Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osów - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-11-19, 11:03   #691
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 219
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka¿ wiadomo¶æ
Kosmarko, spróbuj zmniejszyæ stê¿enie mieszanki protein,
Pewnie tak tzreba bêdzie zrobiæ - na dzieñ dzisiejszy zostalo mi jeszcze na raz psikad³o, a jego sk³ad wygl±da³ tak:
50 ml wody dest., 1,5ml mleczka owsianego, 1,5 ml mleczka waniliowego,
po 1ml-protein mleka jedwabiu i kreatyny.
wszystko zmniejszê o 0,5 ml i zobaczymy
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka¿ wiadomo¶æ
...psikiam sprayem nawil¿aj±cym [NMF 5% + propylene glycol 10%] - piêknie nawil¿a, w³oski b³yszcz± i s± sypkie, sprê¿yste, a¿ ciê¿kie od nawil¿enia.
No no proszê bardzo- nie mam propylenu, wiêc na razie nie wypróbujê, ale bêdê pamiêta³a przy nastêpnym zamówieniu
__________________
Zapuszczam, nie farbujê i wzorowo pielêgnujê loki ju¿ od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-20, 09:59   #692
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 411
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
A, i jeszcze jeden patent. Od jakiego¶ czasu po na³o¿eniu mgie³ki proteinowej [jak w³osy ju¿ po niej ciut podeschn±] psikiam sprayem nawil¿aj±cym [NMF 5% + propylene glycol 10%] - piêknie nawil¿a, w³oski b³yszcz± i s± sypkie, sprê¿yste, a¿ ciê¿kie od nawil¿enia.
A co jest baza tego psikadla?
I mam takie pytanie dot. przepisu z 3 postu, czy spirytus mozna zastapic czyms innym?Np jakas woda brzozowa, bo takiego czystego spirytusu pod reka akurat nie mam

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-11-20 o 10:00
BunnyMoon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-20, 11:01   #693
doru¶
Zadomowienie
 
Avatar doru¶
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/£omianki
Wiadomo¶ci: 1 774
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Ja w koñcu ju¿ dosta³am swoj± paczkê. Z³o¿y³am zamówienie 13.11 a paczka zosta³a wys³ana 18.11 no ale s³ysza³am ze Thanatos by³ chory wiêc rozumiem
Zamówi³am hydrolat rozmarynowy, piperyne i skórkê jab³ka. Mam to zamiar wszystko zmieszaæ z wod± brzozow± tylko nie wiem w jakich proporcjach i wetrzeæ z skóre g³owy i tu te¿ mam w±tpliwo¶ci czy zrobiæ to przed czy po myciu Mo¿e kto¶ wie?
__________________
Wiele dziewczyn krêpuje pojawiaæ siê na ulicy z nie umalowan± twarz±. Za to z krzywymi nogami chodz± jak gdyby nigdy nic.
doru¶ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-20, 11:25   #694
'Estelle'
The Pink Power Mo³derajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 10 745
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez BunnyMoon Poka¿ wiadomo¶æ
A co jest baza tego psikadla?
I mam takie pytanie dot. przepisu z 3 postu, czy spirytus mozna zastapic czyms innym?Np jakas woda brzozowa, bo takiego czystego spirytusu pod reka akurat nie mam
No jak co - woda
My¶lê, ¿e mo¿na zast±piæ, tylko mo¿e w wiêkszym stê¿eniu, bo stê¿enie alkoholu w wodzie =/= mocy spirytusu.

