❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤ - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-19, 17:36   #2941
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Ka teściowej nie mam, nie żyje... ale mieszkamy z teściem, który niby nam nie przeszkadza, ale ma pewne problemy... w nic nam sie nie wtrąca, ani nic z tych rzeczy, ale jego olewczy stosunek tez mnie drażni. Ja nie kryje sie z niczym jak cos mi nie pasuje. Mówię o tym na głos, moze czasami nie powinnam, ale taka jestem.
Dzięki Bogu mamy dwa pokoje, a on jeden. Nasze są koło siebie, wiec nie musze go zabardzo oglądać.

Jakbym miała teściowa i by mu sie wtrącała to pewnie bysmy więcej nie rozmawiały niż rozmawiały. Nienawidzę jak ktoś mi cos nakazuje albo sypie złotymi radami, ktore tak naprawdę złote nie są.
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 17:49   #2942
whtvrwhtvr
Raczkowanie
 
Avatar whtvrwhtvr
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 393
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Ja na szczęście na brak prywatności nie narzekam, choć mieszkamy w domu z teściami to mamy swoje piętro no i są spoko, ale wiadomo nic nie jest lepsze od własnego domu /mieszkania, bo jak się mieszka z kimś jeszxze to zawsze będą spiecia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
whtvrwhtvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 18:08   #2943
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Natalqmm Pokaż wiadomość
Wlasnie w tym problem , ze dla niej to norma. Mojego bila jako dziecko i to tak konkretnie

No to lada chwila ruszacie z domkiem z kopyta?
ja tez byłam lana przez tatę i mimo ze go kocham to nigdy mu tego nie zapomnę dlatego w życiu nie uderzę syna...

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
Planujecie coś swojego czy na razie nie da rady?

Dobrze że tylko co dwa lata a nie częściej.

Moją mame też średnio co dwa lata widze i ona chyba jest by polar albo coś w tym stylu bo zdrowy człowiek nie odstawia takich szopek.
Nawet nie chce aby do dziecka przyjechała bo będzie sajgon. Już przez Skype się wymądrza. Jest przeciwniczką chust i taki mi wywiad dała jak powiedziałam że mi się podobają że szkoda gadać albo do imion nam się wtrąca . Mojego męża chyba nie lubi chociaż nigdy tego wprost nie powiedziała. Zawsze jednak mu dogryza.
Za to moja teściowa super jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To w moim przypadku chyba by triumfowała bo kupiłam chustę a moje dziecko było anty i po dwóch próbach sprzedałam. Jakby mi mama albo teściowa powiedziały ze chusty są nie halo to dzieciak musiałby polubić

Ja nie mogę się wypowiedzieć na TE TEMATY bo jestem śledzona na wizażu i co napisze zaraz trafia do teściów

Cytat:
Napisane przez whtvrwhtvr Pokaż wiadomość
Ja na szczęście na brak prywatności nie narzekam, choć mieszkamy w domu z teściami to mamy swoje piętro no i są spoko, ale wiadomo nic nie jest lepsze od własnego domu /mieszkania, bo jak się mieszka z kimś jeszxze to zawsze będą spiecia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda, wyprowadziłam się od rodziców i dopiero zaczęłam wtedy się dogadywać z tatą
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 18:14   #2944
Shelby_a
Zadomowienie
 
Avatar Shelby_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 558
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
Planujecie coś swojego czy na razie nie da rady?

Dobrze że tylko co dwa lata a nie częściej.

