Panny Młode 2008 cz.II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-29, 23:16   #31
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Ciąg dalszy przymiarek. Dzisiaj byłam w salonie Karina w Blue City - serdecznie polecam salon, obsługa po prostu przemiła i urocza - przymierzyłam chyba z 15 sukni (miałam już dość) i jak się okazałao to wcale w tych skormnych nie wyglądam najkorzystniej.

Plusem wszystkich sukni z Kariny jest to, że mają wiązane gorsety (nawet jeśli w ostatnim tygodniu schudniemy to można go mocniej ścisnąć i będzie ok i nie ma ryzyka, że np. podczas szaleństw pęknie nam suwak w gorsecie) poza tym w niektórych modelach gorsety mają wszyte na całej długości sztywne fiszbiny.

Wklejam dwie suknie, w których mój biuścior wygladał bardzo apetycznie i trzymał się na miejscu bez biustonosza nawet jak podskakiwałam byłam w szoku bo podstawowym kryterium w wyborze sukni były dla mnie ramiączka, a jak się okazuje mogę mieć suknię bez nich.

Wiem, że suknie sa dość duże i strojne ale najlepiej w nich wyglądałam z moimi wielgachnymi piersiami i loczkami. Wyglądałam w nich znacznie lepiej niż w tych mierzonych wczoraj. Poza tym to też jest właśnie kwestia odpowiednio skrojonego gorsetu, tu jak się przyjrzałam to niektóre gorsety były zszyte z 10 kawałków bardzo misternie wprofilowanych.
Czasem nasze marzenia mijają się z rzeczywistością.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Beverly.JPG (22,4 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg infinity.JPG (23,9 KB, 140 załadowań)
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 01:30   #32
Taska
Raczkowanie
 
Avatar Taska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wiecznie w podrozy
Wiadomości: 191
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Ciąg dalszy przymiarek. Dzisiaj byłam w salonie Karina w Blue City - serdecznie polecam salon, obsługa po prostu przemiła i urocza - przymierzyłam chyba z 15 sukni (miałam już dość) i jak się okazałao to wcale w tych skormnych nie wyglądam najkorzystniej.

Czasem nasze marzenia mijają się z rzeczywistością.


Dokladnie cie rozumiem, ja chcialam skromna prosta sukienke a najlepiej wygladalam w zdobionej i strojnej... nic sie na to nie poradzi

Bardziej mi sie podoba sukienka nr 2.
__________________
05 lipca 2008

http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008070500300330.png
Taska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 01:33   #33
turtuc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 11
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

marto12101 tabletki antykoncepcyjne przez pioerwsze 3 miesiące mogą dawać efekty uboczne np. migreny albo obfitrze krwawienia a że masz ślub masz zaniedługo mie radziłabym brać takich tabletek ,lekarz który przepisóje takie leki musi dopasować je do twojego organizmu np.badania hormonalnei zobaczyć jak na nie twój organizm reaguje
to że masz rozregulowany okres to przez stres przedślubny, więc najlepiej będzie jak się
zrelaksujesz
dobrym lekiem jest melisa (cherbatka) która cię uspokoli a jednocześnie złagodzi dolegliwości związane z okresem
turtuc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 09:37   #34
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
troszke dziwnie sie czuje wklejajac swoje zdjecia w sukni slubnej ogladnawszy wczesniej Wasze-ktore sa nieziemsko piekne ale ja wlasnie w tej poczulam sie wyjatkowo i mam nadzieje ze Wam tez sie spodoba i poprzecie moj wybor......udalo mi sie w koncy z tym kablem
wiec tak nie bede miala tego trenu z tylu i welon dlugi i jak dobrze wybralam.......

i jeszcze jedno nie bylam wyprostowana kiedy robiono mi zdjecie wiec mohe wygladac jak los ale na co dzien sie prostuje
Ślicznie

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Ciąg dalszy przymiarek. Dzisiaj byłam w salonie Karina w Blue City - serdecznie polecam salon, obsługa po prostu przemiła i urocza - przymierzyłam chyba z 15 sukni (miałam już dość) i jak się okazałao to wcale w tych skormnych nie wyglądam najkorzystniej.

Plusem wszystkich sukni z Kariny jest to, że mają wiązane gorsety (nawet jeśli w ostatnim tygodniu schudniemy to można go mocniej ścisnąć i będzie ok i nie ma ryzyka, że np. podczas szaleństw pęknie nam suwak w gorsecie) poza tym w niektórych modelach gorsety mają wszyte na całej długości sztywne fiszbiny.

