Fryzjer Szczecin - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-07, 09:49   #841
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

dobre sciecie za 20zl ? maloprawodpodobne
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 12:39   #842
Aglaranna
Raczkowanie
 
Avatar Aglaranna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 84
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej Chciałabym tylko potwierdzić, że numer do Pana Adama podany przez onlyou się zgadza. Zadzwoniłam i czekam na wizytę. Zobaczymy. Jestem bardzo ciekawa efektów
Aglaranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 13:39   #843
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez onlyou Pokaż wiadomość
Ja kiedy do niego chodziłam (bo nie jestem już jego klientką) miałam wizytówkę z numerem: 607 078 937.
Nie mam pewności czy jeszcze aktalny, ale sądzę, że tak.

Btw, to on mnie pracuje już w House of Beauty, skoro piszesz, że stacjonarny nieaktualny? Czysta ciekawość
Ni mogę znaleźć www tego salonu ;/

Pamiętasz miej więcej jakie są ceny?
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 13:43   #844
onlyou
Raczkowanie
 
Avatar onlyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to onlyou
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
Ni mogę znaleźć www tego salonu ;/

Pamiętasz miej więcej jakie są ceny?
A to ciekawe, bo ja też nie mogę znaleźć strony tego salonu - czyżby nie mieli?! :/ . Na wizytówce nie ma - jest tylko adres, czyli ul. Boh. Getta Warszawskiego 4 (w okolicy Al. Wojska Polskiego, vis a vis dawnego Banku Gdańskiego).

Co do cen, to nie bardzo pamiętam, ale wiem, że płaciłam więcej niż u koleżanki. Ale wiaodomo - u koleżanki miałam mega promocję, więc nie ma co porównywać. Jak odwiedzałam mniej "popularne" salony fryzjerskie, też płaciłam mniej. W każdym razie wydaje mi się, że ceny są normalne, jak na szczecińskie salony fryzjerskie. Ja robiłam pasemka blond (mam długie i raczej gęste włosy) i o ile mnie pamięć nie myli to wychodziło 170pln, do 200pln nigdy nie dobiłam.

Co do cen samego ścięcia czy modelowania etc. - nie wiem, bo zawsze robiłam to w pakiecie przy farbowaniu.
__________________
Doświadczenie zwiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty...
onlyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 17:12   #845
myszkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar myszkaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 623
GG do myszkaaa88
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja polecam Radka Kowalczyk ma salon na Dunskiej, chodze do niego od paru ladnych lat i jestem bardzo zadowolona. W scinaniu wlosow jest po prostu rewelacyjny, w dobieraniu farb i stylizacji również
__________________
"A pewnego dnia zapytasz mnie:
Co bardziej kocham?
Ciebie czy moje życie? Ja odpowiem:
-Moje życie.
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa,
nie wiedząc,że moje życie to Ty."



myszkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 15:27   #846
gosiah02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer Szczecin

A mogłabyś podać namiary do tego Radka.
gosiah02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 19:05   #847
iwonka123321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cześć dziewczyny a czy któraś z Was była u Grześka tego co pracował w okay a teraz jest w affinage nad maczkiem ??
Zastanawiam się czy do niego iść bo bratowa była i fajnie wygląda może ktoś coś jeszcze wie więc proszę o jakieś opinie
z góry dzięki
iwonka123321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 10:25   #848
onlyou
Raczkowanie
 
Avatar onlyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to onlyou
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez gosiah02 Pokaż wiadomość
A mogłabyś podać namiary do tego Radka.
wejdź na stronę salonu - jest podany numer.
Ja zamierzam go sprawdzić, a głównie dlatego, że jest baaardzo blisko mnie. Byłoby cudownie, gdybym znalazła swojego fryzjera w pobliżu domu
Dziś dzwonię się umówić do niego na wizytę, bo odrost sporawy przez te poszukiwania...
__________________
Doświadczenie zwiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty...
onlyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 11:32   #849
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez iwonka123321 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny a czy któraś z Was była u Grześka tego co pracował w okay a teraz jest w affinage nad maczkiem ??
Zastanawiam się czy do niego iść bo bratowa była i fajnie wygląda może ktoś coś jeszcze wie więc proszę o jakieś opinie
z góry dzięki
Ja u niego nie byłam, ale często jak siedzę na fotelu to widzę jak farbuje i fajnie mu to wychodzi
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 16:21   #850
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Fryzjer Szczecin

