Fryzjer w Rzeszowie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-01, 17:11   #91
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

- Salon fryzjerski, nie pamietam nazwy na ul. św Mikolaja - fryzjerka nazywa sie Ewa. Jak pierwszy raz weszlam to sie przestraszylam troche bo staly 4 kobiety w takich samych wlosach i byla klientka ktorej na glowie powstawalo to samo . Pomyslalam ze to salon z tych gdzie tylko jedna fryzura wychodzi, mialam zamiar uciekac, ale cos mi strzelilo do glowy i zostalam. Mam blond wlosy i chcialam sobie zafarbowac odrosty. Kobiecie chyba sie cos pomylilo i zaczela mi robic odrosty na czepku i to jakas dziwna metoda, ze nie wyciagala calego kosmyka, tylko do polowy i robila takie petelki jakby, na to polozyla rozjasniacz. Przy myciu wyrwala mi polowe wlosow jak nie wiecej bo az sie pozniej przestraszylam bo myslalam ze jestem lysa. Koszt uslugi razem ze scieciem ok. 150 zl, nie pamietam dokladnie. Wlosy wygladaly tak samo jak przed farbowaniem. Sciela dosyc dobrze.

- Salon jakis tam na baranowce 4, ulica chyba miłocińska, naprzeciwko pętli autobusowej, w takim garazu. Fryzjerka Agata, niemila, zawsze jak do niej chodzilam zajmowala sie wszyskim tylko nie mna, albo jak sie z nia umawialam na dany dzien i godzine, jak przychodzilam milutki glosem mowila ze jej jakis pan rozjasniacza nie przywiozl. Baleyage nawet jej wychodzil. Ale kiedys chcialam miec cale blond, wiec owa fryzjerka nalozyla mi rozjasniacz na odrosty, nie na zadnej foli, tylko tak na zywca na glowe. A co z reszta wlosow? tzn wblaknietym baleyagem? Malo mi sie mózg nie zagotowal przez ten rozjasniacz. Efekt byl taki ze mialam siwe wlosy ale tylko odrosty a reszta brazowa. Na drugi dzien poszlam do innej fryjerki i mnie uratowala, ale musialam wychodzic z domu jak ciemno bylo :P Koszt jakies 70zl. Nie polecam fryzjerka sama nie miala nigdy blond wlosow i nie ma pojecia co to jest plukanka.

- Studio Fryzur "Amaret" - ul. Fircowskiego 4. - boczna kolo salonu Ery na 3 maja. Juz ktos cos o nim wspominal. Sa dwie fryzjerki, jedna Monika, ale mnie obslugiwala chyba inna pani - taka w czarnych kreconych wlosach.
Trafilam tam w sumie przez przypadek bo moja fryjerka wyjechala a ja musialam zafarbowac gdzies wlosy. Wlosy dobrze mialam zrobione. Po nalozeniu farby, pani zaproponowala mi kawe, co mnie bardzo zdziwilo, bo ja zawsze trafialam na fryzjerow, ktorzy chcieli sie mnie jak najszybciej pozbyc. Koszt za zafarbowanie 80zl, podobno strzyzenie jest gratis, ale ja juz podcinalam wlosy. Goraco polecam! Na pewno jeszcze tam wroce.

Dziewczyny napiszcie cos o fryzjerach ktorzy umieja robic jakies fajne fryzury na studniowki, sluby itp.
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 16:02   #92
Thai
Raczkowanie
 
