Fryzjer Szczecin - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-07, 08:26   #601
kathrin555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Szczecin

watek jest zenujacy ale jedynie chyba dla Pani Ewy z Okey bo dla kogos kto chce miec ladne wlosy okaze sie pomocny.Zgadzam sie w 100% z Nikaragua tez mialam podobna sytuacje i moje wlosy uratowal inny fryzjer. Ta Pani chyba nie potrafi rozjasniac wogole włosow albo boi sie to robic.wogole to porazka wiecej mowi a efekty pozniej marne
kathrin555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 09:54   #602
aga0101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Sama ze soba sie zgadzasz przypominam o Regulaminie.

Zalosne Dziewczyny nie zasmiecajcie tego forum piszac wymyslone historie
aga0101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 12:59   #603
justa963
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Szczecin

nom....może zamknijmy już temat studia okey, pani Ewy i Dawida....bo chyba nie tylko oni są fryzjerami w szczecinie
ja też byłam ich stałą klientkom, teraz jednak mam inną fryzjerkę ale to długa i nudna historia;p powiem tyle,że zmieniłam nie dlatego,że mnie zawiedli tylko dlatego że nie chciało mi się już czekać miesiąc w kolejce

a co do innych fryzjerów to może ktoś coś napisze o kimś innym niż o głównych bohaterach na tym forum
justa963 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 18:01   #604
delikatna blondyneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Fryzjer Szczecin

dziewczyny dajcie już spokój, każdy ma swoje ulubione salony i fryzjerów. O gustach i smakach się nie dyskutuje, niepotrzebnie dochodzi tu do kłótni. To forum ma nam wszystkim pomóc w podjęciu decyzji, reszta zależy od nas samych.Nie ma sensu obrzucać błotem poszczególnych salonów czy osób szczególnie p.Ewy. Ona nie jest jedyną fryzjerką w Szczecinie, poco mielić temat w kółko. Ile razy wchodzę na to forum to czytam znowu o p. Ewie i salonie Okey. Ludzie, może napiszcie coś o innych fryzjerach,jest ich naprawdę wielu. Ja osobiście chodziłam do Dawida, ale nie odpowiadały mi te długie terminy, ale on jako fryzjer jest ok. Może któraś z was była klientką p. Marcina Tarnowskiego z Masumi? pozdrawiam
delikatna blondyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 20:40   #605
alocha11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Koliber713 Pokaż wiadomość
Ale zenada!!!Joasiajo i Nova to ta sama osoba!!!Nawet moderator sie zorientowal!!!Loguje sie pod dwoma nikami udaje niezadowolone klientki i obrabia Dawida i Ewe i zgadza sie sama ze swoimi komentarzami zalosne!!!Joasiajo czy Nova ( jak wolisz) idz do psychiatry i nie zasmiecaj klamstwami tego forum !!!Zalosna jestes !!!justa zobacz jak Joasiajo czyli Nova zdemaskowal moderator.To ta sama osoba.Pisze negatywy o Okeyu juz wiadomo ze to jakas konkurencja tego salonu.Komus bardzo zalezy na oczernieniu calego salonu a szczegolnie Dawida i Ewy.No ale z tego co sie juz zorientowalam do nich czeka sie najdluzej!!!A skoro konkurencja ich zwalcza to cos znaczy. I tak nasza droga Joasiajo czyli Nova bedzie niepocieszona zanim znow zaloguje sie pod innymi nikami i bedzie udawac niezadowolone klientki...Zenada!!!

Sledze to forum dosc dlugo ale uśmialam się nieżle jak moderator rozszyfrował niektore osobki na tym forum
Dziewczyny wyluzujcieNie miejcie innych za półgłówków ....skoro nawet moderator przypomina o regulaminie i demaskuje na audytorium osoby siejace zamęt i czyniące to forum malo wiarygodnym.

