Fryzjer Szczecin - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-13, 10:20   #481
marciqb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Aguu Pokaż wiadomość
Ja właśnie się na niego czaję
ja też ^^
marciqb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 10:24   #482
Aguu
Rozeznanie
 
Avatar Aguu
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 904
Dot.: Fryzjer Szczecin

Kupiłam
Ale nadal chętnie się dowiem do kogo się tam zapisać, bo kompletnie nie znam tego salonu
__________________
Prawdziwa kobieta powinna być damą na salonach, kucharką w kuchni i dziwką w sypialni.

Aguu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 14:29   #483
Fronka
Raczkowanie
 
Avatar Fronka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 381
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez aggie30 Pokaż wiadomość
jakiś czas temu byłam w Keune u Przemka. Człowiek zachwalany od ucha do ucha. mam problematyczne włosy-b.kręcone-nie łatwo je podciąć. no i mi je podciął...miałam do łopatek a mam do szyi i gdyby nie prostownica to masakra by była. a tłumaczyłam spokojnie i dokładnie że to są włosy problematyczne i nie łatwe w układaniu no i...raczej tam nie wróce. to na tyle.
aha najważniejsz-dostałam MEGA łupieżu!!! nigdy nie miałam tego problemu. masakra.
A ja akurat z Przemka jestem bardzo zadowolona. Jedyny fryzjer który tak mi tnie moje króciutkie włosy że same się układają przez 2 miesiące od cięcia. Tylko susze suszarką przeczesując włosy ręką.
Ale muszę poszukać innego bo ostatnio już dwukrotnie zapłaciłam za strzyżenie 95zł. Dla mnie to dużo, tym bardziej że wcześniej płaciłam tam 60-80.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Co do salonu Ernesta Kawy i salonu YES - poleciłabym Kasię (w długich rudych włosach) - fajnie obcina, wypytuje, proponuje dużo od siebie ale też słucha i nie wciska na siłę swoich pomysłów. Ogólnie byłam zadowolona za każdym razem, choć jednak musiałam używać prostownicy przy układaniu włosów. Nie polecam natomiast Asi - nic mi nie doradziła od siebie, nie zaproponowała, tylko odświeżyła fryzurę i to nie najlepiej. U samego Ernesta obcinałam się już dość dawno, ale byłam zadowolona. Do niego chyba najdłużej się czeka i nie pracuje on w soboty.
__________________
Fronka

Edytowane przez Fronka
Czas edycji: 2010-09-13 o 14:32
Fronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 15:40   #484
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Aguu Pokaż wiadomość
Kupiłam
Ale nadal chętnie się dowiem do kogo się tam zapisać, bo kompletnie nie znam tego salonu
myslalam, ze to sam "szef" tam pracuje.. . ja takze salonu nie znam, ale kusi mnie, a moze akurat mi podpasuje i bede mega zadowolona?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 15:56   #485
Aguu
Rozeznanie
 
Avatar Aguu
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 904
Dot.: Fryzjer Szczecin

Wiesz, całkiem możliwe, ja nie mam pojęcia
Na pewno jest dwoje stylistów - Ewelina i Rafał - tak jest napisane w prezentacji salonu na Grouponie.
Ale kompletnie nie mam rozeznania, który z nich lepszy i generalnie co potrafią wyczarować na głowie.
__________________
Prawdziwa kobieta powinna być damą na salonach, kucharką w kuchni i dziwką w sypialni.

Aguu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 07:22   #486
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja kupiłam, bo cena mnie kusi. W Imperium płaciłam dotąd 50 zł, za samo podcięcie, wycieniowanie.
A tu mam 29zł. Będzie wielki ryzyk-fizyk
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 09:11   #487
malpa51
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Również zamówiłam właśnie kupon na gruponie do salonu Hair Factory, mam nadzieję, że zapisy na wizyte nie będą zbyt odległe. Dajcie znać czy któraś już się zapisywała
malpa51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 16:25   #488
malpa51
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Dzwoniłam przed chwilą, terminy są szybkie narazie póki te 300 osób które kupiło bony jeszcze nie zdążyło się umówić Sama zapisalam się już na czwartek. Zobaczymy do kogo trafię i jakie będą wrażenia po wyjściu z salonu. Napewno dam znać.
malpa51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 10:13   #489
Aguu
Rozeznanie
 
Avatar Aguu
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 904
Dot.: Fryzjer Szczecin

Malpa51 jak tam?
__________________
Prawdziwa kobieta powinna być damą na salonach, kucharką w kuchni i dziwką w sypialni.

