Pomocy!!! Tradzik!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-15, 14:51   #1
Palu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 3
GG do Palu

Pomocy!!! Tradzik!!!


Pani Beatko- pomocy! Mam 25 lat i od zawsz walczę(bez rezultatów) z trądzikiem. Czy jest szansa, że się to kiedys skończy? Moja twarz wygląda fatalnie Mam liczne przebarwienia(prawdopodob nie po własnym wyciskaniu), wągry, krostki czerwone oraz podskórne grógy, które czuć przy każdym dotyku W czerwcu mam ślub i chciałabym doprowadzić buźkę do jak najlepszego stanu.
Oglądałm KW i forum i nie wiem na jaki specyfik się zdecydować. Podobno Acne-Derma pomaga... Ale co oprócz tej maści? Czy powinnam skożystac z zabiegu oczyszczania u kosmetyczki, a może nie jest to wskazane? Jeżeli zaś powinnam, to kiedy? Jaki widzi Pani dla mnie scenariusz leczenia?
Czkam na odpowiedź Pani Batko.
A także innych dziewczyn, piszcie jeżeli wiecie coś na ten temat.
Pozdrawiam!
Palu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-15, 15:01   #2
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Pomocy!!! Tradzik!!!

Kochana, po pierwsze bez paniki, stres bardzo szkodzi skórze.

Postaraj się wyeliminować albo chociaż ograniczyć ze swojego jadłospisu: pizzę, frytki itd. – fast foody ogólnie rzecz biorąc, a także słodycze, mocno przetworzone jedzenie, np. zupki z proszku.

Raz na jakiś czas oczyszczaj skórę peelingiem, ale nie gruboziarnistym, tylko enzymatycznym przeznaczonym do wrażliwej skóry, bo za pomocą tego pierwszego tylko rozniesiesz bakterie na całą twarz.

I – co <u> najważniejsze </u>!! - koniecznie wybierz się do dermatologa! Nawet tak dobra kosmetyczka jak Beatka prawdopodobnie nie jest w stanie Ci pomóc tak jak lekarz, a już tym bardziej wirtualnie, nie widząc Twojej skóry.

Od lekarza dostaniesz najpewniej antybiotyki, które z pewnością po jakimś czasie poprawią stan Twojej skóry. Pamiętaj tylko, że leczenie chorób skórnych wymaga cierpliwości, te problemy nie znikną zaraz po pierwszym zastosowaniu leków.

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-15, 16:54   #3
_Kitten_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 167
Re: Pomocy!!! Tradzik!!!

ostatnio dużo było tu takich pytań. Moja rada (byłam w podobnej sytuacji) idź jak najszybciej do dermatologa. Ja ze swojej strony mogę polecić tetracyklinę, dalacin T żel, differin. Acne derm nie próbowałam, ponoć pomaga. Odradzam oczyszczanie u kosmetyczki skoro masz już dosyć poważne problemy z buźką, możesz sobie tylko zaszkodzić. I w żadnym wypadku nie rób sobie peelingu! Szybko do lekarza- to do czerwca będzie buźka gładka i bez widocznych plamek ja z okropnego stanu wyleczyłam się w ok 5-6 miesięcy. powodzenia!
_Kitten_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.