Ja z czystej ciekawosci dzieki Wam odwiedzę ten salon.
Pozdrawiam wszystkich
alocha11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 21:45   #606
She 87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witam wszystkie użytkowniczki forum,
Po prawie rocznym zapuszczaniu włosów w celu zejścia z czarnej farby zamierzam niedługo udac się do fryzjera alby powolutku zacząć je rozjaśniać pasemkami. Czy któras z was dziewczyny z własnego doświadczenia z blondem mogłaby mi polecic dobrego fryzjera. Zalezy mi na ładnej platynce a nie pomarańczy na włosach
Pozdrawiam !
She 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 12:41   #607
Pani Stomatolog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 16
GG do Pani Stomatolog
Dot.: Fryzjer Szczecin

Odkąd zaczęłam studiować w Szczecinie to ścinam się u Pana Dawida ze studia OK. Zawsze byłam zadowolona, chociaż ostatnio trochę może nie do końca, ale to też może mój upór na fryzurę ( mam cienkie włosy i nie nadają się, żeby być długie.. ) jednak myślę, ze jest to fryzjer, ktory bardzo dobrze zna sie na swoich fachu, wg mnie świetnie cieniuje wlosy i po scieciu kazdy mi sie pytal ktory salon odwiedzilam, moze warto zaufac i poddac sie inicjatywie dobrego fryzjera..
jedyny minus to cena - trochę wygórowana jak dla mnie za zwykłe podcięcie .., ale mimo to płacę, bo włosy się układają tak jak chcę
Pani Stomatolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 13:37   #608
justa963
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Szczecin

może Marzenka Baranowska,mogła by coś zaradzić mi uratowała paskudne pomarańczowe włosy i stworzyła stonowany blond, być może i ona z czarnych przeszłaby Ci na blondale myślę,że to musiałabyś do niej zadz i zapytać po prostu
justa963 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 07:54   #609
kathrin555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Szczecin

kolezanka polecila mi maly salonik naprzeciwko galaxy jest tam mlody chlopak ktory widac ze ma pojecie o tym co robi wlasnie moje wlosy juz dochodza do siebie po tych eksperymentach w salonie Okay
kathrin555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 09:31   #610
aga0101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Ona5 vs anna2344 nie musisz specjalnie zakladac konta i robic off topa w tym wätku. Prosze nie pisac röwniez drukowanymi literami bo zle sie czyta.

Dziewczyny dajcie spokoj z tymi intrygami i logowaniem sie tej samej osoby pod roznymi nazwami i pisaniem zlych komentarzy

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Sama ze soba sie zgadzasz przypominam o Regulaminie.

Kiedy wam sie to znudzi dziewczyny..

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez alocha11 Pokaż wiadomość
Sledze to forum dosc dlugo ale uśmialam się nieżle jak moderator rozszyfrował niektore osobki na tym forum
Dziewczyny wyluzujcieNie miejcie innych za półgłówków ....skoro nawet moderator przypomina o regulaminie i demaskuje na audytorium osoby siejace zamęt i czyniące to forum malo wiarygodnym.

Ja z czystej ciekawosci dzieki Wam odwiedzę ten salon.
Pozdrawiam wszystkich

Naprawde zenujace pomysly...
aga0101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 14:37   #611
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Fryzjer Szczecin

No właśnie sama jestem ciekawa tej Marzeny Baranowskiej. Chyba do niej się wybiorę następnym razem. Póki co odradzam salon Niukas w Dąbiu.
Włosy jak włosy, ale wszystko inne... dramat przez masakrę: siedziałam 3 godziny na pasemkach (schodzę do blondu), ani kawy, ani nic, zimno strasznie, fryzjerka co 15 minut wychodziła na fajkę, stojąc przy tym w drzwiach, więc było jeszcze bardziej zimno. W końcu, gdy zostałam tylko ja w salonie, wpadł jej mąż i byłam świadkiem nieciekawej małżeńskiej wymiany zdań Na końcu popsuła się prostownica i do domu wróciłam nieuczesana To tyle. Nigdy więcej.
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 21:47   #612
Malinkaa7
Raczkowanie
 
Avatar Malinkaa7
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 71
Dot.: Fryzjer Szczecin

