Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-29, 00:17   #91
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Już to pisałam, ale przypomnę - u mnie w aptece nie ma ani farb, ani wzorników, ale co miesiąc pani zamawia mi z dnia na dzień farbę, której odcień podaję. Tak było nawet wtedy, gdy na stronie www DOZ był tylko jeden kolor - jakiś mocno ciemny- a ja sobie zamawiałam wtedy i 10A, i 8A. Z tego co wiem, w niemal każdej aptece można zamawiać co się chce na bieżąco, więc sprawdźcie w waszych, może też jest to możliwe.

Ooo nawet nie wiedziałam,że można zamawiać w większości aptek te farby,nawet w tych które nie mają ich stale w ofercie. Dobra wiadomość.

Właśnie jedna z wizażanek pytała mnie też gdzie kupiłam kolor 5b,ale skoro okazuje się,że apteki mogą pojedyńczo je dla nas zamówić to fajnie Ja co prawda kupuje je w aptece(która ma z nimi cały stojak i wzornik) blisko swojej pracy, ale ostatnio będąc na urlopie nie chciało mi się do niej jechać i zamówiłam też w internecie na dozie.

Edytowane przez danka0010
Czas edycji: 2012-02-29 o 00:18
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 18:44   #92
L0veLy
Przyczajenie
 
Avatar L0veLy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Hej.
Też jestem zainteresowana kupnem tej farby.
Ciekawi mnie jak wychodzi kolorek 10 A i 11A na stronie producenta 10A jest jakiś ciemny.
__________________
L0veLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 18:13   #93
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez L0veLy Pokaż wiadomość
Hej.
Też jestem zainteresowana kupnem tej farby.
Ciekawi mnie jak wychodzi kolorek 10 A i 11A na stronie producenta 10A jest jakiś ciemny.
Kolorem 10A farbowała moja mama i rzeczywiście ten kolor wychodzi jaśniej niż na stronie producenta,ale bardzo podobnie jak na wzorniku w aptece,w której je kupowałyśmy.Na tym wzorniku był najjaśniejszy.

O tym odcieniu pisała też Joasia Be(kilka postów wcześniej)że wychodzi bardzo jasno na włosach.

Natomiast ja wczoraj farbowałam 4N-wyszedł mi bardzo ciemny brąz, ale nie jest jakiś bardzo chłodny,jestem bardzo zadowolona bo takiego koloru mniej więcej oczekiwałam. Ciekawa jestem jak kolorek będzie utrzymywał się z czasem.
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 22:48   #94
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Sylvana12 Pokaż wiadomość
Kolor

Natomiast ja wczoraj farbowałam 4N-wyszedł mi bardzo ciemny brąz, ale nie jest jakiś bardzo chłodny,jestem bardzo zadowolona bo takiego koloru mniej więcej oczekiwałam. Ciekawa jestem jak kolorek będzie utrzymywał się z czasem.
Czy ten odcien 4N -nie ma czerwonej poswiaty?
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 11:54   #95
L0veLy
Przyczajenie
 
Avatar L0veLy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Sylvana12 dzięki za odpowiedź . Twojej mamie wyszedł zimny odcień ?. Napisałam do nich maila czy mogą wysłać mi jakieś rzeczywiste zdjęcia tych kolorków. Odpisała mi Pani że jutro wyśle mi takie zdjęcia. Więc czekam

