Kolczyk w pepku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-14, 15:32   #1
everlastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 289

Kolczyk w pepku


czesc chcialam sie zapytac do tych co maja kolczyk w pepku czy boli ile dały i jest tu mzo ektos z slaska i wie gdzie go zrobic??
everlastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 15:40   #2
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Kolczyk w pepku

ja mam kolczyk w pepku, robilam go 2 lata temu, wtedy kosztowal 100 zl, ale kosmetyczka sposcila mi do 70 zl teraz tez gdzies okolo 70-60 zl kosztuje mnie troche bolalo mimo ze mialam zastosowane zamrazanie i przerazilam sie wielka igla troche poszlo mi krwi ale to nie jest nic strasznego
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 19:52   #3
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Kolczyk w pepku

Ja też mam. Robiłam już dość dawno. Jakieś 4 lata temu. Płaciłam 100 zł miałam znieczulone jakąś maścią i wogle nie bolało Przez jakiś czas smarowałam to miejsce oxycordem czy jakoś tak i wszystko się ładnie zagoiło. Troszke bolało przez pierwszy tydzień jeśli za bardzo wygiełam kolczyk
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 22:48   #4
*artemida*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 19
Dot.: Kolczyk w pepku

Ja mam kolczyk od ponad roku i jestem z niego bardzo zadowolona Pępek przekłuwałam w salonie tatuażu w Tychach.
W sumie przy przekłuwaniu byłam bardziej wystraszona niż mnie bolało (nie miałam żadnego znieczulenia) więc bólem nie musisz się przejmować, samo przekłucie trwa tylko chwilkę - spokojnie wytrzymasz, a krwi nie było prawie wcale
Za przekłucie zapłaciłam 20 zł, ale tylko dlatego że miałam swój kolczyk, więc musisz doliczyć do tego jego cenę.
Bardzo ważnym jest aby nie dać się "zakolczykować" komuś, kto dobiera się do Ciebie z pistoletem do przekłuwania uszu!!! Powinien to robić sterylną igłą, którą pokaże Ci przed przekłuciem.
Na przebicie najlepiej nadaje się kolczyk z tytanu, ponieważ rana szybciej się goi niż przy kolczyku ze stali chirurgicznej. Możesz go kupić już od 60 zł. W salonie od 90 zł. Po około dwóch miesiącach możesz go spokojnie zmienić na stal chirurgiczną Najlepiej do przebicia kup sobie kolczyk z pręcikiem długości ok 12 do 14 mm, ponieważ na początku rana jest opuchnięta, ale później skóra się "kurczy", tzn robi się cieńsza i może to nieciekawie wyglądać.
Po przebiciu używałam mydełka Protex i rana szybciutko się zagoiła
Pamiętaj, że nie jestem profesjonalistką w tej dziedzinie, ale wiem to wszystko od profesjonalisty.
Najlepiej będzie jeśli sama pójdziesz do salonu tatuażu i wypytasz dokładnie o wszystkie szczegóły.
Powodzenia przy upiększaniu Pozdroofki
*artemida* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.