Moją mame też średnio co dwa lata widze i ona chyba jest by polar albo coś w tym stylu bo zdrowy człowiek nie odstawia takich szopek.
Nawet nie chce aby do dziecka przyjechała bo będzie sajgon. Już przez Skype się wymądrza. Jest przeciwniczką chust i taki mi wywiad dała jak powiedziałam że mi się podobają że szkoda gadać albo do imion nam się wtrąca . Mojego męża chyba nie lubi chociaż nigdy tego wprost nie powiedziała. Zawsze jednak mu dogryza.
Za to moja teściowa super jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Planowac planujemy. Tylko jakos tak nigdy funduszy nie ma i z roku na rok sie przesuwa. W sumie to ja popelnilam blad zgadzajac sie na wprowadzke jeszcze przed slubem. Doluje mnie to strasznie szczegolnie teraz gdy jestem w ciazy. Pod tym wzgledem bardzo sie roznimy z moim bo on ma bardzo male wymagania co do posiadania czegokolwiek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shelby_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 19:46   #2945
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Natalqmm Pokaż wiadomość
Mam tak samo !!! Chociaz zaczynam nabierac dystansu do EKOwychowania... Przepraszam jesli kogos uraze ale ... Pampersy wielorazowe, pranie w stylu eko - kasztany? , chusta zamiast wozka, brak chemi tylko maczka, podmywanie wylacznie w zlewie ... itd itd Absolutnie nie dla mnie ...
Znam 2 dzieci z alergia na chemie z pieluch jednorazowych, wtedy nie ma wyjścia... także czasem się można zdziwić
Starszą miałam w wielorazowkach i mimo alergii odparzyla się może 2 razy, a kremu pod pieluchy nigdy nie używałam. Młodsza w pampersach i jednak o odparzenia łatwiej, no i za noworodka non stop kremowana.
Orzechy piorace to dla mnie porażka, chusty - starsza była chustowo wozkowa, młodsza antychustowa i antywozkowa
Także ogólnie to chyba wszystko się może wywrocic po urodzeniu dziecka. Ja kiedyś myślałam, że córa będzie spać w łóżeczku, teraz nawet nie kupuje

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 20:43   #2946
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Shelby_a Pokaż wiadomość
Jak ja Wam dziewczyny zazdroszcze wlasnych mieszkan My mieszkamy z tesciowa. Mamy jeden pokoj w mieszkaniu. Generalnie jest spoko, ale jednak zyjemy na jej zasadach. Ciekawe jak to bedzie po porodzie. No i najbardziej jestem ciekawa czy wyprawi urodziny pod koniec lutego jak zawsze. Jakos sobie nie wyobrazam zeby wszyscy mi zagladali do dziecka zaraz po porodzie a o swoim samopoczuciu to nie wspomne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuje ja niby mam teściów Ok,ale też lubią się wtrącać. Nim się córka urodziła to pół rodziny ZBUNTOWALI BO POWIEDZIELIŚMY ŻE U CÓRKI W POKOJU NIE BĘDZIE KANAPY NA KTÓREJ TEŚCIOWA WDZIE SPAŁA!!(mamy osobny pokój gościnny) i były dluuuugo o to dymy i fochy. Sama się do nas chciała wyprosić na 2 tygodnie po porodzie żeby nam pomóc🤦☠♀️. Na szczęście szybko w miarę ich ustawiliśmy o teraz tylko czasami są Krzywe akcje.

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
ja tez byłam lana przez tatę i mimo ze go kocham to nigdy mu tego nie zapomnę dlatego w życiu nie uderzę syna...



To w moim przypadku chyba by triumfowała bo kupiłam chustę a moje dziecko było anty i po dwóch próbach sprzedałam. Jakby mi mama albo teściowa powiedziały ze chusty są nie halo to dzieciak musiałby polubić



Ja nie mogę się wypowiedzieć na TE TEMATY bo jestem śledzona na wizażu i co napisze zaraz trafia do teściów





To prawda, wyprowadziłam się od rodziców i dopiero zaczęłam wtedy się dogadywać z tatą

Dalej Cię śledzi? 🤦☠♀️ ludzie są piiiiii er ... nieci, życia swojego nie maja?
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 22:36   #2947
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Szuuu ktos Cię śledzi? Serio?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-20, 09:27   #2948
Natalqmm
Przyczajenie
 
Avatar Natalqmm
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 21
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

O Matko! Żeby teście / albo rodzina śledzili na fb , wizażu czy gdziekolwiek ... popaprańcy! Myślałaś nad zmiana kont? Żeby się uwolnić od nich?
Natalqmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 09:31   #2949
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Witam się niedzielne, Sonek mnie gilgocze od środka od rana ❤️coś mnie kłuje w pisi od paru dni, chyba jutro zadzwonię do gina i się wbije żeby się upewnić że to nie szyjka
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 11:04   #2950
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Hej, wróciłam z wyjazdu wczoraj, trochę odespalam
Ale wam fajnie że już czujecie ruchy, u mnie jutro 16+0 , a we wtorek wizyta

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 12:05   #2951
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Współczuje ja niby mam teściów Ok,ale też lubią się wtrącać. Nim się córka urodziła to pół rodziny ZBUNTOWALI BO POWIEDZIELIŚMY ŻE U CÓRKI W POKOJU NIE BĘDZIE KANAPY NA KTÓREJ TEŚCIOWA WDZIE SPAŁA!!(mamy osobny pokój gościnny) i były dluuuugo o to dymy i fochy. Sama się do nas chciała wyprosić na 2 tygodnie po porodzie żeby nam pomóc🤦☠ . Na szczęście szybko w miarę ich ustawiliśmy o teraz tylko czasami są Krzywe akcje.