Czy mogłybyście polecić mi fryzjera, który fachowo i bezpiecznie pomoże mi zmienić kolor włosów z czarnego na brąz? Z góry dziękuję
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 18:05   #851
nb50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ma juz wielu fryzjerów poleconych wyżej. Mi Wojtek z Vegas zmienił kolor z czarnego na brąz w dwie lub trzy wizyty.

Edytowane przez nb50
Czas edycji: 2013-01-05 o 09:32
nb50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 14:02   #852
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Fryzjer Szczecin

Przejrzałam wątek, zrobiłam wstępne rozeznanie na innych portalach i chyba zdecyduję sie na wizytę w salonie Aleksandra Draganowa. Dekoloryzacja kosztuje tam 65 zł, farbowanie - 85 zł. Tyle dowiedziałam się z rozmowy telefonicznej. Muszę jeszcze tylko dowiedzieć się, jakiej marki dekoloryzatora używa.
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 07:25   #853
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: Fryzjer Szczecin

Pin up girl - ja chciałam iść do A.Draganowa ale po kilku dyskusjach z osobami znajomymi nie zdecydowałam się na to bo usłyszałam że wcale nie jest tak super jak się czyta. Ja mam świadomość oczywiście że każdemu co innego pasuje i nigdy nie odradzam nikomu nic ale tylko tak mówię. W razie gdybyś się zdecydowała i poszła to daj znać jak było.

Ja byłam u Adama Kwieka w HoB, bardzo czysto, miło i przede wszystkim na luzie. Fryzjer doradził mi fryzurę, która odpowiada do rysów mojej twarzy, robi ją bardziej proporcjonalną. Starannie obcina włosy, nie przesadza z ilością kosmetyków i robi dokładny wywiad kto co chce...itp itd. Za całą "operację" przy długich włosach wziął niecałe 60zł więc normalna cena. Widziałam, że farbował włosy i ścinał dziewczynie z bardzo gęstymi i długimi włosami i cena wyniosła około 160zł
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 09:38   #854
onlyou
Raczkowanie
 
Avatar onlyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to onlyou
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez myszkaaa88 Pokaż wiadomość
Ja polecam Radka Kowalczyk ma salon na Dunskiej, chodze do niego od paru ladnych lat i jestem bardzo zadowolona. W scinaniu wlosow jest po prostu rewelacyjny, w dobieraniu farb i stylizacji również
Zatem, odwiedziłąm Pana Radka Kowalczyk z Duńskiej i... ostatecznie jestem zachwycona
Początek nie był jednak tak fascynujący, w sensie, że nie mogłam się przestawić na nowy nieco kolor.
Spędziłam w salonie prawie 5 godin (możecie mi nie wierzyć, ale tak było).
Zawsze, ale to zawsze robione miałam pasemka blond i stwierdziałam, że już nieco mi się znudziły, ale ciemnych też mieć nie mogę. Pan Radek zaproponował farbę blond zamiast rozjaśniacza. Dobrał kolor, wszystko wytłumaczył, na tłumaczeniu o ścięciu też nie szczędził. Na końcówki nałożył szampon koloryzujący. Zdałam się zupelnie na jego wizję. W każdym razie mój obecny blond z pewnością nie jest platynowy, bo to nie rozjaśniacz, ale jest tak cudownie naturalny . Na razie zrobiliśmy tylko odrost, ale przy następnej wizycie pomyślimy czy już nie "pojechać po całości" - ocenimy.
Przez pierwszy dzień chodziłam nieco przybita patrząc na mój nie biały (jak zawsze blond). Dziś jednak po kilku dniach od wizyty, nie mogę się napatrzeć. Znajomym w pracy baaardzo się podoba i mojej mamie również, więc chyba nie jest źle Do tego włosy się błyszczą i wyglądają tak zdrowo, a to oczywiście zasługa tego, że jest to farba nie rozjaśniacz Chciałam coś nowego i mam !!!

