figura gruszki pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-24, 20:24   #1
cytrus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1
GG do cytrus

figura gruszki pomocy!!!


prosze o pomoc..... teaz gdy zbliża się lato przeżyłam szok.... jak ja się pokaże z taką figura w stroju kąpielowym
prosze o pomoc w dobraniu dobrych ćwiczeń które dają rezultaty.... moge ćwiczyć nawet codziennie
od niedawna zaczełam jeżdzić pare razy w tygodniu na rowerku ale jak na razie nie widac zmian
przy wzroście 178 mam 64kg. chciałabym zejsc do 56 tylko nie wiem jak toz robić. nie chce stosować zadnych diet cud bo boje się efektu jojo.
tak ze licze na waszą pomoc
__________________
Przyjaciele Są Jak Ciche Aniołki Które Podnoszą Nas Gdy Zapominamy Jak SIę Lata
cytrus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-26, 21:28   #2
mario05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4
Re: figura gruszki pomocy!!!

mam 165 cm, waze 52,5 kg, tez chciałabym schudnac (tak do 48),zawsze chudne w górnych partiach ciała,natomiast uda i posladki zostaja bez zmian.Zaczełam stosowac małe ograniczenie jedzenia,spacerki godzinne,kremy wyszczuplajace i polecam oczyszczajace herbatki pu-erth czerwone.pije je nalogowo i zrzucilam juz koło 4kg takze w nózkach
mario05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-27, 13:18   #3
Gangsta_Girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 27
GG do Gangsta_Girl
Re: figura gruszki pomocy!!!

A jak dlugo pijesz ta herbatke? I ile razy dziennie?
Gangsta_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-30, 18:47   #4
CASSATA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6
Dot.: figura gruszki pomocy!!!

Proponuje nie zawracac sobie zbytnio głowy kilogramami, ważniejsze sa tu centymetry, nawet jesli waga wasza bedzie pokazywala kilo wiecej nie zanczy to ze macie wiecej w obwodzie. Ja np wazyłam 52 przy wzroscie 163, i bardzo dobrze wtedy wygladalam, odkad przyjechałam do USA , juz po 3 miesiacach nie moglam zalozyc swoich ulubionych dzinsow i do tej pory nie moge a wazę 47,5!! Nie odchudzam sie , ale tutejszy tryb zycia i to amerykanskie jedzenie..:-( Niestety moje miesnie ktore wazyly te 5 kilo, ustąpily miejsca zwalom tluszczu, ktory jak wiadomo jest znacznie lzejszy. Tak wiec dziewczyny nie przejmujcie sie wagą bo tu chodzi o cm, a czasem przyrost wagi moze byc dobrą wiadomoscią - jesli oznacza przyrost mięsni = większe spalanie tłuszczu.
Z figura gruszki nie jest łatwo sobie poradzić, co nie znaczy ze nie jest niemożliwe, najwazniejsze to nie tracić energii i maszerować w podskokach na aerobik! Tak własnie ja sobie radziłam bedąc w Polsce, czesto, jak czas na to pozwalał rano i wieczorem odwiedzałam club fitnes, albo po aerobiku brałam rower i jezdziłam jeszcze z przyjaciółmi rowerem. Najwazniejsze to nie poddawać sie, być optymista i mieć ten dodatkowy zapas energii na rower czy kolejny aerobic.
CASSATA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 10:15   #5
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: figura gruszki pomocy!!!

na ladny tylek polecam cwiczenia dolaczone do majowego shape ja wczoraj pierwszy raz je przerobilam i dzisiaj tylku i ud nei czuje mysle ze sa rewelacyjne aha noi spocilam sie przy nich masakrycznie pozdro pa
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.