Wklejam dwie suknie, w których mój biuścior wygladał bardzo apetycznie i trzymał się na miejscu bez biustonosza nawet jak podskakiwałam byłam w szoku bo podstawowym kryterium w wyborze sukni były dla mnie ramiączka, a jak się okazuje mogę mieć suknię bez nich.

Wiem, że suknie sa dość duże i strojne ale najlepiej w nich wyglądałam z moimi wielgachnymi piersiami i loczkami. Wyglądałam w nich znacznie lepiej niż w tych mierzonych wczoraj. Poza tym to też jest właśnie kwestia odpowiednio skrojonego gorsetu, tu jak się przyjrzałam to niektóre gorsety były zszyte z 10 kawałków bardzo misternie wprofilowanych.
Czasem nasze marzenia mijają się z rzeczywistością.
oj ta też początkowo nastawiałam się na jakiś bardzo prosty fason,ale jak przyszło do mierzenia to przezyłam szok!W tych prostych wygladałam nieciekawie,za to te bardziej stojne zrobiły wrazenie i na mnie i na innych oczywiscie chodzi mi o suknie bogatsze,ale nie przeładowane,bo jest dla mnie szczyt bezguscia i moim zdaniem część sukien U.Mateji(nie wiem jak się to odmienia) własnie takich jest
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 09:56   #35
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Uff wróciłam wczoraj z urodzin chrześniaka, opiłam się szampana, a teraz mnie kac męczy. Budzę się rano, trochę zła, że spałam o 1 h krócej (nie zapomnijcie przestawić zegarków do przodu ) a tu taka ładna pogoda we Wrocku, słonko świeci i gdyby nie ten nieco ostrzejszy wiatr powiedziałam, że to lato!

Cytat:
Napisane przez tiffi1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam kilka pytań, które mi się nasuwają, moze wy pomożecie.
Jak myślicie pasuje fioletowy kwiat do blondynki (we włosach)?
Długo zastanawiałam się czy pończochy mają być ecru (taką mam sukienke), czy naturalne?
Czy zakładacie stringi czy normalne gatki ;-)?
Wiem, ze juz było trochę o różnych zabiegach kosmetycznych, ale jak mozecie się podzielić i napisać co robicie i kiedy (ile przed ślubem) to będę wdzięczna.
Z góry dziękuję
Bukiet jeśli jesteś na 100% przekonana do koloru bukietu, wydaje mi się, że taki fioletowy kwiat będzie pasował do blondynki. Nie wiem czemu ale ten kolorek zawsze mi się kojarzy z wiosną, majem,a Ty właśnie wtedy ślubujesz. A możesz mi przypomnieć jaki to konkretnie rodzaj kwiatka będzie?

Gatki jeśli będę miała okres to figi, jeśli los zadecyduje inaczej to wolę bawełniane majteczki, ale mocno obkrojone, może skusze się na stringi.

Kosmetyczka nie wybieram się bo:nie mam problemów z cerą, sama w domu używam kosmetyków odprężających i relaksujących dla mojej skóry, może trzasnę sobie jakąś maseczkę, ale tak naprawdę nie będę w tym zakresie szalała.

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam wieczór panieński
Gratuluje zabawy , mam nadzieje, że będziesz go miło wspominała.

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
troszke dziwnie sie czuje wklejajac swoje zdjecia w sukni slubnej ogladnawszy wczesniej Wasze-ktore sa nieziemsko piekne ale ja wlasnie w tej poczulam sie wyjatkowo i mam nadzieje ze Wam tez sie spodoba i poprzecie moj wybor......udalo mi sie w koncy z tym kablem
wiec tak nie bede miala tego trenu z tylu i welon dlugi i jak dobrze wybralam.......

i jeszcze jedno nie bylam wyprostowana kiedy robiono mi zdjecie wiec mohe wygladac jak los ale na co dzien sie prostuje
Masz bardzo ładny uśmiech, a dodatkowo w białej sukni wyglądasz bardzo uroczo.

