Bardzo was prosze wejdzcie ! Pomocy ! Siano na glowie i NIC nie skutkuje ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-07, 18:27   #1
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279

Bardzo was prosze wejdzcie ! Pomocy ! Siano na glowie i NIC nie skutkuje ...


Dziewczyny Ja juz nie wytrzymuje ;( Nawet male dzieci twierdza ze moglabym sie uczesac bo jestem rozczochrana i mam brzydkie wlosy ;( Krecone siano !!! Kazdy uwaza ze mam siano i puch na glowie ;( Kochane wizazanki mam nadzieje ze mi pomozecie bo juz nic nie skutkuje ;( Sunsilk minimalnie ... ;( Powoli sie zalamuje ;( Niedlugo moje urodziny wiec moge sobie cos zazyczyc ;( Prosze , prostowanie nie wchodzi w gre bo je zniszcze i dalej bedzie siano ... Moze jakies ciekawe fryzurki ? Zebym nie miala tego czegos ;( I ta grzywka ... brzydka , wywija sie na boki i to przez nia wygladam jakbym miala siano ... Jak ja zapinac ;( Boze poradzcie mi ... Bardzo prosze ;(
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 18:37   #2
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Bardzo was prosze wejdzcie ! Pomocy ! Siano na glowie i NIC nie skutkuje ...

Było już o tym wiele.. Sama mam dość proste włosy, ale jak zakręcę i robi mi się "puch" używam kremu-pasty goldwella move control, ale na dluższą metę polecam włosy dobrze nawilżyć, regenerować.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 18:38   #3
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: Bardzo was prosze wejdzcie ! Pomocy ! Siano na glowie i NIC nie skutkuje ...

Wiem - bylo ale mnie nic nie pomagalo z tamtych sposobow ;(
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 19:22   #4
haemka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: Bardzo was prosze wejdzcie ! Pomocy ! Siano na glowie i NIC nie skutkuje ...

mam ten sam problem ;//
haemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 10:31   #5
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: Bardzo was prosze wejdzcie ! Pomocy ! Siano na glowie i NIC nie skutkuje ...

Moja jedyna rada: Zamiast używać masy kosmetyków, które niby mają pomóc, pieniądze przeznaczyłabym na wizytę w dobrym salonie fryzjerskim, gdzie poddałabym się dobrej kuracji regeneracyjnej.
Ewentualnie, możesz kupić sobie serum regenerujące w ampułkach.
Miałam podobny problem, tyle że w moim przypadku fryzjerka zawiniła, wskutek czego włosy po każdym umyciu rozciągały się jak guma, a na końcach były tak skołtunione, że nic z nimi nie mogłam zrobić. Zwłaszcza, że były krótkie, więc strzyżenie nie wchodziło w grę. Nawet prostowanie nie pomagało! Na urodziny brat zawiózł mnie do jakiegoś salonu fryzjerskiego w Warszawie [nie pamiętam już nazwy] i zafundował dogłębną regenerację i strzyżenie ^^. Potem kupiłam sobie jeszcze serum odbudowujące firmy Revlon z serii Hair Repair [ciemno pomarańczowa]. Ampułki kosztowały ok 120zł. Możesz spróbować tej, lub serii Nutricare [biało-grafitowa]. Jeśli nie chcesz wydawać aż tyle, możesz zacząć od szamponu i odżywki, lub maski, żeby sprawdzić, czy kosmetyki będą w ogóle działać. Te preparaty są o wiele, wiele silniejsze, niż te, które możesz dostać w zwykłych drogeriach. Nie polecam też używać jedynie szamponu. Radzę połączyć z odżywką, lub maską.
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.