Avatar Thai
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 471
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Dziewczyny mam pytanie czy miałyście kiedykolwiek styczność z salonem TREND LINE ? Jeśli któraś była bardzo prosze o odpowiedź Byłyście zadowolone ? I jak mniej więcej stoją z cenami ... chodzi mi o strzyżenie bez farbowania
Thai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 16:08   #93
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez Thai Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie czy miałyście kiedykolwiek styczność z salonem TREND LINE ? Jeśli któraś była bardzo prosze o odpowiedź Byłyście zadowolone ? I jak mniej więcej stoją z cenami ... chodzi mi o strzyżenie bez farbowania
na jakiej ulicy jest ten zakład??
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 22:27   #94
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Kogo z fryzjerów możecie polecić w tym salone Vogue, bo osławiony przez wizażanki pan już tam ponoć nie pracuje
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 00:31   #95
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez balitagscarlet Pokaż wiadomość
Przykro stwierdzić ale obecnie ja też jestem na etapie poszukiwania dobrego fryzjera w Rzeszowie...Z tego co narazie przestestowałam największą wpadką okazała się pani Gosia z tak chwalonego salonu w hotelu Prezydenckim,chociaz bylo to pare lat temu i nie wiem czy dalej tam pracuje. Pamietam, ze bardzo umiejetnie zepsula moja frzyure na studniowke, a potem baleyage, ktory kompletnie nie pasowal do mojej oprawy oczu itd bo bo byl stanowczo za jasny. Teraz chodze do Cezara choc jestem srednio zadowolona,tzn obsluga bardzo mila ale jednak umiejetnosci juz nie tak dobre, albo checi brak...
Balitagscarlet, a u kogo się cięłaś w Cezarze? Marta czy Basia?
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 20:15   #96
Miska82
Raczkowanie
 
Avatar Miska82
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów :)
Wiadomości: 67
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cześć dziewczyny
Nie pamiętam nazwy, ale wcześniej ten "salonik" był na placu Jutrzenki, w tym rzędzie tzw.butików. A teraz przeniosły się na ul.8 Marca. Dwie sympatyczne młode panie, jedna szczuplutka a druga troszkę przy kości (ta ma ciekawsze pomysły ).
Każdą fryzurkę zawsze najpierw omawiałyśmy i wychodziłam zadowolona . Z farbowania też byłam zadowolona
W tej chwili zapuszczam włosy, więc miałam troszkę dłuższą przerwę w obcinaniu
W porównaniu do cen, które podajecie to tam są niższe.


A czy któraś z Was może polecić jakiegoś fryzjera, który zrobi dobrą trwałą?

Mignął mi ostatnio jakiś salon na ul.Sokoła obok teatru, była tam któraś z Was może już?
Miska82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 21:51   #97
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
Kogo z fryzjerów możecie polecić w tym salone Vogue, bo osławiony przez wizażanki pan już tam ponoć nie pracuje
Jak już pisałam wcześniej w tej chwili pracuje tam tylko Pani Gosia więc wyboru nie ma. Ja nie byłam zadowolona ze ścięcia u niej.
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-28, 15:29   #98
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

A ja szczerze polecam Gosię ze Studia Vouge na Króla Augusta. Kobieta ma wyobraźnię i dobry gust, czesała mnie do ślubu i teraz też ciągle do niej chodzę Już nie szukam więcej- znalazłam swoją fryzjerkę

Nie polecam za to Iwony z salonu "Twojego Stylu" koło delikatesów Frac- boczna Dąbrowskiego, chyba Piastów To co mi zrobiła z włosami to był koszmar Dopiero Gosia właśnie uratowała mnie i wyglądałam jak człowiek
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 05:59   #99
kasiulka12
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka12
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 102
GG do kasiulka12
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