Jedyny minus to cena... ok, miałam spory odrost i mam gęste włosy, ale mimo wszystko, nieco mnie zaskoczyła.
Tak czy siak, póki co nie zamierzam ekspaerymentować dalej. Dam szansę Panu Radkowi i odwiedzę go z pewnością jeszcze kilka razy. Jeśli się nie zawiodę, to tam zostanę.
Do pana Adama Kwiek też poszłam kilka razy zanim ostatecznie zrezygnowałam, ale mam nadzieje, że w tym przypadku nie będę już musiała rezygnować .
__________________
Doświadczenie zwiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty...
onlyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 09:46   #855
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez JeSuisUnPapillon Pokaż wiadomość
Pin up girl - ja chciałam iść do A.Draganowa ale po kilku dyskusjach z osobami znajomymi nie zdecydowałam się na to bo usłyszałam że wcale nie jest tak super jak się czyta. Ja mam świadomość oczywiście że każdemu co innego pasuje i nigdy nie odradzam nikomu nic ale tylko tak mówię. W razie gdybyś się zdecydowała i poszła to daj znać jak było.

Ja byłam u Adama Kwieka w HoB, bardzo czysto, miło i przede wszystkim na luzie. Fryzjer doradził mi fryzurę, która odpowiada do rysów mojej twarzy, robi ją bardziej proporcjonalną. Starannie obcina włosy, nie przesadza z ilością kosmetyków i robi dokładny wywiad kto co chce...itp itd. Za całą "operację" przy długich włosach wziął niecałe 60zł więc normalna cena. Widziałam, że farbował włosy i ścinał dziewczynie z bardzo gęstymi i długimi włosami i cena wyniosła około 160zł
Dzieki za wiadomość, w takim razie chyba wybiorę się do HoB
Mam tylko jedną prośbę - który numer telefonu jest poprawny? Trafiłam na takie: 91 434 32 93 i 693 747 646.
Salon jest na Boh. Getta Warszawy?
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 13:31   #856
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez onlyou Pokaż wiadomość
Zatem, odwiedziłąm Pana Radka Kowalczyk z Duńskiej i... ostatecznie jestem zachwycona
Początek nie był jednak tak fascynujący, w sensie, że nie mogłam się przestawić na nowy nieco kolor.
Spędziłam w salonie prawie 5 godin (możecie mi nie wierzyć, ale tak było).
Zawsze, ale to zawsze robione miałam pasemka blond i stwierdziałam, że już nieco mi się znudziły, ale ciemnych też mieć nie mogę. Pan Radek zaproponował farbę blond zamiast rozjaśniacza. Dobrał kolor, wszystko wytłumaczył, na tłumaczeniu o ścięciu też nie szczędził. Na końcówki nałożył szampon koloryzujący. Zdałam się zupelnie na jego wizję. W każdym razie mój obecny blond z pewnością nie jest platynowy, bo to nie rozjaśniacz, ale jest tak cudownie naturalny . Na razie zrobiliśmy tylko odrost, ale przy następnej wizycie pomyślimy czy już nie "pojechać po całości" - ocenimy.
Przez pierwszy dzień chodziłam nieco przybita patrząc na mój nie biały (jak zawsze blond). Dziś jednak po kilku dniach od wizyty, nie mogę się napatrzeć. Znajomym w pracy baaardzo się podoba i mojej mamie również, więc chyba nie jest źle Do tego włosy się błyszczą i wyglądają tak zdrowo, a to oczywiście zasługa tego, że jest to farba nie rozjaśniacz Chciałam coś nowego i mam !!!