Cytat:
Napisane przez doru¶ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w koñcu ju¿ dosta³am swoj± paczkê. Z³o¿y³am zamówienie 13.11 a paczka zosta³a wys³ana 18.11 no ale s³ysza³am ze Thanatos by³ chory wiêc rozumiem
Zamówi³am hydrolat rozmarynowy, piperyne i skórkê jab³ka. Mam to zamiar wszystko zmieszaæ z wod± brzozow± tylko nie wiem w jakich proporcjach i wetrzeæ z skóre g³owy i tu te¿ mam w±tpliwo¶ci czy zrobiæ to przed czy po myciu Mo¿e kto¶ wie?
Proporcje jak w innych przepisach.
Hydrolat zamiast wody mo¿na u¿yæ.
Po myciu.
__________________
My¶la³am, ¿e ¶mieræ bêdzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-20, 12:19   #695
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Ja sobie zrobi³am keratynowe psikad³o - zmiesza³am keratynê z 3 mleczkami i doda³am to do hydrolatu aloesowego. O dziwo preparat nie obci±¿a mi w³osów, za to lekko je "napuszy³" i chyba te¿ pogrubi³ - czujê inn± strukturê w³osów gdy ich dotykam
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-21, 07:45   #696
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 411
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

[quote='Estelle';9792445]No jak co - woda
My¶lê, ¿e mo¿na zast±piæ, tylko mo¿e w wiêkszym stê¿eniu, bo stê¿enie alkoholu w wodzie =/= mocy spirytusu.

Woda...no taka czy mozna ja zastapic np hydrolatem aloesowym albo chociaz polaczyc go z woda tak 50/50?
BunnyMoon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-21, 08:05   #697
'Estelle'
The Pink Power Mo³derajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 10 745
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez BunnyMoon Poka¿ wiadomo¶æ
Woda...no taka czy mozna ja zastapic np hydrolatem aloesowym albo chociaz polaczyc go z woda tak 50/50?
Pewnie, ¿e mo¿na hydrolat to te¿ woda z dodatkowymi w³a¶ciwo¶ciami kosmetycznymi
__________________
My¶la³am, ¿e ¶mieræ bêdzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 09:16   #698
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 4 408
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja sobie zrobi³am keratynowe psikad³o - zmiesza³am keratynê z 3 mleczkami i doda³am to do hydrolatu aloesowego. O dziwo preparat nie obci±¿a mi w³osów, za to lekko je "napuszy³" i chyba te¿ pogrubi³ - czujê inn± strukturê w³osów gdy ich dotykam
super oby tak dalej
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-21, 09:34   #699
doru¶
Zadomowienie
 
Avatar doru¶
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/£omianki
Wiadomo¶ci: 1 774
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka¿ wiadomo¶æ
No jak co - woda
My¶lê, ¿e mo¿na zast±piæ, tylko mo¿e w wiêkszym stê¿eniu, bo stê¿enie alkoholu w wodzie =/= mocy spirytusu.


Proporcje jak w innych przepisach.
Hydrolat zamiast wody mo¿na u¿yæ.
Po myciu.
Czyli nie muszê kupowaæ wody brzozowej by stworzyæ t± wcierkê. Wystarczy hydrolat rozmarynowy który posiadam
My¶la³am ze skórka jab³ka siê nie rozpu¶ci i st±d ten pomys³ z wod± brzozow± bo ma alkohol. Po za tym wcze¶niejsze przepisy na wcierkê które zawiera³y piperyne i skórkê jab³ka mia³y wode brzozow± i z t±d te¿ ten pomys³ na wode. Proporcje wezme z poprzednich przepisów. Dziêkuje
__________________
Wiele dziewczyn krêpuje pojawiaæ siê na ulicy z nie umalowan± twarz±. Za to z krzywymi nogami chodz± jak gdyby nigdy nic.

Edytowane przez doru¶
Czas edycji: 2008-11-21 o 09:37
doru¶ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-21, 10:36   #700
'Estelle'
The Pink Power Mo³derajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 10 745
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez doru¶ Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli nie muszê kupowaæ wody brzozowej by stworzyæ t± wcierkê. Wystarczy hydrolat rozmarynowy który posiadam
My¶la³am ze skórka jab³ka siê nie rozpu¶ci i st±d ten pomys³ z wod± brzozow± bo ma alkohol. Po za tym wcze¶niejsze przepisy na wcierkê które zawiera³y piperyne i skórkê jab³ka mia³y wode brzozow± i z t±d te¿ ten pomys³ na wode. Proporcje wezme z poprzednich przepisów. Dziêkuje
Nie, nie, nie
Hydrolat zamiast wody - zwyk³ej wody.

