Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-28, 10:27   #31
voel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Mam do odsprzedania <ciach>

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-03-02 o 10:00 Powód: regulamin
voel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 17:31   #32
mdokwadratu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Witam Panie,

Postanowiłem zabrać głos w dyskusji jako przedstawiciel płci brzydkiej. Mam 34 lata i dość pokaźną oponkę. Siedząca praca i brak ruchu przez 10 lat sprawiły, że ze szczupłego chłopaka, stałem się brzuchatym facetem. Mam 182 cm wzrostu i 86 kg wagi.
Od początku tego roku zacząłem ćwiczyć. niestety nie robię to regularnie, bo nie mam czasu na siłownie, a w domu nie zawsze mam jak. W styczniu zmierzyłem swój brzuch i wyszło mi na miarce 103 cm.
Robiłem 2 kwietniu 6 Weidera ( ćwiczenia na brzuch) ale kręgosłup odmówił mi współpracy po 2 tygodniu ( również zasługa trybu życia). Ćwiczyłem hantlami i na desce do brzuszków. Poprawiłem swoją kondychę, ale brzuch dalej był.
Od ponad miesiąca tylko pompuję ( na specjalnych podpórkach) i nie zniechęca mnie to.
Moim zamierzeniem było spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha , a dołożenie mięśni na rękach i klacie. Coś się ruszyło z bicepsami i piersi już mi nie wiszą ( tłuszczyk poddawał się grawitacji). Natomiast brzuch jeszcze jest. Fakt, że nie prowadzę żadnej diety, jem jak wcześniej, to efekty nie są powalające. Zaskoczyło mnie, jak wczoraj zmierzyłem się w brzuchu, miarka wskazała 96 cm.
I docieram do sedna wypowiedzi. Wykupiłem 6 liposukcji we Wrocławiu w Satin Skin ( z Groupona). Pierwszy raz idę w czwartek. Jeśli chcecie, będę się dzielić wrażeniami i efektami.
Myślę, że samo chodzienie na liposukcję nie da Wam za dużo efektów, ale ja będę cały czas ćwiczyć i mam zamiar pić te dwa litry wody. Może dostanę od p. Justyny ( już wiem jak się nazywa pani przeprowadzająca te liposukcje) dodatkowe wskazówki jak się pozbyć opony.
Mój ojciec ma brzuch jakby połknął arbuza. Ja tak nie chcę wyglądać, więc choć już mam trochę lat, to postanowiłem swoją karmę zmienić.
Pozdrowienia dla wszystkich wieżących w swoje możliwości.

Edytowane przez mdokwadratu
Czas edycji: 2011-10-18 o 16:01
mdokwadratu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 15:23   #33
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

witam też byłam zainteresowana tą bezproblemową metodą pozbycia tłuszczyku. salon kosmetyczny do którego chodzę sprzedawał usługi na grouponie, no i pogadałam z moją babeczką o efektach... niestety lipa i to opinia osoby, która wykonuje zabiegi. napewno nie ma sensu kupno 3, trzeba od razu serie przynajmniej 10 najlepiej połączonych z dodatowymi zabiegami chyba dermomasażem i o czymś jeszcze mówiła i dopiero taka seria 10 po 3 zabiegi może dać jakiś odczuwalny efekt. pare zabiegów samej liposukcji ultradzwiękowej może jedynie odrobine wygładzić skóre, żadnych spektakularnych efektów nie będzie, kosmetyczka powiedziała dosłownie, że to wyrzucone pieniądze
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 11:52   #34
1x2x3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Hej,
ja właśnie jestem po pierwszym zabiegu liposukcji ultradźwiękowej na brzuch i całe uda. Muszę przyznać, że jestem zszokowana tym jak bardzo czuć, że coś było robione już po jednym zabiegu. Nie powiem, ze cellulit zniknął czy tłuszcz co to to nie ale skóra się zrobiła taka jakby wiotka i cały czas mam takie dziwne uczucie podobne trochę do szczypania pod skórą. Po zabiegu było mi niedobrze co się często dzieje z tego co wiem w przypadku wszystkich zabiegów gdzie się rusza tłuszczyk. Zobaczymy jak będzie później ale póki co jestem dobrej myśli. No i mam nadzieję, że napięcie skóry się poprawi
A! i jeszcze dodam, że wcześniej chodziłam na liposukcję RF na te same partie tez na 6 zabiegów i to były pieniądze wyrzucone w błoto
1x2x3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 09:42   #35
olaxyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Hej,

Co o tym sądzicie? Oryginalna cena zabiegu 400zł, chyba trochę mało?

http://www.groupon.pl/oferty/warszaw...rszawa/1343385
olaxyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 14:19   #36
1x2x3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Wiem, że to już nieaktualne ale i tak odpowiem. To mało ale ja też za tyle kupiłam kupon i jestem zadowolona.
1x2x3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 16:39   #37
mdokwadratu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Witam Panie,

