Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-08, 23:01   #2401
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dzięki jakiś taki ciemny i dziwny, chyba jednak na come zostanę przy 23 daj znac jak nabędziesz sumka. Jestem ciekawa jak sie bedzie sprawował.
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 17:25   #2402
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

W styczniu mam studniówkę i szukam jakiegoś trwałego podkładu/bb kremu, który przetrwałby całą noc Nie mam dużo niedoskonałości, cera mieszana, ale fajnie by było znaleźć coś dosyć kryjącego, żebym dobrze wyglądała na zdjęciach Mam bardzo jasną cerę i drogeryjne podkłady są o kilka tonów za ciemne, dlatego myślę o jakimś bb kremie. Polecicie coś naprawdę trwałego?
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 18:55   #2403
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
W styczniu mam studniówkę i szukam jakiegoś trwałego podkładu/bb kremu, który przetrwałby całą noc Nie mam dużo niedoskonałości, cera mieszana, ale fajnie by było znaleźć coś dosyć kryjącego, żebym dobrze wyglądała na zdjęciach Mam bardzo jasną cerę i drogeryjne podkłady są o kilka tonów za ciemne, dlatego myślę o jakimś bb kremie. Polecicie coś naprawdę trwałego?
na pewno wybierz jakiś z niższym filtrem, żebyś na zdjęciach nie miała białej twarzy Jeszcze zależy jaki masz odcień cery - czy bardziej w róż czy w żółte tony. Ekspertką nie jestem, sama jakiś czas temu zaczęłam się interesować azjatyckimi kosmetykami, ale dziewczyny w wątku rzucały nazwami (któraż Wizażanka z tego wątku również jest mega blada) więc poczytaj
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 19:19   #2404
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

mikasa5 -z bardzo jasnych kremów BB to np. zielony od Skin 79 .
Niektóre kremy BB posiadają też dwie wersje kolorystyczne, wtedy warto wybrać tą jaśniejszą (np. Missha, The face shop, niektóre Holika Holika, Skinfood, Tony Moly).
Ale z tym kryciem i wytrzymaniem całą noc to tak średnio, kremy BB raczej mają słabe krycie, ale jeśli masz mało niedoskonałości to nie będzie problemu. Na pewno pomogą w wyrównaniu koloru skóry.
Najlepiej to co zwykle radzimy na tym wątku - kupić różne próbki, różnych marek i odcieni i samemu przetestować.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 20:58   #2405
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dzięki za odpowiedzi Twarz mam trochę różową, a szyję żółtą, więc szukam czegoś żółtego Używałam kiedyś bb kremów regularnie, mam jeszcze kilka Holika Holika, Tony Moly itp. i niestety właśnie z ich trwałością trochę marnie, myślałam, że pojawiło się coś nowego i bardzo trwałego.
Chyba skończę z Revlonem Colorstay
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 21:10   #2406
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ale o ile pamiętam Revlon to mocne krycie...jeśli potrzebujesz aż tak mocnego krycia to nie bb
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 10:35   #2407
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Ale o ile pamiętam Revlon to mocne krycie...jeśli potrzebujesz aż tak mocnego krycia to nie bb
Nie zgodzę się. Pamiętam, jak niektóre dziewczyny tutaj chwalily ktores kremy bb, ze kryciem dorównują lub nawet przewyższają revlona. Oczywiście nie pamiętam, o jakich była mowa ale jednym z nich byl chyba gowoonsesang.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-23, 11:03   #2408
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Jest kilka kremów BB, które mają fantastyczne krycie, np. pomarańczowy Skin79.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 11:48   #2409
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

BRTC fioletowy i biały kryją na poziomie revlona
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 11:53   #2410
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Missha perfect cover kryje nawet mocniej jak dla mnie
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 14:04   #2411
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Jest kilka kremów BB, które mają fantastyczne krycie, np. pomarańczowy Skin79.

dla mnie kryje lepiej niż Missha PC
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-29, 14:54   #2412
Alzea
Raczkowanie
 
