Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-01, 19:43   #1
pannaperelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 315

Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!


Czy są tu jakieś studentki/studenci dziennikarstwa?
Ja od października zaczynam studia na UMK!
__________________
Remont w duszy, remont w życiu, remont w sercu...
pannaperelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 23:45   #2
konrad166
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 71
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

hello ja zaczynam dziennikarstwo na UŚ :P co do UMK to miałem tam startować, ale w ostatni rok życie mi się trochę pozmieniało i musiałem trochę bliżej się usadowić od mojego miasteczka w woj. opolskim )
konrad166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 12:23   #3
pannaperelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 315
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

Ooo! Nareszcie ktoś dołączył!
Ja w tym roku UMK, ale marzę o tym aby przenieść się do Warszawy lub Wrocławia, bo są lepsze możliwości! Ale wiem, że to będzie trudne... W tym roku nawet nie próbowałam z wielu powodów, dlatego postanowiłam zostać w rodzinnym mieście.
Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś jeszcze kto dołączy do grupy! Może znasz kogoś kto studiuje dziennikarstwo?

A są jakieś specjalizacje na UŚ? (na dziennikarstwie)
__________________
Remont w duszy, remont w życiu, remont w sercu...
pannaperelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 00:55   #4
medianoche
Przyczajenie
 
Avatar medianoche
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

Witam, witam. I ja się dołączam Od tego roku będę studiować dziennikarstwo na UŁ
__________________
"Wake me
Say you wanna wake me
Say you wanna wake my life"


- dziennikarstwo '13-'16
medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 00:57   #5
Japanication
Zadomowienie
 
Avatar Japanication
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdzie Petru tam i ja
Wiadomości: 1 369
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

Dziennikarstwo?
Nie dziękuje, bezrobocie nie jest fajne. ;/
__________________
Początkujący specjalista ds. bazodanowych, aczkolwiek porad w tym zakresie udzielam tylko na forach tematycznych pod innym nickiem, ew. na pw.
Japanication jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 01:43   #6
medianoche
Przyczajenie
 
Avatar medianoche
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Japanication Pokaż wiadomość
Dziennikarstwo?
Nie dziękuje, bezrobocie nie jest fajne. ;/
Po których kierunkach według Ciebie jest 100% pewności, że od razu po studiach znajdzie się pracę w zawodzie?
__________________
"Wake me
Say you wanna wake me
Say you wanna wake my life"


- dziennikarstwo '13-'16

Edytowane przez medianoche
Czas edycji: 2013-08-06 o 01:53
medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 09:44   #7
pannaperelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 315
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

Cytat:
Napisane przez medianoche Pokaż wiadomość
Witam, witam. I ja się dołączam Od tego roku będę studiować dziennikarstwo na UŁ
Witam, witam! Mam nadzieje, że jeszcze ktoś dołączy!
A jaką specjalizacje wybierasz? (jeśli są u Was)
I co chcesz potem robić?



Cytat:
Napisane przez Japanication Pokaż wiadomość
Dziennikarstwo?
Nie dziękuje, bezrobocie nie jest fajne. ;/

Nie zaczynaj znowu, to jest wątek dla tych którzy studiują dziennikarstwo. Nie jesteś tu mile widziany! Poza tym jest wiele możliwości po dziennikarstwie, jeśli się wybierze dobrą specjalizacje, ale do Ciebie to nie dociera
Więc jeżeli masz małą wiedzę, na temat tego co można robić po dziennikarstwie to nie wypowiadaj się. Poza tym to nie jest wątek od dyskusji czy dziennikarstwo jest dobre czy złe.


Cytat:
Napisane przez medianoche Pokaż wiadomość
Po których kierunkach według Ciebie jest 100% pewności, że od razu po studiach znajdzie się pracę w zawodzie?
Nie kontynuuj nawet rozmowy z nim bo to nie ma sensu! Wiem co mówię, bo dyskutowałam z nim już na ten temat Ale jak widać, nie dotarły do niego pewne informacje!
__________________
Remont w duszy, remont w życiu, remont w sercu...