Jestem po 3 zabiegach liposukcji. Mam jeszcze przed sobą 3. Już widzę efekty. Nie są duże, ale to dopiero połowa zabiegów.
Wydaje mi się, że samo chodzenie na zabiegi to nic nie pomogą. Trzeba mniej jeść, i chociaż trochę ćwiczyć.
Efekt połowy kuracji : z 97 cm na 94. Trzy tygodnie. Dam znać po wszystkim.
mdokwadratu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 15:52   #38
Eveliouses
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 432
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Witam
Kiedyś na wizażu znalazłam fajny opis jak powinna wyglądać prawidłowa liposukcja kawitacyjna.Teraz nie mogę tego odnaleźć.Dziewczyna pisała tam dokładnie o żelu jaki pani stosowała i wszystko jak zabieg wyglądać powinien.Czy możecie mi pomóc,gdyż zakupiłam kupon w gruper.pl i chciałabym wiedziec ile ma trwac zabieg i choć troszkę wiedzieć co i jak,bo wiecie promocja super ale jak to będzie serio wyglądało to zobaczymy...
więc plisssss ,napiszcie jak jest wykonany prawidłowy zabieg lipo?dziekuje
__________________
RADUŚ JUŻ Z NAMI!!!

: jupi::j upi:
http://www.suwaczki.com/tickers/qq87i09k53acoskv.png

PROSZĘ ZOBACZ I PODPISZ SIĘ
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs
Eveliouses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 18:48   #39
melania_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Wiele juz napisano o lipolizie kawitacyjnej za i przeciw ale ja zastanawiam sie nad jednym zabiegi o których piszecie z natury rzeczy nie bedą działac ponieważ do prawidłowego przeprowadzenia zabiuegu lipolizy kawitacyjnej potrzebne jest wcześniejsze przygotowanie okolicy ciała, którą sie poddaje zabiegowi. Pewnie niektóre z was miały robiony piling kawitacyjny podczas którego kosmetyczka cały czas przecierała twarz zwilżonym gazikiem lub polewała skórę ze strzykawki to włąśnie jest tajemnica kawitacji. Tkanka która poddajemy działaniu ultradźwięków kawitacyjnych należy najpierw uwodnić a dopiero następnie działać na nią ultradźwiękami kawitacyjnymi bez tego niestety nie ma prawdziwej kawitacji. Ważne jest tez aby po zabiegu wykonać jakiś wysiłek aby spalić uwolniony tłuszcz jeżeli sie go szybko nie spali to on zostanie zmagazynowany w nieuszkodzonych komórkach i z całego zabiegu nici.
Mozna np. zastosowac elektrostymulacje, która tez spali uwolniony tłuszcz. Na koniec trzeba jeszcze wykonać drenaż limfatyczny aby usunąć z organizmu toksyny które sie uwolniły ze zniszczonej tkanki tłuszczowej. Jak widac nie ma czarodziejskiej różdżki, która można przyłozyc i tłuszcz znika. Sądzę, ze większość z was padła ofiarą niewiedzy osób, które wykonują te zabiegi, żeby nie powiedzieć o ich nieuczciwości. Redukcja lokalnej tkanki tłuszczowej ultradźwiękami kawitacyjnymi to bardzo złożony proces i jest skuteczna tylko wówczas gdy przejdziemy cały proces a nie tylko jeden etap. Szkoda, ze takie fragmentaryczne podejście buduje zło opinie tej metodzie bo jest to dobry i bezpieczny sposób na zredukowanie lokalnego otłuszczeni pod warunkiem, że stosują go odpowiedzialni i uczciwi ludzie.
melania_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 11:19   #40
Mariczka82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Witam. Miałam już 2 zabiegi na brzuszek i mogę śmiało powiedzieć, że efekt jest widoczny, skóra jest bardziej gładka i ujędrniona, fałdka się zmniejsza, przedemną jeszcze 3 zabiegi.
Mariczka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 19:23   #41
Rudzielec 22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 15
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Dziewczyny przepraszam ale mylimy tu pojęcia. Wy piszecie o aparacie nieinwazyjnym (tak mi się wydaje skoro kilka zabiegów trzeba) a liposukcja to metoda inwazyjnego odsysania tłuszczu. Jeżeli któraś z was jest zainteresowana inwazyjnym zabiegiem to jestem po liposukcji typu N.I.L i w porównaniu do znajomy (które użyły innej metody) okres rekonwalescencji był krótszy i mam lepsze widoczne efekty. A liposukcja ultradźwiękowa poparzyła mojej koleżance dziurkę, w którą wprowadzają kaniule i rana babrała się z miesiąc.
Rudzielec 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 11:42   #42
Sayka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Nie mylimy tu pojęć - z całym szacunkiem - Ty je mylisz.
Liposukcja ultradźwiękowa jest metodą nieinwazyjną, co za tym idzie nie ma mowy o wprowadzaniu nigdzie żadnej kaniuli. Ultradźwięki przenikają przez skórę, nie dochodzi do jej naruszalności.
Liposukcja z użyciem skalpela o której mówisz jak najbardziej metoda inwazyjna, lecz zwróć uwagę, że posługujemy się tu określeniem "liposukcja ultradźwiękowa" co już zmienia postać rzeczy. Poparzona koleżanka z całą pewnością poddawała się innemu zabiegowi.
Słowo liposukcja pochodzi od słów:
lipo - tłuszcz i
suction - ssanie - co nie oznacza odrazu metody inwazyjnej, ponieważ przy liposukcji ultradźwiękowej wykonywany jest drenaż limfatyczny, w którym sam element ssania jest również obecny.
Podsumowując z całą pewnością NIE MYLIMY TU POJĘĆ
Pozdrawiam
Sayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 07:47   #43
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Liposukcja ultradziwekowa - bajer, naciągactwo, ZERO EFEKTÓW.
Nie bądźmy naiwne, pikające urządzonko, które jeździ po skórze nie odsysnie nam tłuszczu!