Avatar Alzea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej dziewczyny, ogólnie używam Misshy PC #21 i wszystko gra, ale czasem, w świetle dziennym odnoszę wrażenie, że twarz jest jakoś dziwnie różowa, a raczej, że cała reszta wydaje się żółtawa. Jakieś pomysły na inne BB do wypróbowania w tym odcieniu, ale z hmm bardziej żółtymi tonami? W BB jestem jeszcze zielona, zastanawiam się nad zestawem próbek od któregoś ze sprzedawców, ale jeżeli jesteście w stanie powiedzieć w którą stronę iść byłabym wdzięczna
Ten temat jest jedną wielką skarbnicą wiedzy, tyle stron mam do przeczytania jeszcze

Edytowane przez Alzea
Czas edycji: 2014-12-29 o 14:56
Alzea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 14:57   #2413
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

skin 79 orange ma żółte tony, nie jest bardzo jasny, jest dla delikatnie opalonej skóry. Sama szukam czegoś jasnego z żółtymi tonami i chyba teraz będzie to poduszka
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 17:47   #2414
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Wlasnie ja mialam skin79 orange i byl jasniusienki. Mialam tez inne probki i nie roznil sie kolorem a jestem bladziochem

polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 22:16   #2415
Alzea
Raczkowanie
 
Avatar Alzea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Idzie do mnie małe zamówienie, może poszczęści się i akurat dostane w gratisie próbkę Skin79, a jak nie to zamówię Jak macie jeszcze jakieś żółte typy podobne kolorystycznie do Misshy PC 21 to chętnie wysłucham
Alzea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 08:24   #2416
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

cześć dziewczyny potrzebuję jasnych bebików do cery mieszanej (mam białe bazy, więc nie muszą być mega jasne) z maksymalnie szarawą domieszką (interesują mnie i chłodne, szarawe beże i szarawe róże)

z góry baaardzo dziękuję
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 11:14   #2417
Alzea
Raczkowanie
 
Avatar Alzea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Z tego co pamiętam SKIN79 Hot Pink jest szarawy, Dr. G ponoć też, w sumie ta MISSHA PC o której pisałam jest bardzo jasna i ma różowe tony, ja jestem bladziochem i 21 mi pasuje (w dodatku cera mieszana, jestem u kresu walki z trądzikiem, pełno mocnych czerwonych przebarwień i pięknie kryje), ale jak masz problem np. z dobraniem z drogeryjnych podkładów, bo wszystkie za ciemne to pewnie 13 będzie lepsza.

Skusiłam się na travel kit Etude House Perfect Minerals i lecą do mnie miniaturki Cotton Fit, Blooming Fit i Perfect Fit, mam nadzieje, że trafiłam z odcieniem i może któryś z nich się nada, bo ta Missha byłaby idealna gdyby nie brak żółci. Szkoda tylko, że jedynie u rubyruby można było zamówić, bo nie będzie próbek :P
Swoją drogą, szukam jakiegoś serum/kremu/czegokolwiek na noc porządnie nawilżającego skórę przesuszoną po kwasach, jakieś sugestie po tym co wypróbowałyście? Przeglądając wątek widziałam, że różne specyfiki się przewinęły, ale co zadziałało zadowalająco (trochę sobie pozapisywałam i buszowałam po ebayu, ale cooo wybraaac)? (dodam tylko, że używałam TM Intense Care Dual Effect Sleeping Pack i szału nie było)