A PAn Romek na Pilsudskiego to ile bierze za farbowanie?
kasiulka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 07:59   #100
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez kasiulka12 Pokaż wiadomość
A PAn Romek na Pilsudskiego to ile bierze za farbowanie?
Z tego co wiem Pan Romek nie brudzi swoich rączek farbą. Farbowaniem, modelowaniem,itp zajmują się dziewczyny, które tam pacują. Z tego co widziałam to on nawet nie uczestniczy w dobieraniu koloru. Ale może coś się zmieniło od mojej ostatiej wizyty bo to było dawno. Cen niestety nie znam.
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 13:19   #101
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Szukam sprawdzonego fryzjera, który uczesze mnie na ślub. I który nie zrobi mi na głowie w dniu ślubu np. irokeza , mimo ze wcześniej było ustalane co innego (tak urządzono moją bratową) Bardzo proszę o Waszą pomoc, jeśli macie jakieś pozytywne doświadczenia.
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 22:43   #102
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Tak jeszcze mialam nadzieje, ze p.Damian wroci do Vogue, albo beda cos o nim wiedziec, niestety zero wiesci :/ za to pracuje tam p.Rafal na jego miejsce, byla moze ktoras z Was juz u niego?
kbac, a masz moze kogos naprawde sprawdzonego w Krakowie?
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 13:40   #103
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez młodaa Pokaż wiadomość
Tak jeszcze mialam nadzieje, ze p.Damian wroci do Vogue, albo beda cos o nim wiedziec, niestety zero wiesci :/ za to pracuje tam p.Rafal na jego miejsce, byla moze ktoras z Was juz u niego?
kbac, a masz moze kogos naprawde sprawdzonego w Krakowie?
Tak, w Krakowie mam sprawdzoną fryzjerkę a nawet dwie. Mogę polecić panią Wiolę z salonu Trendy na ul. Karmelickiej tylko, że ona była na urlopie macierzyńkim i nie wiem czy już wróciła. Bardzo lubiłam do niej chodzić, nikt tak dobrze nie ścinał moich kręconych włosów i z koloryzacji też zawsze byłam zadowolona. Za ścięcie, koloryzację i modelowanie płaciłam ok 200zł.
Druga fryzjerka to Agnieszka Jaśko z salonu Freestyle Studio na ul. Stradomskiej. Świetnie ścina i koloryzacja też ok. Ceny już niższe - farbowanie+ścięcie ok 150zł. Mogę podać nr telefonów jakbyś była zainteresowana.
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 11:38   #104
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

dziekuje bardzo telefony znajde juz jak mam dokladne adresy i nazwy
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 16:53   #105
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez młodaa Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo telefony znajde juz jak mam dokladne adresy i nazwy
Jak się zdecydujesz to napisz później u kogo byłaś i jakie wrażenia
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 17:48   #106
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Ponieważ w najbliższym czasie nie będę mogła pojechać do Krakowa a "na gwałt' potrzebuję iść do fryzjera zapisałam się do Pani Błażkowskiej na ul. Kolejowej. Właściwie w ciemno. Napiszcie jeśli któraś z Was była tam. Umówiona jestem na środę więc jakby co to jeszcze zdąże odwołać
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 00:36   #107
zabeczka83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Czesc Dziewczeta!
Jesli chodzi o ten salon na kolejowej to bylam tam chyba ze 2 lata temu ale nie u wlascicielki tylko u jakiejs innej dziewczyny(takie czarne dlugie wlosy) i bez rewelacji a zaplacilam slono...
Natomiast w vogue'u bylam na poczatku grudnia.dastalam sie w lapki pana Rafala i naprawde ja dla mnie rewelacja.Bylam z mama i ona tez bardzo zadowolona.
Bez zadnych szalenstw, tylko sciecie i farbowanie z refleksami ale wyjatkowo ladnie mu to wszystko wyszlo
Przez pierwsze 20 min przerzucal mi wlosy na lewo i prawo zeby dobrac jakies sciecie a pozniej dopasowywal probki wlosow,wiec czulam sie potaktowana naprawde indywidualnie.
Jesli chodzi o cene to zaplacilam za poldlugie wlosy 150 zi a mama za krotkie 120(dekoloryzacja,farbowa nie i sciecie na krotkich wlosach)
Z salonu wyszlam po 3 godzinach z szerokim usmiechem(co prawie nigdy mi sie nie zdarza po wizycie u fryzjeraSerdecznie polecam

