Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-16, 16:00   #31
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

Nie chce nikogo obrażać ale opalanie sie na tego typu sposoby było przerabiane juz przez nasze babcie, mamy i wciąż widze są one powtarzane przez dzisiejsze kobiety a szkoda bo nic pozytywnego raczej nie wynika z opalania sie na maslo, olej, nafte itp itd. To czysta głupota, brak wyobraźni i kroczenie najmniejszą linią oporu do spaskudzenia sobie skory. Nie jestem filtromaniaczką ani nie unikam słonca jak ognia więc nie namawiam nikogo na rezygnacje z opalnia. Ale naprawde mozna uzyskać bardzo ladna opalenizne nawet z wysokimi filtrami , choc jesli chodzi o dziewczyny praktukujące opalanie na masle to ja nie wiem jaki filtr jest dla nich "wysoki" chyba 8?
Ja opalam sie zawsze na minimum 30spf( w takie dni jak dzis z 40spf) i moja skora jest czekoladowa po godzinie. A nie mam z natury ciemnej karnacji, wrecz przeciwnie jestem naturalna blondynką. Odradzam stanowczo tego rodzaju praktyki nawet osobom ktore wolno sie opalają.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 16:03   #32
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

zgadza się ..

łatwo o poparzenie skóry to przede wszystkim ..
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 16:30   #33
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

Ja się tam opaliłam nawet na filtrze SPF 50 Smarowałam np. twarz i dekold i bez siedzenia godzinami słońce mnie zbrązowiło, można powiedzieć że opaliłam się przez przypadek, bo używając filtrów chciałam być dalej jasna

PS. Poza tym opalenizna z filtrów podobno jest dużo trwalsza niż taka ze smażenia się na skwarek
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 17:53   #34
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

PS. Poza tym opalenizna z filtrów podobno jest dużo trwalsza niż taka ze smażenia się na skwarek
no mam nadzieje ale swoja droga ciekawe dlaczego tak jest
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 18:16   #35
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

Chciałam opisać sposób który sprzedał mi znajomy ratownik. Od razu zaznaczam ze nie korzystałam, bo mam bardzo jasną karnację i jakoś do słońca nigdy mnie nie ciągnęło specjalnie.

Mieszamy olejek bambino z jodyną, podobno śmierdzi, ale po tygodniu jest sie już brązowym i to bez poparzeń.
Może któraś w was mi wytłumaczy jak w tej mieszance ma działać jodyna, bo wynikałoby, że to ona łagodzi/zapobiega poparzeniom.

edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 18:29   #36
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

ja uzywam oliwki bambino
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 18:34   #37
Anja15
Raczkowanie
 
Avatar Anja15
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 464
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

[1=881a135baa34e075ff271ac 6ad77e43317518c11;4792292]ja uzywam oliwki bambino[/quote]


I nic co przeczytałaś w tym wątku, czy mozesz przeczytać w innych podobnych nie odstrasza Cię od tego typu praktyk? Lub, przynajmniej nie daje do myślenia?
__________________

You already have everything you need to be happy, right here and right now
Anja15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-16, 22:48   #38
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

Jejuuu, praktyki na masło to prawie jak kanibalizm.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 07:45   #39
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

Wczoraj nawet w TV w wiadomościach pokazywali jakie upały nawiedziły Polskę i pokazali jak jakaś kobieta smarowała się olejem
Ludzie...
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 09:54   #40
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

Ja byłam wczoraj zszokowana kiedy przeczytałam tutaj że w ogóle ktoś ma takie pomysły na smażenie swojego ciała na oleju i zaaferowana powiedziałam o tym siostrze ale ona w ogóle zdziwiona nie była. Powiedziała że we Włoszech na obozie wszystkie dziewczyny tak robiły...
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 09:59   #41
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Ja byłam wczoraj zszokowana kiedy przeczytałam tutaj że w ogóle ktoś ma takie pomysły na smażenie swojego ciała na oleju i zaaferowana powiedziałam o tym siostrze ale ona w ogóle zdziwiona nie była. Powiedziała że we Włoszech na obozie wszystkie dziewczyny tak robiły...
no glupota ludzka nie zna granic i jest wszechobecna
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-17, 12:52   #42
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

Proponuję odrobinkę oleju... wlać sobie do głowy!

Wklejam swoją wypowiedź sprzed roku, dokładnie na ten sam temat.

Cytat:
Proponuję natrzeć się benzyną albo olejem napędowym /to wersja dla miłośniczek silników Diesla/
[to oczywiście jest sarkastyczny żart, niech nikt broń Boże nie bierze tego na poważnie!]