Byłam u p. Adama, który był polecany tutaj na forum i muszę powiedzieć, ze jestem bardzo zadowolona. Zrobił na mnie naprawdę dobre wrażenie. Na początku dużo pytał o moje preferencje jesli chodzi o włosy, następnie zaproponował fryzurę i upewnił się jeszcze przed samym cięcięm czy na pewno chcę taką fryzurę. Mimo, że bylo dość późno przykładal się do swojej pracy od samego początku aż do końca. To też jest ważne bo byłam u fryzjerów, którzy pracują jakby stali przy taśmie w fabryce, wszystko mechanicznie i niedokładnie.
Dużym plusem jest też niedługi czas oczekiwania na wolny termin i naprawdę atrakcyjna cena.
Malinkaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 23:20   #613
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Malinkaa7 Pokaż wiadomość
Byłam u p. Adama, który był polecany tutaj na forum i muszę powiedzieć, ze jestem bardzo zadowolona. Zrobił na mnie naprawdę dobre wrażenie. Na początku dużo pytał o moje preferencje jesli chodzi o włosy, następnie zaproponował fryzurę i upewnił się jeszcze przed samym cięcięm czy na pewno chcę taką fryzurę. Mimo, że bylo dość późno przykładal się do swojej pracy od samego początku aż do końca. To też jest ważne bo byłam u fryzjerów, którzy pracują jakby stali przy taśmie w fabryce, wszystko mechanicznie i niedokładnie.
Dużym plusem jest też niedługi czas oczekiwania na wolny termin i naprawdę atrakcyjna cena.
gdzie mozna p. Adama znalesc? i ile bierze za zwykle sciecie wlosow (bez modelowania) siegajacych troche za lopatki (dlugich w sumie)? zalezy mi na dokladnym, dobrym cieciu.. bez udziwnien w sumie, ale musi sie wlasnie przylozyc fryzjer .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 09:16   #614
anka.misieek
Raczkowanie
 
Avatar anka.misieek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin/ Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 57
Dot.: Fryzjer Szczecin

dziewczyny!!!! WSZYSCY tylko NIE MARZENA BARANOWSKA!
byłam. ;/ tragedia!!!
zapisałam się do niej na 17. wcześniej zadzwoniłam czy nic się nie zmieniło i 17 jest nadal aktualna. Pani Marzena powiedziała, że mogę przyjść o 16.30 będzie idealnie. Jasne;/ na fotel usiadłam o 17.30 . Godzina w plecy. Włosy myła mi asystentka, która myła mi głowę zimną wodą i zapytała czy "coś jest nie tak, bo strzela Pani dziwne miny."
Później było jeszcze gorzej mówiłam Pani Marzenie co mi się podoba, a co bym chciała, no i chyba mnie nie zrozumiała. (miałam włosy do połowy pleców-wycieniowane) bo z podcięcia do łopatki- o jakim mówiłam, chciała mi zrobić boba :/, później proponowała wygolony kawałek głowy z jednej strony. Stanowczo zabroniłam, więc chyba miała dość mojego nie i postanowiła ściąć mi włosy na prosto. nie zrobiła nic więcej po za ścięciem 10 cm włosów na prostą linię, nie wycieniowała starej grzywki, góry nic.
Zaproponowała mi farbowanie włosów tak na próbę płukanką 24 zmycia.
zgodziłam się a co tam. zobaczę jak bedzie. - farba zmyła się po 3 myciach ;/ żenada


aaaa ile zapłaciłam? dokładnie 140zł za podcięcie włosów jak dla przedszkolaka i farbę bez farby.

Dodam jeszcze, że nawet nie wyprostowano mi włosów - Pani Marzena stwierdziła - że tak jest ładniej , naturalniej.

Ja nie chciałam ładnie - ja chciałam proste włosy ;/

zdecydowanie NIE polecam.
a jesli już macie iść to wczesnie rano może Pani Marzena się nie spóźni i bedzie bardziej kreatywna od ściecia prostej lini.

