Problem z penisem - pytanie do kobiet/facetow. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-16, 08:41   #61
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Problem z penisem - pytanie do kobiet/facetow.

Prowokacja jak nic. Komuś się bardzo nudzi.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 10:49   #62
Rafik1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 24
Dot.: Problem z penisem - pytanie do kobiet/facetow.

eee tam prowokacja, Wy myslicie że jesli facet pisze o swim problemie to od razu musi to byc prowokacja ? jeśli tak uwazasz to czemu nie napiszesz tego setkom lasek wypowiadajacych sie na tym forum że cos im nie pasuje w swoim wygladzie (twarz czy figura) ? ?, moze chodzi Ci o to że nikt nigdy jeszcze (zaden facet) nie napisał topica zwiazanego z tym problemem... ale czy to od razu musi znaczy że ktoś szuka znajomosci przez internet a moze nóż uda się jakąś dziewczynę na to nabrać : > ? no chyba nie ^, ale luzz kazdy mysli co tam sobie chce,
a żeby sprostować jeszcze dla ludzi, którzy chyba naprawdę mysla że ja sie nudzę przez kompem, to zrobilem ten topic dlatego że wyjezdzam na wakacje już w tą niedziele a że jestem z poludnia wiec jadę nad morze i bede siedzial(jak bedzie pogoda) na plazy i ot rozwiniecie mojego skromnego dylematu, jednak po wszystkich wypowiedziach nie zamierzam nic robić i pojade tak jak mnie natura stworzyla = ] swoja drogą to dzieki za wszystkie odpowiedzi te miłe i te "milsze" ^
Rafik1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 10:56   #63
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Problem z penisem - pytanie do kobiet/facetow.

moj TZ powiedzial, ze cieszy sie ze kobiety nie chodza po plazy i nie patrza tylko na narząd
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 11:11   #64
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: Problem z penisem - pytanie do kobiet/facetow.

Cytat:
Napisane przez Rafik1990 Pokaż wiadomość
eee tam prowokacja, Wy myslicie że jesli facet pisze o swim problemie to od razu musi to byc prowokacja ? jeśli tak uwazasz to czemu nie napiszesz tego setkom lasek wypowiadajacych sie na tym forum że cos im nie pasuje w swoim wygladzie (twarz czy figura) ? ?, moze chodzi Ci o to że nikt nigdy jeszcze (zaden facet) nie napisał topica zwiazanego z tym problemem... ale czy to od razu musi znaczy że ktoś szuka znajomosci przez internet a moze nóż uda się jakąś dziewczynę na to nabrać : > ? no chyba nie ^, ale luzz kazdy mysli co tam sobie chce,
a żeby sprostować jeszcze dla ludzi, którzy chyba naprawdę mysla że ja sie nudzę przez kompem, to zrobilem ten topic dlatego że wyjezdzam na wakacje już w tą niedziele a że jestem z poludnia wiec jadę nad morze i bede siedzial(jak bedzie pogoda) na plazy i ot rozwiniecie mojego skromnego dylematu, jednak po wszystkich wypowiedziach nie zamierzam nic robić i pojade tak jak mnie natura stworzyla = ] swoja drogą to dzieki za wszystkie odpowiedzi te miłe i te "milsze" ^
a to miłego pobytu !!!
dlatego nie pisze się tego kobietom bo u kobiet to normalne!!!
dylematy że tu za dużo tam za mało a o tu odstaje i nie taki kolor. Dlatego większość myśli że to prowokacja.
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 11:52   #65
ŁASICA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 14
Dot.: Problem z penisem - pytanie do kobiet/facetow.

E... tam robisz problem masz poprostu "wacka niespodzianke", wszystko z toba w porzo , (przynajmniej mieedzy nogami sie nie majta) a kiedy potrzeba ma imponujacy rozmiar. Pomysl raczej nad dobrytm bajerem i żebys "czegos" nie przywiózł z tych wakacji :O.
Zycze przyjemnych wakacji
ŁASICA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 12:44   #66
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Problem z penisem - pytanie do kobiet/facetow.

