U2 w Chorzowie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-01, 19:38   #61
guga003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 223
GG do guga003
Dot.: U2 w Chorzowie

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Wymiatają, potwierdzam Co nie, Miss?
<chwalipięta_mode_on>
Natchnęłaś mnie, żeby dodać w końcu moje () zdjęcia z koncertu do profilu i tam możesz zobaczyć, jak było fajnie i jak pan Geddy patrzy mi w obiektyw tudzież gdzieś w okolice () <chwalipięta_mode_off> Miałam je kiedyś w wizażowej Galerii, ale ją wcięło
Ja nie wiem, co oni tak do Polszy niet... Ciągle tylko gadanie, że warunków nie ma na taki koncert itd... Zawsze są jakieś plany i akcje, obietnice i szczucie na Trójce, jak ruszają w trasę i nic z tego w efekcie nie wynika W ubiegłym roku gruchnęła plota, że prowadzone są negocjacje z zespołem w sprawie koncertu w Gdańsku. Dostałam maila w tej sprawie, widziałam wątek na forum, wpis faceta, z którym się w tym temacie kontaktowano, potem nagle forum tymczasowo dla gości zostało zamknięte i tak się sprawa rozmyła. Jak zwykle
Obejrzałam galerię. Jak ja Ci zazdroszczę A ile kosztował bilet?

Ja też się pochwalę, że bilety na U2 mam już w domciu
guga003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 21:06   #62
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: U2 w Chorzowie

Cytat:
Napisane przez guga003 Pokaż wiadomość
Obejrzałam galerię. Jak ja Ci zazdroszczę A ile kosztował bilet?

Ja też się pochwalę, że bilety na U2 mam już w domciu
tez wlasnie dopiero co rozpieczetowalam koperte z biletami ) wiec juz nic mnie nie powstrzyma przed wizyta w chorzowie dla mnie papier na ktorym zostaly wydrukowane jest podobny do genesisowych biletow
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 01:48   #63
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: U2 w Chorzowie

Cytat:
Napisane przez guga003 Pokaż wiadomość
Obejrzałam galerię. Jak ja Ci zazdroszczę A ile kosztował bilet?

Ja też się pochwalę, że bilety na U2 mam już w domciu

http://good-times.webshots.com/album...DkIhUj?start=0 Tutaj trochę więcej zdjęć
Cena biletu wynosiła 49,50 euro.

Widzę bileciki Wam spływają, miłej zabawy!
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 08:40   #64
olla83
Rozeznanie
 
Avatar olla83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 731
Dot.: U2 w Chorzowie

ja tez chce bilety... troche za późno sie obudziłam. Nie dam za bilety 500 zł za sztukę. Bagatela 1000 zl za 2 sztuki.....Niestety wszystkie tańsze juz dawno zeszły................
olla83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 20:40   #65
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: U2 w Chorzowie

Zeszły w sumie w 1 dzień, czy tam w jedną noc...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 23:16   #66
Libra2
Zadomowienie
 
Avatar Libra2
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 203
Dot.: U2 w Chorzowie

Może przy odrobinie szczęścia uda Ci się jeszcze dorwać bilety , wszak do obiegu trafią jeszcze te które były zarezerwowane ale nie opłacone. No i zapewne im bliżej koncertu będzie to i na allegro ceny będą normalne.
__________________
"W naszym kraju żyje dziś wielu ludzi, którzy nie z własnej winy są zdrowi na umyśle."
Libra2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 11:12   #67
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: U2 w Chorzowie

Ja trzymałam rękę na pulsie głównie dlatego, że przegapiłam poprzedni koncert dowiedziawszy się o nim po fakcie tym razem sam fakt pojawienia się nowej płyty dawał pewność co do koncertu i było do przewidzenia, że będzie się cieszył takim zainteresowaniem Jeśli zaś chodzi o bilety ktoś na lastfm napisał, że udało mu się zarezerwować jakieś bilety za 140 na stronie Może rzeczywiście wracają do puli.
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 17:55   #68
Miss Sarajevo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: U2 w Chorzowie

Bede na koncercie! Nie moge sie doczekac! To moj trzeci koncert U2. Na poprzedniej trasie widzialam ich w Chorzowie i Berlinie. Uwielbiam ich! Bardzo sie ciesze,ze znowu beda w Polsce. Mysle ze to moze byc naprawde swietny show Oni ponoc bardzo lubia Polske A teraz Adam Clayton spotyka sie z Polka wiec moze sentyment do naszego kraju jest jeszcze wiekszy

Do osob jadacych?- Slyszeliscie o akcji 'Flaga' ?
Miss Sarajevo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 20:47   #69
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: U2 w Chorzowie

