Bardzo prosze wejdz ! Jak obciac delikatna grzyweczke niczym mala dziewczynka ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-10, 20:01   #1
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279

Bardzo prosze wejdz ! Jak obciac delikatna grzyweczke niczym mala dziewczynka ?


No na jednym watku piszemy o grzywach ale ja mam inny problemik z moja !!
Dziewczyny chcialabym tak podciac grzywke ( z czesci tej grubej ) zeby byla delikatna jak u laleczki ;() Taka cieniutka , delikatniutka grzyweczka , ktora sprawi ze bede wygladac jak dzieciaczek Heh chcialabym tak zebym delikatnie wygladala ! Mam wlosy za ramiona ciemne i odrobine sie kreca , ale prostuje grzywke , a wlosy tylko troszeczke zeby zniwelowac puszenie Nie znam mojego ksztaltu twarzy ale mam szare ,duze oczka i policzki i sredni nos Jak ja obciac ? Moze jakies fotki takiej cienkiej delikatnej grzyweczki ? Bardzo prosze

Ps. Chodzi o efekt takiej uroczej buźki Tak jak uroczo wyglada w grzywce Vanessa Hudgens . Tylko zeby byla lekka ... Chcicalabym poprostu miec taka fryzurke jak Vanessa . I wygladac uroczo jak porcelanowa laleczka Co robic ? Zaraz dodam zdjęcie INNE FOTKI
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vanessa-hudgens-umbrella-3198-8.jpg (77,5 KB, 197 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-10 o 21:08 Powód: poprawienie czcionki
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 20:31   #2
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Bardzo prosze wejdz ! Jak obciac delikatna grzyweczke niczym mala dziewczynka ?

jeju, jaka okropna czcionka idź do fryzjera i pokaż zdjęcie.
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 20:43   #3
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: Bardzo prosze wejdz ! Jak obciac delikatna grzyweczke niczym mala dziewczynka ?

Hmm ... moim zdaniem to czcionka jest normalna najzwyklejsza w swiecie Times New Roman ... No ale ... Nie musialas nic odpisywac jesli chcialas tylko mi oswiadczyc ze to okropna czcionka i zebym poszla do fryzjera ;/...
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 20:46   #4
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: Bardzo prosze wejdz ! Jak obciac delikatna grzyweczke niczym mala dziewczynka ?

Morellaa,ale ta grzywka wcale nie jest taka cienka.mam wrażenie że ona jest dosyć gęsta i cięta z całości nie cieniowana.więc to chyba nie o taką ci chodzi?
pani_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 20:47   #5
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: Bardzo prosze wejdz ! Jak obciac delikatna grzyweczke niczym mala dziewczynka ?

Chodzilo mi o pokazanie dlugosci
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 20:51   #6
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
a już rozumiem niby grzywka to nic trudnego ale jednak sprawia problem,chyba najlepiej jakbyś miała jednak zdjęcie takie konkretne i pokazała fryzjerowi ,bo wystarczy że źle zrozumie i klapa.ja niestety nie mam takich zdjęć ,ale myślę że ktoś cię poratuje

a tak a propo to ta grzywka jest niczego sobie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-10 o 21:09 Powód: post pod postem,przypominam o edycij i multicytowaniu
pani_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 21:01   #7
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: Bardzo prosze wejdz ! Jak obciac delikatna grzyweczke niczym mala dziewczynka ?

Dzieki ! A samemu moznaby sprobowac ? Pisalas wycieniowana ... bedzie przez to ciensza ? Taka nie obciazajaca ? A jak ja wycieniowac?

Na fotce taka grzywka jaka chcialabym uzyskac .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6252054.jpg (44,7 KB, 125 załadowań)
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 21:06   #8
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: Bardzo prosze wejdz ! Jak obciac delikatna grzyweczke niczym mala dziewczynka ?

szczerze mówić nie polecam własnych eksperymentów ,fryzjerzy mają do tego nożyczki degażujące,którymi można cieniowac na różne sposoby więc lepiej skorzystać z ich pomocy.sama chybabym tylko podcięła nic więcej.
pani_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 21:08   #9
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: Bardzo prosze wejdz ! Jak obciac delikatna grzyweczke niczym mala dziewczynka ?

Boje sie fryzjerow od kiedy zrobili z mojej kolezanki pudla a ja po zlym cieniowaniu mialam siano ... ;/ Wiec nie pojde tam i kropka
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 21:58   #10
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: Bardzo prosze wejdz ! Jak obciac delikatna grzyweczke niczym mala dziewczynka ?

Hm,wiem że można cieniować włosy brzytwą ,ale to chyba wymaga precyzji bo możesz wycieniowac te włosy w łyse miejsca.
pani_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 22:39   #11
*Sweety*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 734
GG do *Sweety*
Dot.: Bardzo prosze wejdz ! Jak obciac delikatna grzyweczke niczym mala dziewczynka ?