Cytat:
Napisane przez Rafik1990 Pokaż wiadomość
Hej Wszystkim,

Jak zapewne widać z mojego nick'a/u mam 19 lat. Mam problem z ... no wlasnie z moim małym fagasem, któego bardzo lubie = P no dobra nie bede juz sie rozpisywal.
Mianowicie wygladam hmm w zasadzie normalnie wszystko jak nalezy, trenuje wiec moje ciało też raczej niczego sobie no moze oprocz tego że jestem chudy i nie moge zgrubnac choc nie wiem ile bym jadł (trenuej też szt. walki wiec w zasadzie nie zgrubne - ale przynajmniej dziewczynom sie podoba chudsza umiesniona osoba niz gruby otyly gosciu(choc nie wszystkim i nikogo nie obrazam bo kazdy robi na siebie) =P) - ok, koniec z opisywaniem siebie - teraz ten jeden własnie szkopuł czyli moj penis(wacek jak kto woli). Niby all jest okey ale tylko i wylacznie w zwodzie ... gdzie osiąga mysle optymalną i w miare normalna dlugosc i grubosc dł. gdzies 18 cm, grub. mniejsza o to. Martwi mnie wlasnie to, kiedy jest w stanie spoczynku... Wowczas osiaga on kilka cm ... w zaleznosci wlasnie od tego w jakim jestem nastroju etc. i w ogole... ale czasami ma 6-7cm a czasami 9-10+cm ... wszystko od chwili no i wlasnie w tym rzecz. Gdy wychodze gdzies nad wodę i rozbieram spodnie to troche ogarnia mnie wstyd bo wacek wyglada niezbyt hojnie ;/ dodatkowo mam niezbyt duze jądra które tez wypychają poniekąd majtki, ale ja duzych nie mam...

A co Wy myslicie o tym laski ? .. i co moglbym zrobic...
a do facetow(jesli ktos w ogole czyta to forum) , czy znacie jakies sposoby na wypychanie sobie majtek znaczy czym je wypchac bo nie chce smarowac niczym penisa ani nic mu robić złego = P, ? szczegolnie chodzi mi o wypchanie czyms nad wode.. bo wiadomo watą moglbym ale nad wodą sie zmoczy no i nici...
  • tak, zapewne widac, ze masz 19 lat, zwazywszy na to, ze duza czesc osob, ma przypadkowe cyfry w nickach
  • jesli to co opisujesz jest dla ciebie problemem, to zakladaj spodenki
  • co do wypychania, dwie pary skarpet?
Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Kup sobie stringi ze słoniem i zakładaj pod kąpielówki
na allegro takie kiedys bywaly

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
O wypychaniu majt nic nie wiem, ale czasem sie zastanawiam, czy jest jakis sposob, na wypchanie niektorym mozgow, zeby lepiej dzialaly
tylko problem w tym, ze mozg niektorych nie jest rozciagliwy

Cytat:
Napisane przez Rafik1990 Pokaż wiadomość
xDDD hę, w zyciu bym nie pomyslal że tyle osob odpisze w tym wątku w 1den dzien no ale jest inaczej, wiec okey, nie bede odpisywal kazdemu co mi jakas radą rzucil tylko bardziej ogólowo,

co do zarzutu prowokacji - nie, to nie jest prowokacja a najzwyczajniejszy problem, dziewczyny nieraz wypisują że np maja małe piersi etc. wiec facet tez moze cos miec nie tak : P,
ja nie jestem idealem i w ogole siebie za takiego nie uwazam, mam wiele roznych kompleksow ktore moglbym wypisywac bo przeciez kazdy je ma, co nie ? , ale juz sie wole nie rozdrabniac bo kazdy jest jaki zostal stworzony i jakbym mial cale zycie sie tym przejmowac to bym nie dozyl 30-tki(choc nie wiem czy dozyje =P)