O tak, będę biała!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 09:12   #70
Miss Sarajevo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: U2 w Chorzowie

Mam nadzieje,ze wszystko sie uda i flaga bedzie niesamowita- tak jak na Vertigo Tour w Chorzowie
Oby tylko zagrali New Years's Day!
Miss Sarajevo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 23:04   #71
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: U2 w Chorzowie

Cytat:
Napisane przez Miss Sarajevo Pokaż wiadomość
Mam nadzieje,ze wszystko sie uda i flaga bedzie niesamowita- tak jak na Vertigo Tour w Chorzowie
Oby tylko zagrali New Years's Day!
współczuje fanom depeszów odwołanego koncertu, zwłaszcza że na żywo brzmią bardzo fajnie mam nadzieje, że naszego nic nie pokrzyżuje )
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 06:25   #72
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: U2 w Chorzowie

kto jedzie na koncert ??
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 12:56   #73
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: U2 w Chorzowie

Kto był, przyznawać się!

Mam parę zdjęć z komórki, potem wkleję, tylko nie są dobrej jakości. Bardzo podobał mi się nie tylko koncert i stadionowa atmosfera, lecz i towarzystwo kulturalnych ludzi, bez przepychanek. W drodze powrotnej nawet udało mi się dostać do jednego z pierwszych, na maksa zapchanych tramwajów i nikt mnie nie zadeptał ani niczego nie połamałam, choć jestem niska i niepozorna, a po innych koncertach nieraz dostawało mi się z łokcia i miałam siniaki.

Flaga i droga mleczna wyszły cudownie, magia tłumu! Zdjęłam z siebie białą bluzkę i machałam nią na szczęście miałam podkoszulek.

Okazało się, że moja najtańsza miejscówka na trybunach była świetna - widziałam wprawdzie scenę bokiem od tyłu, ale była bardzo blisko, a muzycy nie stali w miejscu, tylko chodzili wokół sceny, więc na widoki nie narzekałam, Larry'ego widziałam od stołka do samej góry Ceny pozostałych biletów to straszne przegięcie, ale jak widać, sprzedały się wszystkie. Miejsca były siedzące tylko z definicji, i tak wszyscy cały czas stali i gibali się, przynajmniej w moim sektorze

Szkoda mi supportu, ludzi prawie w ogóle na trybunach nie było, jak grali. Sam koncert U2 był gorszy niż inne, które widziałam na DVD (profesjonalne ujęcia robią swoje), ale i tak był świetny, bardzo dobrze się bawiłam, znałam wszystkie kawałki, nie nudziłam się, nie pękały mi bębęnki. Słowem - organizacja pierwszorzędna, zarówno pod względem technicznym, jak i setlisty. Pogoda dopisała mimo zbierających się przed koncertem ciemnych, kłębiastych chmur. Księżyc w pełni świecił jak reflektor. Polityki było mało i była dobrze wkomponowana w muzykę.

Na następny koncert na pewno się wybiorę
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 21:29   #74
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: U2 w Chorzowie

dodam swoją odpowiedz z wątku progowego ;P na marginesie obszerne recenzje znajdziecie tutaj http://www.lastfm.pl/event/882082+U2...0+Tour/reviews