Dziewczyny, nie smarujcie się oliwką, olejem, margaryną, naftą i innymi cudami, bo to głupota! Skóra reaguje tak, jak wrzucony na patelnię z rozgrzanym olejem kawał mięsa. Zacznijcie najwyżej od niższego filtra, inaczej opalenizna może i będzie silniejsza /ale tylko początkowo/, ale jesteście bardziej narażone na poparzenia, przebarwienia i zniszczenie skóry. Może i przez filtry nie opalicie sie tak szybko, jak na oliwkę, ale opalenizna będzie o wiele trwalsza i o ładniejszym, równomiernym kolorze.
Ile razy można to powtarzać? Nie dajcie się zwariować modzie na "skwarkę", bo za kilka, kilkanaście lat będziecie żałować...
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 14:12   #43
olkaa2000
Przyczajenie
 
Avatar olkaa2000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

spróbujemy, zobaczymy (;
oby pomogło
__________________
być kobieta, być kobieta (;
'should be illegal to deceive a woman's heart'
olkaa2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 11:16   #44
roka12345
Raczkowanie
 
Avatar roka12345
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 233
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

Ja też zawsze jade na oliwce z Bambino, bo zawsze jak mam krem z flirtrem to sie nie opalę...może złego używam...poleccie mi jakiś mam jasną karnacje...ale chiałabym abym sie opaliła na brązowo i żebym się dość dużo opaliła a nie trochę ... Teraz jestem czerwona bo sie opalalam ale już brązowieje ale niedługo jade nad morze i chiałabym być od razu i szybko brązowa...i dużżżżooo brązowa...Kocham być opalona ....
__________________
Co się patrzysz...
roka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 19:00   #45
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

Cytat:
Napisane przez roka12345 Pokaż wiadomość
Ja też zawsze jade na oliwce z Bambino, bo zawsze jak mam krem z flirtrem to sie nie opalę...może złego używam...poleccie mi jakiś mam jasną karnacje...ale chiałabym abym sie opaliła na brązowo i żebym się dość dużo opaliła a nie trochę ... Teraz jestem czerwona bo sie opalalam ale już brązowieje ale niedługo jade nad morze i chiałabym być od razu i szybko brązowa...i dużżżżooo brązowa...Kocham być opalona ....
nie no pięknie się wygląda czerwonym jak rak, wogole zniszczona skora jest sexi :/ jeśli twoja skora polega nawet minimalnym poparzeniom to znaczy ze została uszkodzona. Jedz dalej na oliwce a daleko zajedziesz

nie ma takiego filtru przy ktorym opalisz sie na maxa i szybko
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 20:53   #46
kinolec
Zadomowienie
 
Avatar kinolec
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

ja opalanie zaczełam od krótkiej wizyty w solarium gdzie poszłam na łózko które pozbawione jest wogole promieniowania UVB tam - czyli nei poparza skóry i przygotowuje na opalanie słoneczne jest dorższe niz zwykłe ale tez zdrowsze niz zwykłe i od słońca- powoli przyzwyczajam skore do urlopowego wyjazdu

ja sie opalam nad morzem oliwka z filtrami - polecam
__________________
de gustibus non est disputandum
kinolec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 21:25   #47
roka12345
Raczkowanie
 
Avatar roka12345
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 233
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
nie no pięknie się wygląda czerwonym jak rak, wogole zniszczona skora jest sexi :/ jeśli twoja skora polega nawet minimalnym poparzeniom to znaczy ze została uszkodzona. Jedz dalej na oliwce a daleko zajedziesz

nie ma takiego filtru przy ktorym opalisz sie na maxa i szybko
Nie mówię że jest sexi a tak po zatym nie jestem czerwona jak rak bo jestem tylko zaczerwieniona....a jade nad morze po to zeby sie opalic a nie zeby wrocic z niego blada:/ Tak miałam dwa lata temu bo opalalam sie z kremem z flirtrem:/
Dlatego pytam sie o porade do dziewczyn ktore są blade z natury przy ktorym flirtrze mozna sie ladnie opalic ale wiecej niz troszkę...
__________________
Co się patrzysz...
roka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 23:17   #48
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

opalisz sie spokojnie przy filtrze 20
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 23:23   #49
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

Cytat:
Napisane przez kinolec Pokaż wiadomość
ja opalanie zaczełam od krótkiej wizyty w solarium gdzie poszłam na łózko które pozbawione jest wogole promieniowania UVB tam - czyli nei poparza skóry i przygotowuje na opalanie słoneczne jest dorższe niz zwykłe ale tez zdrowsze niz zwykłe i od słońca- powoli przyzwyczajam skore do urlopowego wyjazdu

ja sie opalam nad morzem oliwka z filtrami - polecam
To jak poszlas na lozko ktore nie ma UVB to wspolczuje, bo wlasnie to promieniowanie jest odpowiedzialne za kolor skory, i nie przenika do skory wlasniwej tak jak UVA. Mysle ze to bylo lozko z lampami UVB tylko cos ci sie pokrecilo...