Ja wiem na pewno wiecej tam nie wrócę.
__________________
anka.misieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 21:03   #615
justa963
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Szczecin

Przeczytałam całą Twoją wypowiedź od deski do deski....i jestem zdziwiona jak Cię potraktowano.....mi też myła włosy asystentka Agnieszka ale była bardzo miła a woda ciepła....o co zresztą z uśmiechem pytała....włosy ścięła tak jak poprosiłam, to samo było z kolorem, na początku proponowała mi brąz ale ja nie chciałam więc odpuściła....a jak przyszłam to od razu usiadłam na fotelu....ale cóż jak widać każdy ma inne odczucia,może pechowo dla Ciebie trafiłaś na gorszy dzień....ja poleciła panią Marzenkę bazując na swojej opinii i moich dwóch znajomych
pozdrawiam
justa963 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 17:53   #616
kathrin555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Szczecin

hello dziewczyny wrocilam wlasnie od fryzjerajestem mega szczesliwa znalazlam wkoncu specjalistke od blonduwymarzylam sobie piaskowy blond i taki wlasnie wyszedl. co najwazniejsze kolor nie jest zolty ani bialy tylko mam piekne wloski rownomiernie pokryte farba bez odrostow jakis plam i innych cudow. dopasowala mi tak kolorki zebym mogla sobie pozniej farbowac farba ton w ton do wlosow blond.mam wloski do ramion, mialam 3 kolorki farba keune i zaplacilam 125zl.niestety ten salon znajduje sie w gryficach. w szczecinie farbowanie na blond zawsze konczylo sie zawiedzeniem.ciesze sie ze tam trafilam
kathrin555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 09:28   #617
fergilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 80
Dot.: Fryzjer Szczecin

Dziewczyny, wiecie coś na temat Mariusza Baldzińskiego ze studia BM na Bohaterów Getta?

Poszukuje dobrego fryzjera i stylisty jednocześnie. Nie mogę zdecydować się jaki chcę kolor, we wszystkich jest mi źle i ciągle kombinuje. Teraz mam ciemny blond/jasny brąz wpadający w rudy i czuje się beznadziejnie większość życia byłam blondynką, potem trochę nosiłam czekoladę i sama nie wiem w czym mi najlepiej...Mówią, że wszystko mi pasuje, a tak jest najgorzej bo nie wiem na jaki kolor się zdecydować ostatecznie
__________________
06.09.2010 Mentor okrągłe 300hp dr Krajewski
fergilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 11:36   #618
mjkk3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Talking Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej, ja odkąd mieszkam w Szczecinie zmieniłam wielu fryzjerów byłam w ego faktory tam Pani Monika fajnie robiła pasemka, balejaż, ale kiedy kilkakrotnie przekładała wizyty i po 2 tygodniach przekładania nadal nie znalazła czasu trochę mnie zraziła. W beverly hils w Galaxy nie zachwyciła mnie fryzura i wystylizowana na irokeza Pani, która uprzejmością nie grzeszyła. W Gabrielu na Wyszyńskiego byłam u Pani Małgosi super robiła balejaż i cięcie też fajne, ale gdzie ona teraz się podziewa -nie wiem. Laurent na bogusława nie polecam, tragedia, Pani Agnieszka zrobiła mi zebre wielkości pasów na jezdni. płakałam tydzień. Laurent Spa na Rayskiego rewelacja, Pani Sylwia swietnie ścinała ale wyjechała do Irlndi. A ostatnio- od roku chodze do Pani Urszuli na Ku Słońcu Salon Urody Fantasy Pasemka są dokładne, staranne, drobne, kolor dobierany rewelacyjnie, jeśli chodzi o cięcie, to raczej bez szaleństwa. Stara się nie eksperymentować, ale niestety ostatnia moja wizyta trwała 5 godzin. zawsze wiem, że musze długo tam posiedzieć najkrócej byłam 3,5 h, mam dużo włosów średniej długości. W pozostałych salonach max 3h. po tych 5 godzinach wymiękłam. Polecam Panią Ulę ale trzeba uzbroić się w wolny czas i cierpliwość. teraz jestem w ciąży i 5 godzin nie wysiedze dlatego chyba pojde do Pana Dawida z Okeya, koleżanke ścinał, farbował zawsze ładnie wyglądała, zaryzykuje. ale się rozpisałam. https://static.wizaz.pl/forum/images/icons/icon10.gif
mjkk3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:56   #619
delikatna blondyneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Fryzjer Szczecin