Odpowied¼ na temat wody dotyczy³a psikad³a, nie wcierki. Odpowiada³am na pytania Bunny, zgodnie z kolejno¶ci± pytañ, jakie zada³a w po¶cie.

Drugie pytanie dotyczy³o ju¿ spirytusu i wody brzozowej.
Nie mo¿na wody brzozowej zast±pic hydrolatem.
Ale faktycznie trochê namota³am, bo i to woda i to, tylko ¿e brzozowa , u¿y³am skrótu my¶lowego, sorki.
__________________
My¶la³am, ¿e ¶mieræ bêdzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...


Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2008-11-21 o 10:39
'Estelle' jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-21, 14:41   #701
FilifionkaB
Rozeznanie
 
Avatar FilifionkaB
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

mam pytanie dotycz±ce trwa³o¶ci roztworu niacynamidu ( szuka³am w temacie, ale nie znalaz³am). Chcia³abym wsypaæ go do Seboradinu - ile czasu takie cudo mo¿e staæ? bo nie wiem czy mogê od razu zrobiæ ca³± butle, która starczy zapewne na miesi±c.

a gdyby tak niacynamid dodawaæ do wcierki z olejku rycnowego i miodu?
FilifionkaB jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 11:43   #702
Alexa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

No i jak tak czytam to my¶le ,¿e nie ma jak to mazid³o babci, w³osy nie wypadaj±, naturalne i co wa¿ne skuteczne i przepisik dla was: http://www.***************/przepisy,...czny09214.html
Alexa123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-24, 15:59   #703
doru¶
Zadomowienie
 
Avatar doru¶
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/£omianki
Wiadomo¶ci: 1 774
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, nie, nie
Hydrolat zamiast wody - zwyk³ej wody.

Odpowied¼ na temat wody dotyczy³a psikad³a, nie wcierki. Odpowiada³am na pytania Bunny, zgodnie z kolejno¶ci± pytañ, jakie zada³a w po¶cie.

Drugie pytanie dotyczy³o ju¿ spirytusu i wody brzozowej.
Nie mo¿na wody brzozowej zast±pic hydrolatem.
Ale faktycznie trochê namota³am, bo i to woda i to, tylko ¿e brzozowa , u¿y³am skrótu my¶lowego, sorki.
Dziêkuje i przepraszam za zamieszanie

Nie kupi³am wody brzozowej ale Seboradin ma alkohol wiêc odla³am seboradin do miseczki i do niego wla³am hydrolat rozmarynowy, piperyne i skórkê jab³ka. Zabe³ta³am to i strzykawk± na³o¿y³am na skóre g³owy. Rano nie wsta³am niestety z burz± w³osów do pasa ale w³osy by³y lekko usztywnine przy skórze i poko Bede to stosowa³a codziennie az mi siê skoñczy ta po³ówka Seboradinu któr± mam.
__________________
Wiele dziewczyn krêpuje pojawiaæ siê na ulicy z nie umalowan± twarz±. Za to z krzywymi nogami chodz± jak gdyby nigdy nic.
doru¶ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-28, 10:34   #704
AnetaK20
Zakorzenienie
 
Avatar AnetaK20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomo¶ci: 5 709
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Hej dziewczyny, Przeczyta³am ca³y w±tek, i mam pytanie - mam tak± wcierkê:
Pilocarpini 0,25
Aciscelicylici 1,0
Prednisolni 0,25
Spir. Vini 70% 100,0
Aq dest ad 150,0

[/B]i co mog³abym do niej dodaæ zeby j± ulepszyc?
__________________
All I want is the wind in my hair
To face the fear but not feel scared
Oooh, wild horses I wanna be like you


