2 kg w tydzień...??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-21, 15:24   #1
CocoShake
Przyczajenie
 
Avatar CocoShake
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Question

2 kg w tydzień...???


Jak zrobić żeby właśnie tyle gubić tygodniowo.. Wiem że to się wam może wydawać głupi pomysł, ale potrzebuję pilnie rady.... Zastanawiam się nad dietą 600 kcal + do tego godzina ćwiczeń... Co sądzicie.... Czy jest w ogóle możliwe..??
CocoShake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 15:27   #2
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: 2 kg w tydzień...???

sadzimy,ze to głupota i wątek na KZ. 600 kcal-gratuluję wyboru,naprawde dieta w deche do tego godzina cwiczen,długo na takim wykańczaniu sie nie zajedziesz.
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 15:30   #3
KOKAINA
Zadomowienie
 
Avatar KOKAINA
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 914
Dot.: 2 kg w tydzień...???

Cytat:
Napisane przez CocoShake Pokaż wiadomość
Jak zrobić żeby właśnie tyle gubić tygodniowo.. Wiem że to się wam może wydawać głupi pomysł, ale potrzebuję pilnie rady.... Zastanawiam się nad dietą 600 kcal + do tego godzina ćwiczeń... Co sądzicie.... Czy jest w ogóle możliwe..??
Pewnie, że jest możliwe- osłabienie organizmu, spowolnienie przemiany materii, wysuszona, mało jędrna skóra, połamane paznokcie, obniżenie nastroju itd..
1200-1300 kcal- tyle powinien zawierać Twój dzienny jadłospis. Jeżeli planujesz ruch to oczywiście odpowiednio więcej. Poczytaj wątki podwieszone
__________________
'You tell me we can start the rain.
You tell me that we all can change
You tell me we can find something to wash the tears away.'
KOKAINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 16:48   #4
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: 2 kg w tydzień...???

Polecam Ci dietę z czasopisma JOY z zeszłej wiosny. Naprawdę świetnie działa bo podkręca metabolizm, a oprócz tego nie musisz się głodzić. Gdzieś w internecie też ją widziałam. Trwa 2 tygodnie, chudnie się 8 kg. Nie jest to ciężka dieta, na każdy dzień są nawet tzw. drobne grzeszki - mozesz zjeść kilka migdałów albo żelków.

Sama ją stosowalam wiosną i schudłam 7 kg ale niestety nie wytrzymałam 2 ostatnich dni bo miała rocznicowy wyjazd z ukochanym i romantyczną kolacje Niestety w moim przypadku po pół roku wróciłam do wcześniejszej wagi minus 1 kg. No ale to jest już kwestia braku konsekwencji w niejedzeniu slodyczy Do tej diety wystarczy 10 minut cwiczen dziennie-ja robiłam brzuszki i skręty ciała oglądając serial

A co do Twojego pomysłu to uważam że jest fatalny. Jeśli mało jesz - Twój organizm zwalnia tempo metabolizmu i na tej diecie możesz w ogóle nie schudnąć w ciągu tygodnia! Musisz jeść po prostu odpowiednio dobrane produkty.
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)


Edytowane przez SlodkoOstra
Czas edycji: 2008-11-21 o 16:54
SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 18:30   #5
KOKAINA
Zadomowienie
 
Avatar KOKAINA
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 914
Dot.: 2 kg w tydzień...???

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Polecam Ci dietę z czasopisma JOY z zeszłej wiosny. Naprawdę świetnie działa bo podkręca metabolizm, a oprócz tego nie musisz się głodzić. Gdzieś w internecie też ją widziałam. Trwa 2 tygodnie, chudnie się 8 kg. Nie jest to ciężka dieta, na każdy dzień są nawet tzw. drobne grzeszki - mozesz zjeść kilka migdałów albo żelków.
Traciłaś głównie wode. O rzeczywistej redukcji można mówić dopiero po około dwóch tygodniach diety. Poza tym jak można mówić o zdrowej redukcji w sytuacji, gdy chudniemy 8kg w 2 tygodnie? Pewnie ucięcie kalorii musi być drastyczne, bo z tego co pamiętam Joy zalecał mało ruchu czyli przyjemne chudnięcie bez większego wysiłku w rekordowym czasie- dieta cud.
__________________
'You tell me we can start the rain.
You tell me that we all can change
You tell me we can find something to wash the tears away.'
KOKAINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 00:45   #6
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: 2 kg w tydzień...???

