SZAMPONY L 'OREAL..CO MYŚLICIE O NICH? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-24, 18:39   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

SZAMPONY L 'OREAL..CO MYŚLICIE O NICH?


MAM PYTANIE DO DZIEWCZYN KTÓRE UŻYWAJĄ SZAMPONÓW FIRMY L'OREAL Z SERII ELSEVE...INTERESUJE MNIE ZWŁASZCZA TEN NOWY REGENIUM ORAZ TEN Z CERAMIDAMI R (NIEBIESKI) JEŚLI KÓRAŚ Z WAS MA JAKIEŚ DOŚWIADCZENIA Z TYMI SZAMPONAMI , TO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-25, 08:04   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: SZAMPONY L 'OREAL..CO MYŚLICIE O NICH?

Witam, szaponu i odżywki L'oreal do włosów cienkich i delikatnych (biały z niebieską naklejką) używam już naprawdę długo ok. rok - kilak razy próbowałam go zmienić na inny ale z żadnego nie byłam tak zadowolona jak z L'oreala jest moim zdaniem naprawdę świetny.
JULKA napisał(a):
> MAM PYTANIE DO DZIEWCZYN KTÓRE UŻYWAJĄ SZAMPONÓW FIRMY L'OREAL Z SERII ELSEVE...INTERESUJE MNIE ZWŁASZCZA TEN NOWY REGENIUM ORAZ TEN Z CERAMIDAMI R (NIEBIESKI) JEŚLI KÓRAŚ Z WAS MA JAKIEŚ DOŚWIADCZENIA Z TYMI SZAMPONAMI , TO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-26, 07:13   #3
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Re: SZAMPONY L 'OREAL..CO MYŚLICIE O NICH?

Ha! Dziś rano umyłam włosy tym "cudem" Regennium - mam kręcone włosy i jestem bardzo zadowolona - no na pewno mi ich nie przybyło [img]icons/icon12.gif[/img] ale powiększyła się objętość fryzury (ach to ta modna "puszystość" )
Spokojnie mogę Ci polecić wszystkie szampony Elseve - jako jedyne po tej cenie, sprawdzają się na moich niesfornych włosach. Tylko Citrus CR jakoś mi nie pasuje..
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-26, 11:03   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: SZAMPONY L 'OREAL..CO MYŚLICIE O NICH?

no wlasnie...ten citrus cr cos im sie nie udal bo mi rowniez wszystkie pasuja oprocz niego
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-26, 12:24   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: SZAMPONY L 'OREAL..CO MYŚLICIE O NICH?

Ja stosuję do włosów produkty l'Oreal kupowane w zwykłych sklepach i jestem z nich naprawdę zadowolona.Ugiegłego lata używałam szamponu CitrusCR i odżywki z niebieskim paskiem(ceramidy R).Mimo upałów fryzura nie "oklapywała".Teraz z powodzeniem używam serii Regenium (odżywka i szampon),ale jak widzę, że włosy są przesuszone stosuję odżywkę z nutri-ceramidami lub nawet maskę do włosów z tej serii.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-26, 13:18   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: SZAMPONY L 'OREAL..CO MYĺLICIE O NICH?

Czesc,
Ja przez dlugi czas stosowalam szampon zolty (do zniszczonych i przesuszonych wlosow). Teraz stosuje czerwony (do farbowanych wlosow). Z obu jestem zadowolona. Probowalam eksperymentowac z innymi szamponami, z ciekawosci jaki one dadza rezultat , ale w koncu zawsze wracalam do Loreala, bo po prostu jest najlepszy [img]icons/icon7.gif[/img]

Tak na marginesie: Byl jeszcze jeden szampon do farbowanych wlosow-Yves Rpcher - Biowitalia, ktory mi bardzo odpowiadal (chyba na rowni z Lorealem) ale go niestety wycofali

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Gosia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-26, 16:53   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: SZAMPONY L 'OREAL..CO MYĺLICIE O NICH?

Mi też żółty - wzmacniający i taka sama odżywka bardzo się podobają...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-04-26, 18:20   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: SZAMPONY L 'OREAL..CO MYĺLICIE O NICH?

Witajcie dziewczynki [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja uwielbiam czerwony Elseve, mam farbowane wlosy wiec najbardziej pasuje, ale kiedys kupilam
Reginium (nowosc [img]icons/icon12.gif[/img] i nie bylam zachwycona jakos dziwnie obciazal moje wlosy mimo ze mam
przesuszone, potem dostrzeglam na reklamie w gazecie ze reklamuje go dojrzala kobieta i
wymyslilam, ze moze on jest wlasnie dla takich kobiet. Pzdrawiam goraco.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.