Keratynowe prostowanie włosów cz. V - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-14, 01:55   #121
Wiola1q
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cześć dziewczyny
Mam pytanie do tych, które wykonywały Encanto - stara formułę.
Czy zdarzało Wam się wykonać zabieg trochę inaczej niż zaleca producent?
Chodzi mi tu np o mieszanie od razu keratyny z tą odżywka i nakładanie jej razem na włosy - ma to na celu skrócenie całego zabiegu.
Widziałam film jak jedna z dziewczyn właśnie to uczyniła i jestem ciekawa jak to wygląda na innym rodzaju włosa i czy rzeczywiście utrzymuję się to tak dobrze jak u tej kobiety.
Moje kolejne pytanie jest takie - co myślicie o myciu włosów zaraz po nałożeniu keratyny i wyprostowaniu ? Czy to jest konieczne i czy nie można od razu przejść do nakładania odżywki i ponownego prostowania? Po ponownym myciu tym szamponem nie mogłam sobie poradzić z rozczesaniem włosów, to było straszne Jestem bardzo ciekawa czy stosowałyście taką metodę i jak ewentualnie wpłynęło to na wytrzymałość tego zabiegu ?
Dziękuję bardzo
Wiola1q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 21:46   #122
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Tydzień temu miałam robione po raz drugi prostowanie keratynowe encanto. Za pierwszym razem efekt był boski i utrzymywał się bardzo długo. Niestety teraz robiąc zabieg w innych warunkach nie spojrzałam na temperaturę prostownicy i okazało się, że miała niższą temp. Efekt nie jest powalający. I teraz moje pytanie - czy mogę powtórzyć zabieg po miesiącu jeszcze raz?
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 09:28   #123
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Ja idę na prostowanko 15.10 bo tak Pani termin ma😀 Będę miała amazon keratin, czy jakoś tak.Jadę specjalnie do innego miasta, tak to raz miałam w domu(kative)a raz u fryzjera robiłam Alfaparf(relacje sa na wątku)
Jakiś czas temu podcielam włosy i są takie falowane, a mi się takie nie podobają xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 10:33   #124
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja idę na prostowanko 15.10 bo tak Pani termin ma😀 Będę miała amazon keratin, czy jakoś tak.Jadę specjalnie do innego miasta, tak to raz miałam w domu(kative)a raz u fryzjera robiłam Alfaparf(relacje sa na wątku)
Jakiś czas temu podcielam włosy i są takie falowane, a mi się takie nie podobają xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z niecierpliwością czekam na Twoją relację

Wiesz, jaką wersją Amazon Keratin będziesz miała robiony zabieg?
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 13:54   #125
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
Z niecierpliwością czekam na Twoją relację

Wiesz, jaką wersją Amazon Keratin będziesz miała robiony zabieg?
Therapy? Kurde nie wiem, tak ma na fb 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 17:32   #126
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Therapy? Kurde nie wiem, tak ma na fb 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest kilka opcji, jeśli chodzi oczywiście o tą oryginalną Amazon Keratin - winogronowa, czekoladowa, jabłkowa, botox oraz terapia białkowa

http://www.amazonkeratin.pl/amazon-keratin-keratyna/
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 18:13   #127
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Hej
w tamtym roku prostowałam włosy encanto starą formułą i z efektu byłam mega zadowolona Teraz chcę powtórzyć zabieg tylko nie wiem co wybrać Stosowała któraś keratyne z aliexpres i ma porównanie?
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-28, 18:11   #128
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
Jest kilka opcji, jeśli chodzi oczywiście o tą oryginalną Amazon Keratin - winogronowa, czekoladowa, jabłkowa, botox oraz terapia białkowa

http://www.amazonkeratin.pl/amazon-keratin-keratyna/
Ale pokręciłam dziewczyna robi CocoChoco Professional.

https://www.facebook.com/KeratinTherapyPG/
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 18:22   #129
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ale pokręciłam dziewczyna robi CocoChoco Professional.

https://www.facebook.com/KeratinTherapyPG/
Aj szkoda Cocochoco robię od min. 2 lat samodzielnie. Nie jestem w 100 % zadowolona z tego produktu. Natomiast biorąc pod uwagę cenę i szybkość wykonania zabiegu - dzielnie się trzymam tej keratyny
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 09:13   #130
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
Aj szkoda Cocochoco robię od min. 2 lat samodzielnie. Nie jestem w 100 % zadowolona z tego produktu. Natomiast biorąc pod uwagę cenę i szybkość wykonania zabiegu - dzielnie się trzymam tej keratyny
Czemu nie jesteś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 19:09   #131
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Czemu nie jesteś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do momentu pierwszego mycia włosów po zabiegu jest cudownie, piękne, lejące się włosy, zero puszenia.