A tak wogole to jaka oliwka ma filtry?? ja nie slyszalam o takiej.. napisz jakiej firmy
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 23:29   #50
shemaletrouble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 106
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

hm... ja sie opalam zawsze na czekoladke z tym ze TYLKO cialo;/;/;/;/ twarz mam biala jak smierc mimo iz smaruje ja zawsze przyspieszaczem[ tylko twarz] zaczerwieni sie bo jest mi goraco i za godzine juz po staremu;/;/;/ meczy nmi e to okropnie ale przez ostatnie 3 dni opalalam sie po godzince dziennie i tylko twarz smarowalam oliwa z oliwek i wyrownalam sobie kolor faktycznie opala nieziemsko wiem ze nie jest to zdrowe no ale lepiej lezec na sloncu i sie opalic niz lezec godzinami i tylko meczyc skore
shemaletrouble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 23:33   #51
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

A mi się wydaje, że nie ma co robić afery -jak ktoś chce się opalać na oleju bez filtrów to jego sprawa, wydaje mi się że autorka wątku zdaje sobie spraę z konsekswencji, oby. Czasem jest denerwujące, jak na kogoś kto rusza tabun obrończyn filtrów albo w innym wątku- przeciwniczek antykoncepcji hormonalnej..tak jakby ktoś obrał sobie za misję uświadamianie naiwnych dziewczynek... Parę osób pisało wcześniej, że co to ma znaczyć, tak nie można, że One opalają się przez godzinę z filtrami i są brązowe chociaż z natury mają jasną karnację- w takim razię gratuluję tego ,że tak szybko łapiecie brąz bo w wielu i także w moim przypadku opalanie się, nawet długie nie przynosi efektu. Może autorka wątku była zdesperowana i bardzo chciała się opalić, nie dziwię się bo sama tak czasem mam.. no cóż wtedy różne rzeczy przychodzą do głowy. W każdym razie każdy sam wybiera opalanie z filterem, na oleju czy bez. Ja od siebie polecam przyspieszacze opalania i balsamy brązujące- zawsze jakoś brązowiej się wygląda bez wielogodzinnego smażenia się.
Aha co do opalania na czerwono i spaleniu na raka to nie zawsze jest to wina nie stosowania filtrów itp.- ja i wiele innych osób opala się tak zawsze niezależnie od długości i wysokości filtra... i to wcale nie znaczy, że nie umiemy bezpiecznie się opalać.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 08:28   #52
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Trzeba więc wybierać...

Blada latem
lub
pomarszczona za 10 lat xD
nie popadajmy w skrajności. ja od dawna sie opalam, lubię siedziec na słoneczku, ale nie opalam sie na skwarka! Ot tak, żeby zdrowo wyglądać.

I wcale nie uważam, że za 10 lat będę pomarszczona, nie jestem fanatyczką solarium i efektu "polskiej mulatki". Nie będę blada, i nie będę pomarszczona. A te wszystkie akcje i teksty w stylu "jeśli się opalasz to w przyszłości będziesz brzydka i pomarszczona" mnie nie ruszają, bo właśnie teraz jestem młoda i teraz chce wyglądac pięknie i atrakcyjnie, za 20 lat i tak będe starsza, każda z nas się zestarzeje.

A niektóre z was zachowują się jakby NIEOPALANIE się było receptą na wieczną młodość i zdrowie. Sorry, ale dla mnie to już podchodzi pod jakieś stany lękowe.

Jasne, znam dokładnie budowę skóry, wiem co to fotostarzenie. Ale ludzie bez przesady....

Opalanie powoduje starzenie skóry, ale i farbowanie włosów powoduje to samo! Co mam napisać, nie farbujcie włosów bo będziecie łyse? To dokładnie to samo....

