Wizyta w salonie kontra drogi kosmetyk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-26, 16:55   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Wizyta w salonie kontra drogi kosmetyk


Jeden zabieg w salonie kosmetycznym na twarz i szyje czy pod oczy dla 30-latki kosztuje tyle co dobry, drogi krem. Z tym ze zabieg jest jednorazowy, a krem wystarcza na wiele tygodni. Co jest bardziej skuteczne dla podtrzymania mlodego wygladu i urody? Czy warto fundowac sobie regularne zabiegi kosztem codziennej pielegnacji (ze wzgledu na ograniczenia finansowe)? Czy moze lepiej kupowac drozsze kosmetyki pielegnacyjne, a do kosmetyczki chodzic tylko na oczyszczanie cery? Bardzo jestem ciekaw waszych opinii.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-26, 21:00   #2
AnnaSłaboń
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 10
Re: Wizyta w salonie kontra drogi kosmetyk

Ja uważam, że lepiej inwestować w dobre kosmetyki. Tak sama robię i jeszcze nigdy nie musiałam czyścić twarzy u kosmetyczki. Wyprysk, jakiś pojedynczy, wyskakuje mi może raz na miesiąc i to wszystko. Przyczym używam mleczka, toniku, kremu na dzień, na noc i dwóch pod oczy. Może to przesada ale na prawdę warto.[img]icons/icon7.gif[/img]
AnnaSłaboń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-26, 22:04   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wizyta w salonie kontra drogi kosmetyk

30-latka może mieć 31 albo 39 lat.. a to różnica. Uważam, że póki cera jest
młoda (i zdrowa, bez specjalnych problemów) - wystarczy kosmetyczce powierzać oczyszczanie i zabiegi ew. od "swięta", a inwestować regularnie w staranną codzienną pielęgnację DOBRYMI (niekoniecznie drogimi !!!) kosmetykami oraz inne samodzielnie wykonywane zabiegi (masaże, gimnastyka itp.). A w miarę upływu lat specjalistka będzie coraz bardzie niezbędna ..
pozdrawiam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-26, 22:24   #4
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Wizyta w salonie kontra drogi kosmetyk

Jedno i drugie. Krem to podstawa pielegnacji miedzy wizytami u kosmetyczki... Ja bym w życiu nie zrobila sobie masazu twrzy sama bo wiecej krzywdy sobie mozna zrobic niz pozytku. No i taka wizzyta przyjemna w dodatku jest... Dodatkowy relaks, zajmuja sie wszystkim a ty sobie lezysz tylko...[img]icons/icon7.gif[/img] To też wazne dla higieny psychicznej.
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.