Prezerwatywy- Wasze opinie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-29, 00:18   #1
SchizoFretka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 100

Prezerwatywy-te godne polecenia i te nie.


Witam,
chciałabym poznać Wasze opinie na temat prezerwatyw, których używacie.
Niedawno zaczęłam współżyć, nie chciałabym eksperymentować, wolałabym najpierw poczytać conieco na temat polskich "firm ochroniarskich".
Także, które prezerwatywy możecie polecić, a które nie, z własnych doświadczeń? (nazwa/opinia)

Mam nadzieję, że nie było takiego tematu.
Pozdrawiam.

Edytowane przez SchizoFretka
Czas edycji: 2009-07-29 o 00:20
SchizoFretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 00:55   #2
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

Cóż, warto pamiętać, że nawet najlepsze prezerwatywy mają tylko 97% skuteczności i że tabletki jej jednak mają więcej.

Ale to takie moje małe zboczenie. Ja na początku też stosowałam prezerwatywy, i z moich krótkich (rocznych) "eksperymentów" wynika, co (w małej ilości) następuje.

Najbardziej ufam durexom, chociaż może to być kwestia tego, że marka jest znana. Ale zawsze wydawały mi się "solidniejsze" od innych. I, co bardzo ważne, słabszy jest u nich ten lateksowy, chemiczny zapach, którego nie cierpię. Stosowałam też inne, chyba z unimila, ale raz, że zapach, a dwa, że czułam się z nimi jakoś mniej pewnie.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 02:00   #3
SailorMoon
Zadomowienie
 
Avatar SailorMoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 779
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

Ja rowniez uzywam tylko durexów, powód podejrzewam identyczny jak u cholerki. Marka znana, cena dosc wysoka, co podswiadomie kojarzy mi sie z dobra jakoscia. Nie ukrywam, ze i durexy potrafia platac figle, w sensie pękania itp. Wazne by prezerwatywy kupowac w zaufanym miejscu, my zazwyczaj zaopatrujemy sie w aptece.
Przechodząc do szczegółów, warto poekperymentować z konkretnym rodzajem, mianowicie "durex tingle", w zielonym opakowaniu. Silnie pachna mieta i uwalniaja zimno podczas zabawy, cos niesamowitego ;p Podobnie z innymi wynalazkami typu prążki, wypustki itp.
__________________
62-60-54
SailorMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 08:17   #4
magda890731
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 20
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

Wątek o prezerwatywach, więc nie będę zachwalać tabletek.

Więc wspominając czasy, kiedy z mężem używaliśmy prezerwatyw...
Zazwyczaj były to Rosetex - bo są jedne z najtańszych, a przy tym dobrej jakości.
W życiu kilka razy używaliśmy Durexów - jedna pękła, jedna się zgubiła... Polecam jedynie te z wypustkami (chyba są mocniejsze).

Poza tym uwielbiam atrakcje - z Rosetex świetne są z wypustkami, truskawkowe i bananowe!

Oczywiście w kwestii bezpieczeństwa jak najbardziej: ze środkiem plemnikobójczym!

A i może nie powinnam straszyć, ale... Po 3 latach brania tabletek, zażądałam gumek, bo dosyć miałam wyciekającej spermy. Efekt był taki, że po 2 miesiącach zafundowałam sobie grzybicę pochwy, a mężowi strupy na pęknięciach członka.
magda890731 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 09:10   #5
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

Jesli używalismy prezerwatyw to tylko Unimil, Contact 003
sa baaaardzo cieniutkie i w ogole nie czuc ze sie ma jakas prezerwatywe na sobie nigdy Nam sie z nimi nic nie stało (pęknięcia, zsunięcia itp)

także polecam

a polecam tak w ogole tabletki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg contact.jpg (11,2 KB, 146 załadowań)
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 09:34   #6
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piekło, na kolanach Lucyfera
Wiadomości: 696
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Cóż, warto pamiętać, że nawet najlepsze prezerwatywy mają tylko 97% skuteczności i że tabletki jej jednak mają więcej.