Nikogo tu nie krytykuję, tylko sądze że trzeba mieć w ogóle jakiś dystans do wszystkiego.
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 08:43   #53
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

dokładnie ,zgadzam się z innymi wizażankami ,to jest SMAŻENIE ,tak jak wrzucarz kawałek mięsa na patelnię z olejem ,tak samo robisz ze sobą...
porzuć tę metodę ,bo możesz sobie poważnie zaszkodzić... słyszałam o przypadku ,gdy dziewczyna wysmarowała się margaryną ,żeby się szybko opalić... konsekwencje ? karetka ,odwiezienie do szpitala ,z ciężkim poparzeniem... oliwa z oliwek mimo wszystko niewiele się różni od oleju czy margaryny... zastanów się czy warto ryzykować .
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 08:50   #54
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

jasne, zdrowego rozsądku nigdy za wiele.
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 10:26   #55
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

Nikt tutaj nikogo nie namawia do zupełnej rezygnacji z opalania itp itd. Dla mnie także filtrowanie sie blokerami (60,100) nie wychodząc nawet na słonce tylko normalnie w dzień tez jest przesadą. Bo zgadzam sie ze za 10 lat nie tylko konsekwencje opalania dadza sie we znaki ale i ówczesna żywność, wspomniane farbowanie włosów, picie kawy, papierosy itp itd. Ale tazke duza przesada jest smazenie sie na oleju i lezenie plackiem bez jakiejkolwiek nawet minimalnej ochrony. I jakos nie przemawiają do mnie argumenty ze ktos jest blady, cięzko sie opala i w akcie desperacji sięga po olej, nafte, masło itp. To poprsotu czysty brak wyobrazni ktora czasem by sie niektorym przydała zeby przewidziec niekiedy bardzo ciężkie w skutkach konsekwencje.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 10:56   #56
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

No fakt, brak wyobraźni to jest ale decyzję każdy sam podejmie, różne są priorytety niektórzy wolą być opaleni dzisiaj nie myślą co bedzie kiedyś, inny unikają słońca bo chc za 10lat wyglądać młodo i zdrowo. Ja jestem gdzieś po środku Dla mnie nienormalne są tylko skrajności- zarówno dziewczyna spalona na maxa jak i ta która lata z mega wysokimi filtrami i jest zła bo mimo to ją troszkę opaliło...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 11:04   #57
nadka1200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 189
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

Na moje to pomarszczenie nie ejst takie do konca prawdziwe, przesadzaja wszyscy, ze ktos kto lubi sie opalac bedzie wygladal na 40lat starszego;/ moja mama jest kolo 40 i regularnei chodzi do solarium, a w lato uzyskuje maksymalna opalenizne. Uzywa oliwek, probowwala beznzyny, masla, wszystkiego. Wlasciwie nei wiem czy jej to pomoglo, no ale mocno korzysta ze slonca. Jak juz mowilam ma prawie 40lat i wyglada bardzo mlodo, duzo osob jej mowi ze jest jak moja starsza siostra-gdyby nei wiedzieli ze jest moja matka tak by pomysleli. ale oczywiscie codziennie mnostwo kremom wciera i bardzo dba o swoja skore. Nie jest wcale pomarszczona, wyglada normalnie, ma lekko celulitis no ale to dopada kazda kobiete.
Ale jest drugi przypadek, moja znajoma ma cos kolo 25lat, a wyglada na 30;/ Czarne wlosy tez ja postarzaja, ale widac juz sporo zmarszczek na twarzy. Wiec nie wiem od czego to zalezy, ale patrzac na moja mame widze ze mozna tego uniknac.
nadka1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 12:45   #58
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

Cytat:
Napisane przez nadka1200 Pokaż wiadomość
probowwala beznzyny
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 13:00   #59
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

Jak benzyna?? Przecież to śmierdzi i jest łatwo palne.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 13:14   #60
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

No tak...wystarczy mała iskierka i człowiek oblany benzyną się pali:/ ostatnio w Breiniaku czy jakoś tak był test i okazało się, że bardzo szybko zapala się też olej słonecznikowy. Mi taki człowiek wysmarowany takimi rzeczami przypomina patelnię... jeszcze tylko rozbić na nim jajka i gotowe... ja jeszcze slyszałam o oplaniu się na smołę czy ropę...ale nie pamietam, jak byłam mała to mój kolega wchodził na dach i się tak opalał- bo chodzi o to, że te wszystkie substancje o których mówimy, olej, benzyna, ropa itp. szybko się nagrzewają i "łapią" słońce. Ja tam bardziej niż zmarszek bałabym się popażenia itp. ale mam jasną skórę może są osoby które to znoszą.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-22 12:33:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.