Edytowane przez Alzea
Czas edycji: 2015-01-02 o 11:49
Alzea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 12:34   #2418
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Alzea Pokaż wiadomość
Swoją drogą, szukam jakiegoś serum/kremu/czegokolwiek na noc porządnie nawilżającego skórę przesuszoną po kwasach, jakieś sugestie po tym co wypróbowałyście? Przeglądając wątek widziałam, że różne specyfiki się przewinęły, ale co zadziałało zadowalająco (trochę sobie pozapisywałam i buszowałam po ebayu, ale cooo wybraaac)? (dodam tylko, że używałam TM Intense Care Dual Effect Sleeping Pack i szału nie było)
A musi być z azjatków? Bo ja sobie bardzo chwalę serum nawilżające z Yves Rocher. O to.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 13:38   #2419
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Alzea Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam SKIN79 Hot Pink jest szarawy, Dr. G ponoć też, w sumie ta MISSHA PC o której pisałam jest bardzo jasna i ma różowe tony, ja jestem bladziochem i 21 mi pasuje (w dodatku cera mieszana, jestem u kresu walki z trądzikiem, pełno mocnych czerwonych przebarwień i pięknie kryje), ale jak masz problem np. z dobraniem z drogeryjnych podkładów, bo wszystkie za ciemne to pewnie 13 będzie lepsza.

Skusiłam się na travel kit Etude House Perfect Minerals i lecą do mnie miniaturki Cotton Fit, Blooming Fit i Perfect Fit, mam nadzieje, że trafiłam z odcieniem i może któryś z nich się nada, bo ta Missha byłaby idealna gdyby nie brak żółci. Szkoda tylko, że jedynie u rubyruby można było zamówić, bo nie będzie próbek :P
Swoją drogą, szukam jakiegoś serum/kremu/czegokolwiek na noc porządnie nawilżającego skórę przesuszoną po kwasach, jakieś sugestie po tym co wypróbowałyście? Przeglądając wątek widziałam, że różne specyfiki się przewinęły, ale co zadziałało zadowalająco (trochę sobie pozapisywałam i buszowałam po ebayu, ale cooo wybraaac)? (dodam tylko, że używałam TM Intense Care Dual Effect Sleeping Pack i szału nie było)
Benton.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-02, 13:41   #2420
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A musi być z azjatków? Bo ja sobie bardzo chwalę serum nawilżające z Yves Rocher. O to.
Jako codzienny nawilżacz (szczeg.ólnie pod makijaż) też polecam. Ale w ekstremalnej sytuacji przesuszenia?
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 13:50   #2421
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
Jako codzienny nawilżacz (szczeg.ólnie pod makijaż) też polecam. Ale w ekstremalnej sytuacji przesuszenia?
Mi się sprawdza na przesusz Pod makijaż jest dla mnie zbyt treściwy, używam na noc.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 14:05   #2422
Alzea
Raczkowanie
 
Avatar Alzea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Nie, nie musi byc azjatyckie, ale po prostu przeglądając watek wiele produktów zostało wymienione, wiec myślałam, że może właśnie któryś z nich zachwycił i polecacie Ekstremalnie już nie jest, trochę doprowadziłam do ładu, było gorzej, ale wciąż widać, że skóra jest trochę odwodniona (od wewnątrz oczywiście też nawadniam) i tak jak pod makijaż póki co dobrze służy mi Iwostin puritin rehydrin (taki strzał na ślepo w superpharmie, ale myślę, że może być lepiej), tak na noc coś mocniejszego by sie przydało Zobacze to YR
Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Benton.
A co z Bentona konkretnie proponujesz? Esencja ślimak+pszczoła?
Ogólnie jak pisałam mam spore przebarwienia po trądziku, wiec teraz ostatni dzwonek na kuracje kwasami, chce zacząć zabawę z tonikiem z BU AHA/BHA 10% (na spokojnie 2-3 razy w tygodniu, poprzednio zostałam źle poprowadzona, zrobiło sie spustoszenie, przesuszenie, trądzik został nieruszony, odratowałam sie sama przechodząc na pielęgnację naturalna i minimalizm ), wiec też pod kątem tego szukam nocnego nawilżacza. A o sera i lotiony pytam, bo jeszcze nie bawiłam sie w ten etap pielęgnacji, wiec może czas wypróbować

Edytowane przez Alzea
Czas edycji: 2015-01-02 o 14:21
Alzea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 14:38   #2423
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Alzea Pokaż wiadomość

