Usuwanie nadmiarów tłuszczu z boków i brzucha - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-24, 19:23   #1
dizel1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 55

Usuwanie nadmiarów tłuszczu z boków i brzucha


Witajcie,
Trochę nietypowo chyba że facet pyta o takie rzeczy ale tak, mam problem. Problem z nadmiarem tłuszczu na brzuchu i bokach. Niestety siedzący tryb życia robi swoje. Próbowałem to zrzucać dietą i ćwiczeniami. Ponad rok i może mi z brzucha poleciało max ze 2cm za to nogi, ręce i klatka piersiowa bardzo. Na ten moment ważę 86kg i mój dietetyk powiedział że przy moim wzroście 186cm, jest to idealna waga. I sam zasugerował czy nie myślałem aby skorzystać z jakiegoś zabiegu bo zanim mi ten brzuch zleci a widać po tym roku że z tej partii jest u mnie bardzo ciężko zrzucić, to ja mogę mieć ogólnie niedowagę. Trochę sobie przeglądałem, poczytałem. Liposukcja to taka dość drastyczna metoda i chyba nie chciał bym w to iść. Zdecydowanie chyba wolał bym kilka czy kilkanaście zabiegów innego rodzaju, mniej inwazyjnych. Tu też czytałem o jakiś metodach laserowych, o rozbijaniu tłuszczu laserem i jakimiś światłowodami które wsuwa się w tkankę tłuszczową. Nie mam z tym doświadczenia kompletnie i nigdy medycyna estetyczna mnie nie interesowała dlatego chciałbym zwrócić się w tej kwestii do Was o pomoc. Co byście mi polecili a może ktoś z własnego doświadczenia opowie jaki zabieg zdecydowanie warto zrobić. Aktualnie w pasie mam 107cm i chciałbym zejść o jakieś 10cm w dół. To już zdecydowanie będzie lepiej wyglądało.
dizel1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-24 19:23:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.