Wosk, pasta cukrowa, krem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-06, 20:36   #1
InvincibleK
Raczkowanie
 
Avatar InvincibleK
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 241

Wosk, pasta cukrowa, krem?


.

Edytowane przez InvincibleK
Czas edycji: 2015-08-01 o 11:47
InvincibleK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 20:56   #2
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Wosk, pasta cukrowa, krem?

Ja ostatnio przez przypadek zauważyłam w pewnym sklepie z naturalnymi produktami do pielęgnacji ciała taką właśnie gotową pastę do depilacji. Myslalam że to mydło w kostce, ale sprzedawczyni wytłumaczyła że to do depilacji i że podobno super, niby działa jak wosk ale się nie lepi do skóry jak on i ma same zalety. Jedynie co, to włoski trzeba zapuścić na parę mm, żeby pasta mogła chwycić i to jedyny minus. Nie wiem ile to kosztowało, ale nie wyglądało na jakiś drogi produkt, chociaż te naturalne kosmetyki zwykle są droższe no i sama nie stosowałam, więc nie mogę powiedzieć czy to działa
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 11:49   #3
O_LEN_K
Przyczajenie
 
Avatar O_LEN_K
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Wosk, pasta cukrowa, krem?

A myślałaś o laserowej depilacji? Podobno jest rewelacja Trzeba chyba przyjść na dwa czy trzy zabiegi w odstępach tygodniowych czy jakoś tak i masz spokój na zawsze (nie wiem czy to nie reklama z tym "na zawsze", ale podejrzewam, że na pewno na bardzo długo).
O_LEN_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 22:08   #4
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Wosk, pasta cukrowa, krem?

ja np. mam zbyt delikatna i wrazliwa skore na wosk czy cokolwiek innego. generalnie planuje zrobic sobie depilacje laserowa, a jak na razie stosuje vanity expert z bielendy do depilacji - efekt jest taki ze gole sie taka 'łopatka' nie trzeba w ogole golarki bo wloski sa tak miekkie, ze same doslownie zjezdzaja ze skory. no i plus jest taki ze wlosy nie odrastaja twarde i klujące
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 15:27   #5
Paula2332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 13
Dot.: Wosk, pasta cukrowa, krem?

Z doswiadczenia wiem ze nie warto bawic sie w domowa depilacje plastrami bo zaden z tego efekt... zaczelam chodzic na wosk do salonu depilacji i naprawde polecam. Bol totalnie do zniesienia i efekt nawet do 4 tygodnii, oczywiscie wszystko zalezy indywidualnie od rodzaju wlosa ale mysle ze naprawde kazda kobieta bedzie zadowolona, ze nie musi codziennie uzywac zyletki tylko raz na miesiac na wosk i z glowy
Paula2332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-01 16:27:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.