Dalej Cię śledzi? 🤦☠ ludzie są piiiiii er ... nieci, życia swojego nie maja?
Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Szuuu ktos Cię śledzi? Serio?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Natalqmm Pokaż wiadomość
O Matko! Żeby teście / albo rodzina śledzili na fb , wizażu czy gdziekolwiek ... popaprańcy! Myślałaś nad zmiana kont? Żeby się uwolnić od nich?
To moje chyba trzecie Pewna osoba zawsze mnie znajdzie i ma folderek ze screenami
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-20, 12:15   #2952
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
To moje chyba trzecie Pewna osoba zawsze mnie znajdzie i ma folderek ze screenami


Podchodzi mi to pod stalking Albo jakąś manię prześladowczą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 12:28   #2953
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Magda dokładnie o tym samym pomyślałam.
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 12:29   #2954
Shelby_a
Zadomowienie
 
Avatar Shelby_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 558
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

szuuu toz to patologia jakas!!!

Mnie od kilku dni boli podbrzusze. W sumie to nie bardzo ale dyskomfort jest. Troche zaczynam sie martwic ale wmawiam sobie ze to dziec sie rusza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shelby_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 14:22   #2955
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Pisałyście o relacjach z treściami. Ja mam bardzo dobre, mieszkamy 30km od nich, zazwyczaj w niedzielę jeździmy na obiady. Oczywiście teściowa czasami sugeruje swoje poglądy, ale na szczęście mąż stoi za mną i szybko urywa temat. Gorzej jest z moja mamą, widujemy się raz w miesiącu (ja, mąż nie chce tak często jeździć) i raczej jest to na siłę. Dziś też mąż wrócił do domu (250 km), a ja zostałam z pieskiem u mamy. Szczerze, to nie wiem jak wytrzymam tu tydzień

szuuu współczuję... ludzie nie mają swojego życia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 15:21   #2956
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Witam się w pochmurne niedzielne popołudnie ☺
Ja też czasem mam takie dziwne uczucie w podbrzuszu jakby ból a nie ból. Niestety kojarzy mi się to ze spinajaca się macica...tak miałam w1ciazy od ok 20tc. A już od 30tc miałam skróconą szyjke dość mocno także już teraz zazywam 6tabl mg. Choć ostatnio myślę sobie ze może to rozciagajaca się macica daje takie uczucie...no nie wiem.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 15:31   #2957
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Ja tez mam takie uczucie bolu ale nie bólu, takie dziwne niby nic ale niepokoi. Wydaje mi sie ze to rosnaca macica bo teraz zaczyna sie szybki wzrost dzidzi i brzucha. I chyba czuje jakies fikolki w brzuchu ale bardzo niejednoznaczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 15:55   #2958
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Ja tez mam takie uczucie bolu ale nie bólu, takie dziwne niby nic ale niepokoi. Wydaje mi sie ze to rosnaca macica bo teraz zaczyna sie szybki wzrost dzidzi i brzucha. I chyba czuje jakies fikolki w brzuchu ale bardzo niejednoznaczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to takie dziwne uczucie. Ja czuje teraz dokladnie gdzie jest macica i jakiej jest wielkosci. Niestety jak mnie tak spina to wlasnie jest to takie twarde.miejsce wiec podejrzewam ze bedzie niewesolo za chwile skoro juz mam.skurcze troche za wczesnie.
W 1 ciazy dopiero po 20tc sie to zaczelo a i tak od 30tc juz musialam bardzo uwazac. Choc dzieki temu urodzilam szybciej.podobno...no ale nie chcialabym miesiac wczesniej rodzic

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 17:35   #2959
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Mnie tez dzisiaj złapały skurcze. Troszkę sie przestraszyłam. Na wtorkowej wizycie u lekarza powiem co i jak.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