Ale to takie moje małe zboczenie. Ja na początku też stosowałam prezerwatywy, i z moich krótkich (rocznych) "eksperymentów" wynika, co (w małej ilości) następuje.

Najbardziej ufam durexom, chociaż może to być kwestia tego, że marka jest znana. Ale zawsze wydawały mi się "solidniejsze" od innych. I, co bardzo ważne, słabszy jest u nich ten lateksowy, chemiczny zapach, którego nie cierpię. Stosowałam też inne, chyba z unimila, ale raz, że zapach, a dwa, że czułam się z nimi jakoś mniej pewnie.

Oczywiscie. Wszystkie, nawet te najtańsze gumki za 2 zł przechodzą te same testy co durexy zanim dopuszczane są do sprzedaży.


Osobiscie nie przepadam za ogumieniem. a durexy lubie najbardziej za te wszystkie bajery w stylu smaki, lubrykaty itd, za gustowne opakowania.
__________________
Od paździora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym związku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 09:38   #7
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

Używaliśmy prezerwatyw durex i były dość dobre, nic nie pękło,ani się nie zsunęło, ale nie mam skali porównawczej, nie wiem jak jest z innym, bo używaliśmy tylko tych. Słyszałam jednak, że nawet durexy pękają :/. Na szczęście biorę teraz pigułki i nie muszę się o to martwić .
kiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 09:59   #8
MarylinM
Raczkowanie
 
Avatar MarylinM
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 43
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

My używamy od jakichś trzech lat Durexów i jeszcze nigdy (ODPUKAĆ!) nas nie zawiodły. Ostatnio wypróbowaliśmy smakowo-zapachowe i ze względu na kwestie estetyczne - polecam

Przez krótki czas stosowaliśmy Unimile, też nic się nie wydarzyło, ale jakoś pewniej czułam się z Durexami. Nawet nie to że znana marka, ale Unimile jakby były trochę za krótkie (chyba, że są różne rozmiary, nawet nie wiem), a potem drugie po stosunku okazywało się, że się trochę zsuwają - co nie działo się w przypadku Durexów.

Tabletek nigdy nie próbowałam i nie zamierzam. Mojemu TŻowi prezerwatywy zupełnie nie przeszkadzają, mówi że nie czuje różnicy w doznaniach. Poza tym, kiedy byłam na wizycie u ginekologa zapytał o antykoncepcję i powiedziałam, ze tylko prezerwatywy. Lekarz stwierdził, że dopóki są wystarczające to żeby tego nie zmieniać. (Choć to też pewnie zależy od częstostotliwości współżycia).

Aha, no i też kupujemy tylko w aptece.

Cytat:
Napisane przez kiika Pokaż wiadomość
UNa szczęście biorę teraz pigułki i nie muszę się o to martwić .
Niestety, pigułki też nie dają 100 % pewności. Znam parę, która stosowała trzy zabezpieczenia na raz - prezerwatywy, tabletki i do tego postępowała wg kalendarzyka. Wynikiem była ciąża
__________________
Kochać i być kochanym - to tak jakby Słońce grzało nas z obu stron

Edytowane przez MarylinM
Czas edycji: 2009-07-29 o 10:01
MarylinM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 10:03   #9
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

ja z moim TŻ używamy tylko durexów bo na unimilach się nieraz przejechaliśmy albo pękła albo się zsunęła nie polecam unimili
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 10:21   #10
lejdibird
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 382
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez MarylinM Pokaż wiadomość
Niestety, pigułki też nie dają 100 % pewności. Znam parę, która stosowała trzy zabezpieczenia na raz - prezerwatywy, tabletki i do tego postępowała wg kalendarzyka. Wynikiem była ciąża
A jak mozna prowadzic kalendarzyk stosujac pigułki
lejdibird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 10:30   #11
flamma87
Raczkowanie
 
Avatar flamma87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 52
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez MarylinM Pokaż wiadomość
Niestety, pigułki też nie dają 100 % pewności. Znam parę, która stosowała trzy zabezpieczenia na raz - prezerwatywy, tabletki i do tego postępowała wg kalendarzyka. Wynikiem była ciąża
Tak na marginesie - nie można stosować metody kalendarzykowej, gdy stosuje się tabletki, bo nie dochodzi wtedy do owulacji.