Do mjkk3- p.Gosia z Gabriella pracuje teraz w salonie Lorena na Kopernika. Kiedyś też do niej chodziłam, ładnie i starannie robi pasemka, niestety przez długi czas nie wiedziałam gdzie jest. Przypadkiem jak byłam u kosmetyczki w Lorenie, to zobaczyłam pracującą tam p.Gosie.
delikatna blondyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 07:56   #620
mjkk3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Szczecin

Wielkie dzięki, na Kopernika? Zaraz zobaczę w którym to miejscu jest.
mjkk3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 18:35   #621
Malinkaa7
Raczkowanie
 
Avatar Malinkaa7
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 71
Dot.: Fryzjer Szczecin

p. Adam pracuje teraz w Salonie Houde of Beauty na Boh. Getta Warszawskiego. Tel. 91 434 32 93
Jesli chodzi o cene to sie musisz zapytac, bo ja nie wiem. Ja mam dosc dlugie wlosy i za mycie, sciecie i modelowanie zaplacilam 55 zl.
Malinkaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 16:55   #622
szpill
Przyczajenie
 
Avatar szpill
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Szczecin

weszłam na forum z nadzieją że uzyskam radę gdzie mam się udać do fryzjera ale tu panuje chaos, sprzeczne informacje, kłótnie że kompletnie nie uzyskałam rady gdzie można w Szczecinie dobrze ściąć włosy i ufarbować.
A muszę nadmienić, że jestem w wielkiej potrzebie bo mój dotychczasowy fryzjer Wojtek z Bolesława Śmiałego niestety wyprowadza się w tym tygodniu do Gdańska lub Gdyni wobec powyższego straciłam zaufanego fryzjera i muszę znaleźć kogoś kto by mi pofarbował włosy, fajnie ściął za rozsądną cenę
Czy jest mi ktoś w stanie udzielić takiej rady !!!!!!!!!!!!!
szpill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 19:29   #623
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: Fryzjer Szczecin

A ja mam pytanie do klientek Imperium Wizażu. Kupiłam sobie teraz Groupona do tego salonu i nie bardzo wiem do kogo się zapisać. Kogo polecacie ? Zależy mi na tym, żeby fajnie wycieniować włosy ( nie schodząc przy tym z długości) i zrobić grzywkę. Kto według Was będzie do tego najlepszy ?

Edytowane przez Zeila
Czas edycji: 2011-02-23 o 21:01
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 20:01   #624
agaciora2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Szczecin

Również poszukuję jakiegoś dobrego, kreatywnego fryzjera/stylistę w Szczecinie. Potrzebuję metamorfozy. Możecie polecić mi kogoś odpowiedniego? Z góry dzięki i czekam
agaciora2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 20:04   #625
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez szpill Pokaż wiadomość
weszłam na forum z nadzieją że uzyskam radę gdzie mam się udać do fryzjera ale tu panuje chaos, sprzeczne informacje, kłótnie że kompletnie nie uzyskałam rady gdzie można w Szczecinie dobrze ściąć włosy i ufarbować.
A muszę nadmienić, że jestem w wielkiej potrzebie bo mój dotychczasowy fryzjer Wojtek z Bolesława Śmiałego niestety wyprowadza się w tym tygodniu do Gdańska lub Gdyni wobec powyższego straciłam zaufanego fryzjera i muszę znaleźć kogoś kto by mi pofarbował włosy, fajnie ściął za rozsądną cenę
Czy jest mi ktoś w stanie udzielić takiej rady !!!!!!!!!!!!!
moze sproboj do adama z house of beauty? wyzej Wizazanka pisala o nim. ostatnio podcinalam wlosy w jakims malym salonie, ale mysle, ze za miesiac - poltora wlasnie wybiore sie do adama. cena bardzo zachecajaca .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 21:07   #626
szpill
Przyczajenie
 