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
Mika, a ile już straciłaś kilogramów?? bo u mnie dietka od 4 tygodni, a od 2 tygodni waga stoi w miejscu ale najważniejsze, że się trzymam i ćwiczę a w sumie mam jeszcze sporo czasu...
z jednej strony to głupie odchudzać się na ślub ale przynajmniej jakaś motywacja, żeby się w koncu za siebie wziąć...
Moim jedynym schizo jest to aby mi się paznokcie przed ślubem nie połamały, bo będę miała swoje szponki.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 10:00   #36
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Własnie będę musiała uwazać aby uniknąć efektu przeładowania.
Jesli suknia nr 1 to absolutnie bez rękawiczek, welonu i tego czegoś na szyli
Jeśli suknia nr 2 to bez tego ogromnego welonu.

Już ja sama wygladam na "przeładowaną" z obfitym biustem i burzą czarnych loczków .... chlip ....chlip ...
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 10:06   #37
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Własnie będę musiała uwazać aby uniknąć efektu przeładowania.
Jesli suknia nr 1 to absolutnie bez rękawiczek, welonu i tego czegoś na szyli
Jeśli suknia nr 2 to bez tego ogromnego welonu.

Już ja sama wygladam na "przeładowaną" z obfitym biustem i burzą czarnych loczków .... chlip ....chlip ...
Mnie chyba bardziej do gustu przypadłą suknia nr 2(bez tego welonu).A co do włosów to nie martw się,nawet najbardziej niesforne loczki da sie jakoś okiełznac
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 11:39   #38
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

czekoladko obie suknie są bardzo ładne, lecz mnie bardziej się podoba nr 2


podobnie jak m.a.r.t.a. będę miała swoje pazurki na ślubie, jestem obecnie na etapie poszukiwania dobrej odżywki wzmacniającej, takiej która uchroni je przed łamaniem, zastanawiam się nad sally hansen, wiecie coś na ich temat, warto kupić??
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 12:30   #39
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

[

Marta12101, widziałam gdzieś Twoje butki. Bardzo mi się podobają, bo mają stabilniejszy obcas niż w innych. Ile kosztowały?

moje butki sa od ryłko, bardzo wygodny obcas i pasek w takim miejscu, ze nie wbija się w nogę (co niestety działo się przy arte di roma), ale to chyba dlatego ze mam bardzo wąskie i płaskie stopy i dlatego w arte ten pasek wypadal wyzej. ale dośc reklamy rylko, buty kosztowaly 200 zlotych



Cytat:
Napisane przez tiffi1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam kilka pytań, które mi się nasuwają, moze wy pomożecie.
Jak myślicie pasuje fioletowy kwiat do blondynki (we włosach)?
Długo zastanawiałam się czy pończochy mają być ecru (taką mam sukienke), czy naturalne?
Czy zakładacie stringi czy normalne gatki ;-)?
Wiem, ze juz było trochę o różnych zabiegach kosmetycznych, ale jak mozecie się podzielić i napisać co robicie i kiedy (ile przed ślubem) to będę wdzięczna.
Z góry dziękuję
co do gatek- to ja najpierw kupilam sobie stringi , ale teraz dokupilam takie gatki z nogawkami- niz sie nie odznacza w sukni, a bede sie czula pewniej, poza tym lepiej jakos tak obciskają, co w dopasowanej sukni jest zaletą

pończochy biale do ecru wygladaja slabo, widzialam juz taka panne mloda i nie bylo to za fajne, dlatego ja do mojej sukni ecru kupilam ponczochy ecru- nie ma z tym zadnego problemu, moje są akurat od gatty

co do zabiegow kosmetycznych to na dzien przed idę na masaz i masecdzki nawilzajace, a rano zrobie sobie sama jakies algi jescze
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 12:38   #40
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Toverek suknia b. ładna. Pięknie wyglądałby jakiś oryginalny bukiet, możesz poszaleć z biżuterią