Myślę, że pozytywne opinie sa pisane przez właścicielki salonów, które oferują zabieg.

Poza mną znam jeszcze dwie osoby, w tym moją mamę, które nie miały najdrobniejszego efektu po ok 20 zabiegach.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 12:24   #44
annutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 15
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Efekty są, tylko nie tak spektakularne i nie tylko po liposukcji. Należy pamiętać, że trzeba zacząć stosować jakieś ograniczenia żywieniowe, trochę ćwiczyć, pić dużo wody, generalnie trzeba zmienić trochę styl życia. Liposukcja ultradźwiękowa jest zabiegiem wspomagającym walkę z otyłością a nie magicznym sposobem na pozbycie się wszelkiego tłuszczu z ciała...
annutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 07:50   #45
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Cytat:
Napisane przez annutka Pokaż wiadomość
Efekty są, tylko nie tak spektakularne i nie tylko po liposukcji. Należy pamiętać, że trzeba zacząć stosować jakieś ograniczenia żywieniowe, trochę ćwiczyć, pić dużo wody, generalnie trzeba zmienić trochę styl życia. Liposukcja ultradźwiękowa jest zabiegiem wspomagającym walkę z otyłością a nie magicznym sposobem na pozbycie się wszelkiego tłuszczu z ciała...

Samo zastosowanie ograniczen zywieniowych i cwiczen daje efekty, zabiegi magicznego jezdzenia pikającą aluminiowa nakladka po udzie raczej tutaj sa zbedne
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 08:26   #46
betty8080
Raczkowanie
 
Avatar betty8080
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Cytat:
Napisane przez Eveliouses Pokaż wiadomość
Witam
Kiedyś na wizażu znalazłam fajny opis jak powinna wyglądać prawidłowa liposukcja kawitacyjna.Teraz nie mogę tego odnaleźć.Dziewczyna pisała tam dokładnie o żelu jaki pani stosowała i wszystko jak zabieg wyglądać powinien.Czy możecie mi pomóc,gdyż zakupiłam kupon w gruper.pl i chciałabym wiedziec ile ma trwac zabieg i choć troszkę wiedzieć co i jak,bo wiecie promocja super ale jak to będzie serio wyglądało to zobaczymy...
więc plisssss ,napiszcie jak jest wykonany prawidłowy zabieg lipo?dziekuje
hej! zabieg ma trwac 40 minut
kosmetyczka naklada ci zel do USG i przez te 40 minut jezdzi glowica po wybranej partii ciala. Urzadzenei wydaje taki "skrzeczacy: dzwiek
lezysz sobie i tyle

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Liposukcja ultradziwekowa - bajer, naciągactwo, ZERO EFEKTÓW.
Nie bądźmy naiwne, pikające urządzonko, które jeździ po skórze nie odsysnie nam tłuszczu!


Myślę, że pozytywne opinie sa pisane przez właścicielki salonów, które oferują zabieg.

Poza mną znam jeszcze dwie osoby, w tym moją mamę, które nie miały najdrobniejszego efektu po ok 20 zabiegach.
Pushit to ze na ciebie nie zadzialalo lub mialas zle zrobiony zabieg nie znaczy ze jest to naciagactwo. Gdys miala racje to te uslugi nie istnialyby na rynku tyle lat i sie nei rozwijaly. Na rozne osoby dzialaja rozne metody.

Lipoliza ultradzwiekowa nie odsysa tluszczu to oczywiste, nei na tym polega te zabieg. Ultradzwieki wplywaja na rozbijanie komurek tluszczowych ktre sa wydlane przez organizm w procesie metabolizmu.