__________________
L0veLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 20:56   #96
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez L0veLy Pokaż wiadomość
Sylvana12 dzięki za odpowiedź . Twojej mamie wyszedł zimny odcień ?. Napisałam do nich maila czy mogą wysłać mi jakieś rzeczywiste zdjęcia tych kolorków. Odpisała mi Pani że jutro wyśle mi takie zdjęcia. Więc czekam
Lovely ani 10 A, ani 8A nie wychodzą zimno (czyli szaro), tylko tak beżowo ale nie jest to ciepły beż. Trudno to określić. Być może na włosach, które nie maja zupełnie skłonności do łapania ciepłych tonów wyjdzie zimno, ale u mnie to jest beż.
Właśnie schną mi włosy po kolejnej koloryzacji. Wiecie, że nigdy w życiu nie kładłam nawet dwa razy pod rząd tej samej farby, a teraz od września niezmiennie 8A. panie w aptece już mnie tylko pytają "Tę co zawsze?". Podobno nikt poza mną nie zamawia tej farby - a mieszkam w sporym mieście, a w naszej aptece zaopatruje się pół tego miasta, bo jest najtańsza. Po prostu kobiety nawet nie wiedzą, że istnieje.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 13:45   #97
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez L0veLy Pokaż wiadomość
Sylvana12 dzięki za odpowiedź . Twojej mamie wyszedł zimny odcień ?. Napisałam do nich maila czy mogą wysłać mi jakieś rzeczywiste zdjęcia tych kolorków. Odpisała mi Pani że jutro wyśle mi takie zdjęcia. Więc czekam
Zastanawiałam się właśnie,jak określić ten kolor blondu i chyba rzeczywiście beż to najtrafniejsze określenie. Mojej mamie wyszedł taki pomiędzy chłodnym a ciepłym- ciężko jednoznacznie stwierdzić. Myślę,że zależy to też od tego na jaki bazowy kolor kładzie się farbę. Mama chciała uzyskać taki jakby słomkowy blond i jest zadowolona,więc chyba o to jej chodziło.

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Czy ten odcien 4N -nie ma czerwonej poswiaty?
Ja kładłam tą farbę na mój naturalny ciemny brąz ,a raczej szatyn z rudym połyskiem,więc tak jak pisałam wyżej zależy na co się kładzie farbę. Ale jak narazie nie mam czerwonej poswiaty.W świetle dziennym jest to jednolity ciemny brąz.
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 15:52   #98
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Danka Dziekuje za informacje. Z tego co piszesz o sobie i kolezance utwierdzam się w tym, że ja bede celować w odcienie z 5 na poczatku.
Bardzo się ciesze, ze Twoje siwki ładnie się chowają pod farbą. Jest wiec nadzieja, ze w tej kwestia farba ta bedzie lepsza niz Biokap.

Mamie kładłam 3N i wyszedl bardzo ciemny braz, wrecz czarny. Nastepnym razem poloze jej 4N. A na sobie potestuje jasniejsze brazy.
Jestem ciekawa jak mamie bedzie sie spłukiwał kolor, ma duzo siwych.

Joasiu Wydaje mi sie, ze to zalezy wszystko od apteki i pań aptekarek. Ja byłam w sprawie farby to sprawdziła mi systemie jakie kolory sa na magazynie. Tylko z tego co było mogłam wybierac. Poradziła mi zebym lepiej zamawiała przez Interenet, bo wychodzi na to samo czy ona zmowi czy ja przez Neta. A w sklepie internetowym jest zawsze aktualny podglad na dostepnosc danego koloru.
W moim miescie farby roslinne w atekach to nadal nowosc i aptekarki same sie dziwą jak pytam o farby.
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 09:04   #99
rozyczka173322
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Witam,uzywam farby color soin juz pol roku wczoraj dowiedzialam sie ze jasnozłocisty szatyn 5G ma aż 9% wody utlenionej tak jak wszytskie inne jasne farby Czy to jest woogle mozliwe? Okropnie sie załamalam ze dalej meczylam swoje włosy chemią co miesiac;/
rozyczka173322 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 15:55   #100
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
Danka Dziekuje za informacje. Z tego co piszesz o sobie i kolezance utwierdzam się w tym, że ja bede celować w odcienie z 5 na poczatku.
Bardzo się ciesze, ze Twoje siwki ładnie się chowają pod farbą. Jest wiec nadzieja, ze w tej kwestia farba ta bedzie lepsza niz Biokap.

Mamie kładłam 3N i wyszedl bardzo ciemny braz, wrecz czarny. Nastepnym razem poloze jej 4N. A na sobie potestuje jasniejsze brazy.
Jestem ciekawa jak mamie bedzie sie spłukiwał kolor, ma duzo siwych.

Joasiu Wydaje mi sie, ze to zalezy wszystko od apteki i pań aptekarek. Ja byłam w sprawie farby to sprawdziła mi systemie jakie kolory sa na magazynie. Tylko z tego co było mogłam wybierac. Poradziła mi zebym lepiej zamawiała przez Interenet, bo wychodzi na to samo czy ona zmowi czy ja przez Neta. A w sklepie internetowym jest zawsze aktualny podglad na dostepnosc danego koloru.
W moim miescie farby roslinne w atekach to nadal nowosc i aptekarki same sie dziwą jak pytam o farby.
Tak,ten 3N jest bardzo ciemny,moja kolezanka na poczatku tym pofarbowała odrost żeby właśnie nie odznaczał sie zbytnio od jej czarnych. Ale teraz ma już tak ok. 5-6 cm odrostu pomalowane 4N i jest spora różnica koloru od jej czarnego.Teraz odrost ma w kolorze ciemnego brązu.