((pisane wczoraj) ach więc ja już wróciłam i mogę napisać, że było superaśnie bardzo mi zalezalo na tym koncercie, ostatnie dni to bylo niecierpliwe oczekiwanie, wiec ogromnie sie ciesze ze na nim bylam. (apropos sprzet szpiegowski wniesiony bez problemu to jest cyfrówka i lornetka, takze ochrona choc bylo ich na pęczki jakoś tak miała dosyć luźne podejście do tematu a już przeszukania-obmacywania "gejowskie" nie wchodziły w rachube )
śląski nie zawiódł po raz wtóry, scena kapitalna-wypas, uzbrojona po zeby w bajery, takie okrągłe ustawione centralnie sceny powinny stać się codziennością, będąc na tylnych balkonach miałam doskonały widok na cały stadion,scene i nieźle się bawiłam, co zreszta moze powiedziec pewnie reszta ludzi, bo z kazdej praktycznie strony czuć było, że jest się częścią "większej całości"( co już własnie było niedopracowane na Genesis
Wspomnienia huczą w głowie po bezsennej nocy... Ciągle porównuje do powrotu z Genesisu...I chyba wiecie co tamta deszczowa noc, powrot do domu w mokrych gaciach z kaczkowskim w radyjku nawet tego genialnego wydarzenia nie pobije... zwlaszcza, ze teraz wracalam z wiekszą ekipą no i w zupelnie innej atmosferze, tutaj czuje sie po koncercie wycisnieta jak przez wyrzymaczke, tyle oczekiwania, tyle bodźców na raz, Bonias, Edzio, Larry i Adaś na żywo we własnej osobie, jeszcze ta flaga, koncert zagrany w ogromnym tępie.....zabawa swietna jak na karuzeli )) Jednakowoz setlista bardzo miodna, mnie ostatnia plyta bardzo przypadla do gustu, choc moze bardziej w wykonaniu audio nizeli live (jednak pół playback, bez organów hammonda, klawiszy...)
Także ten będzie w moim odczuciu bardziej spotkaniem towarzyskim niżeli muzyczna podróża taka jaką odbyłam wcześniej z dziadkami z genesis jednak pominięcie koncertu chlopakow w 2005 było glupim bledem, bo wtedy bym dostała swoją spontaniczną atmosfere i wiecej staroci i nie analizowala tyle ale bezwzglednie warto było tłuc się pół polski dla tych paru kolorowych momentów i niezapomnianej atmosfery Bono naprawde potrafi zaczarowac publicznosc bez tych wszystkich zagluszajacych efektow specjalnych tym swoim 3 oktawowym glosem i rogatą duszą, a jednak dla mnie one zdominowały Boniasa, choć jak zwykle jak za starych dobrych lat dawał z siebie wszystko i mysle, ze nawet jesli wiedzial o fladze to efekt ostateczny nawet jego samego zaskoczyl. Reszta chlopakow biegala po mostkach i catwalku pokazujac sie z kazdej strony, najgorzej wygladal Larry jakos tak słabiutko i chorowicie, ale tez biegał elegancko z bębnem nabijajac rytm dyskotekowej ( )wersji I'll go crazy...
Co tu jeszcze przychodzi do glowy. Ogolnie to w pamieci nadal mam ogromne tłumy ludzi, wielkie kolejki, stadion wypchany prawie po brzegi, meksykanska fale , dodam, ze zjawilo sie sporo obcokrajowcow z czech czy rosji, niezły support, podobno wielu osobom przypadl do gustu mi akurat srednio na jeza, bo wyroslam z takiej muzyki, ale niezle rozgrzali publicznosc, byli tez sympatico suma sumarum byli jednym z lepszych supportow jakie widzialam
Bonias nie byl by soba gdyby do tego calego przedsiewziecia nie dodal elementow polityczno-religijnych (solidarnosc, protest w sprawie Sui Kyi z Birmy, elementy kultury marokanskiej) co wyszlo calkiem zgrabnie, choc co do zasadnosci niektorych jego przekonan mozna by bylo dyskutowac, ale u2 staja sie dla mnie ostatnio zespolem paradoksow, ale pewnie dlatego ze Bonias to taki czlowiek z wielkim gestem i duzym dobrym serduchem, byc moze czasami moge to zle odbierac jako cos powierzchownego...

Kontakt z publika jak na tak roznorodna mase ludzka, od ludzi zafascynowanych u2, obcokrajowcow po jednorazowych lub przypadkowych sluchaczy jak zwykle fantastyczny Popil od kogos wody z butelki (zastanawiam sie co potem taka osoba robi z taka butelka? ;>), dostal kulke z katowic, czerwone baloniki i radosnie sobie z nimi podskakiwal "jakgdybynigdynic", bylo happybirthado-stolatniechżyjeżyjenam dla Edzia (obchodzi urodziny 8smego, z tego co widze po setlistach świętuje już je od połowy lipca, fajnie co ? )
Mimo, ze tak psiocze na dobra wspolczesnej cywilizacji, Bonias przygotowal nam dodatkowa atrakcje w postaci milkywaya z fleszy komorkowych: zrobionych przez nas sluchaczy i zaspiewal przy tym niesmiertelne ONE (to tez robilo wrazenie, choc rzecz np. nie do pomyslenia np. 15 lat temu w naszym biednym kraju ) a teraz prosze.. No i bez przerwy powtarzal, ze to była niezapomniana noc