Cytat:
Napisane przez KOKAINA Pokaż wiadomość
Traciłaś głównie wode. O rzeczywistej redukcji można mówić dopiero po około dwóch tygodniach diety. Poza tym jak można mówić o zdrowej redukcji w sytuacji, gdy chudniemy 8kg w 2 tygodnie? Pewnie ucięcie kalorii musi być drastyczne, bo z tego co pamiętam Joy zalecał mało ruchu czyli przyjemne chudnięcie bez większego wysiłku w rekordowym czasie- dieta cud.
Nie traciłam wody, schudłam o cały rozmiar - widziałam się w lustrze, widziałam to po ubraniach i moja rodzina też to widziała. Myslę że taka dieta raz na rok nie zrobi krzywdy., nie można przecież przesadzać. I najważniejsze-przez większość diety nie czułam że głoduję. Sama spróbuj i zobacz dokladny opis wszystkich dni diety, zanim zaczniesz ją krytykować.
A do moich 60 kg jeszcze nie wrociłam - na początku diety było 60, na końcu 53, w ciągu 2 tygodni spowrotem 55 -ale efekt tych 5 zgubionych kilogramów utrzymał się aż do po wakacji. Teraz jest 58.
Pozdrawiam
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 07:38   #7
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: 2 kg w tydzień...???

pozwól, że zacytuję pewną mądrą osobę (siebie ). Tyle, że to co napisałam w innym wątku dotyczy diety 1000 kcal, a Ty chcesz jeść 600...

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
specjalisci polecaja ja dla otylych kobiet w wieku powyzej 65 lat, ktore maja zero ruchu... ^^zreszta niechetnie, czesciej daja 1200...
i jeszcze jedno. w Auschwitz dzienna dawka kcal dla dorosłego człowieka wynosiła ok. 500-600 kcal. Plus praca. Ty chcesz ćwiczyć, poza tym musisz spełniać podstawowe funkcje życiowe, na których wykonywanie też tracisz energię. Więźniowie oświęcimscy umierali śmiercią głodową.

ale rób jak chcesz.

(thx 2Ludowa)
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 08:29   #8
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: 2 kg w tydzień...???

Nikt nie zagwarantuje Ci, że będziesz regularnie przez jakiś okres czasu gubić 2 kg tygodniowo, ponieważ to zależy nie tylko od diety, ale od Twoich ogólnych predyspozycji.

Przyznaję, że nie jestem zwolenniczką diet polegających na przyjmowaniu bardzo małej ilości kalorii, ponieważ moim zdaniem mijają się z celem.
Przynajmniej w przypadku gdy ktoś liczy na trwałe efekty takiej diety.

Dla mnie istotnymi przesłankami odchudzania jest: zmiana pewnych nawyków żywieniowych, sport i ruch oraz... czas, a wtedy... nawet nie jesteśmy w stanie zorientować się kiedy słowo "dieta" zaczęło być naszym "trybem życia" i na stałe weszło nam w krew.

Edytowane przez cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Czas edycji: 2008-11-22 o 08:31
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 11:35   #9
KOKAINA
Zadomowienie
 
Avatar KOKAINA
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 914
Dot.: 2 kg w tydzień...???

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Nie traciłam wody, schudłam o cały rozmiar - widziałam się w lustrze, widziałam to po ubraniach i moja rodzina też to widziała.
A skąd ta pewność? Przy kopenhaskiej też chudnie się wizualnie (tracąc w rekordowym czasie właśnie wode), a potem błsykawicznie wraca do dawnej wagi.