Nie mogę stosować doustnej antykoncepcji, tragicznie oddziałują na mój układ nerwowy (efekt uboczny wymieniony oczywiście w ulotce), powodują silne stany depresyjne, więc pozostają mi prezerwatywy. Jak dotąd miałam z nimi raczej niemiłe doświadczenia, ponieważ naprawdę często pękały. Kupowaliśmy Durexy, tylko w aptece, a i tak pękały... Dwa miesiące temu odstawiłam tabletki, TŻ za granicą, więc na razie o niczym jeszcze nie myślę.

Zastanawiam się tylko nad jedną sprawą - zawsze sprawdzaliśmy, czy w gumce nie zostało powietrze, gdy TŻ je zakładał, dbaliśmy o nawilżenie. Czy powodem pękania (naprawdę zbyt częstego) może być fakt, że mój TŻ został hojnie obdarzony przez naturę? Zawsze ciężko było mu nałożyć standardową prezerwatywę, nie chciała się rozwijać, męczył się biedak z nią strasznie, a dopiero przed wyjazdem TŻ odkryliśmy, że istnieją gumki w rozmiarze XL (dlatego takie czekają na jego powrót w szufladzie), ale czy któraś z Was miała taki problem?
Taka sytuacja naprawdę stresuje.

Za to niezaprzeczalnym plusem gumek jest to, że nic nie wypływa ze mnie po stosunku (nie trzeba biegać do łazienki krokiem pingwina ze ściśniętymi nogami ) i można wykorzystać okołoowulacyjną chcicę, której przy tabletkach nie ma i nic się z nią równać nie może (chyba, że komuś często pękają gumki i musi szczególnie uważać...).
flamma87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 10:32   #12
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

My z TŻtem używamy od prawie 3 lat stale Durexy, różne przerabialiśmy z tej firmy, cenowo są dość drogie, ale dobrej jakości i dają nam komfort psychiczny ostatnio nabyliśmy Taboo, powiem, że jestem mile zaskoczona - za 5 zł dostaliśmy naprawdę solidne gumeczki, i to cienkie - TŻ był zachwycony
Z tańszymi nie eksperymentujemy, Unimile też do mnie nie przemawiają :/
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 10:41   #13
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

Durexy Select te smakowe) Dla mnie bomba, ani razu jeszcze znam nie pekły i się nie zsuneły, więc jakościowo bardzo mi odpowiadają
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 10:48   #14
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

...
__________________


Edytowane przez wdowa_po_leninie
Czas edycji: 2013-10-28 o 23:09
wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 10:52   #15
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez MarylinM Pokaż wiadomość
Niestety, pigułki też nie dają 100 % pewności. Znam parę, która stosowała trzy zabezpieczenia na raz - prezerwatywy, tabletki i do tego postępowała wg kalendarzyka. Wynikiem była ciąża
tak jak dziewczyny piszą - kalendarzyka przy tabletkach prowadzić się nie da. a dziecku dałabym na imię Jezus, chyba (albo McGyver) nie chcę wierzyć w takie historie. i mam nadzieję, że nigdy nie spotka mnie taka "niespodzianka".

prezerwatywy sa dość skuteczne, trzeba się jednak liczyć z możliwością pęknięcia, zsunięcia, wady fabrycznej... no i burzą nastrój.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
Z durexa najczęściej były to extra safe, choć próbowaliśmy też te z prążkami czy wypustkami (które mi raczej nie podeszły).
przepraszam za post pod postem, ale muszę dodać, że prążki nie były wyczuwalne przeze mnie, za to... tż.. miałam wrażenie, że on nigdy nie skończy
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 10:55   #16
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