Po umyciu - już nie są takie gładkie, nie ma efektu tafli.
Nie ważne, której wersji Cocochoco użyłam - bo stosowałam wszystkie trzy (Original, Pure, Gold) - efekty były praktycznie identyczne.

Włosy lepiej wyglądają po wysuszeniu suszarką - jeśli jednak pozostawiam je bez ciepła, aby same wyschły - niestety falują się, pojawia się delikatne puszenie.

Ogólnie - nie jest źle, włosy i tak wyglądają o niebo lepiej niż bez keratyny.

Z natury mam mocno falujące się, puszące kosmyki A Encanto dało podobne efekty do Cocochoco... także wybieram ten produkt, przynajmniej tak nie śmierdzi i szybko się robi
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-01, 06:33   #132
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cześć dziewczyny,
Zakupiłam sobie zestaw do encanto stara wersja, kiedyś miałam tym robione włosy ale u fryzjera, teraz myślałam że dam radę sama to zrobić w domu.
W zeszłym tygodniu fryzjerka mi za długo przetrzymała rozjaśniacz na włosach i teraz w efekcie po umyciu, pomimo nakładania masek nie jestem w stanie ich rozczesać, liczyłam że w prosty sposób je odżywię keratyną....
Spróbowałam na malutkim pasemku i już wiem że w życiu nie ogarnę takich długich splątanych włosów sama, odsprzedam ten zestaw za niższą kwotę.
Kupowałam na all od alicja_style
mam 3x100ml (minus może z 5 ml które zuzyłam na próbę)
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 00:16   #133
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Zakupiłam sobie zestaw do encanto stara wersja, kiedyś miałam tym robione włosy ale u fryzjera, teraz myślałam że dam radę sama to zrobić w domu.
W zeszłym tygodniu fryzjerka mi za długo przetrzymała rozjaśniacz na włosach i teraz w efekcie po umyciu, pomimo nakładania masek nie jestem w stanie ich rozczesać, liczyłam że w prosty sposób je odżywię keratyną....
Spróbowałam na malutkim pasemku i już wiem że w życiu nie ogarnę takich długich splątanych włosów sama, odsprzedam ten zestaw za niższą kwotę.
Kupowałam na all od alicja_style
mam 3x100ml (minus może z 5 ml które zuzyłam na próbę)
spróbuj zrobić regenerację olaplexem nr1
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 13:38   #134
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Hej jestem jakieś trzy miesiące po keratynowym prostowaniu INOAR, robiłam wcześniej Encanto starą wersję. Inoar dużo lepszy mega jestem zadowolona i jak już bardzo się wypłuka idę robić ponownie także polecam. Włosy mam rozjaśniane, więc poniszczone, po tym zabiegu są świetne. Robię w salonie fryzjerskim, nie wiem jaki efekt jest po zrobieniu samodzielnie w domu.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 13:23   #135
dooomcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Po jakim czasie po zabiegu umyłaś włosy? Wczoraj robiłam inoar w domu i kusi mnie, żeby je umyć, ale nie wiem czy nie wytrzymać się do jutra
dooomcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 11:32   #136
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez dooomcia Pokaż wiadomość
Po jakim czasie po zabiegu umyłaś włosy? Wczoraj robiłam inoar w domu i kusi mnie, żeby je umyć, ale nie wiem czy nie wytrzymać się do jutra
min musi być 8 h po tym czasie już trzeba umyć włosy
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 17:08   #137
krolina1303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

hej

Prostowałam włosy keratyną (Inoar) pod koniec maja, aktualnie przy ciągle padającym deszczu włosy zaczynają się puszyć, wywijać, żyć swoim własnym życiem . Teraz chciałabym je znowu wyprostować lecz nie jestem pewna czy nie jest zbyt wcześnie boje się przeproteinowania włosów i teraz pytanie czy mogę kilka dni wcześniej myć włosy szamponem oczyszczającym (inoar) do czasu zabiegu ? jakieś rady ?
krolina1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 13:17   #138
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Jak najbardziej możesz już powtórzyć ona w zależności od włosów utrzymuje sie od 3 do 5 miesiecy Nie ma tekiego czegoś jak przeproteinowanie keratyny w przypadku keratynowego prostowania włosów ja już jestem po kilku zabiegach keratyny inoar i powtarzałam różnie raz co 5 miesięcy raz co 6 raz co 4 a raz co 7 . Swoje naturalne wlosy mam bardzo kręcone teraz tylko powratrzam bo szybko przy twarzy mi odrstaja i sie wicherki wywijaja i troche pusza a tak sa juz na długości cały czas proste .

