
 
Avatar khloe_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 278
Dot.: Worki/Sińce pod oczami

Cytat:
Napisane przez gosiafab99 Pokaż wiadomość
Mam małą sugestię. Fakt z genetyką cięzko wygrac jednakże może spróbujcie do codziennego życia dodać następujące elementy. Kwas omega 3 o którym wczesniej pisałam, codziennie wypijac 1,5 l wody ,trochę warzyw, ruch i słoneczko..może warto spróbować pozdrawiam
Ten kwas napewno wezmę pod uwage. wody piję dużo, ale słyszałam opinie, ze więcej niż szklanka dziennie niestety szkodzi na worki pod oczami i powinno się wypijać szklanke drobnymi łyczkami przez cały dzień...sama już nie wiem co jest prawdą, ta wersja wydaje mi się mało prawdopodobna, ale przy najbliższej wizycie u lekarza się dowiem
__________________
'there are things that we don't want to happen but have to accept. things we don't want to know but have to learn. and people we can't live without but have to let go.'



khloe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 11:09   #17
NoFun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Worki/Sińce pod oczami

Tutaj jest ciekawy artykuł: http://www.arsestetica.pl/cienie-pod-oczami.html
NoFun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:55   #18
khloe_
Zadomowienie
 
Avatar khloe_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 278
Dot.: Worki/Sińce pod oczami

tylko, że cienie to pikuś, a ja np. mam oczy jakby podpuchnięte wiecznie, mam wory, a nie cienie co nie jest kwestią naczyń krwionośnych
__________________
'there are things that we don't want to happen but have to accept. things we don't want to know but have to learn. and people we can't live without but have to let go.'



khloe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.