A co z Bentona konkretnie proponujesz? Esencja ślimak+pszczoła?
Ogólnie jak pisałam mam spore przebarwienia po trądziku, wiec teraz ostatni dzwonek na kuracje kwasami, chce zacząć zabawę z tonikiem z BU AHA/BHA 10% (na spokojnie 2-3 razy w tygodniu, poprzednio zostałam źle poprowadzona, zrobiło sie spustoszenie, przesuszenie, trądzik został nieruszony, odratowałam sie sama przechodząc na pielęgnację naturalna i minimalizm ), wiec też pod kątem tego szukam nocnego nawilżacza. A o sera i lotiony pytam, bo jeszcze nie bawiłam sie w ten etap pielęgnacji, wiec może czas wypróbować
Poprosiłaś o radę odnośnie serum to Ci podpowiedziałam, ale nie ułożę Ci planu pielęgnacyjnego...polecę Ci dobry blog dziewczyna ze Skin&tonic ma skłonność do trądziku, bardzo delikatną skórę i ...jest szczera
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 15:38   #2424
Alzea
Raczkowanie
 
Avatar Alzea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Wiem, wiem, po prostu myślałam, że używałaś czegoś konkretnego z tej firmy co pomogło Dziękuję pięknie, na coś trzeba będzie się zdecydować, zobaczę co tam na blogu znajdę
Alzea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 15:46   #2425
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Alzea Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, po prostu myślałam, że używałaś czegoś konkretnego z tej firmy co pomogło Dziękuję pięknie, na coś trzeba będzie się zdecydować, zobaczę co tam na blogu znajdę
Używałam essence-wydajny totalnie, dobre 3 miesiace rano i wieczorem, goi wszystko w mgnieniu oka, tylko ze chcialam bardziej przeciwzmarszczkowo podzialac wiec nie kupie, ale nastoletnie dziecie kuzynki przezylo metamorfoze w 3 miesiace od Jej zakupu, dlatego polecam. Choc przyznaje tam byla cala pielegnacja ustawiona wlasnie wg wskazowek z tego bloga.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 16:57   #2426
Alzea
Raczkowanie
 
Avatar Alzea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hm, a zachwalają to jako przeciwzmarszczkowy, co by było całkiem fajną opcją na moje fine lines na czole. Choć po którymś artykule AC zastanawiam sie czy one nie są wynikiem przesuszenia+napięcia i dobre nawilżenie+masaże dadzą więcej.
Myślałam o zachwalanym lotionie Hada Labo, Bentona przeglądałam esencje, krem (ślimakowe) oraz aloesowa wersje jako toner, a co za dużo też niezdrowo wiec zobaczę jak co stoi z próbkami, na spokojnie.
Tak jak wiem, że nie ma co zamawiać japońskich kosmetyków z Chin tak wiecie może jak to jest z Tajlandią? Jest sens czy tylko Japonia? A może macie sprawdzonych sprzedawców japońskich kosmetyków?
Alzea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 22:02   #2427
naven
Raczkowanie
 
Avatar naven
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 384
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Używałam essence-wydajny totalnie, dobre 3 miesiace rano i wieczorem, goi wszystko w mgnieniu oka, tylko ze chcialam bardziej przeciwzmarszczkowo podzialac wiec nie kupie, ale nastoletnie dziecie kuzynki przezylo metamorfoze w 3 miesiace od Jej zakupu, dlatego polecam. Choc przyznaje tam byla cala pielegnacja ustawiona wlasnie wg wskazowek z tego bloga.
proszę Cię o podanie adresu bloga Skin&tonic, googlałam, ale... nie mogę nic znaleźć
edit: myślę, że już nieaktualne, jeśli to skinandtonics.com

Edytowane przez naven
Czas edycji: 2015-01-03 o 22:06
naven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 22:05   #2428
Alzea
Raczkowanie
 
Avatar Alzea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

http://www.skinandtonics.com/
zaczytuję się od wczoraj
Alzea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 22:05   #2429
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

http://www.skinandtonics.com/
w moim google jest na 1 stronie
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 22:11   #2430
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Post w złym miejscu

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2015-01-03 o 22:20
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.