Pojawił się mini wątek o okresie i przesuwaniu go tabletkami... Próbowałyście już kiedyś? Jak reagował wasz organizm?
soffera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 13:07   #41
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Pojawił się mini wątek o okresie i przesuwaniu go tabletkami... Próbowałyście już kiedyś? Jak reagował wasz organizm?
Zrobiłam kiedyś coś brzydkiego.
A wszystko zaczęło się od tego, że kilka lat temu z niewiadomych powodów zatrzymał mi się okres na 3 miesiące, poszłam do lekarza by wykluczył ciążę itp, przepisał mi tabletki na wywoływanie okresu. Po kilku dniach brania, trzeba było zrobić przerwę i okres rzeczywiście pojawił się, w dodatku mój cykl się wyregulował, miesiączki stały się "lżejsze". W opakowaniu zostało mi kilka listków, więc schowałam je sobie do szuflady na zaś . Za jakiś czas, nie pamiętam może rok może dwa mieliśmy jechać nad morze, pomyślałam sobie kurczę co roku mam na wakacje okres, a te są wyjątkowe i chciałabym się spokojnie pokąpać, na słońcu wylegiwać itp, więc odpowiednio wcześnie wzięłam kilka tabletek przyśpieszających @. Skutek był tego taki, że wszystko się odwróciło do góry nogami, po zażyciu tabletek bolał mnie brzuch, miałam mdłości, zawroty głowy. Okres przesunął mi sie owszem, ale do przodu i miałam @ w ostatnich dniach urlopu. Oczywiście oberwałam jeszcze od partnera, który zrobił mi porządną lekcje i wyrzucił resztę tabletek, żebym jeszcze kiedyś nie wpadła na taki genialny pomysł.

Co do anty nie biorę i nie zamierzam, więc się w tym temacie nie wypowiadam.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 13:44   #42
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
troszke dziwnie sie czuje wklejajac swoje zdjecia w sukni slubnej ogladnawszy wczesniej Wasze-ktore sa nieziemsko piekne ale ja wlasnie w tej poczulam sie wyjatkowo i mam nadzieje ze Wam tez sie spodoba i poprzecie moj wybor......udalo mi sie w koncy z tym kablem
wiec tak nie bede miala tego trenu z tylu i welon dlugi i jak dobrze wybralam.......

i jeszcze jedno nie bylam wyprostowana kiedy robiono mi zdjecie wiec mohe wygladac jak los ale na co dzien sie prostuje
ja również ejstem zwolenniczką prostych sukien i moim zdaniem bardzo dobrze wybrałas. tren można skrócić, a wtedy jedyne co bym poprawiła to ten kuperek na drugim zdjeciu. Sama mam prostą sukienke i własnie jak Pani podpinała tren to nie chciałam kuperka.

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość


Bukiet jeśli jesteś na 100% przekonana do koloru bukietu, wydaje mi się, że taki fioletowy kwiat będzie pasował do blondynki. Nie wiem czemu ale ten kolorek zawsze mi się kojarzy z wiosną, majem,a Ty właśnie wtedy ślubujesz. A możesz mi przypomnieć jaki to konkretnie rodzaj kwiatka będzie?

Gatki jeśli będę miała okres to figi, jeśli los zadecyduje inaczej to wolę bawełniane majteczki, ale mocno obkrojone, może skusze się na stringi.

Kosmetyczka nie wybieram się bo:nie mam problemów z cerą, sama w domu używam kosmetyków odprężających i relaksujących dla mojej skóry, może trzasnę sobie jakąś maseczkę, ale tak naprawdę nie będę w tym zakresie szalała.


Chyba jestem przekonana do fioletu nic inengo mi nie pasuje, am suknie ecru i inen bukeity wydaja mi sie blade, neistey nie wiem jakie to będą kwiatki, własnie myśle nad nimi ;-)

Jesteś szczęściarą, ze nie musisz odwiedzać kosmetyczki.

Czekoladko
Mnie też zdecydowanie pdooba się bardziej 2 sukienka. Ja sama byłam w tym salonie i powód dlaczego nei zdecydowałam sie na zadną sukienke był taki, ze te modele które przymierzałam były ładne (modele),a le materiał fatalny, moja przyjaciółka stwierdziła, ze wygladają jak firanki, miały naparwdę keipskiej jakości materiał, takze i to weź pod uwagę wybeirając sukienke, czy któraś poprostu ma lepszy materiał.

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-03-30 o 13:45 Powód: post pod postem
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 14:47   #43
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Też mam pończochy od Gatty i włąsnie Ecru.
Moja suknia ( właściwie jest dwu-częściowa, ale niech będzie że suknia) jest w kolorze kości słoniowej, góra ciut ciemniejsza, nie wiem: mam nadzieję, że będzie pasowało, białe wydawały mi się zbyt białe, a ciemne, zbyt ciemne

O 16.00 robię paznokcie dziś, chyba na tipsach się skończy


Aha:
/6/!!