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez rozyczka173322 Pokaż wiadomość
Witam,uzywam farby color soin juz pol roku wczoraj dowiedzialam sie ze jasnozłocisty szatyn 5G ma aż 9% wody utlenionej tak jak wszytskie inne jasne farby Czy to jest woogle mozliwe? Okropnie sie załamalam ze dalej meczylam swoje włosy chemią co miesiac;/
Niedawno czytałam gdzieś,że zawartość % wody utlenionej jest ściśle powiązane z trwałością i kryciem siwych włosów i że farby z mała jej zawartością gorzej kryją siwki,czytałam gdzieś o Casting Loreal Gloss,że ma niewielką ilość wody utlenionej,ale kryje tylko do 50%siwych włosów.

Co do chemii to wydaje mi się,że w tych farbach chodzi właśnie o to,żeby zawierały jak najmniej chemii,ale nie takiej bez której efekt(kolor)może być nie do końca taki jak chcemy,a takiej której można się pozbyć z farb trwałych typu właśnie amoniak,parabeny itp.
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 20:13   #101
rozyczka173322
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez danka0010 Pokaż wiadomość
Tak,ten 3N jest bardzo ciemny,moja kolezanka na poczatku tym pofarbowała odrost żeby właśnie nie odznaczał sie zbytnio od jej czarnych. Ale teraz ma już tak ok. 5-6 cm odrostu pomalowane 4N i jest spora różnica koloru od jej czarnego.Teraz odrost ma w kolorze ciemnego brązu.

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------



Niedawno czytałam gdzieś,że zawartość % wody utlenionej jest ściśle powiązane z trwałością i kryciem siwych włosów i że farby z mała jej zawartością gorzej kryją siwki,czytałam gdzieś o Casting Loreal Gloss,że ma niewielką ilość wody utlenionej,ale kryje tylko do 50%siwych włosów.

Co do chemii to wydaje mi się,że w tych farbach chodzi właśnie o to,żeby zawierały jak najmniej chemii,ale nie takiej bez której efekt(kolor)może być nie do końca taki jak chcemy,a takiej której można się pozbyć z farb trwałych typu właśnie amoniak,parabeny itp.


Czyli nie jest az tak straszna jak mi sie wydaje? Przerazil mnie okropnie ten procent wody bo nie wiem czy woda bardzo niszczy wlosy , myslalam ze jest jak najmniejsza ilosc tutaj zawarta przez to co miesiac je farbowalam
rozyczka173322 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 20:17   #102
rozyczka173322
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Czyli nie jest az tak starszna? Myslalam ze jest w tych farbach jak najmniej wody utlenionej przez co farbowalam wlosy nią co miesiac as tu okazuje sie ze jak na dosc ciemna farbe to 9% to jest bardzo duzo.
rozyczka173322 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 21:22   #103
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez rozyczka173322 Pokaż wiadomość
Czyli nie jest az tak starszna? Myslalam ze jest w tych farbach jak najmniej wody utlenionej przez co farbowalam wlosy nią co miesiac as tu okazuje sie ze jak na dosc ciemna farbe to 9% to jest bardzo duzo.
Jeśli farbowałaś przez pół roku, to sama widzisz, czy niszczy włosy, czy nie.
Jeśli chodzi o chemię, to nie ma farb jednocześnie rozjaśniających i zupełnie niechemicznych. Henną pofarbujesz włosy na różne odcienie brązów i rudości, ale blondu nie osiągniesz. Tak jak już powyżej Danka napisała - to co można wyeliminować, to właśnie amoniak, parabeny itd. Nikt nie twierdzi, ze C&S to ekologiczna i naturalna farba.