co do spodenek, to taa, owszem je ubieram ale np jadac na kryty basen czy aqua park w spodenkach nie bardzo - a czasami to nawet ich nie mozna uzywac, dlatego musze miec zwykle kapielowki, pinku_pinku - az taki zakompleksiony to nie jestem =P,

eyo - wiesz, rozgladam sie ale czasami sie boje żebym nie przesadzil ; p bo wtedy to juz go trudno nie zauwazyć wiec wole nie ryzykować ;], dodatkowo zimna woda etc jakies warunki klimatyczne i inne duperele powoduja że wacek skacze jak szalony,

w ogole to najwiekszy problem jest wtedy, gdy rozbieram się no i wtedy wydaje mi sie ze moj fagasek jest najmniejszy ze wszystkich + małe jąderka dodatkowo przyczyniaja sie do tego, ze nie czuje sie zbyt komfortowo, co innego jak jest w zwodzie, ale wtedy to juz musialbym wejsc do wody,

a co do wyrywania lasek gdzies nad wodą (jak jestem rozebrany ma sie rozumiec), to rzadko startuje bo boje sie ze jak dziewczynie sie spodoba to od razu mi zacznie skakać(wiecie co) no i dziewczyna sobie pomysli co nie trzeba = P, nawet jedna taka sytuacja mi sie ostatnio zdarzyła, no i musiałem sie szybko ewakuować zwlaszcza ze mialem kapielowki ;/ ,(ktos napisze - glupi jestes)

co do mózgu to eee, mysle że tam jest wszystko okey,
nie dziw sie, ze wiekszosc mysli, ze to prowokacja

Cytat:
Napisane przez Rafik1990 Pokaż wiadomość
wow, ktos zaczal mnie krytykowac choc wcale nie o to mi chodzilo, psycholog mi raczej nie powie czym sobie moglbym wypchac kapielowki, jesli Ty chodzisz do niego ze swoimi kompleksami to ja w to nie wnikam, a czy mi wierzysz w to, co pisze to mi leży, bo po co mialbym klamac na forum opisujac wlasny problem, gdzie nikt nikogo w dodatku nie zna ? (no moze prawie nikt), co do słownika to jakos j. polski mnie nie kręci i humanistą nie jestem,

pytanei do dziewczyn: czy Wy zwracacie uwagę patrzac na faceta na np. plazy na jego członka ? czy raczej jest Wam to obojetne ?
jakbys mi bezczelnie chodzil ze swoim fagasem przed oczami i oczekiwal komplementow, to bym cie wysmiala btw, dziwny sposob na podryw podrywaj na swoja madrosc, indywidualnosc, a nie na wacka


Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Problem dość ważny, gdyż niedługo ma wejść ustawa określająca minimalną uprawniającą do wejścia na plażę długość (jak to autor określił, chociaż niekoniecznie w identycznej formie ) Fagasa Wacka .

Wypychać nie radzę, bo jeszcze fala uniesie majty i zawartośc wypłynie na powierzchnię. No i w majtach zostanie tylko nagroda pocieszenia...

Ewentualnie dla odwrócenia uwagi proponuję zakładać koło ratunkowe w okolice bioder (myślę, że allegro będzie dobrym miejscem na zaczęcie poszukiwań, z tego co wiem, są dostępne modele klasyczne, wykorzystywane w łodziach wszelakiej maści jak i modele bardziej awangardowe np. koło ratunkowe z głową kaczki)

Najlepszym sposobem jest pozbycie się kąpielówek w stylu slipów i zainwestowanie w szorty kąpielowe składające się z dwóch warstw: pierwszej slipowej, podtrzymującej przyrodzenie (od razu wyjaśniam: niezależnie od wielkości) oraz wierzchniej - szortowej, o dość luźnym kroju, gwarantującym swobodę w pływaniu oraz w zażywaniu kąpieli słonecznych (idealne również do przemieszczania się po plaży).