Na mnie np. nie zadzialala lipoliza iniekcyjna czyli wstrzykiwanie preparatu ale ultradzwieki jak najbardziej zadzialaly. Zrobilam 10 takich zabiegow oraz 4 masarze endermatologiczne na brzuch i stracilam 5 cm. Skorzystalam z uslug salonu, ktory sie specjalizuje w roznych rodzajach metod wyszczuplania - wybor zabiegu nie byl przypadkowy ale przegadany ze specjalista. Polecam wlasnei takie miejsca - ja bylam w Klinice BBC w Warszawie - zamiast przpadkowych miesc sprzedajacych zabiegi po 50zl :
betty8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 08:32   #47
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Cytat:
Napisane przez betty8080 Pokaż wiadomość
hej! zabieg ma trwac 40 minut
kosmetyczka naklada ci zel do USG i przez te 40 minut jezdzi glowica po wybranej partii ciala. Urzadzenei wydaje taki "skrzeczacy: dzwiek
lezysz sobie i tyle

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------



Pushit to ze na ciebie nie zadzialalo lub mialas zle zrobiony zabieg nie znaczy ze jest to naciagactwo. Gdys miala racje to te uslugi nie istnialyby na rynku tyle lat i sie nei rozwijaly. Na rozne osoby dzialaja rozne metody.

Lipoliza ultradzwiekowa nie odsysa tluszczu to oczywiste, nei na tym polega te zabieg. Ultradzwieki wplywaja na rozbijanie komurek tluszczowych ktre sa wydlane przez organizm w procesie metabolizmu.

Na mnie np. nie zadzialala lipoliza iniekcyjna czyli wstrzykiwanie preparatu ale ultradzwieki jak najbardziej zadzialaly. Zrobilam 10 takich zabiegow oraz 4 masarze endermatologiczne na brzuch i stracilam 5 cm. Skorzystalam z uslug salonu, ktory sie specjalizuje w roznych rodzajach metod wyszczuplania - wybor zabiegu nie byl przypadkowy ale przegadany ze specjalista. Polecam wlasnei takie miejsca - ja bylam w Klinice BBC w Warszawie - zamiast przpadkowych miesc sprzedajacych zabiegi po 50zl :
Zabiego robilam ja, moja mama i jej kolezaka. Po 30 zabiegow. ZERO EFEKTÓW, TO JEST NACIĄGACTWO.

Prosze, to nie moj wymysl, przeczytaj wpisy innych wizazanek:

Cytat:
Napisane przez meandjr Pokaż wiadomość
No ja podpisuję się pod tym co napisała pushit - te wszystkie Ultracontoury, Exilisy to pic na wodę Wydałam małą fortunę na 4 serie zabiegów Exilis - nie dały NIC, podobnie z Ultracontourem 6 zabiegów i efekt zerowy.. W czasie jak chodziłam na zabiegi byłam na lekkostrawnej diecie, w ciągu tych dwóch miesięcy straciłam 4 kilo - ale nie łudzę się, ze to dzieki tym "zabiegom", bo obwody nie kłamią.. Zabiegi miałam na brzuch, boczki i uda, a centymetry poleciały głównie z łydek, ramion i bioder - na brzuchu straciłam 1cm, w udach podobnie - sama dieta ma mniej więcej taki efekt.. Ja nie polecam.
No ale żeby nie było - jestem mimo wszystko naiwną optymistką - nie zniechęcam się i jestem juz zapisana na lipolizę iniekcyjną Może przynajmniej to mi cos da? A jak nie to będe próbowała dalej
Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
jestem po dwóch zabiegach liposukcji ultradzwiękowej (chcę zlikwidować cellulit a nie schudnąć)- jak na razie siano wywalone w błoto
Cytat:
Napisane przez nikolk Pokaż wiadomość
Podpisuje sie pod osobami twierdzacymi ze to wyrzucone w bloto pieniadze.Jestem szczuplutka,mam tylko z wiekiem zbierajacy sie tluszczyk na brzuchu i udach,liczylam ze lipo royal pomoze mi to zlikwidowac w prosty sposob,ale to niestety nierealne.dziewczyny,aby uzyskac efekty musicie zachowac diete + cwiczyc+ chodzic na zabiegi.To samo uzyskacie zachowujac dieta+cwiczenia+niechodze nie na zabiegi.Czyli podsumowujac pieniadze wydane na lipo royallepiej wydac na cos pozyteczniejszego.Cudow nie ma pamietajcie.Efekty sa bardzo mierne w porownaniu do kwoty jaka trzeba zaplacic niestety.Porownywalny efekt widzialam stosujac banki chinskie gumowe ktore mozna kuoic w aptece za kilkadziesiat zlotych.W podobny sposob rozbijaly tluszcz
Cytat:
Napisane przez nikolk Pokaż wiadomość
Potwierdzam-LIPO ROYAL to pieniadze wyrzucone w bloto.Jestem z natury szczuplutka,mam tylko tendencje do odkladania sie tluszczyku i cellulitisu na udach i faldce brzusznej.Chcialam tylko utracic te mankamenty za pomoca lipo royal.Dodam ze jestem wysportowana i bardzo energiczna.Jesli Liporoyal ma zadzialac choc troche,to musisz przestrzegac diety i cwiczyc duzo.zatem dla mnie wniosek jest jeden.Mozesz ciwczyc i stosowac diete,i wydac pieniadze zamiast na lipo royal to na cos pozyteczniejszego.Suma sumarum-przy diecie i gimnastyce lipo royal nie jest potrzebny.A przy lipo royal jest potzrebna i gimnastyka i dieta.zatem wynik jest prosty.Ponadto lipo royal jak dla mnie dawal bardzo mierne wyniki .W stosunku do ceny-jakosc zadna.Teraz biegam sobie wieczorami,pije wode mineralna,pamietamo owocach,o niejedzeniu po 18tej,pamietam o tym aby nie jesc tlusto ,nie uzywam cukru,jem ciemne pieczywo.
Cytat:
Napisane przez Enia 2 Pokaż wiadomość
Witajcie! muszę przyznać rację dziewczyną ,które piszą i przestrzegają,że liposukcja ultradzwiękowa to wywalone pieniądze w przysłowiowe błoto.Byłam na trzech zabiegach i kosmetyczka zachwalał spektakularne efekty tej lipo....... mam sama do siebie żal,że dałam się nabrać i oskubać ze swoich oszczędności,żeby zlikwidować oponkę,której nie mogę się pozbyć po urodzeniu dziecka. Myślę,że najlepsze efekty dadzą ćwiczenia i pływanie.Moim zdaniem nie ma co się łudzić,ze bez ruchu i odpowiedniej diety będzie lepiej
Cytat:
Napisane przez Sayka Pokaż wiadomość
Ja już zakończyłam serię 3 zabiegów. Po 1 zabiegu faktycznie skóra się poprawiła, nieco mniej w udach, liczyłam, że po kolejnych zabiegach tendencja będzie malejąca ale niestety, po 3 nic wielkiego się nie stało. Mam ładniejszą skórę. Tyle ( ale zastanawiam się nad dokupieniem z uwagii na fakt, że mówią, że 3 zabiegi to za mało... sama już nie wiem..
Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
witam też byłam zainteresowana tą bezproblemową metodą pozbycia tłuszczyku. salon kosmetyczny do którego chodzę sprzedawał usługi na grouponie, no i pogadałam z moją babeczką o efektach... niestety lipa i to opinia osoby, która wykonuje zabiegi. napewno nie ma sensu kupno 3, trzeba od razu serie przynajmniej 10 najlepiej połączonych z dodatowymi zabiegami chyba dermomasażem i o czymś jeszcze mówiła i dopiero taka seria 10 po 3 zabiegi może dać jakiś odczuwalny efekt. pare zabiegów samej liposukcji ultradzwiękowej może jedynie odrobine wygładzić skóre, żadnych spektakularnych efektów nie będzie, kosmetyczka powiedziała dosłownie, że to wyrzucone pieniądze
Cytat:
Napisane przez zonawymarzona Pokaż wiadomość
nie wiem czy tylko ja mialam to "szczescie", ale jestem po pierwszym zabiegu na uda i posladki. Skladal sie z 3 etapow- podczerwien, ultradzwieki i masaz prozniowy.
I efektow brak jesli chodzi o cellulit. Malo tego, wydaje mi sie ze jest o wiele gorzej...
czy to mozliwe? ktos tez tak mial?

Mało? To sa wpisy uzytkowniczek, ktore maja po kilkaste postów, natomiast wpisy mowiace, ze dziala w 100% to wpisy uzytkownikow z 1 postem - kosmetyczek, ktore wykonuja zabieg...

Jeśli ktoś zechce spróbować - spróbuje, ale NIE WCISKAJMY LUDZIOM KITU, ZE TO DZIAŁA

takie instytucje funkcjonuja bo ludzie sa naiwni i tylko na ludzkiej naiwnosci zarabiaja...

Kobieta, ktora wykonywala mi zabiegi, a jakze, sama byla trenerką, wiec wiedziala chyba co robi chwalila sie, ze zawdziecza swoje jedrne, gladkie cialo tymze zabiegom... Później sie wygadała, ze od 30 lat trenuje zawodowo karate 5x w tygodniu....

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2012-03-30 o 08:48
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 14:58   #48
betty8080
Raczkowanie
 
Avatar betty8080
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

[QUOTE=pushit;33227711]Zabiego robilam ja, moja mama i jej kolezaka. Po 30 zabiegow. ZERO EFEKTÓW, TO JEST NACIĄGACTWO.

