Fantazje z dojrzałymi kobietami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-18, 23:08   #1
anonim123133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Lightbulb

Fantazje z dojrzałymi kobietami


Cześć wszystkim ( mam 17 lat ) ,

Z tego względu, że się trochę wstydzę ujawniać swoją tożsamość postanowiłam, że napiszę z anonimowego konta. Chcę Wam napisać o moim problemie, który mnie " męczy " od około półtora roku. Otóż mam 17 lat i podniecają mnie dojrzałe kobiety tak po 35 - 40 lat. Kompletnie nie panuję nad tym i jak wiadomo uruchamia się wyobraźnia. Nie ma dnia, abym przed spaniem sobie czegoś nie wyobrażała. Od razu mówię,że nie wyobrażam sobie z nimi seksu tylko mam takie dziwne myśli, że aż mi głupio pisać , no , ale dodaję ten wątek, po to , abyście powiedzieli co o tym sądzicie. Zawsze mam takie myśli, że np. ktoś w szkole mnie pobije ( bo w szkole jest kilka takich zaje@@@@ych nauczycielek ) no i jedna z nich do mnie podbiega... no i wiadomo. Nie kręci mnie taki no dosłowny seks bo seksu z kobietą sobie nie wyobrażam. Ostatnio nawet byłam u swojej doktorki w podobnym wieku no i ona też mnie kręci i nawet już mam dziwne scenki w głowie, ale nie mogę się powstrzymać. Że czekam w poczekalni i nagle przychodzi jakaś " dresiara " i zaczyna mnie okładać bić i nawet sobie wymyśliłam,że okłada mnie kijem bejsbolowym bo brzuchu , zaczyna mnie dusić. No i ja taka już martwa leżę na tej podłodze i nie mogę oddychać no i ogólnie ja lubię nosić koszule takie "wkasane" w spodnie - kręci mnie no i w tej scence ona mi rozpina trzy na środku guziki i zaczyna badać . no i takie coś mnie kręci i jak nikogo w domu nie ma no to ja sobie takie sceny urządzam . Ogólnie lubię wyobrażać jak mi się coś dzieje ( krzywda ) i taka dojrzał kobieta np doktorka czy nauczycielka podbiega i zaczyna sprawdzać czy wszystko ok itp. Nawet podobałoby mi się takie coś z dziewczyną w moim wieku. U mnie to nie jest tak, że seks, mi@@tka i jakieś erotyczne zabawy z dziewczynami / kobietami. Kręci mnie raczej takie coś jak dziewczyna/kobieta miałaby mnie dotykać tylko po brzuchu no i ogólnie sam brzuch ( nie piersi i nie dół . Po prostu kręci mnie jak ktoś dotyka mnie po brzuchu i nie centralnie piersi i dół tak dokładnie to od żołądka dotąd gdzie sięgają spodnie . Proszę o szczere i nawet głupie wypowiedzi - mają być prawdziwe . Jestem chyba zaburzona
anonim123133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 14:39   #2
whiskey z lodem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 137
Dot.: Fantazje z dojrzałymi kobietami

Widać masz taki FETYSZ. Skoro nie szkodzi Tobie i innym to nie ma co leczyć. Są gorsze Pewnie przejdzie z wiekiem.
whiskey z lodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 15:05   #3
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Fantazje z dojrzałymi kobietami

Są docelowe fora gdzie znajdziesz obiekty swoich marzeń.
Mogą to być np. kobiety-kobietom, zbiornik itp.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 15:48   #4
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Fantazje z dojrzałymi kobietami

Ja tu widzę iny fetysz
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 18:38   #5
roman3k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: Fantazje z dojrzałymi kobietami

Każdy ma jakieś fetysze
roman3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 19:02   #6
22Malami22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 58
Dot.: Fantazje z dojrzałymi kobietami

Nie masz się czym przejmować. W głowie każdego człowieka rodzą się czasami obrazy, których lepiej nie zdradzać. Jest tak, bo to jest bezpieczne miejsce, z którego nic nie ucieknie, dlatego możemy myśleć, fantazjować, wyobrażać sobie wszystko do woli przekraczając wszelkie granice normalności. Jesteś w takim wieku, że masz prawo do takich myśli, twoja seksualność się kształtuje. Myślę, że to po prostu fetysz, który po czasie przybierze bardziej konkretną i czytelną formę, bez bijących Cię dresiar
22Malami22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 21:36   #7
anonim123133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: Fantazje z dojrzałymi kobietami

No dzięki, dzięki Co prawda są gorsze fetysze od mojego np lizanie gałki ocznej
anonim123133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-19 21:36:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.