...
__________________


Edytowane przez wdowa_po_leninie
Czas edycji: 2013-10-28 o 23:09
wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 10:57   #17
lejdibird
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 382
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
tak jak dziewczyny piszą - kalendarzyka przy tabletkach prowadzić się nie da. a dziecku dałabym na imię Jezus, chyba (albo McGyver) nie chcę wierzyć w takie historie. i mam nadzieję, że nigdy nie spotka mnie taka "niespodzianka".
Dokladnie, mi tez sie nie chce w to wierzyc, zwlaszcza ze bardzo niska musi byc swiadomosc osoby, ktora łykając tabletki prowadzi kalendarzyk.
Cos pewnie nasciemniala, bo ludzie latami tylko jednej z tych metod uzywaja i w ciaze nie zachodza.
lejdibird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 11:09   #18
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez lejdibird Pokaż wiadomość
Dokladnie, mi tez sie nie chce w to wierzyc, zwlaszcza ze bardzo niska musi byc swiadomosc osoby, ktora łykając tabletki prowadzi kalendarzyk.
Cos pewnie nasciemniala, bo ludzie latami tylko jednej z tych metod uzywaja i w ciaze nie zachodza.
racja
o ile uwierze w przypadek ciazy mimo (rzekomo prawidlowego) brania tabletek (co jednak tez budzi moja wątpliwość), to przyklad powyzszy wydaje mi sie absurdalny
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 12:31   #19
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

Też uważam, że ten przypadek ciąży jest mocno naciągany. Tak jak te kobiety, ktore zarzekają się, że nie pomięły tabletki, ale zaszły (a okazało się, że albo miały wymioty, albo nie wzięły w ten dzień co trzeba, albo jednak pominęła im sie jedna pigułeczka).

My stosowaliśmy Durex extra safe. Kiedyś sprawdzałam nawet sama jedną taką gumkę (już trochę po dacie ważności, więc nie chcieliśmy ryzykować) zębami, szarpałam ją na boki, rozciągałam na wszystkie strony, wbijałam pazurki i chyba po 15 min. mi się dopiero udało zrobić dziurkę. Pękanie gumek spowodowane jest złym dobranie rozmiaru, nieprawidlowym założeniem albo wadliwością partii produkcyjnej.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 12:49   #20
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

No to ja też się powtórze przeważnie są to prezerwatwy Durex(nic nie pękło)-Elite , extra safe.I jeszcze Taboo.Co prezerwatywa to będzie inna opinia.
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 13:40   #21
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Prezerwatywy-te godne polecenia i te nie.

prezerwatywy zawsze kupuje najlpszej jakosci - durexy albo unimile jesli chodzi o polske. nie warto na tym oszczedzac - a jesli ci zalezy na kasie, to zainwestuj w tabletki - wychodzi duzo taniej niz kupowanie kondomow..no i nie ma stresu
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 15:16   #22
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez SchizoFretka Pokaż wiadomość
Witam,
chciałabym poznać Wasze opinie na temat prezerwatyw, których używacie.
Niedawno zaczęłam współżyć, nie chciałabym eksperymentować, wolałabym najpierw poczytać conieco na temat polskich "firm ochroniarskich".
Także, które prezerwatywy możecie polecić, a które nie, z własnych doświadczeń? (nazwa/opinia)

Mam nadzieję, że nie było takiego tematu.
Pozdrawiam.
Durex - z innymi w zasadzie doswiadczenia nie mialem, wszystko bez zarzutow

Cytat:
Napisane przez MarylinM Pokaż wiadomość
Niestety, pigułki też nie dają 100 % pewności. Znam parę, która stosowała trzy zabezpieczenia na raz - prezerwatywy, tabletki i do tego postępowała wg kalendarzyka. Wynikiem była ciąża
Ze co prosze? Tak, pigulki nie daja 100% pewnosci, ale z ciazy przy prawidlowo uzywanych tabletkach i prezerwatywie to moze jeno terminator czy inny mcgyver wyjsc.