Beż chłodno - ciepły - no właśnie tak! Piękny w każdym razie
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 22:06   #104
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

A ja żyje w ciągłym dylemacie 5b czy 6b Na razie odrost po Biokapie nie odcina mi się od reszty włosów więc jakoś mnie nie denerwuje, ale kolor mam już sprany i byle jaki. Nie chce bardzo ciemnych włosów wiec chyba 6B wezmę.
Moj naturalny kolor włosów jest mniej wiecej jak na zdjęciu 1
Chciałabym je poglebić do maksymalnie takiego jak na zdjęciu nr 2

Na mamy włosach odcien 3N wyszedł dość ciemny prawie czarny. Za to włoski w dotyku bardzo miękkie, delikatne. Po samym farbowaniu lekko sianowate ale nie wysuszone. Kolor jednolity, siwe zakryte. Farba zabrudziła skórę ale na drugi dzien jak myła skórę w tym miejscu - farba ładnie zeszła.
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-03-05 o 22:09
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 20:38   #105
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
A ja żyje w ciągłym dylemacie 5b czy 6b Na razie odrost po Biokapie nie odcina mi się od reszty włosów więc jakoś mnie nie denerwuje, ale kolor mam już sprany i byle jaki. Nie chce bardzo ciemnych włosów wiec chyba 6B wezmę.
Moj naturalny kolor włosów jest mniej wiecej jak na zdjęciu 1
Chciałabym je poglebić do maksymalnie takiego jak na zdjęciu nr 2
No, to może rzeczywiście 6B byłby lepszym kolorem dla CiebieJestem bardzo ciekawa jak wychodzi na włosach, z nazwy ma być brąz kakaowy,więc pewnie jest jaśniejszy od mojego 5B,którym farbuje.

Pamiętam,że za pierwszym razem jak wybierałam kolor to ten 6B też mnie nęcił, bo obydwa te brązy od razu rzuciły mi się w oczy i najbardziej mi podpasowały ,ale w końcy wybrałam ten ciemniejszy
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 10:30   #106
rozyczka173322
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
A ja żyje w ciągłym dylemacie 5b czy 6b Na razie odrost po Biokapie nie odcina mi się od reszty włosów więc jakoś mnie nie denerwuje, ale kolor mam już sprany i byle jaki. Nie chce bardzo ciemnych włosów wiec chyba 6B wezmę.
Moj naturalny kolor włosów jest mniej wiecej jak na zdjęciu 1
Chciałabym je poglebić do maksymalnie takiego jak na zdjęciu nr 2

Na mamy włosach odcien 3N wyszedł dość ciemny prawie czarny. Za to włoski w dotyku bardzo miękkie, delikatne. Po samym farbowaniu lekko sianowate ale nie wysuszone. Kolor jednolity, siwe zakryte. Farba zabrudziła skórę ale na drugi dzien jak myła skórę w tym miejscu - farba ładnie zeszła.

A nie wiesz moze ile biokap ma wodu utlenionej ? Słyszalam o calkiem naturalnych farbach Khadi ze sa dobre dla szatynek i brunetek moze ich sprobuje , narazie kupilam sobie probke wiec przetestuje na pasemku
rozyczka173322 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 21:32   #107
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez rozyczka173322 Pokaż wiadomość
A nie wiesz moze ile biokap ma wodu utlenionej ? Słyszalam o calkiem naturalnych farbach Khadi ze sa dobre dla szatynek i brunetek moze ich sprobuje , narazie kupilam sobie probke wiec przetestuje na pasemku
Używałam Khadi - to naprawdę rewelacyjne farby dla ciemnych włosów - na bazie henny. Są różne śliczne odcienie brązu - ja używałam orzechowego oraz jasnego brązu. Niestety, jeśli chciałabyś potem włosy rozjaśniać, trzeba poczekać, aż odrosną włosy. ja nie poczekałam i potem 1,5 roku zmagałam się z zielenią (autentyczną) na włosach. Poza tym nie każdemu henna służy - włosy są po niej grubaśne, lśniące, ale ja po kilku nałożeniach miałam ogromne problemy z przetłuszczaniem się włosów. Ale to już temat na inny wątek.

Co do zawartości procentowej wody utlenionej, to chyba nie ma takich danych oficjalnie w przypadku ani C&S oraz Biokapu. A skąd jest ta informacja o 9%?