Edytowane przez pannaperelka
Czas edycji: 2013-08-06 o 09:57
pannaperelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 14:01   #8
medianoche
Przyczajenie
 
Avatar medianoche
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

Cytat:
Napisane przez pannaperelka Pokaż wiadomość
Witam, witam! Mam nadzieje, że jeszcze ktoś dołączy!
A jaką specjalizacje wybierasz? (jeśli są u Was)
I co chcesz potem robić?
Na UŁ są trzy specjalizacje:
 Reklama, PR i promocja firmy
 Dziennikarstwo i krytyka medialna
 Sprawy publiczne i komunikacja medialna
Póki co to chcę iść na PR. Po studiach wyjazd na rok do Stanów i przy okazji zrobienie jakiegoś kursu z marketingu :D Jednak czas pokaże czy tak będzie, chwilowo są to tylko plany.

pannaperelka- a Ty? co dalej? :D
__________________
"Wake me
Say you wanna wake me
Say you wanna wake my life"


- dziennikarstwo '13-'16
medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 14:26   #9
pannaperelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 315
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

Cytat:
Napisane przez medianoche Pokaż wiadomość
Na UŁ są trzy specjalizacje:
 Reklama, PR i promocja firmy
 Dziennikarstwo i krytyka medialna
 Sprawy publiczne i komunikacja medialna
Póki co to chcę iść na PR. Po studiach wyjazd na rok do Stanów i przy okazji zrobienie jakiegoś kursu z marketingu Jednak czas pokaże czy tak będzie, chwilowo są to tylko plany.

pannaperelka- a Ty? co dalej?
U mnie niestety jest tylko PR i nowe media. Ja chyba wybiorę to drugie, ale marzę o tym aby się przenieść do Wrocławia czy Warszawy ( będzie baaaardzo ciężko ), bo tam jest dziennikarstwo + fotografia albo dziennikarstwo mody i stylu gdzie są warsztaty wizażu i stylizacji. Także fajna sprawa bo można dziennikarstwo połączyć z czymś innym. Zdjęcia robię już teraz, ale wiadomo że jeszcze nie wszystko umiem
Wtedy mam inne opcje, nie tylko muszę być dziennikarką.
__________________
Remont w duszy, remont w życiu, remont w sercu...
pannaperelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 14:54   #10
medianoche
Przyczajenie
 
Avatar medianoche
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

Na UŁ robiąc specjalizacje ze spraw publicznych i komunikacji medialnej są zajęcia z fotografii reporterskiej o ile się nie mylę Jednak zdjęcia można robić i bez tego, wystarczy poczytać i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć. Na początku chciałam iść na fotografię, ale papierek że umiem robić zdjęcia nie jest mi potrzebny :P
Cytat:
gdzie są warsztaty wizażu i stylizacji
Zamiast się przenosić na taki kierunek nie lepiej zrobić jakieś dodatkowe kursy z wizażu?

Wrocław- marzenie! Byłam i pokochałam. Niestety za późno stwierdziłam, że idę na studia więc jestem na UŁ na zaocznych (Łódź też kocham w sumie). Od II semestru będę chciała się przenieść na dzienne, zobaczę czy się uda.
__________________
"Wake me
Say you wanna wake me
Say you wanna wake my life"


- dziennikarstwo '13-'16
medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 15:18   #11
pannaperelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 315
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

Cytat:
Napisane przez medianoche Pokaż wiadomość
Na UŁ robiąc specjalizacje ze spraw publicznych i komunikacji medialnej są zajęcia z fotografii reporterskiej o ile się nie mylę Jednak zdjęcia można robić i bez tego, wystarczy poczytać i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć. Na początku chciałam iść na fotografię, ale papierek że umiem robić zdjęcia nie jest mi potrzebny :P

Zamiast się przenosić na taki kierunek nie lepiej zrobić jakieś dodatkowe kursy z wizażu?

