Kurs prawa jazdy help! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-09, 12:54   #1
damn_you
Raczkowanie
 
Avatar damn_you
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 44

Kurs prawa jazdy help!


Trzy lata temu ukończyłam kurs prawa jazdy, zdałam teorię, która przepadła po pół roku i podeszłam trzy razy do praktycznego, ale nie zdałam i od tego czasu dałam sobie spokój z prawkiem. Wiem, głupia ja. Czy jeśli teraz chciałabym ponownie zdać teorię, która chyba obecnie jest bezterminowa a po jakimś czasie podejść do praktyki to wystarczy że po prostu zapiszę się w tym samym WORDzie co wcześniej? Myślę, że wszystkie moje dane i podejścia są w systemie? Miał ktoś podobną sytuację?
damn_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 10:10   #2
CiotkaSamoDobro
Catessi matka kotów
 
Avatar CiotkaSamoDobro
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 105
Dot.: Kurs prawa jazdy help!

Pracuję w OSK to Ci powiem

Teoria jest teraz bezterminowa. Jeżeli nie miałaś wyrabianego nr PKK - Profilu Kandydata na Kierowcę to musisz najpierw iść do wydziału komunikacji w swoim powiecie i powiedzieć, że kurs ukończyłaś 3 lata temu i chcesz teraz zdawać i prosisz o PKK. Z tym numerem (dowodem i pieniędzmi również) jedziesz do WORD i zapisujesz się na egzamin (część ma teraz też zapisy przez www). I tyle
CiotkaSamoDobro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-25 11:10:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.