Support Act: Snow Patrol

Setlist:
  1. Breathe
  2. No Line On The Horizon
  3. Get On Your Boots
  4. Magnificent
  5. Beautiful Day / Blackbird (snippet)
  6. Elevation
  7. New Year's Day
  8. I Still Haven't Found What I'm Looking For / Stand By Me (snippet)
  9. Stuck In A Moment You Can't Get Out Of
  10. Happy Birthday
  11. Unknown Caller
  12. The Unforgettable Fire
  13. City Of Blinding Lights / Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band (snippet)
  14. Birthday (snippet) / Vertigo
  15. I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight / Two Tribes (snippet)
  16. Sunday Bloody Sunday / Rock The Casbah (snippet)
  17. Pride (In The Name Of Love)
  18. MLK
  19. Walk On / You'll Never Walk Alone (snippet)
  20. Where The Streets Have No Name / The Whole Of The Moon (snippet)
  21. One
    encore(s):
  22. Ultra Violet (Light My Way)
  23. With Or Without You
  24. Moment of Surrender
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 18:26   #75
domiluk
Zadomowienie
 
Avatar domiluk
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: piszę stąd skąd mam możliwość
Wiadomości: 1 174
Dot.: U2 w Chorzowie

Część Wam wszystkim,
byłam w ubiegły czwartek w Chorzowie na koncercie U2
Nawet nie wiem co mam pisać bo nadal nie mogę się otrząsnąć
Bylam "czerwona"- na płycie
A zaczęło się od tego:
Do Chorzowa przyjechaliśmy dzień wcześniej i od razu pojechaliśmy na stadion - był tam juz jeden z fanów- (chyba jeden z największych- bo to jego 10 koncert z tej trasy)- rozpoczął on sławetną kolejkę - o której pisano nawet w gazetach. Rozeznaliśmy sie o której najlepiej przyjechać, żeby znaleźć się na wyciagnięcie reki od Bono i podekscytowani wróciliśmy do lokum, które załatwiłam na noc przed i noc po koncercie, ale spać było ciężko bo adrenalina już skakała.
Zegarek zadzwonił o 5:00 i w pośpiechu pojechalismy na stadion, na miejscu byliśmy już o 6:00 i otrzymaliśmy numer 80 i 81. Muszę przyznać, że ochrona (co chyba jest nieczęste) była rewelacyjna, pomagła nam w tworzeniu kolejki i pilnowała aby inni tzn. ci którzy przychodzili dużo poźniej, tuż przed koncertem nie "wciskali" się przed nas.
Oczekiwanie było ciężkie, ze względu na upał, warunki (koczowanie na betonie), ale warte!!!. O 17:00 jak otworzyli bramki adrenalina osiągnęła zenitu, nie wiem skąd miałam tyle siły ale biegłam tak, że mało płuc nie wyplułam i udało się, zajęłam miejsce przy barierce, przy okragłej scenie na 2 m od The Edge'a no i od Bonusia. W TVN24 mówi się o Gosi, która tak znakomicie bigła- Ci co byli wiedzą, że wszycy biegli tak, że pewnie osiągnęli życiowy czas.
Potem był Snow Patrol- może być, ale (przepraszam wszystkich fanów Snow) to nie było to. W momencie kiedy U2 wyszło na scenę oczy mi się zaszkliły. Było niesamowicie, każdy utwór był "żywy", rewelacyjny, nawet nie wiem jak mam to opisać. Ja byłam w siódmym niebie. Najbardziej rozwaliła mnie chyba flaga ( ja wiem, że to było już w Polce w 2005- ale mnie wtedy nie było)- ja płakałam.
Przepraszam ale brak mi słów nadal żyję tym co się wydarzyło 6 sierpna 2009.
Czekam na następny koncert w PL. Mam nadzieję, że się spotkamy
__________________

domiluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 18:33   #76
domiluk
Zadomowienie
 
Avatar domiluk
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: piszę stąd skąd mam możliwość
Wiadomości: 1 174
Dot.: U2 w Chorzowie

Załączyłam kilka zdjęć, nie sa one rewelacyjnej jakości bo miała "dziada" a nie aparat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0054.jpg (168,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0072.jpg (140,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0079.jpg (138,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0094.jpg (134,4 KB, 5 załadowań)
__________________

domiluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 06:59   #77
Ruffian
Zadomowienie
 
Avatar Ruffian
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 160
Dot.: U2 w Chorzowie

Mnie się najbardziej podobało milky way ;-)
No i wtrącenia coverowe, np Beatlesi.
Ogólnie koncert na bardzo wysokim poziomie pod każdym względem.

Jedyne, czego można się czepić, to że publiczność przyszła chyba taka niezbyt nawykła do chodzenia na duże koncerty, bo zdarzały się zachowania na innych dużych imprezach niespotykane (nawet w Polsce).
__________________
Odpisz proszę u mnie wtedy niczego nie przegapię!

Wymienię ubrania damskie i męskie, buty, różności:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=87205770
Ruffian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 12:36   #78
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: U2 w Chorzowie

To jest Twoje zdanie i całkowicie się z nim zgadzam :P
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.