Rozwieję kolejne pytania: na basenie laski mają gdzieś facetów, płacą za bilet i nie mają czasu na oglądanie wielkości przyrodzeń okolicznych pseudopływaków. Zresztą i tak na większości basenów obowiazują czepki, które są już ze swojej natury aseksualne, więc nawet piłka do koszykówki wypychająca majty nie pomoże...
jak na pol zlizany lizak

Cytat:
Napisane przez Rafik1990 Pokaż wiadomość
eee tam, mnie nie obchodzi czy jakis facet sobie wypycha slipki czy nie, bo to jego sprawa =P, zimna woda dziala wlasnie na naszego "przyjaciela" dlatego ze powoduje skurcz miesni (czego on nie lubi) przez co sie zmniejsza ^, co do dostania w ryja to yyy nie boję się xD no i w ogolnie nie zamierzam sie przypatrywac ;- ), w ogole to ja nie zamierzam poderwac laski zadnej na swojego wacka eh nie kr eci mnie to ale jedynie nie chce aby mnie ogarnial wstyd przez to ; ], co do srodkow jakichs wspomagaczy etc. to nie nie, a na viagrę to moze przyjdzie czas ale tak po 40tce : D,

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------



no no , zazyjesz viagre, a potem wacek przez godzine zachowuje sie tak jakby mial przed oczami pamele anderson =P
ponoc o gustach sie nie dyskutuje, ale na Pamele?


Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
To on ma oczy??? O_o
że też nigdy nie zauważyłam.........:hahah a:
no cholera, oczy, uszy, szyje i plecy

Cytat:
Napisane przez Rafik1990 Pokaż wiadomość
bo wiecie.. to jest tak że wacek widzi moimi oczami ;] czyli jak ja spojrzę na jakas zgrabną laseczkę to impuls z mojego mozgu przedostaje się układem nerwowym do penisa po czym przestaję nad nim panowac no i nigdy nie wiadomo jaki mi numer wykręci ^ - dla niekumatych wooo, a tak na offtopie to cieplo dzisiaj że sie caly rozplywam jak madagaskar po ulewach, przydałaby sie jakas laseczka żeby mnie schlodzić =P- dobra koniec offa, wibra to ja do majtek nie zamierzam wkladac, a jedyną rzecz jaką sobie golę to jest twarz no i ścinam włosy od czasu do czasu ^,
chopie tragedia

Cytat:
Napisane przez Laetitia89 Pokaż wiadomość
ja tam proponuje co kilka minut robic jakis uskok w krzaczki by utrzymywac tego 'pana' przy zyciu.... albo wieczorem wziaśc sznureczek i przywiazc go do czegos -niech sie rozciąga całą noc -uwaga! działania niepożadane - podczas wzwodu moze osiagnąc kosmiczne rozmiary

a tak na powaznie....faaaaaacet, wyluzuj rozumiem jakbys nie mógł zapanowac w odwrotną strone -wtedy mogłoby byc rzeczywiscie krepujace....
i bedzie jak waz boa na zime moze posluzyc jako szalik na lato, nad wode jako materac
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 14:10   #67
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Problem z penisem - pytanie do kobiet/facetow.

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość

i bedzie jak waz boa na zime moze posluzyc jako szalik na lato, nad wode jako materac
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 15:09   #68
Ciapciaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: Problem z penisem - pytanie do kobiet/facetow.

Cytat:
Napisane przez Rafik1990 Pokaż wiadomość
eee tam, mnie nie obchodzi czy jakis facet sobie wypycha slipki czy nie, bo to jego sprawa =P, zimna woda dziala wlasnie na naszego "przyjaciela" dlatego ze powoduje skurcz miesni (czego on nie lubi) przez co sie zmniejsza ^, co do dostania w ryja to yyy nie boję się xD no i w ogolnie nie zamierzam sie przypatrywac ;- ), w ogole to ja nie zamierzam poderwac laski zadnej na swojego wacka eh nie kr eci mnie to ale jedynie nie chce aby mnie ogarnial wstyd przez to ; ], co do srodkow jakichs wspomagaczy etc. to nie nie, a na viagrę to moze przyjdzie czas ale tak po 40tce : D
Cytat:
Napisane przez Rafik1990 Pokaż wiadomość
dodatkowo zimna woda etc jakies warunki klimatyczne i inne duperele powoduja że wacek skacze jak szalony,
Zastanów się co piszesz... piszać ze chyba własnie jest spokojny miałem racje ...
Ciapciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 22:40   #69
Rafik1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 24
Dot.: Problem z penisem - pytanie do kobiet/facetow.