Cytat:
Napisane przez krolina1303 Pokaż wiadomość
hej


Prostowałam włosy keratyną (Inoar) pod koniec maja, aktualnie przy ciągle padającym deszczu włosy zaczynają się puszyć, wywijać, żyć swoim własnym życiem . Teraz chciałabym je znowu wyprostować lecz nie jestem pewna czy nie jest zbyt wcześnie boje się przeproteinowania włosów i teraz pytanie czy mogę kilka dni wcześniej myć włosy szamponem oczyszczającym (inoar) do czasu zabiegu ? jakieś rady ?

Edytowane przez basia0707
Czas edycji: 2017-09-21 o 13:18
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 22:30   #139
Wiola1q
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Mam pytanie do Pani basia0707
Jakie dokładnie miała Pani włosy ?? Tzn chodzi mi o to czy były one poza kręconymi bardzo puszące się itd.?
Moje drugie pytanie to, którą dokładnie keratynę z firmy Inoar Pani używała?
Ja ogólnie też mam bardzo kręcone włosy, puszące się i nawet po Encanto (stara formuła) po pierwszym myciu są takie jakie nie powinny.
Oczywiście wszystkich zasad przestrzegam bardzo dokładnie zarówno podczas zabiegu jak i po.
Już nie wiem co jest z tymi moimi włosami nie tak. Zawsze im coś nie pasuje a chciałabym je mieć proste chociaż przez pewien czas
Dziękuję za informację.
Wiola1q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-25, 11:05   #140
alicja_mucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Hej dziewczyny u mnie minęły już 3 miesiące od zabiegu, który wykonałam samodzielnie w domu zestawem Encanto, jeśli jesteście ciekawe jak to u mnie wygląda, po tym czasie to zapraszam na film: https://www.youtube.com/watch?v=OiMLoR2_EuY on najlepiej obrazuje to jak moje włosy wyglądają po 3 miesiącach od zabiegu
alicja_mucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 13:42   #141
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Wiola1q Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Pani basia0707
Jakie dokładnie miała Pani włosy ?? Tzn chodzi mi o to czy były one poza kręconymi bardzo puszące się itd.?
Moje drugie pytanie to, którą dokładnie keratynę z firmy Inoar Pani używała?
Ja ogólnie też mam bardzo kręcone włosy, puszące się i nawet po Encanto (stara formuła) po pierwszym myciu są takie jakie nie powinny.
Oczywiście wszystkich zasad przestrzegam bardzo dokładnie zarówno podczas zabiegu jak i po.
Już nie wiem co jest z tymi moimi włosami nie tak. Zawsze im coś nie pasuje a chciałabym je mieć proste chociaż przez pewien czas
Dziękuję za informację.
Moje włosy były sprężynkami chodzę☠do salonu i tam mam wykonywany zabieg wiem że wszytko ma znaczenie w szczególności prostownica i fryzjerki nawet same sobie tego zabiegu nie wykonują ponieważ mówią że nie da się poprawnie wykonać☠zabiegu sobie samemu wiem ze przy moich włosach pracują na bardzo wysokiej temperaturze i mają profesjonalny sprzęt który faktycznie tą temperaturę osiąga z tego co wiem w porwaniu do innych prostownic na pewno od tego zależy efekt zabiegu Jesteś fryzjerką ? robiłaś sobie sama rozumiem ???
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 00:00   #142
Ayume
Raczkowanie
 
Avatar Ayume
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 137
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Hej, czesto widze oferty keratynowego prostowania wlosow w salonach fryzjerskich, ale cena wydaje sie dosc niska (80-150zl), natomiast przegladajac portale widze, ze powinno to kosztowac znacznie wiecej. I tutaj pojawie sie pytanie: Czy ktoras z Was miala wykonany taki zabieg za podobna kwote i czy efekt byl zadowalajacy? Nie wiem czy mozna ufac tej nizszej cenie czy jest to raczej normalne.