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Aha, jeszcze coś - zaraz po zmyciu farby i nawet grubym nałożeniu jakiejś innej niż ta dołączona odżywce włosy są okropnie sztywne. Nie zrażajcie się tym. Trzeba je umyć szamponem zaraz po farbie, a potem najlepiej jeszcze ze dwa razy nim osiągną normalną "konsystencje". ja zawsze farbuję w piątek i potem myję w sobotę i w niedzielę. Na poniedziałek są już super
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 22:52   #108
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Używałam Khadi - to naprawdę rewelacyjne farby dla ciemnych włosów - na bazie henny. Są różne śliczne odcienie brązu - ja używałam orzechowego oraz jasnego brązu. Niestety, jeśli chciałabyś potem włosy rozjaśniać, trzeba poczekać, aż odrosną włosy. ja nie poczekałam i potem 1,5 roku zmagałam się z zielenią (autentyczną) na włosach. Poza tym nie każdemu henna służy - włosy są po niej grubaśne, lśniące, ale ja po kilku nałożeniach miałam ogromne problemy z przetłuszczaniem się włosów. Ale to już temat na inny wątek.
Współczuje tej zieleni:/

Ja również etap malowania włosów henną mam już za sobą. Farbowałam nią ponad rok czasu - wypróbowałam może ze 3 marki,później chciałam wrócić do naturalnych,ale już nie mogłam na siebie patrzeć bo zawsze w naturalnych wyglądałam nijako.
Henną Khadi też malowałam włosy ze 2 razy(orzech i ciemny brąz),ale nigdy nie wyszedł mi taki kolor jaki bym chciała.U mnie wchodzą w grę tylko brązy,a Khadi niestety ma ubogi ich wybór,nad czym bolałam. I przeważnie musiałam malować hennami włosy 2 razy w miesiącu,bo kolorek dość szybko się niestety u mnie spierał:/

Rozyczka - poczytaj wątki o hennach,widziałam ich wiele na forum, będziesz miała pełny obraz o tym sposobie farbowania i dowiesz się zapewne więcej niż tutaj.
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 04:20   #109
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Właśnie zamówiłam na doz kolo 8c. Wcześniej farbowałam włosy Venitą na rudo, ale bardzo nierównomiernie się wypłukiwała (na końcówkach nie miałam koloru, na górze miałam odcienie różu ). Miesiąc temu farbowałam włosy u fryzjera, też na rudo, który wypłukał się ładnie, niemalże do moich naturalnych (również rudych ) włosów, ale widać odrost jaśniejszy. Mam nadzieję, że ta farba złapie równomiernie całe moje włosy? Któraś wizażanka pisała, że najpierw farbowała ciemniejszym, a potem przeszła na 8c, dlatego na to liczę...
__________________
czekamy
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 17:49   #110
rozyczka173322
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Używałam Khadi - to naprawdę rewelacyjne farby dla ciemnych włosów - na bazie henny. Są różne śliczne odcienie brązu - ja używałam orzechowego oraz jasnego brązu. Niestety, jeśli chciałabyś potem włosy rozjaśniać, trzeba poczekać, aż odrosną włosy. ja nie poczekałam i potem 1,5 roku zmagałam się z zielenią (autentyczną) na włosach. Poza tym nie każdemu henna służy - włosy są po niej grubaśne, lśniące, ale ja po kilku nałożeniach miałam ogromne problemy z przetłuszczaniem się włosów. Ale to już temat na inny wątek.

Co do zawartości procentowej wody utlenionej, to chyba nie ma takich danych oficjalnie w przypadku ani C&S oraz Biokapu. A skąd jest ta informacja o 9%?

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Aha, jeszcze coś - zaraz po zmyciu farby i nawet grubym nałożeniu jakiejś innej niż ta dołączona odżywce włosy są okropnie sztywne. Nie zrażajcie się tym. Trzeba je umyć szamponem zaraz po farbie, a potem najlepiej jeszcze ze dwa razy nim osiągną normalną "konsystencje". ja zawsze farbuję w piątek i potem myję w sobotę i w niedzielę. Na poniedziałek są już super

Zdecydowalam sie na orzechowy braz Khadi, teraz czekam az mi przyjdzie i bede farbowac . A ze akurat moj kolor 5G JASNOZLOCISTY SZATYN ktory uzywalam z farb color soin ma 9% wody utlenionej to dowiedzialam sie przez to ze wyslalam im maila z zapytaniem na glownej stronie
rozyczka173322 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 18:34   #111
eleonora81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 9
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Witam