Wiecie: To nieprawdopodobne. Czekałam n to 9 miesięcy, wydawało się, że tyle czasu, nawet dziecko bym zdążyła urodzić... a tu się okazuje, że to JUZ!
Strasznie dziwne uczucie.
I, że potem będzie normalniej, bez bieganiny, szykowania się, wielki głęboki oddech, w nowym mieszkaniu z mężem u boku.
Niesamowite.
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 16:12   #44
kasiuleks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 581
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Toverek bardzo ladna suknia

a co do okresu to tez sie tym martwie bo z moich obliczen bede miala jakos w tych dniach, ale mam nadzieje ze wypanie mi juz po... chociaz pod wplywem stresu moge dostac i wczesniej...
no nic mam nadzieje ze nie bedzie tak zle i nie bedziemy musialy sie tym martwic w dniu slubu
kasiuleks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 16:13   #45
dorotka08
Raczkowanie
 
Avatar dorotka08
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 69
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

A co do wieczoru panienskiego to same organizujecie czy ktos wam organizuje? I jak same to jakie macie plany na ten wieczor?
dorotka08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 16:20   #46
kasiuleks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 581
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

hmm nie mam pojecia jak to bedzie u mnie z wieczorem panienskim....
wydaje mi sie ze wieczor organizuja swiadkowie.... wszystko zalezy od tego jakie ktos ma do tego podejscie...
ja mam jeszcze troche czasu
kasiuleks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 17:26   #47
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez tiffi1 Pokaż wiadomość

Czekoladko
Mnie też zdecydowanie pdooba się bardziej 2 sukienka. Ja sama byłam w tym salonie i powód dlaczego nei zdecydowałam sie na zadną sukienke był taki, ze te modele które przymierzałam były ładne (modele),a le materiał fatalny, moja przyjaciółka stwierdziła, ze wygladają jak firanki, miały naparwdę keipskiej jakości materiał, takze i to weź pod uwagę wybeirając sukienke, czy któraś poprostu ma lepszy materiał.
tiffi1 - faktycznie suknie zrobione z koronki wygladają nieciekawie, ale z tego co wiem to jest tam możliwość wyboru koronki i materiału do danego modelu jaki i się podoba - w moim wypadku suknia nr 1 zrobiona jest z delikatnego jak mgiełka wolau, natomiast nr 2 z kreszowanej tafty, teraz się zastanawiam czy w modelu nr 2 nie zmienić tej tafty na woal aby nadać tej sukni lekkości, lub w modelu nr 1 przedłużyć gorset do bioder, a zlikwidować dwie górne falbanki .... hmmm, wiem, znów kombinuję .....
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 17:48   #48
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
tiffi1 - faktycznie suknie zrobione z koronki wygladają nieciekawie, ale z tego co wiem to jest tam możliwość wyboru koronki i materiału do danego modelu jaki i się podoba - w moim wypadku suknia nr 1 zrobiona jest z delikatnego jak mgiełka wolau, natomiast nr 2 z kreszowanej tafty, teraz się zastanawiam czy w modelu nr 2 nie zmienić tej tafty na woal aby nadać tej sukni lekkości, lub w modelu nr 1 przedłużyć gorset do bioder, a zlikwidować dwie górne falbanki .... hmmm, wiem, znów kombinuję .....
Dobrze pójść do salonuz kims kto zna się na materiałach. Ja przymierzałam nie tylko z koronki, ale rzeczywiscie te z koronki wyglądały mało ciekawie. Szkoda miec ładny krój sukienki a kiepski materiał. To ważne!
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 19:19   #49
babeczka1985
Raczkowanie
 
Avatar babeczka1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Uff wróciłam wczoraj z urodzin chrześniaka, opiłam się szampana, a teraz mnie kac męczy. Budzę się rano, trochę zła, że spałam o 1 h krócej (nie zapomnijcie przestawić zegarków do przodu ) a tu taka ładna pogoda we Wrocku, słonko świeci i gdyby nie ten nieco ostrzejszy wiatr powiedziałam, że to lato!