Cytat:
Napisane przez Ciapciaczek Pokaż wiadomość
Zastanów się co piszesz... piszać ze chyba własnie jest spokojny miałem racje ...
omg.. Twoje zdanie jest tak idealnie zbudowane że czytam je 2 razy i dalej nie wiem o co kaman w tej 2giej częśći... może Ty powinnas sie zastanowic co wypisujesz ? ... a jeśli nie jestes w stanie pojąć prostych zdań to może powinnas to wszystko czytać z jakims slownikiem czy coś ehh, czy to tak trudno pojąć że jak pisze o "warunkach klimatycznych zimnej wodzie etc." to w tym etc. kryją się inne rzeczy typu przeciwienstwo zimnej - ciepła woda, napięcie nerwowe - emocjonalne i inne badziewia ktore powodują to że wacek raz sie skraca raz wydluza ? ... mnie sie wydaje że wiem co pisze tyle że z Twoim kumaczem jest cos nie w porządku blaa to tyle
pozdr
Rafik1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 08:03   #70
Ciapciaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: Problem z penisem - pytanie do kobiet/facetow.

Nvm, tpz. to jestem chłopakiem nie dziewczyną. dziękuje
już lepiej napisać takie zdanie poza tym w nim zle jest napisane tylko `pisząc` powinno być. niz zakładać taki temat
Ciapciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 17:02   #71
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 990
Dot.: Problem z penisem - pytanie do kobiet/facetow.

Boski watek!! Nawet jesli to prowokacja to bardzo mi poprawil humor

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Kup sobie stringi ze słoniem i zakładaj pod kąpielówki
Wyobrazilam to sobie


Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Wiesz... nie znam się, nikt mnie nigdy nie podrywał na plaży, na wacka.
Mnie chyba tez nie, choc moze cos przeoczylam??

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
nie mówimy "w zwodzie" bo zwody to się na boisku robi tylko WE WZWODZIE, WZWÓD
ja proponuję żebyś sobie wsadził w gacie dwie pary skarpetek i banana, wtedy będzie respektówka z podziwką i poszan na dzielni czy jak kto woli na plażowym rewirze, wszystkie laski będą majtki przez głowę rwały jak Cię zobaczą
Nie moge

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
nie ma to jak zadać szyku na plaży wypchanymi gaciami,
jakoś tak od razu kojarzy mi się to z pokoleniem mtv i silikonowymi łydkami faceta, bo wstydził się chodzić po plaży ze swoimi własnymi to nabył drogą kupna silikony. Właśnie!!!! kup silikonowy wibrator!!!!! włóż w majtki i też będzie git, tylko pamiętaj, włóż z przodu a nie z tyłu.
Juz mnie brzuch boli Mam tak czesto jesli za duzo sie smieje Boskie teksty!
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 20:08   #72
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Problem z penisem - pytanie do kobiet/facetow.

no chlopak ma problem a wy sie smiejecie



btw. to idziesz do sklepu, kupujesz sobie spodenki i smigasz na plaze nie radze zwyklych kapielowek zakladac (takich jak majtki), to tak na chlopski rozum nawet... wiadomo ze jak jest luzniej to i latwiej cos zakryc
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 23:39   #73
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: Problem z penisem - pytanie do kobiet/facetow.

ale on nie chce zakrywac swoich minusow, chce z nich zrobic plusy, czyli musi cos wsadzic zeby bylo widac ze ma a nie zakrywac zeby nikt nie widzial ze zekomo nie ma
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 09:21   #74
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Problem z penisem - pytanie do kobiet/facetow.

aahaa no to głupek poprostu
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 10:05   #75
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Problem z penisem - pytanie do kobiet/facetow.