I wanna run with the wild horses
Run with the wild horses




AnetaK20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-28, 17:24   #705
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 483
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

dziewczyny napiszcie mi czy taki zestaw olejków nak³adany na skalp godzinê przed myciem ma sens nafta kosmetyczna+ olejek jojoba + olejek z nasion bawe³ny + olejek kokosowy trudno siê to mazid³o zmywa , wiêc pytam czy nie narobie tym sobie wiêkszej szkody ni¿ po¿ytku z góry dziêki i pozdrawiam
Nogala1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-01, 21:53   #706
Scully
Raczkowanie
 
Avatar Scully
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Manchester
Wiadomo¶ci: 135
GG do Scully
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Przery³am trochê ten w±tek wczoraj w nocy i od razu mi siê spodoba³ Bardzo zale¿y mi na wyci¶niêciu z cebulek co siê da, bo oko³o 2cm/mies po przeró¿nych produktach Inter Fragrances to jeszcze mi ma³o...

Jestem chemikiem (hihi, o ile mo¿na tak powiedzieæ, studiujê chemiê na III roku), wiêc roztwory, stê¿enia, odmierzanie nie jest problemem. Na tapetê wziê³am 'wcierkê Jolie' - to jest nazwa tego mazid³a ze skórk± jab³ka, piperyn± etc prawda? No wiêc z rozpêdu w nocy zamówi³am sobie u Thanatosa niezbêdne sk³adniki. I tu mam pytanie - co oznacza status zamówienia 'Zrealizowane'? Czy Poczta Polska ju¿ ma te odczynniki w swoich rêkach?

Przegl±daj±c ju¿ tak wolniej w±tek zauwa¿y³am, ¿e u¿ywacie jako nawil¿acza glikolu propylenowego... Grzech nie sprobowaæ, ca³e butle stoj± w laboratorium na uczelni Przypuszczam, ¿e w wolnej chwili znajdê wiêcej pere³ do ktorych bêdê mia³a dostêp. Postaram siê przetestowaæ wszystko, co mi wpadnie w rêce i sukcesywnie zdawaæ relacje

dziêkujê za wiele przydatnych informacji
__________________
21st century schizoid woman
Scully jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-01, 22:12   #707
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 4 408
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Scully Poka¿ wiadomo¶æ
Przegl±daj±c ju¿ tak wolniej w±tek zauwa¿y³am, ¿e u¿ywacie jako nawil¿acza glikolu propylenowego... Grzech nie sprobowaæ, ca³e butle stoj± w laboratorium na uczelni Przypuszczam, ¿e w wolnej chwili znajdê wiêcej pere³ do ktorych bêdê mia³a dostêp. Postaram siê przetestowaæ wszystko, co mi wpadnie w rêce i sukcesywnie zdawaæ relacje

dziêkujê za wiele przydatnych informacji
eee ja nie wiem czy to dobry pomys³- tzn. mo¿e i dobry- zale¿y jaki to odczynnik- tzn. jakiej czysto¶ci- czy technczny czy np. czda albo spektralnie czysty- bo jak techniczny to mo¿e mieæ sporo zanieczyszczeñ
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-01, 22:24   #708
Scully
Raczkowanie
 
Avatar Scully
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Manchester
Wiadomo¶ci: 135
GG do Scully
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Poka¿ wiadomo¶æ
eee ja nie wiem czy to dobry pomys³- tzn. mo¿e i dobry- zale¿y jaki to odczynnik- tzn. jakiej czysto¶ci- czy technczny czy np. czda albo spektralnie czysty- bo jak techniczny to mo¿e mieæ sporo zanieczyszczeñ
z powodu zanieczyszczeñ odrzuci³am stosowanie pracownianych alkoholi, ale ju¿ np. aminokwasy, woda dejonizowana czy kofeina (¶wie¿o ekstrahowana Soxhletem) wydaj± siê czyste. Co do glikolu bardzo dok³adnie sprawdzê i popytam ewentualnie, jakiej toto jest czysto¶ci. Wizja wy³ysienia stanê³a przed oczami Nie chcê przybraæ wygl±du stereotypowego chemika
__________________
21st century schizoid woman