Wrocław- marzenie! Byłam i pokochałam. Niestety za późno stwierdziłam, że idę na studia więc jestem na UŁ na zaocznych (Łódź też kocham w sumie). Od II semestru będę chciała się przenieść na dzienne, zobaczę czy się uda.
Tak wiadomo, ćwiczę i robię zdjęcia, ale mimo wszystko chciałabym jeszcze czegoś się nauczyć, poza tym jest też wywoływanie zdjęć czego chciałabym się nauczyć i wiele innych rzeczy!
U nas na PR jest warsztat fotografii, ale nic poza nim mnie nie interesuje na tej specjalizacji, więc wolę nowe media.

Można zrobić, ale u mnie w mieście nie ma! wtedy miałabym 2 w 1. A poza tym marzy mi się studiowanie tam, dlatego chcę się przenieść.

Mi się Warszawa marzy, ale Wrocław też ma takie specjalizacje więc zobaczymy jak to będzie...W Warszawie mam znajomych i na dodatek tam jest więcej możliwości.

Aaa no rozumiem, ogólnie jak masz pracę to zaoczne są dobrą opcją. Ja jestem na dziennych, ale w sumie jak wyjadę to nie wiem czy dam radę z utrzymaniem się, ale teraz się nie martwię bo jeszcze nic nie wiadomo! najpierw muszę zobaczyć jak będzie u mnie się studiowało!

A skąd jesteś? Z Łodzi czy jedziesz tam studiować?
__________________
Remont w duszy, remont w życiu, remont w sercu...

Edytowane przez pannaperelka
Czas edycji: 2013-08-06 o 15:21
pannaperelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 18:07   #12
medianoche
Przyczajenie
 
Avatar medianoche
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

Cytat:
U nas na PR jest warsztat fotografii, ale nic poza nim mnie nie interesuje na tej specjalizacji, więc wolę nowe media
.
Skoro nie ma nic więcej co Cię interesuje to czemu akurat UMK?

Póki co mam dwie prace, czasem robię ponad 20h bez snu a czasem mam 3 dni wolnego. Muszę poszukać czegoś bardziej na stałe.
Cytat:
A skąd jesteś? Z Łodzi czy jedziesz tam studiować?
Ja ze świętokrzyskiego jestem- mam jakieś 180km do Łodzi. Póki co będę dojeżdżać, ale koło marca, jak już trochę zarobię, chcę się przeprowadzić i tam szukać pracy.

Cytat:
Ja jestem na dziennych, ale w sumie jak wyjadę to nie wiem czy dam radę z utrzymaniem się
Jeżeli ktoś Ci będzie pomagał finansowo to dasz radę. Ewentualnie stypendium lub praca, ale na dziennych to chyba tylko w weekendy. Zależy jaki będziesz miała rozkład zajęć. Mi np. stypendium socjalne nie przysługuje a kasy od rodziny nie dostaję więc zostaje mi zaoczne+praca.

btw.
Cytat:
Tak wiadomo, ćwiczę i robię zdjęcia
jaki masz sprzęt?

konrad166- żyjesz?
__________________
"Wake me
Say you wanna wake me
Say you wanna wake my life"


- dziennikarstwo '13-'16
medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 18:16   #13
pannaperelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 315
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

Cytat:
Napisane przez medianoche Pokaż wiadomość
.
Skoro nie ma nic więcej co Cię interesuje to czemu akurat UMK?

Póki co mam dwie prace, czasem robię ponad 20h bez snu a czasem mam 3 dni wolnego. Muszę poszukać czegoś bardziej na stałe.

Ja ze świętokrzyskiego jestem- mam jakieś 180km do Łodzi. Póki co będę dojeżdżać, ale koło marca, jak już trochę zarobię, chcę się przeprowadzić i tam szukać pracy.


