firma ubezpieczeniowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-26, 09:54   #1
ewiora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1

firma ubezpieczeniowa


fajnie że tu trafiłam w sumie to przez przypadek ale fajnie. Tak szczerze to już sama nie wiem co mam robić może Wy mi coś podpowiecie. Trzy lata temu rozpoczełam pracę w ubezpieczeniach u mojej ciotki. Po ponad 2 latach wyzysku ( przez 1 rok pracowałam na czarno a potem przeciągała a to umowę zlecenie a to 1/4 etatu) zrezygnowałam, wykonczona w sumie samą jej osoba . W styczniu tego roku otworzyłąm własną firmę agencje ubezpieczeniową z tym że ja pochodze z niewielkiej miejscowości i w niej otworzyłam firmę , no i ten rok nie nalezy do udanych od samego początku miałam problemy i tak jakoś zostało. Cały ten rok dokładam i dokładam ale jakos ciągnę dalej bo wydaje mi się że jakoś mi sie uda uparta jestem jak osioł. Tak wogóle to czy któraś z was ma jakis pomysł na pozyskanie klientów . Bo mi juz trochę pomysły sie wyczerpały , będe bardzo wdzięczna za każdą radę . Pozdrawiam )))
ewiora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 10:44   #2
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: firma ubezpieczeniowa

Cóż mogę podpowiedzieć. Żeby rozkręcić sobie biuro potrzebujesz co najmniej 2-3 lat zanim zaczniesz na tym zarabiać (taka jest prawda niestety, pierwszy rok to tylko koszty, drugi rok to zwrot kosztów, trzeci rok to dopiero jakiś większy zarobek). Próbuj ulotki, telefonowanie do potencjalnych klientów, mailing ale tak na prawdę to najlepszym sposobem są polecenia twoich klientów i ich rekomendacje. Każdego zadowolonego z twojej obsługi klienta proś aby polecił cię swoim znajomym, każdemu dawaj wizytówki. Ja tak robię i to działa, klienci powoli, ale trafiają do mnie. W tej chwili rozkręcam już 2 biuro, to pierwsze jest teraz bardzo dochodowe, osiąga wysokie zyski. Powodzenia.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.