Cytat:
Myslę że taka dieta raz na rok nie zrobi krzywdy., nie można przecież przesadza
Krzywdą jest tutaj narażenie organizmu na skrajne ilości kalorii. Niezły szok dla organizmu, który musi się dostosować do jazd jakie mu fundujesz. Każde radykalne cięcie kalorii i każdą ostrą dieto-głodówke organizm skrupulatnie odnotowuje, w efekcie czego później zdecydowanie ciężej schudnąć.

Cytat:
I najważniejsze-przez większość diety nie czułam że głoduję. Sama spróbuj i zobacz dokladny opis wszystkich dni diety, zanim zaczniesz ją krytykować.
Nie czułaś głodu, bo zapewne skurczył Ci się żołądek. A odnośnie diety to mam całą rozpiske w domu (to był bodajże kwietniowy nr) i dieta rewelacyjna, nie powiem. Jak dla mnie hitem był dzień jabłkowy, albo kapuściany. Serwatkowy też w deche

Cytat:
A do moich 60 kg jeszcze nie wrociłam - na początku diety było 60, na końcu 53, w ciągu 2 tygodni spowrotem 55 -ale efekt tych 5 zgubionych kilogramów utrzymał się aż do po wakacji. Teraz jest 58.
Pozdrawiam
Tutaj nic tylko pogratulować. Większość ludzi po takich pseudo-dietach błyskawicznie wraca do poprzednich kg i do tego z bonusem. Ty jesteś w tej mniejszości. Gratuluje
__________________
'You tell me we can start the rain.
You tell me that we all can change
You tell me we can find something to wash the tears away.'

Edytowane przez KOKAINA
Czas edycji: 2008-11-22 o 11:37
KOKAINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 13:01   #10
corana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: 2 kg w tydzień...???

Trzy lata temu miałam lekką nadwagę. W ciągu pół roku gdy wpadłam w depresję w ogóle nie chciało mi się jeść. Czasami potrafiłam przez kilka dni głodować, a zazwyczaj jadłam jakieś 300 – 500 kcal dziennie. W ciągu roku schudłam 25 kilo. Koszty jakie poniósł mój organizm musiały być bardzo duże choć badania specjalnie tego nie wykazały. Wciąż wszystko utrzymywało się na granicy normy głównie jeśli chodzi o morfologię. Z rozmiaru 40/41 spadłam na 32. Minęły dwa lata od tamtego czasu, a ja wciąż utrzymuje tą samą wagę. Moje bmi przed tym stanem z przed trzech lat wynosiło 25 dziś 17.
NIKOMU NIE POLECAM TAKICH SPOSÓB ODCHUDZANIA!!! To mogę podkreślić z pełną stanowczością nawet ze względów estetycznych. Moje włosy są słabe i łamliwe. Dopiero teraz wracają w miarę do normy. Skórę zawsze miałam suchą, ale jest szorstka jak tarka. Podkrążone oczy czy bladość, a nawet omdlenia to nie unikniona cena za taką głupotę.

Piszę to jednak żeby zwrócić Wam uwagę, że krytyka powinna być konstruktywna. Nie wiem czy przeciwniczki takich diet mnie zrozumieją, ale to nie prawda, że się nie chudnie przy 600 kcal. czy traci tylko wodę. Ja straciłam nie wodę, a wiele kilogramów (dla zwolenniczek tych diet mogę dodać, że także włosów, paznokci i trochę własnej urody). Uważam, że pisząc, iż nie schudną na takich dietach naginacie prawdę. Schudną i one też o tym wiedzą. Wystarczy porozmawiać z koleżankami czy poczytać fora w Internecie aby dowiedzieć się ile dziewczyn i jak wiele kilogramów straciły na tych dietach (TRWALE). Należy podkreślić co akurat według mnie jest najprawdziwszą prawdę, ze coś za coś. Schudniecie, ale będziecie bardzo źle wyglądać i dużo czasu zajmie Wam odbudowanie waszego organizmu. Zawsze miałam piękne, długie i grube włosy. Dziś ( po dwóch latach od tego spadku wagi) wciąż wstydzę się je rozpuszczać i muszę spinać, bo są słabe i łamliwe. Paznokcie mam krótkie i nie mogę ich malować. Płytka stała się bardzo giętka i łamliwa. A co do skóry to jest szara i w niektórych miejscach tak sucha, że aż się kruszy. Dodatkowo jedyne co usuwa cienie spod moich oczu to tona korektora, ale jeśli nie chcę wyglądać jak clown muszę się do nich przyzwyczaić. Same zdecydujcie czy lepiej powoli, ale pięknie i z klasą czy szybko tylko po to by po kilku miesiącach wyglądać chudo i zarazem potwornie.