Jedyny minus to cena... ok, miałam spory odrost i mam gęste włosy, ale mimo wszystko, nieco mnie zaskoczyła.
Tak czy siak, póki co nie zamierzam ekspaerymentować dalej. Dam szansę Panu Radkowi i odwiedzę go z pewnością jeszcze kilka razy. Jeśli się nie zawiodę, to tam zostanę.
Do pana Adama Kwiek też poszłam kilka razy zanim ostatecznie zrezygnowałam, ale mam nadzieje, że w tym przypadku nie będę już musiała rezygnować .
może wstawisz foto i podzielisz sie informacja o cenie?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 17:25   #857
purpledress
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Szczecin

Czy ma ktoś może namiary na pana Darka? Z tego co wiem, pracował jeszcze na początku 2011r w Lorenie (Beauty Center). Potem jak w kwietniu o niego pytałam, to już się przeniósł, a szkoda, bo był fantastyczny... takiego fryzjera ze świecą szukać...
purpledress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 05:08   #858
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Dzieki za wiadomość, w takim razie chyba wybiorę się do HoB
Mam tylko jedną prośbę - który numer telefonu jest poprawny? Trafiłam na takie: 91 434 32 93 i 693 747 646.
Salon jest na Boh. Getta Warszawy?
tak na Boh.G. Warsz.
607078937 to jego nr


ja zdaję sobie sprawę że każdy ma zdania podzielone odnośnie farbowania i cięcia ale hmm...powiedzmy, że patrzę na to jak ktoś też traktuje klienta. Tzn czy ma czysto w salonie, czy robi wywiad odnośnie tego co chcemy, co nam pasuje...czego nie widzimy sobie w fryzurze, doradza.
Jutro moja mama idzie na farbowanie więc dam znać jak to wyglądać będzie i czy będzie zadowolona (ona bardzo wybredna już w tym roku obleciała z 6fryzjerów i żaden jej nie pasował).

A jest jeden problem odnośnie farbowań bo o ile znajdzie czas na ścinanie tak na farbowanie ciężko w tym roku już, ja pod koniec grudnia mam zapis na farbę. Chyba że ktoś zrezygnuje.

---------- Dopisano o 06:08 ---------- Poprzedni post napisano o 06:04 ----------

Cytat:
Napisane przez onlyou Pokaż wiadomość
Zatem, odwiedziłąm Pana Radka Kowalczyk z Duńskiej i... ostatecznie jestem zachwycona
Początek nie był jednak tak fascynujący, w sensie, że nie mogłam się przestawić na nowy nieco kolor.
Spędziłam w salonie prawie 5 godin (możecie mi nie wierzyć, ale tak było).
Zawsze, ale to zawsze robione miałam pasemka blond i stwierdziałam, że już nieco mi się znudziły, ale ciemnych też mieć nie mogę. Pan Radek zaproponował farbę blond zamiast rozjaśniacza. Dobrał kolor, wszystko wytłumaczył, na tłumaczeniu o ścięciu też nie szczędził. Na końcówki nałożył szampon koloryzujący. Zdałam się zupelnie na jego wizję. W każdym razie mój obecny blond z pewnością nie jest platynowy, bo to nie rozjaśniacz, ale jest tak cudownie naturalny . Na razie zrobiliśmy tylko odrost, ale przy następnej wizycie pomyślimy czy już nie "pojechać po całości" - ocenimy.
Przez pierwszy dzień chodziłam nieco przybita patrząc na mój nie biały (jak zawsze blond). Dziś jednak po kilku dniach od wizyty, nie mogę się napatrzeć. Znajomym w pracy baaardzo się podoba i mojej mamie również, więc chyba nie jest źle Do tego włosy się błyszczą i wyglądają tak zdrowo, a to oczywiście zasługa tego, że jest to farba nie rozjaśniacz Chciałam coś nowego i mam !!!