W ogole boli mnie gardło i dzisiaj w aptece kupiłam sobie prenalen gardło. Na opakowaniu jest napisane, ze to ślą kobiet w ciąży, wiec raczej można, ale ja jak zwykle mam schizy uspokoicie mnie proszę?
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-20, 17:36   #2960
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Mnie tez dzisiaj złapały skurcze. Troszkę sie przestraszyłam. Na wtorkowej wizycie u lekarza powiem co i jak.
Ja juz o tym mówiłam gince. Mowila ze moze to myle z uczuciem rozciagania macicy...w 1 ciazy nie mialam tego uczucia wiec nie wiem czy myle czy nie.
Zwiększyła mi mg do 6 tabl dziennie...
W 1 ciazy na koniec jadlam chyba 7szt...a teraz pewnie do 10dobije

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 17:38   #2961
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Ja właśnie wczesniej jak mnie bolą brzuch - ale troche inaczej - to mówiłam i powiedział mi to samo, ze to macica sie rozciaga. I tez zalecił magnez. Różnie go brałam, ale chyba musze zacząć byc systematyczna. Tak jak z kwasem foliowym.
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 17:41   #2962
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Moja mowi ze roznie sie czuje to rozciaganie macicy...niektórzy mają lekkie bóle w podbrzuszu a są kobiety co mają normalne regularne bóle jak na okres...a czasem to takie właśnie jakby skurcze wiec ciezko powiedziec co to. Ale jak jej powiedzialam to mi kazala siadac na fotel i zrobila ginekol. badanie tylko szyjke sprawdzala czy wysoko i czy zamknięta.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 17:47   #2963
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Mnie wtedy tez zbadał i powiedział, ze wszystko ok. Tylko dla mnie to jest takie dziwne.
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 17:57   #2964
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Skoro lekarz mówi że wszytko ok to po co panikujecie? spokojnie, widocznie to nic złego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 18:15   #2965
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Tylko wtedy to było w 8tc i miałam mega ostre bóle + bol kręgosłupa, aż w końcu byłam na izbie.
A teraz tez mnie boli. Zakuwa mnie tak konkretnie. Nawet bardziej niż na bóle miesiączkowe, a miałam bardzo bolesne miesiączki
A panikuje, bo dla mnie to niwa sytuacja - nigdy nie byłam w ciąży, wiec sie boje o wszystko
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 18:20   #2966
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Tylko wtedy to było w 8tc i miałam mega ostre bóle + bol kręgosłupa, aż w końcu byłam na izbie.
A teraz tez mnie boli. Zakuwa mnie tak konkretnie. Nawet bardziej niż na bóle miesiączkowe, a miałam bardzo bolesne miesiączki
A panikuje, bo dla mnie to niwa sytuacja - nigdy nie byłam w ciąży, wiec sie boje o wszystko
Też jestem pierwszy raz w ciąży, no ale od czegoś tych lekarzy mamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 18:22   #2967
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Niby tak, ale ja odkad jestem w ciąży to zrobiłam sie troche panikara.
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 18:22   #2968
Shelby_a
Zadomowienie
 
Avatar Shelby_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 558
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Dziewczyny skoro wszystkie to mamy to chyba na serio macica. Tylu osobom raczej szyjka by sie nie skracala

Bylam dzisiaj w ikei zobaczyc co tam maja dla dzieci. Mysle zeby kupic komode pod kolor do lozeczka i tu zaczely sie schody. Myslicie, ze dam rade przewijac dziecko na komodzie 50 cm glebokosci? Wygodniej i bezpieczniej bedzie na lozeczku? Gdybym przewijala na komodzie to wziela bym nizsza a jezeli to bez sensu to wyzsza zeby sie zmiescilo wiecej rzeczy malucha. Moze mi cos doradzicie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shelby_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 18:24   #2969
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Ja nie myslalam w ogole o szyjce po prostu to taki duży bol i mój Mąż tez panikuje - a ja panikuje z nim
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 18:28   #2970
whtvrwhtvr
Raczkowanie
 
Avatar whtvrwhtvr
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 393
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Ja widziałam na woodies takie przewijaki które się nakłada na łóżeczko, a potem chyba zdejmuje (?) i też nie wiem czy takie wąskie są w ogóle praktyczne i wygodne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
whtvrwhtvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-13 23:15:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.