Avatar szpill
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Szczecin

a co to jest rozsądna cena? bo mam wątpliwości niektórzy piszą tu o takich kosmicznych sumach jak np. 350 zł !!!!!!!! za farbę i ścięcie - dla mnie to jest jakiś cennik wzięty ..... z gwiazd?????
szpill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 07:39   #627
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Zeila Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do klientek Imperium Wizażu. Kupiłam sobie teraz Groupona do tego salonu i nie bardzo wiem do kogo się zapisać. Kogo polecacie ? Zależy mi na tym, żeby fajnie wycieniować włosy ( nie schodząc przy tym z długości) i zrobić grzywkę. Kto według Was będzie do tego najlepszy ?
jeśli samo ścięcie bez farbowania to z czystym sumieniem mogę polecić panią Wiolę, z tym ze farbowania już u niej nie polecam.
Ale ścina super, jest zawsze tak jak chcę

też myślałam żeby kupić tego groupona, ale jakoś się bałam, że potraktują mnie wtedy gorzej bo mniej płacę :-/
jak już będziesz PO to się pochwal i napisz jak było z tym kuponem, może następnym razem się skuszę
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 18:05   #628
Malinkaa7
Raczkowanie
 
Avatar Malinkaa7
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 71
Dot.: Fryzjer Szczecin

Szpill moze tak lepiej poczytaj co pisza dziewczyny, zamiast pisac takie nerwowe wypowiedzi.
Owszem jest tu troche chaosu, ale dlatego ze kazdy wyraza swoja opinie o danym fryzjerze, wiec trzeba poczytac sie sie samemu zdecydowac.
Malinkaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 16:33   #629
mjkk3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Szczecin

hej, byłam u Pana Dawida z Okeya, jak wcześniej pisałam umówiłam wizytę bo koleżanka była zadowolona, i powiem szczerze, że ja też jestem zadowolona. Nie chciałam jakiejś dużej zmiany a raczej nadanie lekkości i przerzedzenie, ponieważ mam dużo, ciężkich włosów. Odrosty zrobione fajnie, nawet gdy chciałam 2 kolory odradzono mi pomieszano moje własne z rozjaśnieczem, efekt taki jaki chciałam i bez drugiego koloru. Cięcie tak jak chciałam, fryzura zyskała na lekkości. dla mnie super. A cena taka jaką płaciłam w innych salonach. tak więc też na plus.Z całą pewnością polecam Pana Dawida z Okeya.
mjkk3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 16:32   #630
fergilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 80
Dot.: Fryzjer Szczecin

Jestem umówiona do Dawida z Okeya na 9 marca. Cudem znalazł miejsce, podobno jakaś Pani zrezygnowała i miał wtedy luke, następny termin zaproponował na 28 kwietnia, więc dobrze, że mi się udało.

Chciałabym wrócić do blondu, taki z poziomu 8 wystarczy. Mam teraz ciemny blond/ brąz tzn. miał być ciemny blond ale wyszło ciemniej. Od miesiąca kolor już zmywam, mam nadzieję, że obejdzie się bez dekoloryzacji i rozjaśnią mi włosy tak o 2 tony farbą....

Pytałam wczoraj w salonie w Galaxy czy taki sposób jest możliwy, Pani powiedziała, że farby nie rozjaśniają i że potrzebna jest dekoloryzacja...
Tylko tak się zastanawiam, że przecież farby drogeryjne Loreala czy Garniera rozjaśniają..ostatecznie zrobię pasemka, ale wolałabym mieć jednolity kolor. Zobaczymy czy Pan Dawid coś poradzi
__________________
06.09.2010 Mentor okrągłe 300hp dr Krajewski
fergilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-06 18:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.