Jedyny minus to cena... ok, miałam spory odrost i mam gęste włosy, ale mimo wszystko, nieco mnie zaskoczyła.
Tak czy siak, póki co nie zamierzam ekspaerymentować dalej. Dam szansę Panu Radkowi i odwiedzę go z pewnością jeszcze kilka razy. Jeśli się nie zawiodę, to tam zostanę.
Do pana Adama Kwiek też poszłam kilka razy zanim ostatecznie zrezygnowałam, ale mam nadzieje, że w tym przypadku nie będę już musiała rezygnować .
a przybliż jakie ceny ?
a co ci nie odpowiadało w Adamie? jesli mozna wiedziec
zawsze Radka też można wypróbować rynek otwarty...kuszące haha, ale na razie odpowiada mi to co tutaj mam. W razie co relacjonuj kolejne wizyty
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png

Edytowane przez JeSuisUnPapillon
Czas edycji: 2012-11-13 o 05:18
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 07:49   #859
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

Dziewczyny mam taką sugestie, może będziecie wstawiać zdjęcia włosów.fryzury przed pójście do fryzjera i po, wiadomo danej osobie może coś nie odpowiadać, ale ktoś inny np uzna,że dla niego to cięcie jest w porządku, na pewno również pomoże to zdecydować się do którego iść?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 09:41   #860
onlyou
Raczkowanie
 
Avatar onlyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to onlyou
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Dzieki za wiadomość, w takim razie chyba wybiorę się do HoB
Mam tylko jedną prośbę - który numer telefonu jest poprawny? Trafiłam na takie: 91 434 32 93 i 693 747 646.
Salon jest na Boh. Getta Warszawy?
Już podawałam, że poprawny to (dziewczyny dzwoniły i potwierdziły na forum, że aktualny) 607 078 937...

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
może wstawisz foto i podzielisz sie informacja o cenie?
Cytat:
Napisane przez JeSuisUnPapillon Pokaż wiadomość


a przybliż jakie ceny ?
a co ci nie odpowiadało w Adamie? jesli mozna wiedziec
zawsze Radka też można wypróbować rynek otwarty...kuszące haha, ale na razie odpowiada mi to co tutaj mam. W razie co relacjonuj kolejne wizyty
Odpowiadając na Wasze pytania więc zapłaciłam 220pln (nie wiem, może to normalna cena... ale nigdy, aż tyle nie płaciłam).
Co do zdjęć to hmm musiałabym wyszukać czegoś przed i zrobić sobie jakieś teraz - musze to przemyśleć, bo zdjęcie musiałabym robić raczej od przodu, żeby bardziej widać było ten kolor.
Oczywiście będę relacjonować kolejne wizyty Boje się tylko nieco odrostu. Przy pasemkach nie jest on aż tak widoczny jak przy jednym kolorze, ale Pan Radek zrobił też (tylko na górze) kilka pasemek rozjaśniaczem po to, żeby niby tego odrostu tak nie było widać i żeby nieco rozjaśnić ten cieplejszy blond, jaki wychodzi przy farbie.
A co nie odpowiadało mi u Pana Adama Kwiek już pisałam na tym forum, ale zacytuję raz jeszcze:
" [...] potem (po przeczytaniu opini na tym forum) wybrałam się do Adama Kwiek. Cóż... pierwsza wizyta ok, kolejne niestety mniej fascynujące. W ogóle po tym, co tu o nim sie naczytałam, to spodzieałam się, że jakoś mnie odmieni (w końcu stylista), oddałam się w jego ręce, ale w zasadzie wyszłam z takimi pasemkami jak od koleżanki. ok... rozumiem, że pasemka to może nie filozofia. Jednakże miałam poważne wątpliwości co do ścięcia... Owszem, zgadzam się ze wszystkim co do osoby pana Adama - bardzo miły, sympatyczny, zawsze oddzwaniał, podpowiadał, słuchał mojej wizji etc. Ja jednak zrezygnowałam z jego usług, gdyż ściananie zupełnie mi nie odpowiadało. Pasemka jak pisałam były ok, ale bez szału (jak u poprzednich fryzjerów, bo czego się tu więcej spodziewać). Zawsze prosiłam, żeby ściął porządnie, tak aby nie było rozdwajonych końcówek, w odpowiedzi słyszałam, że szkoda takich długich włosów, ale włosy przecież trzeba podcinać ! Takie marne podcinanie i porządne cieniowanie przez kilka miesięcy (bo tyle byłam jego klientką) spowodowało, że miałam takie postrzępione i sianowate końcówki jak jeszcze nigdy w życiu. Bywało, że przyszłam z rozdwojonymi końcówkami i z prawie takimi samymi wyszłam. Rozumiem, że nie każdemu będzie odpowiadał , bo mi nie, ale moja koleżanka, której poleciłam go po pierwszej wizycie, nadal jest jego klientką i jest bardzo zadowolona Ja moich włosów nie oddam już pod jego nożyczki."