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość

Ewentualnie dla odwrócenia uwagi proponuję zakładać koło ratunkowe w okolice bioder (myślę, że allegro będzie dobrym miejscem na zaczęcie poszukiwań, z tego co wiem, są dostępne modele klasyczne, wykorzystywane w łodziach wszelakiej maści jak i modele bardziej awangardowe np. koło ratunkowe z głową kaczki)


Cytat:
Najlepszym sposobem jest pozbycie się kąpielówek w stylu slipów i zainwestowanie w szorty kąpielowe składające się z dwóch warstw: pierwszej slipowej, podtrzymującej przyrodzenie (od razu wyjaśniam: niezależnie od wielkości) oraz wierzchniej - szortowej, o dość luźnym kroju, gwarantującym swobodę w pływaniu oraz w zażywaniu kąpieli słonecznych (idealne również do przemieszczania się po plaży).
Zgadzam się z powyższym.
Poza tym wbij sobie do głowy, że nie często dziewczyny oceniają faceta po wielkości interesu w slipkach. Jak już coś to namiętnie oglądają tyłki
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 10:22   #76
Rafik1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 24
Dot.: Problem z penisem - pytanie do kobiet/facetow.

kolejna osoba która ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem Mr Perseusz ... ja wiem kolego że w podstawowce o tym nie uczyli, w gimnazjum sobie wagarowales a z liceum Cie wyrzucili, szkoda mi takich nierozumnych istot jak Ty jednak na codzień też mam z nimi niekiedy do czynienia, proszę Cie jednak nie pisz to co Ty chcialbys zrobic(na to wygladaja Twoje posty że jestes zakompleksiony) bo watek nie jest zalozony przez Ciebie tylko przeze mnie,

co do mnie to tak dla sprostowania jesli nie wszystkie laski czytaly caly topic, ja szukalem czegos czym ewentualnie moglbym lub inni robią to tj wypychanie kapielowek jesli nie sa zadowoleni z rozmiarow w spoczynku i tylko i wylacznie tam gdzie wlasnie kapielowki są wskazane a np shorty zabronione, bo wiadomo że nad np morze ubiore shorty, ale juz mi jakos przeszło i nie zamierzam nic z tym robić o czym pisalem powyzej w ktoryms z postow,
Rafik1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 10:40   #77
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Problem z penisem - pytanie do kobiet/facetow.

tragiczny wątek.
Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
O wypychaniu majt nic nie wiem, ale czasem sie zastanawiam, czy jest jakis sposob, na wypchanie niektorym mozgow, zeby lepiej dzialaly
Przynzałbyś się, że tam czasem coś podrasujesz, a nie ściemniasz.
Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
nie mówimy "w zwodzie" bo zwody to się na boisku robi tylko WE WZWODZIE, WZWÓD
ja proponuję żebyś sobie wsadził w gacie dwie pary skarpetek i banana, wtedy będzie respektówka z podziwką i poszan na dzielni czy jak kto woli na plażowym rewirze, wszystkie laski będą majtki przez głowę rwały jak Cię zobaczą
leżę
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 11:06   #78
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: Problem z penisem - pytanie do kobiet/facetow.