Prosze, to nie moj wymysl, przeczytaj wpisy innych wizazanek:


Ja nie napisalam ze cos wymyslasz Przeczytaj moj post dokladnie proszę. Przyklady ktore przytaczasz dowodza nie tego ze ultradzwieki nie dzialaja ale ze autorki spodziewaly sie cudow od reki. Kupienie 3 zabiegow i oczekiwanie kilku czy kilkunastu centymetrow utraty jest co najmniej naiwnoscia ... zeby nie uzywac mocniejszych okresleń. Ja po trzech zabiegach tez nie mialam efektu. Uzyskalam go po 8 zabiegach lipolizy ultradzwiekowej oraz 4 masazach endermatlogicznych. Stracilam 4 cm. I dokladnie tego sie spodziewalam bo wlasnie taką srednio efetywnosc te zabiego maja. Nikt mnie nie naciagnal i nie oszukal. Dostalam to za co zaplacilam. Wystarczy poczytac opisy zabiegow w fachowych publikacjach oraz porozmawiac z fachowym salonem by wiedziec co jest realnie do osiagniecia. Jesli ktos kupuje (np na gruponie) 3 zabiegi i wierzy w obietnice w nich zawarte... to robi to na wlasna odpowiedzialnosc.

Liczylam sie tez z faktem ze ultradzwieki moga na mnie nie zadzialac. Jak juz pisalam, kilka lat temu, robilam lipolizę iniekcyjną. Zrobilam 2 zabiegi za 1500zl Kolejnego juz nie zrobilam bo nie bylo efektu, a po 2 zabiegach powinny byc juz widoczne . Gdy zadzwonilam odwolac kolejny zabieg salon nie wmawial mi ze kolejne tysiace i zabiegi pomoga, nie namawial zebym kupila wiecej bo zanim zrobilam cokolwiek uprzedzono mnie ze zdarza sie ze nie osiaga sie oczekiwanych efektow. Nie pisze po tym doswiadczeniu, ze lipoliza iniekcyjna to oszustwo bo nie czuje sie oszukana.

Dziwi mnie natomiast ze zapacilas za 30 zabiegow skoro nie widzialas efektow. Bo juz po 5 zabiegach wiadomo czy daja efekt czy nie. Po co zaplacilas za wiecej, a teraz winisz wszytkie gabinety i cala branze za swoja decyzje?

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość


Mało? To sa wpisy uzytkowniczek, ktore maja po kilkaste postów, natomiast wpisy mowiace, ze dziala w 100% to wpisy uzytkownikow z 1 postem - kosmetyczek, ktore wykonuja zabieg...

Jeśli ktoś zechce spróbować - spróbuje, ale NIE WCISKAJMY LUDZIOM KITU, ZE TO DZIAŁA

takie instytucje funkcjonuja bo ludzie sa naiwni i tylko na ludzkiej naiwnosci zarabiaja...

Kobieta, ktora wykonywala mi zabiegi, a jakze, sama byla trenerką, wiec wiedziala chyba co robi chwalila sie, ze zawdziecza swoje jedrne, gladkie cialo tymze zabiegom... Później sie wygadała, ze od 30 lat trenuje zawodowo karate 5x w tygodniu....
Jezeli ktos wierzy uzytkowniczkom z jednym postem, wierzy ze 3 zabiegi dokonaja cudu to moze winic tylko swoja naiwnosc. To ze naciagnela cie jakas osoba nie znaczy ze wszycy klamia i oszukuja. Znaczy tyle ze dalas sie naciagnac komus kto zle te zabiegi zrobil, mial zuzyta maszyne lub. Czy mama i kolezanka robily zabiegi u tej samej osoby czy w innych salonach?

Kiepskie doswiadczenie, absolutnie sie zgadzam, tez bylabym wsciekla na twoim miejscu :/

Ja nie czuje sie oszukana i naciagnieta. Na jednym zabiegu stracilam kase, na drugim zyskalam smuklejszy brzuch i jestem zadowolona Za oba doswiadczenia ponosze odpowiedzialnosc ja.

Edytowane przez betty8080
Czas edycji: 2012-03-31 o 15:10
betty8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 15:18   #49
De La FashIva
Przyczajenie
 
