głupie pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-15, 08:31   #1
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko

głupie pytanie


Wiem, że to głupie ale muszę się jakoś tego dowiedzieć Przeglądałam stronę pkp ale nie bardzo mogłam znaleźć to co mnie interesuje...
Otóż zostałam studentką i w tym roku zacznę dojeżdżać na uczelnię. I w związku z tym potrzebuję biletu miesięcznego. Stąd moje pytania. Czy kupując bilet np na pociągi osobowe to bedę mogła jeździć tylko nimi? Albo na odwrót jak kupię na pośpieszne (czy jak to sie nazywa) to będę mogła jeździć osobowymi? Czy można kupić bilet na "wszystkie linie" ? Rzadko jeżdżę pociągami dlatego jestem zielona
Aha jako studentka mam 37 % zniżki? Czy do biletu miesięcznego potrzebuję zdjęcie?
Pomóżcie prosze
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 09:23   #2
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: głupie pytanie

z tego co się orientuję nie na wszystkie pociągi można kupić bilety miesięczne, niektóre linie, głównie pospieszne, w ogóle nie są nimi objęte. najpewniejszą informację uzyskasz u pani-okienko na dworcu

dla studentów jest 37% zniżki, choć Bronek obiecał, że będzie 50%, czekamy
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 09:55   #3
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: głupie pytanie

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Wiem, że to głupie ale muszę się jakoś tego dowiedzieć Przeglądałam stronę pkp ale nie bardzo mogłam znaleźć to co mnie interesuje...
Otóż zostałam studentką i w tym roku zacznę dojeżdżać na uczelnię. I w związku z tym potrzebuję biletu miesięcznego. Stąd moje pytania. Czy kupując bilet np na pociągi osobowe to bedę mogła jeździć tylko nimi? Albo na odwrót jak kupię na pośpieszne (czy jak to sie nazywa) to będę mogła jeździć osobowymi? Czy można kupić bilet na "wszystkie linie" ? Rzadko jeżdżę pociągami dlatego jestem zielona
Aha jako studentka mam 37 % zniżki? Czy do biletu miesięcznego potrzebuję zdjęcie?
Pomóżcie prosze
Do miesięcznego nie potrzebujesz zdjęcia, za to do "legitymacji" tak, bilety są wydawane na konkretną osobę. najlepiej jak zapytasz się Pani w okienku, ona wie najlepiej, a przynajmniej powinna wiedzieć.

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
z tego co się orientuję nie na wszystkie pociągi można kupić bilety miesięczne, niektóre linie, głównie pospieszne, w ogóle nie są nimi objęte. najpewniejszą informację uzyskasz u pani-okienko na dworcu

dla studentów jest 37% zniżki, choć Bronek obiecał, że będzie 50%, czekamy
Owszem czekamy, ale i tak się nie doczekamy
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.