I gimnazjum i liceum mnie ominelo.
Zalozyles temat, poznales opinie innych ludzi, niektorzy sobie zadrwili inni chcieli pomoc. Temat jest zabawny to i komentarze niewybredne.
I jescze jedna uwaga, wyobraz sobie jakie beda miny ludzi w szatni na basenie jak przy zdejmowaniu kapielowek podczas przebierania cos Ci z nich wyleci, atrapa siusiaka. Faceci w szatni by sie ze smiechu poplakali.
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka

Edytowane przez perseusz
Czas edycji: 2009-07-18 o 11:17
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 18:12   #79
kminka
Raczkowanie
 
Avatar kminka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 71
Cool Dot.: Problem z penisem - pytanie do kobiet/facetow.

heheh chudy chłopaczek ma doła i swoje kompleksy wylewa na łamach forum.szczerze to nawet jakbyś w kąpielówki włożył piłkę do rugby to jak jesteś chudzielcem to i tak 80% kobiet na ciebie uwagi nie zwróci, chyba że okaże swe zdziwienie coż ześ tam włożył
widziałam dziewczyny tu proponowały skarpetki, hm....szyszki sobie włóż, naturalne i zdrowe

wiecie co laski trzeba mieć w...bane na takich prowokatorów, bo to zakompleksione chłopaczki są.a jak napiszesz mu ciętą ripostę, to szuka w google tekstów by ci odpowiedzieć i wtedy czuje że jest górą

pHii żałosne
kminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 00:19   #80
Rafik1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 24
Dot.: Problem z penisem - pytanie do kobiet/facetow.

Cytat:
Napisane przez kminka Pokaż wiadomość
heheh chudy chłopaczek ma doła i swoje kompleksy wylewa na łamach forum.szczerze to nawet jakbyś w kąpielówki włożył piłkę do rugby to jak jesteś chudzielcem to i tak 80% kobiet na ciebie uwagi nie zwróci, chyba że okaże swe zdziwienie coż ześ tam włożył
widziałam dziewczyny tu proponowały skarpetki, hm....szyszki sobie włóż, naturalne i zdrowe

wiecie co laski trzeba mieć w...bane na takich prowokatorów, bo to zakompleksione chłopaczki są.a jak napiszesz mu ciętą ripostę, to szuka w google tekstów by ci odpowiedzieć i wtedy czuje że jest górą

pHii żałosne
hmm mialem juz nie odpowiadac na glupie i w Tw. przypadku raczej "cienką ripostę" jednak nie moglem sie powstrzymać, ale nie bój się dlugo juz nie popiszemy bo od jutra mnie nie bedzie a w zasadzie to od dzisiaj,

wiesz, sama jestes żałosna bo pisząc ze ja wylewam swoje smutki na łamach forum chcesz mi udowodnic że robie to tylko ja a znalazlbym pewnie juz setki watkow w ktorych ludzie robią podobnie,

nie napisałem że jestem "chudzielcem" i że zamierzam wyrywac na to laski ale jesteś kolejna osobą ktora ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem.. niestety w naszym kraju jest to nagminne,

co do tych 80%, ja wiem że dziewczyny Twojego pokroju nie zwrocilyby uwagi na jakiegos "chudzielca" ale udowodnilas tym że jestes pusta a puste dziewczyny to wiesz jak facet traktuje ^^ (jestem pewny że wiesz dlatego Ci nie musze tlumaczyc),

ja nie uwazam siebie za kogos zakompleksionego raczej chwilowe zawahanie samooceny ale Twoja "cienka riposta" o ktorej juz z resztą pisalem udowodniła że są jednak na tym forum puste laski ^^,

podsumowując mogę jedynei dodać że juz moja samoocena wrocila do normy, a i tak spodziewalem sie wiecej negatywnych odpowiedzi, widzę że na forum tym nie siedzi jednak aż tyle lasek pokroju "kminka",

dobra, mozesz juz teraz otworzyc wujka google i szukac madrych kilku zdan żebyś przynajmniej nie wyszła na glupszą zanim w ogole zaczynalas cokolwiek pisac , ja juz mam to i tak w nosie ^,

a i btw. ja zawsze albo przynajmniej staram sie zawsze mowic czy tam pisac to co mysle sam od siebie, google są raczej dla osob Twojego pokroju,

pozdrawiam
Rafik1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 06:27   #81
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: Problem z penisem - pytanie do kobiet/facetow.

Przyslij kartke Ty nasz "krejzolu"
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.