Edytowane przez Ayume
Czas edycji: 2017-09-29 o 00:02
Ayume jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 07:40   #143
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Ayume Pokaż wiadomość
Hej, czesto widze oferty keratynowego prostowania wlosow w salonach fryzjerskich, ale cena wydaje sie dosc niska (80-150zl), natomiast przegladajac portale widze, ze powinno to kosztowac znacznie wiecej. I tutaj pojawie sie pytanie: Czy ktoras z Was miala wykonany taki zabieg za podobna kwote i czy efekt byl zadowalajacy? Nie wiem czy mozna ufac tej nizszej cenie czy jest to raczej normalne.
Cena czesto zalezy od dlugosci wlosow 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 10:53   #144
lifeofaneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 216
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez alicja_mucha Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny u mnie minęły już 3 miesiące od zabiegu, który wykonałam samodzielnie w domu zestawem Encanto, jeśli jesteście ciekawe jak to u mnie wygląda, po tym czasie to zapraszam na film: https://www.youtube.com/watch?v=OiMLoR2_EuY on najlepiej obrazuje to jak moje włosy wyglądają po 3 miesiącach od zabiegu
O rany! Samodzielnie? Ja bym się nie odważyła...
lifeofaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 13:33   #145
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Ayume Pokaż wiadomość
Hej, czesto widze oferty keratynowego prostowania wlosow w salonach fryzjerskich, ale cena wydaje sie dosc niska (80-150zl), natomiast przegladajac portale widze, ze powinno to kosztowac znacznie wiecej. I tutaj pojawie sie pytanie: Czy ktoras z Was miala wykonany taki zabieg za podobna kwote i czy efekt byl zadowalajacy? Nie wiem czy mozna ufac tej nizszej cenie czy jest to raczej normalne.
Ja mogę się jedynie wypowiedzieć z perspektywy stanu moich włosów po kilku letnim robieniu Cena na pewno zależy od jakości produktu, jeśli produkt jest słaby , tani i nie wiele ma wspólnego z prawdziwym brazylijskim keratynowym prostowaniem włosów . Ja od dłuższego czasu chodzę na keratynowe prostowanie firmy inoar i jest ono drogie ale wiem że jest to najlepsza keratyna brazyliska i nie tylko prostuje włosy ale po kilku krotnych wykonywaniach tego zabiegu włosy mam w coraz lepszym stanie a nie na odwrót.
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-01, 14:31   #146
Ayume
Raczkowanie
 
Avatar Ayume
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 137
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Wiem, ze cena zalezy od dlugosci wlosow, ale w poprzednim poscie mialam na mysli taka cene za dlugie wlosy. Udalo mi sie znalezc w poblizu salon, w ktorym uzywaja produktow Inoar i tam tez sie wybiore.

basia0707 a jak dlugo trwa u Ciebie efekt oklapniecia tuz po prostowaniu? Widzialam, ze moze to trwac 2 tyg-miesiac, ale ciekawi mnie czy uzywajac tej konkretnej marki wyglada to tak samo czy jednak trwa to krocej?

Edytowane przez Ayume
Czas edycji: 2017-10-01 o 14:33
Ayume jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-01, 22:30   #147
s_domaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Keratyna a farba

Jaką firmę polecacie do keratynowego prostowania włosów w domu, która nie spłukuje farby włosów??

Mam ombre, a słyszałam że zdarza się że keratyna wyplukuje farbe na włosach.
s_domaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-02, 08:58   #148
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Hej dziewczyny bardzo was proszę o radę, w temacie jestem zielona a chciałabym wykonałć zabieg w domu jaką polecacie keratyne? Na allegro jest tego sporo... Mam 3miesięcznego zajmującego czas bąbla i nie mam kiedy przeczytać wątku mam nadzieje że doradzicie, włosy mam średnio grube, mocno falowane, puszące się i rozjaśniane ( ombre) buziaki dla was i z góry dzięki za pomoc
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-02, 10:38   #149
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny bardzo was proszę o radę, w temacie jestem zielona a chciałabym wykonałć zabieg w domu jaką polecacie keratyne? Na allegro jest tego sporo... Mam 3miesięcznego zajmującego czas bąbla i nie mam kiedy przeczytać wątku mam nadzieje że doradzicie, włosy mam średnio grube, mocno falowane, puszące się i rozjaśniane ( ombre) buziaki dla was i z góry dzięki za pomoc
ostatnio najlepsze opinie zbiera Inoar
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-02, 14:06   #150
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Tyle też udało mi się wyczytać tylko gdzie można ją dostać? Bo chyba z tym jest problem? a co z encanto? Coś mi się rzuciło w oczy że formaldehyd, że nowa wersja?
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-18 09:37:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.