Ból zęba;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-16, 15:42   #1
aknokitome
Przyczajenie
 
Avatar aknokitome
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1

Ból zęba;/


Mam problem od tygodnia strasznie boli mnie ząb..Po pierwsze rośnie mi ósemka i boli niemiłosiernie( cała szczęka,ucho szyja),po drugie od wczoraj zaczęła mnie boleć szóstka,początkowo myślałam że to od wyżynającego się zęba ale teraz wątpie..bo w sumie bardziej powinna boleć siódemka a tu nic..Czuję jakby bolący ząb był wyżej niż pozostałe nie wiem jak mogę to określić.;/Boli mnie przy naciskaniu na niego językiem czy przy gryzieniu czegokolwiek..Ból nie ustaje nawet po całej masie leków przeciwbólowych..Dodam że nie zmienił koloru,był leczony i nie ma ubytków..Wizytę mam dopiero w czwartek.Jak myślicie czy on może boleć od rosnącego zeba mądrości czy też będzie konieczne leczenie kanałowe?Z góry dziękuję
__________________
Gdyby śmiech trenował mięśnie brzucha,miałabym kaloryfer;D
aknokitome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 16:02   #2
niemodnaPOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 312
Dot.: Ból zęba;/

Cytat:
Napisane przez aknokitome Pokaż wiadomość
Mam problem od tygodnia strasznie boli mnie ząb..Po pierwsze rośnie mi ósemka i boli niemiłosiernie( cała szczęka,ucho szyja),po drugie od wczoraj zaczęła mnie boleć szóstka,początkowo myślałam że to od wyżynającego się zęba ale teraz wątpie..bo w sumie bardziej powinna boleć siódemka a tu nic..Czuję jakby bolący ząb był wyżej niż pozostałe nie wiem jak mogę to określić.;/Boli mnie przy naciskaniu na niego językiem czy przy gryzieniu czegokolwiek..Ból nie ustaje nawet po całej masie leków przeciwbólowych..Dodam że nie zmienił koloru,był leczony i nie ma ubytków..Wizytę mam dopiero w czwartek.Jak myślicie czy on może boleć od rosnącego zeba mądrości czy też będzie konieczne leczenie kanałowe?Z góry dziękuję
a skąd my to mamy wiedzieć? tez kiedys pytałam na forum a co do czego przyszlo to okazało się zupełenie co innego. każdy ma inny organizm. musisz poczekac na czwartek bo tylko stomatolog wie co tobie dolega, mi tez rósł ząb mądrości i z 2 tygodnie to czułam ale potem minęło.

Edytowane przez niemodnaPOLKA
Czas edycji: 2012-10-16 o 16:13
niemodnaPOLKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 17:39   #3
MissHeresy
Raczkowanie
 
Avatar MissHeresy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lubelskie i IE
Wiadomości: 156
Dot.: Ból zęba;/

Może boleć od 8 (bo np. ma słabszy korzeń od 7), zęby mądrości ogólnie mają wpływ na całą szczękę, chociaż już słyszałam, że takie nieważne i nipotrzebne

Nie bój się, ja miałam 2 6 leczone kanałowo i to były najbardziej udane wizyty dentystyczne Poza tym pewnie nie skończuy się kanałowym. Nie ma co się negatywnie nakręcać przed wizytą.
MissHeresy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 20:35   #4
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Ból zęba;/

moim zdaniem doświadczonego pacjenta to zapalenie miazgi ale oczywiście mogę się mylić, bo to jest forum, a nie przychodnia... powodzenia jutro!
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.