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam taką sugestie, może będziecie wstawiać zdjęcia włosów.fryzury przed pójście do fryzjera i po, wiadomo danej osobie może coś nie odpowiadać, ale ktoś inny np uzna,że dla niego to cięcie jest w porządku, na pewno również pomoże to zdecydować się do którego iść?
Jestem ZA!
__________________
Doświadczenie zwiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty...

Edytowane przez onlyou
Czas edycji: 2012-11-13 o 09:38
onlyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 14:39   #861
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Fryzjer Szczecin

Dziękuję za namiary

Dzwoniłam dziś do p. Adama, dekoloryzacja kosztuje ok. 250 zł, strzyżenie 58 zł.
Z kolei u p. Aleksandra dekoloryzacja to koszt rzędu 60 zł, strzyżenie z modelowaniem - 39 zł.
Chyba jednak pojadę na Willową
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 15:59   #862
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: Fryzjer Szczecin

ok to ja wrzucam fotki - 1 zdjecie moja mama po wizycie (wyglada duzo mlodziej w nowej fryzurze) i 2 foto po mojej wizycie jeszcze bez farbowania - po farbowaniu wrzucę też

fryzjer - A. Kwiek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0295.jpg (110,1 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fry.jpg (72,4 KB, 208 załadowań)
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 22:44   #863
karka2011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Salon fryzjerski Keune -opinie

Co sadzicie o salonie Keune (w szczecinie )?
karka2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 21:27   #864
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez JeSuisUnPapillon Pokaż wiadomość
ok to ja wrzucam fotki - 1 zdjecie moja mama po wizycie (wyglada duzo mlodziej w nowej fryzurze) i 2 foto po mojej wizycie jeszcze bez farbowania - po farbowaniu wrzucę też

fryzjer - A. Kwiek

po o wiele lepiej wygladasz
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 11:01   #865
nb50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
po o wiele lepiej wygladasz
Zgadzam sie w 100%!
nb50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 16:26   #866
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: Fryzjer Szczecin

dzięki, lubię grzywki ale...nie lubię ich tendencji do przetłuszczania, niby po farbowaniu ma być lepiej, okaże się w grudniu
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 09:44   #867
nb50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez JeSuisUnPapillon Pokaż wiadomość
dzięki, lubię grzywki ale...nie lubię ich tendencji do przetłuszczania, niby po farbowaniu ma być lepiej, okaże się w grudniu

Przez jakiś czas też miałam grzywkę i nie przetłuszczała mi sie. Ważne tylko by dobrze spłukać szzampon-nienakładać wielu zupełnie nieptrzebnych kosmetyków i SUSZYĆ z góry,a nie z dołu. I problemów nie bedzie
nb50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 16:02   #868
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez JeSuisUnPapillon Pokaż wiadomość
ok to ja wrzucam fotki - 1 zdjecie moja mama po wizycie (wyglada duzo mlodziej w nowej fryzurze) i 2 foto po mojej wizycie jeszcze bez farbowania - po farbowaniu wrzucę też

fryzjer - A. Kwiek
Super zmiana, ciężko Ci się układa?
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 13:26   #869
martyneczkaa3
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 980
Dot.: Fryzjer Szczecin

a możecie coś powiedzieć na temat
Centrum Sztuki Fryzjerskiej Pollyanna?




jest teraz oferta na gruponie i zastanawiam się czy kupić.
martyneczkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 17:48   #870
nb50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja bym z takiej oferty nie skorzystała- wiele moich koleżanek (nie tylko ze Szczecina) skusiło sie na wizyte u fryzjera, kosmetyczki, doklejało rzesy itp. na 10 żadna nie wyszła zadowolona.
nb50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-06 18:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.