Jesli ktoras z Was sie do niego wybiera pozdrowcie Go prosze od dziewczyny z Dublina
Powodzenia!!
zabeczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 09:06   #108
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez zabeczka83 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczeta!
Jesli chodzi o ten salon na kolejowej to bylam tam chyba ze 2 lata temu ale nie u wlascicielki tylko u jakiejs innej dziewczyny(takie czarne dlugie wlosy) i bez rewelacji a zaplacilam slono...
Natomiast w vogue'u bylam na poczatku grudnia.dastalam sie w lapki pana Rafala i naprawde ja dla mnie rewelacja.Bylam z mama i ona tez bardzo zadowolona.
Bez zadnych szalenstw, tylko sciecie i farbowanie z refleksami ale wyjatkowo ladnie mu to wszystko wyszlo
Przez pierwsze 20 min przerzucal mi wlosy na lewo i prawo zeby dobrac jakies sciecie a pozniej dopasowywal probki wlosow,wiec czulam sie potaktowana naprawde indywidualnie.
Jesli chodzi o cene to zaplacilam za poldlugie wlosy 150 zi a mama za krotkie 120(dekoloryzacja,farbowa nie i sciecie na krotkich wlosach)
Z salonu wyszlam po 3 godzinach z szerokim usmiechem(co prawie nigdy mi sie nie zdarza po wizycie u fryzjeraSerdecznie polecam

Jesli ktoras z Was sie do niego wybiera pozdrowcie Go prosze od dziewczyny z Dublina
Powodzenia!!
Dzięki Zabeczka83. Byłam u Rafała - fajny, młody i zdolny chłopak. Polecam!
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 14:33   #109
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez kbac Pokaż wiadomość
Dzięki Zabeczka83. Byłam u Rafała - fajny, młody i zdolny chłopak. Polecam!
Mam rozumieć, że niejaki chwalony tu pan Rafał pracuje w Vouge'u? Jak dzwoniłam tam jakiś czas temu, żeby się umówić na ścinanie włosków żaden pan Rafał tam nie pracował
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-22, 16:45   #110
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Zgadza się, pan Rafał zajął miejsce pana Damiana w salonie Vouge. Nie wiem od jak dawna tam pracuje.
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 08:49   #111
justyna_wisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez aurelia_1 Pokaż wiadomość
A gdzie dokładnie w brzozowie byłaś??
salon fryzjerski santana na ulicy kraszewskiego
justyna_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 15:14   #112
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
Mam rozumieć, że niejaki chwalony tu pan Rafał pracuje w Vouge'u? Jak dzwoniłam tam jakiś czas temu, żeby się umówić na ścinanie włosków żaden pan Rafał tam nie pracował
Rafal zastapil Damiana, ale to juz chwile temu-moze miesiac, choc pewnie juz 2 m-ce
jak tak zachwalacie to super przejde sie tam kiedys
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 11:27   #113
Martyna80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: dobru fryzjer-rzeszów

Polecam gorąco nowo otwarty salon FRIZZ ul. Osmeckiego Baranówka IV ale dojazd dobry i jest parking. Na wizytówce jest strona podana strona internetowa www.frizz.pl z danymi adresowymi. BARDZO miła P.Magda i do tego naprawde wie co robi. Poza tym wszystko na markowych kosmetykach MATRIX, KADUS, a ceny przystępne. JESZCZE RAZ GORĄCOI POLECAM
Martyna80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 12:00   #114
Martyna80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Polecam nowo otwarty salon FRIZZ na ul. Osmeckiego Baranówka IV chyba ale dobry dojazd no i jest parking dla klientów. Stylistka która tam pracuje P. Magda naprawdę potrafi zrobic włosy. Chodze do niej od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Teraz jak otworzyła swój salon to nawet ceny sa korzystniejsze a co najwazniejsze używa najlepsze kosmetyki firm MATRIX i KADUS. Na wizytówce podana jest strona internetowa www.frizz.pl tam są tez dane adresowe. JESZCZE RAZ GORĄCO POLENAM I POZDRAWIAM PA
Martyna80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 22:23   #115
kaLOLa
Raczkowanie
 
Avatar kaLOLa
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 87
GG do kaLOLa
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Widze ze dosc duzo osob jest z Rzeszowa Milo Ja jestem bardzo nieufna jesli chodzi o fryzjerow,ale jak na razie moge polecic salon Twoj Styl (boczna Dabrowskiego) buziaki dla wszystkich z Rzeszowa papa
kaLOLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 09:56   #116
merinda
Przyczajenie
 