Jeżeli ktoś Ci będzie pomagał finansowo to dasz radę. Ewentualnie stypendium lub praca, ale na dziennych to chyba tylko w weekendy. Zależy jaki będziesz miała rozkład zajęć. Mi np. stypendium socjalne nie przysługuje a kasy od rodziny nie dostaję więc zostaje mi zaoczne+praca.

btw. jaki masz sprzęt?

konrad166- żyjesz?
Tzn. specjalizacja nowe media jest w porządku, chociaż wolałabym właśnie tą fotografie albo coś innego, tylko po prostu w tym roku nie dałabym rady wyjechać, wiadomo koszty itd. A że mieszkam w Toruniu no to będę studiować na UMK. Poza tym jeżeli chodzi o UW to bym się nie dostała. Zobaczymy jak to będzie jak bd się chciała przenieść. Ogólnie i tak planują poprawić maturę, żeby mieć wyższe wyniki, bo może kiedyś zacznę drugi kierunek.


Ale mimo wszystko fajnie, ja nie pracuję bo ciężko coś znaleźć... :/

No z pomocą może być ciężko, może od czasu do czasu. Obawiam się właśnie, że może być trudno na dziennych, chyba że będę pracowała w jakimś barze, przynajmniej bym pracowała wieczorami i mogła jakoś pogodzić z zajęciami (przynajmniej mam nadzieję).

O matko! No to trochę będziesz dojeżdżać!

Mam Nikona D3000
__________________
Remont w duszy, remont w życiu, remont w sercu...
pannaperelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 18:32   #14
medianoche
Przyczajenie
 
Avatar medianoche
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

Ogólnie i tak planują poprawić maturę, żeby mieć wyższe wyniki, bo może kiedyś zacznę drugi kierunek.
Też chcę pisać jeszcze raz maturę Tzn. 3 rozszerzenia bym chciała. W tym roku pisałam samą podstawę bo ogólnie miałam totalnie inne plany a na studia chciałam iść dopiero za rok, ale cóż, wyszło jak wyszło, mam nadzieję że nie będę żałować

Cytat:
ciężko coś znaleźć... :/
I to strasznie ciężko! Masz chyba trochę gorzej, bo Toruń w sumie jest miastem studenckim. U mnie w mieście jest 30k mieszkańców i nie ma żadnej uczelni wyższej także z pracą odrobinę łatwiej.

Zaoszczędzisz trochę na tym, że pochodzisz z miasta, w którym studiujesz. Odpadają chociaż koszty najmu mieszkania/pokoju czy za akademik.

Kawałek.. 3,5h w jedną stronę. Zjazdy w weekendy, mam nadzieję że ludzie dobrej woli z cs'a mnie u siebie będą nocować, ahahaha. Inaczej będę wozić ze sobą namiot i spać na dziko XD

Cytat:
Mam Nikona D3000
A obiektyw jaki? najlepiej podeślij mi linka do swoich zdjęć, z chęcią je obejrzę :P
__________________
"Wake me
Say you wanna wake me
Say you wanna wake my life"


- dziennikarstwo '13-'16
medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 19:52   #15
pannaperelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 315
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

Cytat:
Napisane przez medianoche Pokaż wiadomość
Ogólnie i tak planują poprawić maturę, żeby mieć wyższe wyniki, bo może kiedyś zacznę drugi kierunek.
Też chcę pisać jeszcze raz maturę Tzn. 3 rozszerzenia bym chciała. W tym roku pisałam samą podstawę bo ogólnie miałam totalnie inne plany a na studia chciałam iść dopiero za rok, ale cóż, wyszło jak wyszło, mam nadzieję że nie będę żałować


I to strasznie ciężko! Masz chyba trochę gorzej, bo Toruń w sumie jest miastem studenckim. U mnie w mieście jest 30k mieszkańców i nie ma żadnej uczelni wyższej także z pracą odrobinę łatwiej.

Zaoszczędzisz trochę na tym, że pochodzisz z miasta, w którym studiujesz. Odpadają chociaż koszty najmu mieszkania/pokoju czy za akademik.