No i co to za bzdura - liczenie dni, gdy dziewczyna jest na tabletkach ?

Brzmi jak urbanowa legenda.

Cytat:
Napisane przez flamma87 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się tylko nad jedną sprawą - zawsze sprawdzaliśmy, czy w gumce nie zostało powietrze, gdy TŻ je zakładał, dbaliśmy o nawilżenie. Czy powodem pękania (naprawdę zbyt częstego) może być fakt, że mój TŻ został hojnie obdarzony przez naturę? Zawsze ciężko było mu nałożyć standardową prezerwatywę, nie chciała się rozwijać, męczył się biedak z nią strasznie, a dopiero przed wyjazdem TŻ odkryliśmy, że istnieją gumki w rozmiarze XL (dlatego takie czekają na jego powrót w szufladzie), ale czy któraś z Was miała taki problem?
Taka sytuacja naprawdę stresuje.
Rozmiary gumek sa rozne. Np. z durexow sprobujcie extra safe - sa dluzsze i maja wieksza srednice niz inne, no i sa grubsze, wiec prawdopodobienstwo pekniecia jest mniejsze.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 21:54   #23
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

moim zdaniem nie ma różnicy czy to durex czy unimil ważne żeby były dobrze przechowane i założone. natomiast mój TŻ jakoś woli durexy. Najfajniej było z tabletkami niestety jednak przytyłam 15 kg i miałam całkowicie spaprany nastrój więc daliśmy sobie spokój . Będziemy kombinować jak zamieszkamy razem
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 23:05   #24
flamma87
Raczkowanie
 
Avatar flamma87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 52
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Rozmiary gumek sa rozne. Np. z durexow sprobujcie extra safe - sa dluzsze i maja wieksza srednice niz inne, no i sa grubsze, wiec prawdopodobienstwo pekniecia jest mniejsze.
Próbowaliśmy tych prezerwatyw (współżyliśmy łącznie ok. 2 lat z przeróżnymi prezerwatywami, reszta czasu na tabletkach, których jak się okazało, stosować dłużej nie mogę), ale co z tego, jak i tak zdarzały się wpadki? Podczas kilkumiesięcznego pobytu za granicą też kupowaliśmy Durexy, i też tylko w aptece, a pęknięcie nas nie ominęło. W czasie tych 2 lat regularnego współżycia gumka nam pękła może 10, 15 razy? Z czego 3 razy po wytrysku i 2 razy skończyło się na antykoncepcji postkoitalnej, bo miałam dni płodne (wciąż nie wierzę, że może tyle razy udać się nie zostać rodzicami...). Nie sądzę, że nasz problem to kwestia nieprawidłowego założenia prezerwatywy, a już na pewno nie wyjątkowego pecha - skoro niektóre z Was piszą, że przez lata stosowania żadna gumka nie pękła. Do tej pory nie wpadliśmy na to, że może to być kwestia doboru złego rozmiaru, bo przecież prezerwatywy są takie rozciągliwe i jedna kiedyś też przeszła taki test jak u arisy, więc uznaliśmy, że to my robimy coś źle. Zobaczymy, jak spiszą się Durexy XL. Gorzej, jak się nie spiszą.
flamma87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 00:28   #25
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