Siedzę tutaj od kilku dni i nocy przeglądając różne tematy
Szukam dla siebie odpowiedniej farby.
Obecnie jestem po dekoloryzacji , miałam 2 dekoloryzacje schodziłam z ciemnego brązu Loreal , który jak wiecie z brązem nie ma nic wspólnego i wychodzi czarny a do tego jak ja to nazywam kolor ''zakotwiczył '' mi na amen we włosie.
Po dekoloryzacji w salonie fryzjerskim włosy nie są aż tak zniszczone . Miałam różne odcienie na głowie od żółtego przez rude , miedziane , bordowe kto robił dekol. ten wie o czym mówię.
Teraz ma odcień taki rudawo-brązowy z poświatą czerwieni niestety.
Boję się już niszczyć włosy i myślałam żeby spróbować z farbą color &soin
Znalazłam zdjęcie gdzie dziewczyna ma dokładnie taki kolor jaki chce uzyskać .
Czy możecie mi doradzić które odcienie dobrać tej farby , czy jednak czeka mnie wizyta u fryzjera ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg GOTOWY~1.jpg (32,5 KB, 140 załadowań)
eleonora81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 20:24   #112
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez kurakowa Pokaż wiadomość
Właśnie zamówiłam na doz kolo 8c. Wcześniej farbowałam włosy Venitą na rudo, ale bardzo nierównomiernie się wypłukiwała (na końcówkach nie miałam koloru, na górze miałam odcienie różu ). Miesiąc temu farbowałam włosy u fryzjera, też na rudo, który wypłukał się ładnie, niemalże do moich naturalnych (również rudych ) włosów, ale widać odrost jaśniejszy. Mam nadzieję, że ta farba złapie równomiernie całe moje włosy? Któraś wizażanka pisała, że najpierw farbowała ciemniejszym, a potem przeszła na 8c, dlatego na to liczę...
Wydaje mi się,że z równomiernym pokryciem nie powinno być problemu, przynajmniej u mnie i mojej mamy nie było Co prawda nie wiem jak kolorem rudym,ale myśle,że chyba podobnie być powinno bez wzgledu na to jaki odcien...?My dopiero po raz pierwszy farbowałysmy nią włosy,mama na blond,a ja ciemny brąz i kolory włosów po tej farbie mamy jednoliteMama ma co prawda pasemka,ale tam gdzie farbowała C&S kolor jest równomierny
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 20:31   #113
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez eleonora81 Pokaż wiadomość
Witam

Siedzę tutaj od kilku dni i nocy przeglądając różne tematy
Szukam dla siebie odpowiedniej farby.
Obecnie jestem po dekoloryzacji , miałam 2 dekoloryzacje schodziłam z ciemnego brązu Loreal , który jak wiecie z brązem nie ma nic wspólnego i wychodzi czarny a do tego jak ja to nazywam kolor ''zakotwiczył '' mi na amen we włosie.
Po dekoloryzacji w salonie fryzjerskim włosy nie są aż tak zniszczone . Miałam różne odcienie na głowie od żółtego przez rude , miedziane , bordowe kto robił dekol. ten wie o czym mówię.
Teraz ma odcień taki rudawo-brązowy z poświatą czerwieni niestety.
Boję się już niszczyć włosy i myślałam żeby spróbować z farbą color &soin
Znalazłam zdjęcie gdzie dziewczyna ma dokładnie taki kolor jaki chce uzyskać .
Czy możecie mi doradzić które odcienie dobrać tej farby , czy jednak czeka mnie wizyta u fryzjera ?
Chodzi o ten jaśniejszy brąz na włosach tej dziewczyny?
Chyba najbardziej podchodzą pod ten odcień :