Avatar De La FashIva
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Dziewczyny powiem Wam jako Kosmetolog z wykształcenia i osoba pracująca na tym sprzęcie, że podstawową informacja do Was , że jest iż liposukcja ultradźwiękowa to zabieg WSPOMAGAJĄCY!, a nie odchudzający.
Pomaga uporać się z tkanką tłuszczową w takich partiach jak brzuszek, bryczesy, ramiona, uda, a także pośladków.
Sprzęt opiera się na działaniu ultradźwięków o częstotliwości dopasowanej do wykonaniu zabiegu na określonej partii ciała.
Nie jest to zabieg Cudotwórczy. Ale wykonywany w regularnej serii bardzo skutecznie wspomagający walkę z tkanką tłuszczową.
Sam mechanizm polega niszczeniu błony komórek tłuszczowych przez fale ultradźwiękowe o różnej częstotliwości, uwalniając tłuszcz i usuwając w ten sposób lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową.
Jest to zabieg nie inwazyjny, nie naruszający ciągłości naskórka, więc w miarę zastosowania się do procedury wykonywania bez przeciwwskazań u pacjenta bezpieczny, nie wywołujący dyskomfortu i przykrych skutków ubocznych.
Ultradźwięki wywołują efekt kawitacji w tkance tłuszczowej - e efekcie drgań powstające drobne pęcherzyki pękają naruszając tym samym błonę komórki adipocytu magazynującej tłuszcze proste, co skutkuje ich zniszczeniem i usunięciem tłuszczy z organizmu.
Ważne jest to, że przy ćwiczeniach lub diecie nie uśmiercamy adipocytów, jedynie zmniejszmy ich objętość.
I pod względem fizjologicznym osobiście zalecam po takim zabiegu wykonaniu drenażu limfatycznego, aby uwolniony tłuszczyk odprowadzić do węzłów, co wpływa na jego wydalenie z organizmu.
Zabieg jednak nie jest tani. A jednorazowy nie ma takiego działania jak seria.
W gabinecie, w którym pracuję cena regularna wynosi 350zł za pojedynczy zabieg na wybraną partię. Cena jest jednakowa na każdej partii ponieważ zabieg jest wykonywany przez określony czas.
Zalecana ilość zabiegów jest indywidualna w zależności od oczekiwań i obserwowanych efektów, ale wynosi między 5 a 10 zabiegów.
Osobiście polecam ten zabieg ze względu na działanie i nie inwazyjność.
Choć moim nowym odkryciem jest kriolipoliza.
De La FashIva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 18:56   #50
weronkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 14
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Witajcie! W moim mieście liposukcja ultradźwiękowa kosztuje tylko 100zł Niby super, ale pani kosmetyczka poinformowała mnie,że to cena tylko samego zabiegu, natomiast do tego powinno się dokupić jeszcze zabiegi ujędrniające, bo bez tego po samej liposukcji skóra będzie mało jędrna i może "wisieć" Czy Wy dokupujecie takie zabiegi???? Czy faktycznie po samej liposukcji skóra traci jędrność?? Cenowo to wygląda tak: liposukcja 100 zł, zabiegi ujędrniające dodatkowo 200 zł. Pomocy
weronkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 11:15   #51
o_liwka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 32
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Słuchajcie w moim mieście pojawiła się oferta na gruponie liposukcji ultradźwiękowej. Przeczytałam cały ten temat i mam mieszane uczucia.
Chciałabym spróbować tych zabiegów, w pakiecie proponują 10 zabiegów, więc myślę, że na początek tyle bym chciała a potem poza gruponem, gdybym widziała efekty wzięła bym więcej. ALe interesuje mnie to, czy po zabiegu potrzebna jest jakaś specjalna dieta czy "oszczędzanie się" i MŻ wystarczy ? oraz czy dla podtrzymania efektów co jakiś czas trzeba poddawać się takim kolejnym zabiegom ? Nie spodziewam się ekstra efektów, jednak w ostatnim czasie spadło mi ponad 8kg i chciałabym tą skórę troszkę napiąć i ujędrnić. Dzwoniłam do salonu który wystawił się na gruponie i usłyszałam że jest to metoda hot/ cold lub koloroterapia a potem jakiś masaż i ampułka. Doradźcie proszę
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!
o_liwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 11:52   #52
rigo57
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Nie rozumiem stwierdzenia liposukcja ultradźwiękowa w tym kontekście. Sama liposukcja znaczy odsysanie i jest w tej formie również mniej inwazyjna ultradźwiękowa, ale i tu wprowadz się kaniulę pod skórę i zabieg może być przeprowadzany przez lekarza. Te zabiegi o których tu mowa to kawitacja ultradżwiękowa - bezinwazyjne rozbijanie tłuszczu ultradźwiękami. RF też jest bezinwazyjnym zabiegiem ultradżwiękowym. Sama również wykonuję takie zabiegi i zabieg przeprowadzanym aparatem kawitacyjnym w domu nosi za sobą ryzyko rozpuszczenia tłuszczu i przeniesienia na tkankę wewnętrzną organizmu. Kawitacja jeśli jest wykonanywana z pełną odpowiedzialnością musi byc połączona z zabiegiem, który wspomaga wydalenie rozbitego tłuszczu przez układ limfatyczny i naczyniowy. I oprócz dobrej maszyny ważna jest umiejętność i wiedza wykonującego zabieg, który daje wspaniałe efekty jeśli jest przeprowadzony prawidłowo.
rigo57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 16:09   #53
zabiegowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 32
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