Avatar merinda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Hej! witam wszystkich z rzeszowa
mam pytanko: nie wiecie może, gdzie w rzeszowie można zrobić chemiczne prostowanie włosów?? najlepiej na preparatach goldwella?????
merinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 16:43   #117
gosia1351
Raczkowanie
 
Avatar gosia1351
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 114
GG do gosia1351 Send a message via Skype™ to gosia1351
Exclamation Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez merinda Pokaż wiadomość
Hej! witam wszystkich z rzeszowa
mam pytanko: nie wiecie może, gdzie w rzeszowie można zrobić chemiczne prostowanie włosów?? najlepiej na preparatach goldwella?????

Podpisuje sie pod tym pytaniem i czekam z niecierpliwoscia... bo gdzies w Rzeszowie musi sie to robic prawda??...
gosia1351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 17:51   #118
kasiak25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 308
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

A ja z takim pytaniem:
ktos wie/ma jakies doswiadczenia zwiazane z przedluzaniem wlosow w rzeszowie. Bede wdzieczna za wszelkie informacje.
kasiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 16:38   #119
gosia1351
Raczkowanie
 
Avatar gosia1351
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 114
GG do gosia1351 Send a message via Skype™ to gosia1351
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Uwaga: prostowanie chemiczne włosów w Rzeszowie
co prawda Goldwella nie wiem gdzie wykonuja, ale znalazlam salon z prostowaniem Farouka jest to salon AMAREI (zainteresowane: wpiszcie w Google a znajdzie Wam ich strone - tam bedzie adres, kontakt itp.) Mam ochote sie tam wybrac napisalam do nich maila i odpisali ze zabieg wykonac mozna ale najpierw musza zobaczyc wlosy zeby stwierdzic ich stan, potem sie umowic itd.
a co do Goldwella to mysle ze jak znajdziecie jakis salon ktory operuje ich kosmetykami to powinni byc w stanie ten zabieg przeprowadzic. Bardziej sie Golwellem nie interesowalam... A jesli chodzi o Farouka to wlasnie znalazlam salon ktory pracuje przy pomocy tych kosmetykow i okazalo sie ze mozna super, bo juz dluuuugo szukalam...
Pozdrawiam
gosia1351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 17:31   #120
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez gosia1351 Pokaż wiadomość
Uwaga: prostowanie chemiczne włosów w Rzeszowie
co prawda Goldwella nie wiem gdzie wykonuja, ale znalazlam salon z prostowaniem Farouka jest to salon AMAREI (zainteresowane: wpiszcie w Google a znajdzie Wam ich strone - tam bedzie adres, kontakt itp.) Mam ochote sie tam wybrac napisalam do nich maila i odpisali ze zabieg wykonac mozna ale najpierw musza zobaczyc wlosy zeby stwierdzic ich stan, potem sie umowic itd.
a co do Goldwella to mysle ze jak znajdziecie jakis salon ktory operuje ich kosmetykami to powinni byc w stanie ten zabieg przeprowadzic. Bardziej sie Golwellem nie interesowalam... A jesli chodzi o Farouka to wlasnie znalazlam salon ktory pracuje przy pomocy tych kosmetykow i okazalo sie ze mozna super, bo juz dluuuugo szukalam...
Pozdrawiam
Nie wiem, gdzie w Rzeszowie jest Goldwell, ale wiem że salon Goldwella znajduje się w Sanoku. Swego czasu pytałam tam o prostowanie włosów, pisałam o tym na wizażu, ale dziewczyny nie dowierzały, że jest taki tani, jak napisałam, więc już się na ten temat nie wypowiadam (możliwe, że nie było to takie prostowanie o jakie dziewczynom chodziło ) Jakby ktoś chciał nr tel. do tego salonu, żeby się dowiedzieć czegoś więcej, to proszę pisać na priv
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-27 16:08:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.