Moim jedynym schizo jest to aby mi się paznokcie przed ślubem nie połamały, bo będę miała swoje szponki.
Fakt - dzis we Wroclawiu zawitala wiosna spalismy godzine krocej, ale patrzcie za okno JASNO!!!!

m.a.r.t.a tez mam to schizo chyba miesiac przed slubem nie bede nic sprzatala itd. zeby mi sie nie polamaly/rozdwoily paznokcie hehe
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/c3c418bf61.png

15 sierpnia 2008!!!
babeczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 20:10   #50
katey
Rozeznanie
 
Avatar katey
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 843
GG do katey
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Ja tez mam w planach mieć swoje paznokcie i tez obawiam się czy wytzrymają i nic się nie zadrze czy nie połamie do ślubu, ale całkiem dobrze działa na mnie zwykła odżywka z wapniem z Rossmana, wciera się ja jak olejek i paznokcie mi szybciej po niej rosna i śa mocniejsze

Dziewczyny dziś miałam pierwszy koszmar ślubny! hehe za dużo nie pamiętam bo ja w ogóle rzadko pamiętam co mi się śni, ale chodziło o to że mało co nie spóźniłam się na ślub, bo z fryzjerką nie zdążyłam i makijażu żadnego nie miałam a moja suknia była jakoś straaasznie pognieciona i nie pozwoliłam nikomu jej prasować bo bałam się że mi ją spalą
ale obudziłam się z usmiechem bo jakos się nie przejmuje taki snami nic i nikt mi nie zepsuje tego dnia chociaż pewnie wpadki jakieś będą i stresu pełno ale łyknę kilka walerianek i luzik uśmiech od ucha do ucha
__________________
...obmyśliłam dla nas dobry plan, razem zestarzejmy się, wciąż tak mało jest dobranych par. Nie ma sensu szukać już, z nikim wcześniej nam nie było tak. Szansę mógł nam dać sam Bóg...

16.08.2008

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080816020113.png

katey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 20:19   #51
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Dziewczyna właśnie wybieram tekst na zaproszenie i tak się zastanawiam czy dwa wierszyki, tzn jeden o pieniażkach, które wolelibyśmy zamiast prezentów rzeczowych a drugi o zabawkach zamiast kwiatków to nie za dużo? Jak sądzicie?
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 20:40   #52
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Dziewczyna właśnie wybieram tekst na zaproszenie i tak się zastanawiam czy dwa wierszyki, tzn jeden o pieniażkach, które wolelibyśmy zamiast prezentów rzeczowych a drugi o zabawkach zamiast kwiatków to nie za dużo? Jak sądzicie?
moim zdaniem nie, sama tak planuje zrobić

w końcu wróciłam z uczelni i padam na twarz
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 21:07   #53
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Zrobiłam paznokcie, przedłużałam na formie.
Nie jest to klasyczny french.
Końcówki mają złotawe drobinki, na każdym palcu po dwa male serduszka a na serdecznym wzorek z cyrkonii.
Może niekonwencjonalnie,ale co tam.
Pokazę jak zlokalizuję aparat
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 21:16   #54
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
Zrobiłam paznokcie, przedłużałam na formie.
Nie jest to klasyczny french.
Końcówki mają złotawe drobinki, na każdym palcu po dwa male serduszka a na serdecznym wzorek z cyrkonii.
Może niekonwencjonalnie,ale co tam.
Pokazę jak zlokalizuję aparat
no koniecznie musisz pokazać
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 21:23   #55
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
Aha:
/6/!!
Jestem ciekawa co ja będę wyrabiała 6 dni przed ślubem, ale to musi być stresujący tydzień .


Cytat:
Napisane przez kasiuleks Pokaż wiadomość

a co do okresu to tez sie tym martwie bo z moich obliczen bede miala jakos w tych dniach, ale mam nadzieje ze wypanie mi juz po... chociaz pod wplywem stresu moge dostac i wczesniej...
no nic mam nadzieje ze nie bedzie tak zle i nie bedziemy musialy sie tym martwic w dniu slubu
Wiecie co tak czytam sobie Wasze posty i wychodzi na to, że prawie każdej wychodzi okres w dniu ślubu. A kysz a kysz, oby nam się poprzesuwał.

Cytat:
Napisane przez dorotka08 Pokaż wiadomość
A co do wieczoru panienskiego to same organizujecie czy ktos wam organizuje? I jak same to jakie macie plany na ten wieczor?
Ja jeszcze nie mam zielonego pojęcia co będę robiła, nie wiem czy nie połączymy wieczory w jeden wspólny.

