Samoistne poronienie ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-17, 22:57   #1
mgielka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1

Samoistne poronienie ??


Witam. 18.10. mialam okres 2.11 zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny z jedna bledszą kreseczką. Umówiłam się na wizytę do ginekologa . 6.11 pojechalam na umówioną wizytę , gdzie lekarka zrobiła mi usg i stwierdziła bardzo bardzo wczesną ciąże . Na monitorze pojawił sie mały pęcherzyk ale ponieważ doktor stwierdziła że jeszcze jest za wcześnie to określiła ciąże na 4 tydzień przepisała cyclogest 200mg dopochwowo + kwas foliowy i kazała przyjechać 21 listopada do kontroli. Miałam dużo leżeć ,odpoczywać nie dzwigac nic. I tak też robiłam. Mimo tego codziennie odczuwałam bóle podbrzusza, pachwin , miednicy i do tego dziwny ból piersi (ponoć to normalne) zresztą w pierwszej ciąży miałam podobnie i wszystko było ok. Niestety 15 listopada zaczęły mi się plamienia , najpierw brązowe w pierwszym dniu wczoraj juz z krwią. Oczywišcie natychmiast skontaktowałam się z moim lekarzem co nie było łatwe ponieważ mieszkam w UK i mój lekarz (polski) przyjmuje tylko w piatki i soboty. Telefonicznie moja pani doktor poradziła mi żebym udała się do szpitala i że mam powiedzieć o co chodzi itd Pojechaliśmy z mężem i o zgrozo co się okazało. Oczywiś ie nie udzielono mi pomocy , nie zrobiono żadnych badań jedynie zrobili mi test ciążowy który wyszedł negatywnie i obecna tam pani doktor stwierdziła że test pokazał że w ciąży nie jestem , nakazała mi wrócić do domu i się położyć i czekać i jeśli wystąpią gorsze bóle i większe krwawienie to mam wrócić. Jestem załamana boję sie bardzo , boli mnie brzuch ciągnie mnie wszystko w dół , czuje takie jakby kłucia na szyjce macicy. Nie wiem juz co się dzieje. Wizyte u mojej pani doktor polskiej mam dopiero na 21.11 czyli w sobotę. Kontaktowałam się z doktor i powiedziała ze mam cierpliwie czekać na wizytę do soboty i mam przyjmować leki. Dlaczego test wyszedł negatywny ?? Czy mogło dojść do samoistnego poronienia ?? Strasznie się martwie nie chce stracić dzidzi przez lekkomyślość tutejszych lekarzy co nie potrafią zrobić badania beta hcg chociażby po to żeby wykluczyć ciąże pozamaciczną tylko odsyłają do domu nie udzielając pomocy.
mgielka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-17 23:57:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.