Nowa wersja forum - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-10, 20:15   #331
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Nowa wersja forum

Dziewczyny proszę zakończcie już dyskusję na ten temat. Mogę to tylko podsumować -
chciałam dobrze, a wyszło jak zwykle
Nie ma rozwiązań idealnych, nigdy wszystkim nie dogodzę, zawsze będą ZA i PRZECIW ....

Nie będę zaczepiać już tej opcji, rozszerzyłam ją i niech tak pozostanie
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 20:18   #332
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Nowa wersja forum

Odpisuję, bo zwróciłaś się Freso do mnie.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Gdybyś zauważyła, to moja wypowiedź była skierowana do Agabil, a nie do Ciebie, na przykład .
A odwagi, w głoszeniu swojego zdania, jakoś mi nie brakowało do tej pory i bez wsparcia moderatorek (zresztą, o jakim wsparciu mówisz? akurat w tej dyskusji mamy takie samo zdanie)
Była napisana do Agi, ale nie na PW, tylko na forum ogólnym, w dyskusji, w której uczestniczę, dlatego się do niej ustosunkowałam.
Co do tej odwagi, to pozwól, że będę mieć inne zdanie.


Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A ciekawe skąd to wiecie?
Podglądacie z ukrycia moje posty i mój profil .
Wiemy to stąd, że piszesz posty na otwartym forum, do którego dostęp mają wszyscy.
W życiu nie byłam na Twoim profilu, mam lepsze rzeczy do roboty.

Strasznie Ci Freso to nasze ukrycie przeszkadza, a dopiero wcześniej pisałaś, że to taka błaha sprawa.


Teraz dopiero przeczytałam Twojego posta Ago, już się wynoszę z tego wątku
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 20:18   #333
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Nowa wersja forum

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
chciałam dobrze, a wyszło jak zwykle
Nie ma rozwiązań idealnych, nigdy wszystkim nie dogodzę, zawsze będą ZA i PRZECIW ....
Tak zawsze jest, zresztą jak w życiu realnym



Irkax, proszę: daj mi już spokój, ok?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 20:19   #334
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Nowa wersja forum

Dobrze AgoZ. Nie mogłam się powstrzymać od niewyrażenia swojego zdania.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 20:58   #335
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Nowa wersja forum

Wystarczyło wyjść na parę godzin, a Wy już naskrobałyście kilka stron. Ale za to jaka niespodzianka Fajnie i dzięki!
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 21:02   #336
aramis_26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 463
GG do aramis_26
Dot.: Nowa wersja forum

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
\

Po pierwsze to sobie wypraszam Drogi Panie takie uwagi i przeczytaj najpierw kontekst tego co cytujesz Jesteś tu świeży stażem i nie masz pojęcia jakie panują tutaj zasady i zwyczaje. I w jaki sposób podejmuję decyzje odnośnie serwisu.
Na Pani delikatne wezwanie z przyjemnością także ja zakończę to chwilowe uczestniczenie w burzliwym wątku.
Należy się jednak publicznie Drogiej Pani kilka moich słów przeprosin na otwartym jeszcze wątku. Absolutnie nie było moim zamiarem obrażanie nikogo i szczerze przepraszam jeśli tak Pani się poczuła czytając co napisałem. Niezmiernie mi przykro. Być może jestem odosobniony w takim odbiorze zaistniałej sytuacji do której się odniosłem Może nazbyt dosadnie i nazbyt jednoznacznie określiłem jakie można by odnieść wrażenia będąc szarym użytkownikiem portalu. Albo też po prostu miałem zbyt wiele odwagi i całkowity brak pokory. Jakby nie było, ukłon przepraszający jeszcze raz składam i proszę o wyrozumiałość.
------------------------------------------------------------------------------------------------

Dla Pań wiazażanek ; Jolie2601 , Aggie 125 , syntagma i dla Pana złośliwiec nie mam nic do powiedzenia. Proszę oczywiście bez obrazy ponieważ brak komentarza nie oznacza nic innego jak tylko to, że po prostu nie mieliśmy i nie mamy o czym rozmawiać. Mój tekst który wywołał u Was chęć takiego czy innego odzewu kierowałem do Pani AgiZ , czym niestety sprawiłem niezamierzoną i nieprzewidzianą przykrość, za co powyżej przeprosiłem.
------------------------------------------------------------------------------------------------

Miłym Koleżankom wizażankom Bebe_Lilly i Hultaj ciepło dziękuję:roza :
aramis_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 21:14   #337
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Nowa wersja forum

Przeprosiny przyjęte. Dziękuję
Zamykam ten wątek i otworzę nowy na temat funkcji forum. Myślę, że ten stał się już zupełnie nieczytelny
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.