Kawałek.. 3,5h w jedną stronę. Zjazdy w weekendy, mam nadzieję że ludzie dobrej woli z cs'a mnie u siebie będą nocować, ahahaha. Inaczej będę wozić ze sobą namiot i spać na dziko XD


A obiektyw jaki? najlepiej podeślij mi linka do swoich zdjęć, z chęcią je obejrzę :P

Też chciałam iść za rok na studia!
Planowałam teraz iść do pracy i uzbierać pieniądze na wyjazd, ale w końcu zostałam w Toruniu. A co chciałabyś pisać ? Ja sobie wymyśliłam, ze może zdam maturę z geografii...ale to tylko tak sobie wymyśliłam chwilowo, zobaczymy na co się zdecyduje, jeszcze o tym nie myślę.

Niestety, trochę studentów jest, także z pracą ciężko. Jedyne co to mogłabym pójść sprzedawać ubezpieczenia (telemarketing), ale słyszałam różne opinie, ogólnie mobbing, a kasa słaba. Ale zobaczę, może pójdę, spróbuję.

Oj to ciężko! Ale w weekendy więc nie jest tak źle. Na pewno Cię ktoś przygarnie! Spanie w namiocie to też dobra opcja hahaha! Najlepiej na terenie wydziału, będziesz miała blisko na zajęcia

Obiektyw mam 18-55... zbieram na inny, ale niestety koło 1000zł kosztują.
Link wyśle Ci we wiadomości prywatnej.

A Ty się czymś zajmujesz? Masz jakieś hobby?
__________________
Remont w duszy, remont w życiu, remont w sercu...

Edytowane przez pannaperelka
Czas edycji: 2013-08-06 o 19:54
pannaperelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 21:26   #16
medianoche
Przyczajenie
 
Avatar medianoche
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

Ja planowałam jechać do UK jako au pair, koleżanka mi napisała abym złożyła papiery na studia (jako plan B) a że akurat UŁ i akurat dziennikarstwo chciałam więc złożyłam, stało się tak iż mój plan B stał się planem A.
Ja chcę zdawać rozszerzony z polskiego, angielskiego i WOSu. Podstawy pozdawałam na 80coś% więc na dzienne dziennikarstwo i tak miałam małe szanse.

W Łodzi mam aż 3 znajomych, coś się wymyśli. Zawsze istnieje znajomy znajomego, który ma znajomego który ma chwilowo wolną podłogę

Fotografia to droga zabawa. Ja mam Canona 400D+ 50/1.8 oraz Zenita+ Helios. A hobby jest właśnie fotografia. Uwielbiam też czytać książki, dla przyjemności uczę się angielskiego i uwielbiam podróże! Marzy mi się podróż autostopem po Europie i Azji.
__________________
"Wake me
Say you wanna wake me
Say you wanna wake my life"


- dziennikarstwo '13-'16
medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 23:13   #17
pannaperelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 315
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

Cytat:
Napisane przez medianoche Pokaż wiadomość
Ja planowałam jechać do UK jako au pair, koleżanka mi napisała abym złożyła papiery na studia (jako plan B) a że akurat UŁ i akurat dziennikarstwo chciałam więc złożyłam, stało się tak iż mój plan B stał się planem A.
Ja chcę zdawać rozszerzony z polskiego, angielskiego i WOSu. Podstawy pozdawałam na 80coś% więc na dzienne dziennikarstwo i tak miałam małe szanse.

W Łodzi mam aż 3 znajomych, coś się wymyśli. Zawsze istnieje znajomy znajomego, który ma znajomego który ma chwilowo wolną podłogę

Fotografia to droga zabawa. Ja mam Canona 400D+ 50/1.8 oraz Zenita+ Helios. A hobby jest właśnie fotografia. Uwielbiam też czytać książki, dla przyjemności uczę się angielskiego i uwielbiam podróże! Marzy mi się podróż autostopem po Europie i Azji.
Rozumiem, rozumiem!
Ja bym chciała poprawić rozszerzenie z polskiego i coś jeszcze, ale myślę nad tym.

Oo no spoko! Też mam Zenita, właśnie planuję zakup kliszy. To jeszcze aparat mojego dziadka, który kiedyś fotografował. Miał niezły sprzęt!
Chciałabym się trochę pobawić Zenitem i nauczyć się wywoływania zdjęć.