Cytat:
Napisane przez babeczka1985 Pokaż wiadomość
Fakt - dzis we Wroclawiu zawitala wiosna spalismy godzine krocej, ale patrzcie za okno JASNO!!!!

m.a.r.t.a tez mam to schizo chyba miesiac przed slubem nie bede nic sprzatala itd. zeby mi sie nie polamaly/rozdwoily paznokcie hehe
Dzisiaj z tego wszystkiego wybraliśmy się na Pergolę, matko ile tam było ludzi, psy się kąpały w wodzie. Park japoński o dziwno nie czynny . Pięknie było, a słońce tak dawało, że szok.


Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Dziewczyna właśnie wybieram tekst na zaproszenie i tak się zastanawiam czy dwa wierszyki, tzn jeden o pieniażkach, które wolelibyśmy zamiast prezentów rzeczowych a drugi o zabawkach zamiast kwiatków to nie za dużo? Jak sądzicie?
Mhm, chyba można.

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość

w końcu wróciłam z uczelni i padam na twarz
Współczuje, jutro też masz zajęcia? A mogę spytać na którym jesteś roku?


Do dziewczyn, które będą miały swoje naturalne paznokcie . Robicie french czy malujecie je na jednolity kolor, pomaziecie jakieś wzorki itp? Bo ja mam plan, żeby za lakier podkładowy wybrać kolor mleczny, a później wykończyć paznokcie lakierem brokatowym w odcieniu srebrno-białym. Paznokcie na słońcu czy w świetle ładnie się mienią.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 21:33   #56
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Marta: no stresujący bo mieszkanie kończymy remontować jeszcze, i wszystko na raz mamy na głowie.
Nie mam podziękowań dla rodziców jeszcze, ani dekoracji na auto, remont w toku, ehh

Ale czuję się wypielęgnowana. Maseczki na twarzy, brwi wyregulowanie, pazurki zrobione, nie jest źle.
Jeszcze ze dwa razy na solarium.

Nie dociera do mnie,ze w najbliższą sobotę będę żoną, zmienię nazwisko etc O_o
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 21:43   #57
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

m.a.r.t.a. jestem na trzecim roku licencjatu, studiuje zaocznie... (w planach uzupełniające magisterskie też są)
na przełomie czerwca i lipca obrona , więc wyjątkowo "stresujące" wakacje
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 21:55   #58
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Połączyłam dwa wierszyki w jeden
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 23:09   #59
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Połączyłam dwa wierszyki w jeden
My też tak zrobiliśmy i mamy jeden - muszę się wziąć za robienie tych wszystkich zaproszeń, a wierszyk wyszedł taki :


Z radością zamiast tradycyjnych kwiatów od naszych gości
przyjmiemy kupony LOTTO, książki i słodkości.
Więc się Nasi mili stawcie o prezenty się nie martwcie,
by nie stawiać ich na stercie niechaj zmieszczą się w kopercie

Cytat:
Dobrze pójść do salonuz kims kto zna się na materiałach. Ja przymierzałam nie tylko z koronki, ale rzeczywiscie te z koronki wyglądały mało ciekawie. Szkoda miec ładny krój sukienki a kiepski materiał. To ważne!
Tak ogólnie to ja czasem sobie coś szyję i mam jakieś pojęcie o materiałach, krojach itd.
I właśnie w Karinie najbardziej spodoabły mi się kroje, dopasowanie do sylwetki i misterne wykonanie
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 23:26   #60
mika85
Raczkowanie
 
Avatar mika85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 224
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

jak na razie schudłam 3 kg, może juz 4kg dokładnie nie wiem, waże sie tylko u dietetyczki na tej samej wadze. w środe idę po kolejne wytyczne na 2 tygodnie to napisze ile schudlam. zostało mi jeszcze jakies 5 kg. ale najbardziej ciesze sie ze otoczenie zauwaza roznice i wszyscy chwala, ze ładnie wygladam..... ehhhh ponosi na duchu taka uwaga Najgorsze jest to, ze zeszczuplały mi palce i musiałam przełożyc pierścionek zareczynowy na srodkowy palec lewej reki bo tylko tam pasuje, a nie chce go teraz rozciągac bo po slubie i tak wylądowałby na tym samym palcu.... Ja też dzisiaj jestem na maksa zmęczona do 17:30 ślęczałam w szkole a za oknem takie piękne słonko.
Za tydzień idziemy wybrac obrączki i zaproszenia i materiały do dekoracji sali, juz sie nie moge doczekac poniedzialku a i jeszcze chce mame wyciagnac poogladac suknie i pomierzyc. Pozdrowionka
mika85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.