Edytowane przez Scully
Czas edycji: 2008-12-01 o 22:25
Scully jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-02, 10:09   #709
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 4 408
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Scully Poka¿ wiadomo¶æ
z powodu zanieczyszczeñ odrzuci³am stosowanie pracownianych alkoholi, ale ju¿ np. aminokwasy, woda dejonizowana czy kofeina (¶wie¿o ekstrahowana Soxhletem) wydaj± siê czyste. Co do glikolu bardzo dok³adnie sprawdzê i popytam ewentualnie, jakiej toto jest czysto¶ci. Wizja wy³ysienia stanê³a przed oczami Nie chcê przybraæ wygl±du stereotypowego chemika
¶wie¿e ekstrakty, woda destylowana czy dejonizowana jak najbardziej tak. Sama sobie podbiera³am z laboratorium Glikol sprawd¼- bardzo mozliwe, ¿e siê nada. A tak z ciekawi¶ci- jak wygl±da stereotypowy chemik
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-02, 12:44   #710
doru¶
Zadomowienie
 
Avatar doru¶
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/£omianki
Wiadomo¶ci: 1 774
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

tak...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg AINSTAIN[1].jpg (13,9 KB, 13 za³adowañ)
__________________
Wiele dziewczyn krêpuje pojawiaæ siê na ulicy z nie umalowan± twarz±. Za to z krzywymi nogami chodz± jak gdyby nigdy nic.
doru¶ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-02, 14:45   #711
Scully
Raczkowanie
 
Avatar Scully
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Manchester
Wiadomo¶ci: 135
GG do Scully
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Poka¿ wiadomo¶æ
A tak z ciekawi¶ci- jak wygl±da stereotypowy chemik
doru¶ mnie ubieg³a

ja bym jeszcze doda³a dziury w fartuchach, a nawet ubraniach (autentyki z WChUJ), ale najbardziej przera¿aj±ca jest szopa spalonych krêcio³ów niczym po ra¿eniu piorunem

dobra, ot

zaczê³am siê martwiæ, ¿e zamówi³am za ma³o sk³adników - niby na próbê, ale 100ml wcierki starczy na tydzieñ (o ile tydzieñ siê utrzyma). chyba dokupiê...
strasznie jestem ciekawa efektów, nie mogê siê doczekaæ paczki
__________________
21st century schizoid woman
Scully jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-02, 18:57   #712
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 411
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

U Thanatosa podniesli ceny wrrrrrrpo jakie licho czekalam tyle by zlozyc zamowienie
BunnyMoon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-02, 22:04   #713
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 4 408
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Scully Poka¿ wiadomo¶æ
doru¶ mnie ubieg³a

ja bym jeszcze doda³a dziury w fartuchach, a nawet ubraniach (autentyki z WChUJ), ale najbardziej przera¿aj±ca jest szopa spalonych krêcio³ów niczym po ra¿eniu piorunem

dobra, ot

zaczê³am siê martwiæ, ¿e zamówi³am za ma³o sk³adników - niby na próbê, ale 100ml wcierki starczy na tydzieñ (o ile tydzieñ siê utrzyma). chyba dokupiê...
strasznie jestem ciekawa efektów, nie mogê siê doczekaæ paczki
dziury to chleb powszedni chemika- trzeba przywykn±æ. Co do fryzu- znam kilku chemików i maja znacznie lepsze ow³osienie- sama mam nie najgorsze