W zasadzie tylko Durexy (moze z raz Unimile). Ufam Durexom jakos, wydaja sie takie solidne i jakos z innymi bym sie nie czula tak pewnie. Probowalismy tych z wypustkami, prazkami, super cienkich, extra safe, przelduzajacych stosunek i generalnie chyba najlepsze sa takie klasyczne bez udziwnien. Te cale prazki czy wypustki to na mnie nie dzialaja za bardzo.
__________________
"Kiedy widzę,co życie robi z ludźmi, to Śmierć wcale nie jest taki najgorszy"
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 16:37   #26
monika267
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 397
GG do monika267
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

durex ok sama z mezem uzywalam ich przez kilka lat raz tylko pekla ale to przed wytryskiem hi-dzieka Bogu ...za ostry sex byl ....odkad sie rozwiodlam i mam nowego TŻ to na poczatku tez gumki ale po czasie stwierdzilam ze to beznadzieja ile lat mozna TO znosic -masakra..no i biore tabletki i sex pelna para kiedy chcemy bez zmartwien cos WSPANIALEGO a tak ciagle myslalam czy nie peknie czy dobrze wszystko zalozone Katastrofa z tymi gumami ale jak na poczatek to moga byc zwlaszcza jak zmienia sie partnera wtedy bym tabletkom nie zaufala gumy pewniejsze a do tego tabletki i ok mozna spac spokojnie
monika267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 17:07   #27
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez flamma87 Pokaż wiadomość
Próbowaliśmy tych prezerwatyw (współżyliśmy łącznie ok. 2 lat z przeróżnymi prezerwatywami, reszta czasu na tabletkach, których jak się okazało, stosować dłużej nie mogę), ale co z tego, jak i tak zdarzały się wpadki? Podczas kilkumiesięcznego pobytu za granicą też kupowaliśmy Durexy, i też tylko w aptece, a pęknięcie nas nie ominęło. W czasie tych 2 lat regularnego współżycia gumka nam pękła może 10, 15 razy? Z czego 3 razy po wytrysku i 2 razy skończyło się na antykoncepcji postkoitalnej, bo miałam dni płodne (wciąż nie wierzę, że może tyle razy udać się nie zostać rodzicami...). Nie sądzę, że nasz problem to kwestia nieprawidłowego założenia prezerwatywy, a już na pewno nie wyjątkowego pecha - skoro niektóre z Was piszą, że przez lata stosowania żadna gumka nie pękła. Do tej pory nie wpadliśmy na to, że może to być kwestia doboru złego rozmiaru, bo przecież prezerwatywy są takie rozciągliwe i jedna kiedyś też przeszła taki test jak u arisy, więc uznaliśmy, że to my robimy coś źle. Zobaczymy, jak spiszą się Durexy XL. Gorzej, jak się nie spiszą.
Wg mnie to jednak wy cos zle robicie, skoro tyle razy wam pekly...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 17:21   #28
flamma87
Raczkowanie
 
Avatar flamma87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 52
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Wg mnie to jednak wy cos zle robicie, skoro tyle razy wam pekly...
Wobec tego może masz jakiś pomysł na to, co jest nie tak? Gumki zawsze z apteki, Durexy, zawsze sprawdzana data ważności (na wszelki wypadek), zawsze usuwane pęcherzyki powietrza i prezerwatywa prawidłowo rozwijana, o nawilżenie dbamy lubrykantem na bazie wody, a sama gumka nie była używana dłużej niż kilkanaście minut. Jaki - bo naprawdę skończyły mi się pomysły - jaki może być jeszcze inny powód?
flamma87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 22:34   #29
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez magda890731 Pokaż wiadomość
A i może nie powinnam straszyć, ale... Po 3 latach brania tabletek, zażądałam gumek, bo dosyć miałam wyciekającej spermy. Efekt był taki, że po 2 miesiącach zafundowałam sobie grzybicę pochwy, a mężowi strupy na pęknięciach członka.
Grzybica od gumek? jaki to ma związek ze sobą? bo pierwsze słyszę szczerze mówiąc.
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 14:30   #30
nanaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 573
GG do nanaa
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

durex classic albo unimil super safe. nigdy nie pękły. no i najpewniejsze
nanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-05 10:12:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.