Chyba nie oczekujesz, że ktoś poda Ci "instrukcję" obcięcia idealnie wyglądającej (wg. Ciebie) grzywki? Skoro się na tym nie znasz, to się za to nie zabieraj, aczkolwiek to Twój wybór :P
A poza tym to sama grzywka nie sprawi, ze Twoja twarz będzie wyglądała "słodko, dziecinnie, jak u porcelanowej laleczki"
__________________



*Sweety* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 23:56   #12
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Bardzo prosze wejdz ! Jak obciac delikatna grzyweczke niczym mala dziewczynka ?

Cytat:
Napisane przez pani_sylwia Pokaż wiadomość
Morellaa,ale ta grzywka wcale nie jest taka cienka.mam wrażenie że ona jest dosyć gęsta i cięta z całości nie cieniowana.więc to chyba nie o taką ci chodzi?
Zgadzam się, grzywka na zdjęciu które przedstawiłas nie wygląda delikatnie tylko dość cięzko jak na moje oko, ale podoba mi się ta fryzurka, nawet bardzo Najlepiej by bylo gdybyś pokazala fryzjerowi zdjecie fryzury o jakie Ci chodzi bo z samego opisu efekt faktycznie moze nie byc taki jak oczekujesz. Rozumiem że boisz sie fryzjerów, ja tez niejednokrotnie mialam nieciekawe doswiadczenia, ale z drugiej strony nie boisz sie sama ryzykowac? Trafiłaś na zlego fryzjera, Twoja kolezanka rowniez ale może nie warto przekreslać wszystkich. Zrob maly wywiad w swoim miescie, podpytaj kolezanki, zapytaj gdzie warto iść, na pewno znajdzie się ktoś kto poleci Ci kompetentnego fryzjera Ja osobiscie balabym się ryzykowac, ostatni raz sama robilam sobie grzywke jak mialam jakies 10 lat, tak ją równalam, rownalam...aż jej prawie w ogole nie bylo i tylko takie smieszne "kikuty" zostaly Od tamtego czasu nie chwytam się nozyczek...zaloze się ze nie tylko ja mam takie doswiadczenia Ale to tak na marginesie A pomysl z tym zebys się poradzila znajomych z Twojego otoczenia gdzie warto się udać nie jest taki zly, trafilabys do sprawdzonego fryzjera Przepraszam, że sie tak rozpisalam
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 11:15   #13
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Bardzo prosze wejdz ! Jak obciac delikatna grzyweczke niczym mala dziewczynka ?

takze zgadzam sie z wypowiedziami wizazanek, ze jesli nie znasz sie na cieniowaniu to sie nie zabieraj za grzywke, bo tylko sobie popsujesz fryzurke. Wydrukuj to konkretne zdjecie,idz do fryzjera polecanego i do tego zaznacz, ze ma byc cala za brwi i zalezy Ci na takiej dlugosci plus lekkosci. Efekt tej lekkosci to zwykle przerzedzenie grzywki, wycieniowanie jej. Mi zawsze fryzjer cieniuje, bo w przeciwnym razie mialabym ciezka i nieukladajaca sie grzywke. Na pewno bedziesz zadowolona, tylko wez zdjecie i dokladnie zaznacz czego oczekujesz
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 11:16   #14
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: Bardzo prosze wejdz ! Jak obciac delikatna grzyweczke niczym mala dziewczynka ?

Swetty , nie mówiłam że się nie znam , bo wiele razy obcinalam wloski , ale nie mam pojecia jak brac sie za cieniowanie grzywki , nie oczekuje instrukcji tylko porady .
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 16:52   #15
xMissix
Raczkowanie
 
Avatar xMissix
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 151
GG do xMissix
Dot.: Bardzo prosze wejdz ! Jak obciac delikatna grzyweczke niczym mala dziewczynka ?

Po prostu wystarczy ściać grzywke z mniejszej ilości włosów. Moja kolezanka dodatkowo zrobila sobie "dwa poziomy" Pod spodem dluzsze, na gorze krotsze, u niej wyglada to dobrze ale to chyba zalezly od tego jak wygla reszta Twoich włosow (ona ma generalanie cale wlosy mocno wycieniowane)

Mi sie jeszcze podobaja grzywki ktore ida pod skosem, tez wlasnie z malej ilosci wlosow.
__________________
You get what you give

włosomaniaczka od 18.08.12
60cm--->cel: 70cm
xMissix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 17:42   #16
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Bardzo prosze wejdz ! Jak obciac delikatna grzyweczke niczym mala dziewczynka ?

Ja raz sobie obcięłam. Chciałam mieć taką krótką prostą. Wyszła mi bardzo krótka i na jednej połowie dłuższa od drugiej >_<.
Od tego momentu uznałam, że nie tknę już nożyczek
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 19:10   #17
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Bardzo prosze wejdz ! Jak obciac delikatna grzyweczke niczym mala dziewczynka ?

grzywka nie sprawi,ze bedziesz wygladac jak laleczka porcelanowa - trzeba sie z taka uroda urodzic
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 17:48   #18
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: Bardzo prosze wejdz ! Jak obciac delikatna grzyweczke niczym mala dziewczynka ?

grzywka nie sprawi,ze bedziesz wygladac jak laleczka porcelanowa - trzeba sie z taka uroda urodzic
prawda
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.