Aha… Jeszcze jedno. Nie liczcie na jędrną skórę nawet przy ćwiczeniach. Ciało przyzwyczaja się do spadku wagi BARDZO wolno.
corana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 19:50   #11
Cerseanne
Raczkowanie
 
Avatar Cerseanne
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 73
Dot.: 2 kg w tydzień...???

Ja jadlam tyle przez jakiś czas. Potem przestałam jeść zupełnie. Tak rozpoczęla się u mie anoreksja. nie polecam. Teraz tyję bo mam rozregulowany metabolizm a jeśc musze bo rodzice pilnują.
__________________
cel1: przyśpieszyć przemianę materii
cel2: schudnąć
cel3: utrzymać wagę


"Czujesz, jak w cudownym wirze tańczących motyli,
Zapraszają nas do swojego tańca.
Miliony barwnych motyli, unoszących się nad tobą.
Jeden właśnie przysiadł na twoich ustach."
Cerseanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 23:54   #12
KOKAINA
Zadomowienie
 
Avatar KOKAINA
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 914
Dot.: 2 kg w tydzień...???

Cytat:
Napisane przez corana Pokaż wiadomość
Piszę to jednak żeby zwrócić Wam uwagę, że krytyka powinna być konstruktywna. Nie wiem czy przeciwniczki takich diet mnie zrozumieją, ale to nie prawda, że się nie chudnie przy 600 kcal. czy traci tylko wodę.
Jadłospis zawierający góra 600 kcal nie można nazwać dietą tylko wyniszczaniem organizmu. Więc tutaj nie ma mowy o chudnięciu jako takim tylko powolnym trawieniu swoich organów.
Nie zrozumiałyśmy się tutaj odnośnie tracenia wody- na każdej redukcji spada na początku przede wszystkim woda, więc skoro dyskusja dotyczyła diety z założenia trwającej te 14 dni to i owszem wizualnie się schudnie, ale w gruncie rzeczy będzie to właśnie woda.
Nikt nie podważał kwestii, że przy diecie długoterminowej spada oprócz wody tłuszcz, tracimy białko itd.

Cytat:
Ja straciłam nie wodę, a wiele kilogramów (dla zwolenniczek tych diet mogę dodać, że także włosów, paznokci i trochę własnej urody). Uważam, że pisząc, iż nie schudną na takich dietach naginacie prawdę. Schudną i one też o tym wiedzą.
I tutaj nie wiem, nie doczytałaś, czytałaś wybiórczo czy coś innego, ale wymiana zdań dotyczyła cały czas diety dwutygodniowej, a nie długofalowej jak już wcześniej wspomniałam.
Nikt nie kwestionuje tego, że Ty nie zrzuciłaś samej wody (hmmm, troche nierealne, nie sądzisz? 25 kg?), także nie wiem dlaczego łączysz jedno z drugim- tzn. Twoje wyniszczenie organizmu i spadek 25kg, a diete o której tutaj trwała dyskusja, która z założenia trwa 2 tygodnie oraz, którą osobiście odradzałam, podkreślając, że spadek nastąpi głównie z wody.
Radze czytać uważniej następnym razem
__________________
'You tell me we can start the rain.
You tell me that we all can change
You tell me we can find something to wash the tears away.'

Edytowane przez KOKAINA
Czas edycji: 2008-11-26 o 08:40
KOKAINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 14:15   #13
decada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: 2 kg w tydzień...???