co do wcierki- postoi ponad tydzieñ- je¶li zrobisz na wodzie pokrzywowej i dodasz olejku rozmarynowego to 2 tyg wytrzyma
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-02, 22:18   #714
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 449
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Ja sie przywitam ladnie i naskrobie cos od siebie. Mam mieszane uczucia do co serum keratynowego. Ja robie to z keratyny, jedwabiu i pantenolu. Ale zanim zaczelam uzywac oleju kokosowego, to nie zauwazylam, zeby to serum jakos dzialalo na wlosy. Teraz go uzywam w dni, kiedy nie nakladam oleju, ale bardziej z przyzwyczajenia, niz z przekonania. Mam fajny patent na szampon Babydream. Jest on niesamowicie tepy sam z siebie, ale jak sie doda hydromanilu i kwasu mlekowego, to wlosy sa pieknie wygladzone. Tylko zabijcie mnie nie pamietam ile procent dalam. Ale hydromanilu tak ok. 5 %, a kwasu ze 3%. Sporo osob daje owies hydrolizowany, ale ja jako wlascicielka wlosow sklonnych do puszenia stanowczo odradzam, poniewaz owies puszy je jeszcze bardziej. Owies wole nagebnie. Podobnie zachowuje sie za duzo pantenolu, wiec puszystym radze uwazam z iloscia.
meredith85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-03, 18:18   #715
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 219
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Kwasu mlekowego nie mam, ale hydromanil jest u mnie ja i babydream (który sta³ w szafce, bo nie bardzo paswa³ mojej skórze - swêdzia³a) - z nudów sprubujê przy najbli¿szej okazji.
__________________
Zapuszczam, nie farbujê i wzorowo pielêgnujê loki ju¿ od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-04, 14:19   #716
ladylove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: lodz
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Czy znacie jakies sprawdzone specyfiki na cienkie wlosy aby je wzmocnic
Uzywam odzywki i szamponu panten pro-v do wlosow cienkich i slabych ale nic z tego nie wynika Moze jakies tabletki
ladylove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-04, 14:37   #717
doru¶
Zadomowienie
 
Avatar doru¶
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/£omianki
Wiadomo¶ci: 1 774
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Na Twoim miejscu, zmieni³a bym najpierw szampon i odzywkê, a pó¼niej przeczyta³a dok³adnie ten w±tek i nie tylko ten, a znajdziesz wiêcej informacji ni¿ przypuszczasz
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=76551 - tabletki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=290045 - walka o w³osy
i wieeeele innych, które gor±co polecam
__________________
Wiele dziewczyn krêpuje pojawiaæ siê na ulicy z nie umalowan± twarz±. Za to z krzywymi nogami chodz± jak gdyby nigdy nic.

Edytowane przez doru¶
Czas edycji: 2008-12-04 o 14:44
doru¶ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-04, 15:07   #718
Scully
Raczkowanie
 
Avatar Scully
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Manchester
Wiadomo¶ci: 135
GG do Scully
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Poka¿ wiadomo¶æ
dziury to chleb powszedni chemika- trzeba przywykn±æ. Co do fryzu- znam kilku chemików i maja znacznie lepsze ow³osienie- sama mam nie najgorsze

co do wcierki- postoi ponad tydzieñ- je¶li zrobisz na wodzie pokrzywowej i dodasz olejku rozmarynowego to 2 tyg wytrzyma
Có¿, Jolie, Ty jeste¶ piêknow³osy (widzia³am, widzia³am i mnie urzek³y) metalowy chemik, ja jestem (na razie) tylko metalowy chemik