Też lubię czytać! I mam zamiar pouczyć się angielskiego i hiszpańskiego. Co do podróży to też mi się marzą, ale niestety utrudnia mi wszystko choroba lokomocyjna... ;<
__________________
Remont w duszy, remont w życiu, remont w sercu...
pannaperelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 23:39   #18
Typicalk
Raczkowanie
 
Avatar Typicalk
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 215
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

Cytat:
Napisane przez medianoche Pokaż wiadomość
Po których kierunkach według Ciebie jest 100% pewności, że od razu po studiach znajdzie się pracę w zawodzie?
A to są takie?
__________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona."
Typicalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 10:57   #19
pannaperelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 315
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Typicalk Pokaż wiadomość
A to są takie?
Trzeba zapytać Japanication.
Bo większość kierunków krytykuje i mówi, że nie ma po nich pracy.
Więc jestem ciekawa po jakim kierunku jest praca według niego.
__________________
Remont w duszy, remont w życiu, remont w sercu...

Edytowane przez pannaperelka
Czas edycji: 2013-08-07 o 14:25
pannaperelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-09, 13:29   #20
pannaperelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 315
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

Co tu tak cicho?
__________________
Remont w duszy, remont w życiu, remont w sercu...
pannaperelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 14:43   #21
konrad166
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 71
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

jest ktoś z dziennikarstwa 2013-2016 z UŚ ? mam pytanie czy jest założony jakiś page na facebooku itp ??
konrad166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 21:06   #22
kuku_
Przyczajenie
 
Avatar kuku_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Nibylandia!
Wiadomości: 8
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

Witam, ja od października zaczynam studia na UWM. Oczywiście dziennikarstwo
kuku_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 15:38   #23
pannaperelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 315
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

Cytat:
Napisane przez kuku_ Pokaż wiadomość
Witam, ja od października zaczynam studia na UWM. Oczywiście dziennikarstwo
Hej!
Oo UWM! Fajnie, fajnie!
A jaką specjalizacje bierzesz?
__________________
Remont w duszy, remont w życiu, remont w sercu...
pannaperelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 14:33   #24
konrad166
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 71
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

hejka ja na UŚ na pewno chcę zrobić licencjat, a potem mgr może w Warszawie na UW ze specjalizacją muzyczną/radiową
konrad166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 22:43   #25
kuku_
Przyczajenie
 
Avatar kuku_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Nibylandia!
Wiadomości: 8
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

Jeszcze nie wiem, albo dziennikarstwo telewizyjne, albo radiowe, nieśmiało myślałam też o rzeczniku prasowym nie wiem, czy na mgr nie przeniosę się w ogóle na UW.
Nie mogę się doczekać, dostałam ostatnio list z uczelni, w nim między innymi miałam plan studiów, będę miała świetne zajęcia.

Edytowane przez kuku_
Czas edycji: 2013-08-13 o 22:45
kuku_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 22:55   #26
pannaperelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 315
Dot.: Studentki/studenci dziennikarstwa łączmy się!

Cytat:
Napisane przez kuku_ Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wiem, albo dziennikarstwo telewizyjne, albo radiowe, nieśmiało myślałam też o rzeczniku prasowym nie wiem, czy na mgr nie przeniosę się w ogóle na UW.
Nie mogę się doczekać, dostałam ostatnio list z uczelni, w nim między innymi miałam plan studiów, będę miała świetne zajęcia.
Fajnie! U nas jest tylko PR i nowe media. Ja wybieram to drugie bo tam są różne warsztaty itd. i ogólnie to jest specjalizacja która przygotowuje do bycia dziennikarzem prasowym, radiowym, telewizyjnym i internetowym.
Ja ogólnie chciałabym za rok się przenieść jeśli da radę, albo wyjechać z programem MOST i zobaczyć jak tam jest i wtedy może na mgr się przenieść na UW bądź UWr.
Fajnie, że już masz plan, bo ja nic nie wiem... ; /
__________________
Remont w duszy, remont w życiu, remont w sercu...

Edytowane przez pannaperelka
Czas edycji: 2013-08-13 o 22:56
pannaperelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.