Zobacz też na ich stronie w zakładce gdzie mozna dobrać swoj kolor http://www.colorsoin.pl/dobierz_swoj_kolor.php Może to coś pomoże
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 5g.gif (75,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 7n.gif (77,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 6g.gif (74,1 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez Sylvana12
Czas edycji: 2012-03-08 o 20:32
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 08:24   #114
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Sylvana12 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się,że z równomiernym pokryciem nie powinno być problemu, przynajmniej u mnie i mojej mamy nie było Co prawda nie wiem jak kolorem rudym,ale myśle,że chyba podobnie być powinno bez wzgledu na to jaki odcien...?My dopiero po raz pierwszy farbowałysmy nią włosy,mama na blond,a ja ciemny brąz i kolory włosów po tej farbie mamy jednoliteMama ma co prawda pasemka,ale tam gdzie farbowała C&S kolor jest równomierny
Pocieszyłaś mnie obecnie mam kolor złoto-miedziany, wypłukany, mimo wszystko dość jasny, a to 8C wydaje się być stosunkowo ciemne.
Chyba dzisiaj zdecyduję się na farbowanie, żeby w razie czego móc się ratować przez weekend do poniedziałku
__________________
czekamy
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 21:52   #115
eleonora81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 9
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Dziękuję bardzo za odpowiedź

Chodzi mi o całość , czyli te ciemne włoski z jasnymi .
Chcę u siebie zrobić coś takiego jak na zdjęciu a wybór padł właśnie na farby color&soin więc muszę jakoś dopasować odcienie do tego zdjęcia
eleonora81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 18:29   #116
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Jestem już po, tak jak pisałam wcześniej, farbowałam się 8C. Jestem bardzo zadowolona, włosy są miękkie, lśniące, nie plątały się podczas farbowania. Na moich naturalnie rudych włosach (ale po farbowaniu) farba ta dała efekt bardzo naturalnych, prawdziwie rudych, a nie czerwonych włosów. Żelowa konsystencja też nie spływała z włosów.
Jak dla mnie bardzo na tak, na pewno wrócę, jeśli będę chciała znowu farbować i polecam
__________________
czekamy
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 16:06   #117
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez kurakowa Pokaż wiadomość
Jestem już po, tak jak pisałam wcześniej, farbowałam się 8C. Jestem bardzo zadowolona, włosy są miękkie, lśniące, nie plątały się podczas farbowania. Na moich naturalnie rudych włosach (ale po farbowaniu) farba ta dała efekt bardzo naturalnych, prawdziwie rudych, a nie czerwonych włosów. Żelowa konsystencja też nie spływała z włosów.
Jak dla mnie bardzo na tak, na pewno wrócę, jeśli będę chciała znowu farbować i polecam
No to fajnie,że Ci wyszło
Ja dziś kupiłam po kolejnym opakowaniu dla mnie i mojej mamy,w sumie jeszcze nie czas na farbowanie,ale wole mieć w zanadrzu.
Zastanawiałam się czy może pomalować nastepnym razem jaśniejszym brązem np. właśnie 6b i czy by mi chwyciło po 4N?
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 17:06   #118
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Sylvana12 Pokaż wiadomość
No to fajnie,że Ci wyszło
Ja dziś kupiłam po kolejnym opakowaniu dla mnie i mojej mamy,w sumie jeszcze nie czas na farbowanie,ale wole mieć w zanadrzu.
Zastanawiałam się czy może pomalować nastepnym razem jaśniejszym brązem np. właśnie 6b i czy by mi chwyciło po 4N?
lepiej miej w zanadrzu, bo (nie wiem jak w innych aptekach), ale na doz często jest ciężko dostać, są braki na magazynie. a u mnie z kolei w zwykłych aptekach nic o tym nie słyszeli...
__________________
czekamy
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 20:45   #119
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Dopiero spostrzegłam, że na stronie colorsoin.pl w zakładce "dobierz swój kolor"pokazuje się teraz cała twarz wraz z włosami i mam wrażenie, że to najlepszy z dotychczasowych wzorników - przynajmniej mój 8A nałożony na "ciemny blond" wygląda właśnie tak jak na mojej głowie. Super!
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464

Edytowane przez Joasia Be
Czas edycji: 2012-03-21 o 21:10 Powód: pozjadane literki
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 19:59   #120
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Dopiero spostrzegłam, ze na stronie colorsoin.pl w zakładce "dobierz swój kolor"pokazuje się teraz cała twarz wraz z włosami i mam wrażenie, ze to najlepszy z dotychczasowych wzroników - przynajmniej mój 8A nałożony na "ciemny blon" wygląda właśnie tak, ja na mojej głowie. Super!

Rzeczywiście... Też wcześniej tego nie widziałam,albo może nie było.
Nooo..mój 5B też jest bardzo podobny(niemal identyczny) do tego jaki tam pokazuje się na włosach tej dziewczyny. Naprawdę fajna sprawa
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 11:51:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.