2 kg w tydzień to niezdrowo, tygodniowo powinno chudnąć się 1kg żeby później nie byc niemile rozczarowanym. Przy diecie 600 kcal możemy liczyć na krótkotrwały efekt później zwróci nam się te 2 kg które chcieliśmy zrzucić z nawiązką. Nie polecam takich drastycznych metod.
decada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 08:43   #14
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: 2 kg w tydzień...???

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Polecam Ci dietę z czasopisma JOY z zeszłej wiosny. Naprawdę świetnie działa bo podkręca metabolizm, a oprócz tego nie musisz się głodzić. Gdzieś w internecie też ją widziałam. Trwa 2 tygodnie, chudnie się 8 kg. Nie jest to ciężka dieta, na każdy dzień są nawet tzw. drobne grzeszki - mozesz zjeść kilka migdałów albo żelków.
nie wiem, jaka to dieta, jakkolwiek JESTEM PEWNA, ze zadna przyzwoita
dieta, na ktorej chudnie sie 4 kilogramy tygodniowo, nie moze podkrecac metabolizmu (zakrecac - jak najbardziej).
tyle sie ciagle mowi o tym, zeby zrzucac zbedne kilogramy powoli, pooowoli - a skutecznie - a nadal spotyka sie tego typu diety jak ta Joy'owa


Cytat:
Napisane przez KOKAINA Pokaż wiadomość
Jadłospis zawierający góra 600 kcal nie można nazwać dietą tylko wyniszczaniem organizmu.
o! ja to bym jeszcze rzekla, ze to wrecz racja glodowa - glodowkowa^^

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2008-11-27 o 08:45
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 12:37   #15
corana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: 2 kg w tydzień...???

Masz racje. Nie doczytałam bądź nie rozumiem. Jeśli jest się na diecie to myślę że trwa ona nawet po tych dwóch tygodniach. Tzn. np nie jedzenie po 18, nie jedzenie słodyczy, żółtych serów i gotowanie chudego mięsa. Jeśli po takich dwóch tygodniach wraca się do starych nawyków żywieniowych to nie ma możliwości, aby nie utyć.
Wydawało mi się, że osoby piszące o dwóch tygodniach na 600 kcal chcą dalej kontynułować pewne zakazy i nakazy, ale oczywiście zwiększyć dawkę kaloryczną.
Cóż... Jest możliwe. Problem polega na tym, że przez ten rok własciwie nie odczuwałam głodu. Moja najdłuższa głodówka z tamtego okresu to chyba jakieś 8/9 dni. Ale były i takie dni, że jadłam tylko miskę płatków z wodą. Ale to był wynik naprawdę ciężkiej depresji i braku chęci do czegokolwiek. Jednak po leczeniu tej depresji nie wróciłam do starych nawyków żywieniowych. Teraz jem, ale waże się i uważam na to co jem. Przed tem jadłam bardzo dużo. Głównie słodyczy.
corana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 12:39   #16
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: 2 kg w tydzień...???

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
pozwól, że zacytuję pewną mądrą osobę (siebie ). Tyle, że to co napisałam w innym wątku dotyczy diety 1000 kcal, a Ty chcesz jeść 600...



i jeszcze jedno. w Auschwitz dzienna dawka kcal dla dorosłego człowieka wynosiła ok. 500-600 kcal. Plus praca. Ty chcesz ćwiczyć, poza tym musisz spełniać podstawowe funkcje życiowe, na których wykonywanie też tracisz energię. Więźniowie oświęcimscy umierali śmiercią głodową.

ale rób jak chcesz.

(thx 2Ludowa)
a nie prawda..w auchwitz nawet jedli więcej 1300 dla lekko pracującyh i 1700 dla ciężko pracujących! http://www.dws-xip.pl/reich/zaglada/oboz12.html
jeśli chcesz uzyskać podobną figurę jedz połowę mniej i zatrudnij się przy pracy w kopalni. efekt ekspresowy!
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.