a sprawozdanie z dzi¶: trochê mnie sytuacja przeros³a

kupi³am wczoraj wieczorem Radical bo ju¿ by³am zmêczona je¿d¿eniem w kó³ko po Krakowie w poszukiwaniu wody brzozowej. Krótki sk³ad, denat na drugim miejscu wiêc wydawa³ siê od biedy OK. Przynios³am dzisiaj do laboratorium i postanowili¶my z kumplem zrobiæ 100g mikstury i podzieliæ siê na pó³. Zwa¿yli¶my odpowiedni± ilo¶æ sk³adników, wrzucili¶my do kolby, zalali¶my tym Radicalem do 100g i na mieszad³o. Be³ta³o siê i belta³o, ale pe³no osadu by³o nierozpuszczonego i ca³e ¶cianki utyt³ane podgrzali¶my do 50 st. C (wiêcej nie chcia³am bo siê ba³am, ¿e co¶ roz³o¿ê niechc±cy). Nic. Zlepionego osadu pe³no. Dolali¶my trochê czystego etanolu, trochê siê bardziej rozpu¶ci³o, ale nadal s± ca³e zwa³y nierozpuszczonych grudek. Co jest nie tak?
__________________
21st century schizoid woman
Scully jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-04, 22:32   #719
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 4 408
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Scully Poka¿ wiadomo¶æ
Có¿, Jolie, Ty jeste¶ piêknow³osy (widzia³am, widzia³am i mnie urzek³y) metalowy chemik, ja jestem (na razie) tylko metalowy chemik
merci
Cytat:
a sprawozdanie z dzi¶: trochê mnie sytuacja przeros³a

kupi³am wczoraj wieczorem Radical bo ju¿ by³am zmêczona je¿d¿eniem w kó³ko po Krakowie w poszukiwaniu wody brzozowej. Krótki sk³ad, denat na drugim miejscu wiêc wydawa³ siê od biedy OK. Przynios³am dzisiaj do laboratorium i postanowili¶my z kumplem zrobiæ 100g mikstury i podzieliæ siê na pó³. Zwa¿yli¶my odpowiedni± ilo¶æ sk³adników, wrzucili¶my do kolby, zalali¶my tym Radicalem do 100g i na mieszad³o. Be³ta³o siê i belta³o, ale pe³no osadu by³o nierozpuszczonego i ca³e ¶cianki utyt³ane podgrzali¶my do 50 st. C (wiêcej nie chcia³am bo siê ba³am, ¿e co¶ roz³o¿ê niechc±cy). Nic. Zlepionego osadu pe³no. Dolali¶my trochê czystego etanolu, trochê siê bardziej rozpu¶ci³o, ale nadal s± ca³e zwa³y nierozpuszczonych grudek. Co jest nie tak?
po pierwsze- skoro dodatek etanolu pomóg³ to chyba jednak lepiej zmieniæ rozpuszczalnik albo miksn±æ z C2H5OH
po drugie rozpuszczaæ od razu na ciep³o [³a¼nia]
po trzecie dodawaæ ekstrakty ma³ymi porcjami i mieszaæ- nie musisz wazyæ skorki jab³ka- ja sie ju¿ z tym tak nie bawiê- dodajê ma³ymi porcjami tyle ile siê rozpu¶ci [r-r nasycony] i jest sexy
powodzenia
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-05, 09:38   #720
doru¶
Zadomowienie
 
Avatar doru¶
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/£omianki
Wiadomo¶ci: 1 774
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

heh...czytaj±c Was i ca³y w±tek, nie mi³osiernie ¿a³uje ze siê chemi nie uczy³am no i ¿e podstaw te¿ ju¿ nie pamiêtam...wiêc robie wszystko na oko.

Wymy¶li³am sobie tak± wcierkê i nak³adam ju¿ j± drugi raz:

dwa korki odzywki Jantar
korek hydrolatu z rozmarynu
szczypta witamin http://www.zrobsobiekrem.pl/?200,kom...222;all-in-one
5 kropli wyci±gu z aloesu http://www.zrobsobiekrem.pl/?227,wyc...ony-10-krotnie
Be³tam to razem i strzykawk± nak³adam na skóre g³owy i masuje. Troszkê usztywnia mi w³osy ale po za tym wszystko cacy
Czy nie robie sobie krzywdy???
Czy moge dodaæ do tego jeszcze piperyne lub skórkê jab³ka? rozpu¶ci misiê w tym?
__________________
Wiele dziewczyn krêpuje pojawiaæ siê na ulicy z nie umalowan± twarz±. Za to z krzywymi nogami chodz± jak gdyby nigdy nic.
doru¶ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-01-24 22:13:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.