Pytanie do Pana Doktora. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zadbaj o zdrowie intymne

Notka

Zadbaj o zdrowie intymne Wiesz, w jaki sposób skutecznie i bezpiecznie zadbać o swoje zdrowie intymne? Nasz ekspert rozwieje Twoje wątpliwości!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-06-28, 18:36   #1
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328

Pytanie do Pana Doktora.


Witam Panie Doktorze!
Mam 24 lata,a od jakiś 3 borykam się z nawracającą grzybicą. Problem polega na tym,że byłam już u wielu lekarzy i każdy mówi coś innego. Najbardziej byłam zszokowana kiedy poszłam do jednego lekarza,który stwierdził "tak,tak- to grzybica" i przepisał mi chyba najdroższe możliwe leki, a drugi (miałam szczęście,bo poszłam do niego chyba 3 dni po wizycie u poprzedniego, jeszcze bez leczenia) stwierdził,że żadnej grzybicy nie ma,a po prostu zwiększona ilość wydzieliny spowodowana jest nadżerką. Co więcej inna pani ginekolog powiedziała mi,że w ogóle nie ma czegoś takiego - takiego pojęcia jak "nadżerka".
Jestem już bez sił, skołowana i nie wiem komu wierzyć. Dodam,że dziś byłam u lekarza,bo miesiac temu zaobserwowałam u siebie swędzenie i upławy. Został mi wzięty wymaz na czystość pochwy, a zrobiono cytologię... W której nie wyszły żadne stany zapalne... Podleczyłam się od tamtej wizyty Clotrimazolum w globulkach,które przepisał mi lekarz i dziś teoretycznie mam spokój. Chociaż wątpię,że jestem wyleczona.
Proszę o radę!
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 11:18   #2
Jacek Tulimowski
Raczkowanie
 
Avatar Jacek Tulimowski
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 75
Dot.: Pytanie do Pana Doktora.

Szanowna Pani, jeśli rozponano u Pani nadżerkę to powinna być ona pokazana Pani w kolposkopie. Jaki był wynik posiewu? Być może nie ma Pani nadżerki ale ektopię gruczołową co wiąże się ze zwiększonym wydzielaniem śluzu-upławy? Ektopia tylko w niektórych wypadkach wymaga leczenia.
Jacek Tulimowski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 18:29   #3
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Pytanie do Pana Doktora.

Panie Doktorze,
ci lekarze, którzy próbowali mnie leczyć z nadżerki nigdy mi jej nie pokazali przy użyciu kolposkopu. Czy zatem o takie badanie można poprosić każdego lekarza?
Raz miałam robione USG dopochwowe,ale myślę,że to nie ma większego znaczenia dla mojego problemu.
Co do posiewu, tak jak pisałam, zamiast tego zrobiono mi cytologię, któa nie przedstawiła stanów zapalnych. Czyli w sumie to nic się nie dowiedziałam...
Poprzedni posiew (z marca tego roku) zidentyfikował: Candida albicans, Coagulase-Negative Staphylococcus, Streptococcus agalactiae.
A jeśli chodzi o ektopię, to jak ją można wykryć i potwierdzić,że to na pewno to?

Serdecznie dziękuję za odpowiedzi.
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zadbaj o zdrowie intymne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.