przegladajac forum, widze, ze jest temat na ktory moge sie wypowiedziec. usuwanie miejscowej otylosci - bo do tego celu jest zabieg ultradzwiekami - działa świetnie w momencie jak już wypracujesz utrate wagi i zostanie Ci to "coś". brzuszek, pupa, grubsze uda ktore nie chca sie wyszczuplac od cwiczen itp. ja zrobilam sobie uda, nawet nie tyle, ze byly grube, ale opinal mi sie rozmiar 36, gdzie w pasie jest idealny. po 4 zabiegach tyle, ze poza ultradzwiekami kosmetolog laczyla to z fala akustyczna zwezilam sie o 3 cm w udach. zabieg nazywa sie liposhock. unosi pupe i likwiduje cellulit. polecam
zabiegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 13:48   #54
zabiegowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 32
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

mdokwadratu jak masz sam brzuch do "zrzucenia" idz na i-lipo zimny laser, ktory zmniejsza zawartosc komorek tluszczowych i sie traci cm, trzeba po zabiegu pocwiczyc 30 min np. na orbitreku. 8 zabiegow w 4 tygodnie

Edytowane przez zabiegowa
Czas edycji: 2013-05-23 o 13:51
zabiegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 08:46   #55
o_liwka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 32
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Cześć dziewczyny, wczoraj byłam na 1szym zabiegu "liposukcji ultradźwiękowej" która wyglądała w ten sposób, że kobieta przez pewien okres jeździła mi głowicą po brzuchu (hot-cold), następnie wcierała serum i przez okres 10 minut miałam prądy, a następnie serum intensywnie rozgrzewające. Tak wyglądał cały zabieg, troszkę inaczej go sobie wyobrażałam i nie wiem czy został on prawidłowo zrobiony całość trwało ok.40min...
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!
o_liwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 20:56   #56
rigo57
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

A czy to był zabieg z kuponem? Jeśli tak to się nie dziw 40 min.to bardzo mało. Ale tak to jest, że kupując kupon i płacąc połowę albo jedną trzecią ceny zabiegu, salony różnicę muszą rekompensować sobie w czasie. Albo masz kupon, albo zabieg, Twój wybór.
Jeśli jednak był bez kuponu, to już ja się dziwię.
rigo57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 21:26   #57
o_liwka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 32
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Cytat:
Napisane przez rigo57 Pokaż wiadomość
A czy to był zabieg z kuponem? Jeśli tak to się nie dziw 40 min.to bardzo mało. Ale tak to jest, że kupując kupon i płacąc połowę albo jedną trzecią ceny zabiegu, salony różnicę muszą rekompensować sobie w czasie. Albo masz kupon, albo zabieg, Twój wybór.
Jeśli jednak był bez kuponu, to już ja się dziwię.
Tak tak z kuponu... ;/
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!
o_liwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 00:53   #58
rigo57
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

To się nie dziwię bo tak jak napisałam kupon jest w promocyjnej cenie ale zabieg jest też promocyjny tzn. odpowiednio krótki i nie przynoszący efektów. U mnie zabieg trwa ok.2 godzin i składa się z kawitacji ultradźwiękowej i jeszcze dwóch innych wspomagających, ale efekty są widoczne i wymierne w cm ok od 3 do 8 w zależności od tkanki. Przykro mi, że kupony tak psują renomę zabiegów dobrych, ale i odpowiednio wykonanych. I nie tanich, niestety.
rigo57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 12:52   #59
o_liwka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 32
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Cytat:
Napisane przez rigo57 Pokaż wiadomość
To się nie dziwię bo tak jak napisałam kupon jest w promocyjnej cenie ale zabieg jest też promocyjny tzn. odpowiednio krótki i nie przynoszący efektów. U mnie zabieg trwa ok.2 godzin i składa się z kawitacji ultradźwiękowej i jeszcze dwóch innych wspomagających, ale efekty są widoczne i wymierne w cm ok od 3 do 8 w zależności od tkanki. Przykro mi, że kupony tak psują renomę zabiegów dobrych, ale i odpowiednio wykonanych. I nie tanich, niestety.
A miałam nadzieję, że chociaż troszkę mi to coś da :/
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!
o_liwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 19:56   #60
rigo57
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Cytat:
Napisane przez o_liwka Pokaż wiadomość
Tak tak z kuponu... ;/
Przykro mi, że tak nabierają ludzi na te kupony. Dobra rada: jeśli będziesz szła na zabieg liposukcji (kawitacji) ultradźwiękowej zwróć uwagę na czas trwania samej kawitacji 20-40 min to już OK. i po zabiegu kawitacji koniecznie ma być albo pressoterapia, albo elektrostymulacja albo vakuum celem odprowadzenia rozbitego tłuszczu do limfy. W sumie zabieg ma czas ok. 60/80 min. To wszystko zależne jest od tkanki (umięśniona czy wiotka) i ilości tłuszczu.
rigo57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-28 20:20:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.