Aguu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 20:25   #490
Sweet Baby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez AdiQa Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Jakiś czas temu trafiłam na to forum w poszukiwaniu dobrego fryzjera. W związku z pozytywnymi opiniami wybrałam salon p. Ewy właśnie. Pierwsze co mnie zaskoczyło to spory problem z terminem by się zapisać, ale to świadczy tylko pozytywnie o zakładzie i danym fryzjerze.
Podobnie jak koleżanka powyżej (karineczka88) jestem zadowolona z usług p. Ewy.
Pójście do fryzjera wiązało się zawsze dla mnie z dużym stresem, a na koniec nierzadko wychodziłam zawiedziona i zniechęcona. Dlaczego?
Bo bardzo często fryzura czy też kolor nie były takie jak bym chciała, fryzjer nie potrafił za wiele doradzić, albo zrobił po swojemu i tak (modnie) pocieniował, że wyszłam z przysłowiowymi czterema "piórami" na krzyż
Czas w oczekiwaniu na wynik końcowy spędzałam na stresowaniu się, bo moi fryzjerzy zwyczajnie nie potrafili rozładować atmosfery miłą rozmową, choć nietrudno było zauważyć, że jestem spięta. Mówi się, że fryzjer powinien być trochę psychologiem i wczuć się w potrzeby klienta, ale to w polskich salonach rzadkość (nawet tych drogich). Chyba, że ja bywałam w niewłaściwych

Tak czy siak byłam ostatnio po raz drugi u p. Ewy z Okey'a dlatego, że za pierwszym razem nie wyszłam zwiedziona, a wręcz przeciwnie. Pani Ewa wysłuchała mnie, doradziła zarówno kolor jak i strzyżenie odpowiednie dla mojego rodzaju włosów. Przy tym była bardzo miła i przyjemnie mi się z nią rozmawiało. Atmosfera w salonie panuje taka, że człowiek odpoczywa. Stresu brak, a o efekt końcowy może i martwiłam się za pierwszym razem (nauczona doświadczeniem), ale za drugim absolutnie nie. Kolor wyszedł fajny i naturalny, włosy mają połysk. Po strzyżeniu układają się bardzo dobrze przez dłuższy czas.

Warto wspomnieć jeszcze o przystępnych cenach i bardzo dobrych kosmetykach Keune, na których pracują fryzjerzy w Okey'u (to mnie także zachęciło do pójścia tam za pierwszym razem).

Ja ze swojej strony polecam jak najbardziej

W tym tygodniu zapisuję się już na następną wizytę na lipiec, może jakiś nowy kolorek z p. Ewą wymyślimy
Wlasnie po udanej wizycie u słynnej tutaj Pani Ewy i podzielam
powyższe pozytywne opinie dzieki którym do niej trafilam.
Podzielę się więc swoimi osobistymi przeżyciami.
Chciałam sama wypróbować sliczną brązowa farbę Palet / tak wygladała
bynajmniej na próbniku/ kupioną w sklepie. Po jej zastosowaniu zamiast
brązów miałam kruczo czarne włosy. Zdołowałam się totalnie. Chciałam
umówic się na wizytę do Pani Ewy aby szybko cos z tym zrobić ,ale
wolne terminy miała dopiero w Polowie października :-(!!!
Po wędrówce od salonu do salonu /zreszta niektóre polecane tu na forum/
nikt nie chciał(słysząc farba Palet) zając się moimi włosami. Nikomu nie
chciało się nawet spróbować ! Sory w jednym salonie oglądnięto
je i powiedziano ze można spróbować dekoloryzacji ale raczej nic z tego
nie wyjdzie. W pozostałych nikt nie wykazał ani odrobiny checi , dobrej
woli czy proby zrobienia czegoś.
Wyprosiłam wizyte u Ewy z Salonu Okey. Kobietka jest niesamowita
Widząc moje załamanie otworzyła specjalnie dla mnie godzinę
wcześniej salon, zrobiła próbkę czy farba schodzi na moich włosach po
czym położyła mnóstwo refleksów i pokryła je brązowa farbą i podcięła.
W efekcie mam w słońcu brązowe błyszczące włosy. Jak zaświeci słońce
wszyscy zwracają na nie uwagę. Jestem bardzo zadowolona i z efektu i z
tego jak pozytywne jest to osoba i jak poważnie i z zaangażowaniem
traktuje ona każdą klientkę.Ma klase , ktorej brakuje niektórym na tym
forum . Zapłaciłam tylko 140 zl . Efekt REWELACJA! Jestem mega
zadowolona.
Sweet Baby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 12:17   #491
theSandritta24
Przyczajenie
 
Avatar theSandritta24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Ona5 Pokaż wiadomość
SALON OKEY i osoba ktora robila moje wlosy pani Ewa to porażka..ceny niskie bo niestaranne i złe wykonanie ....mialam miec zrobiony taki sam kolor rudy jaki mialam a zrobila ciejmny braz...??oczywiscie wine zwalila na mnie ze to ja taki kolor wybralam..a nie zauwazyla..ze mnie zapewniala ze bedzie rudy taki sam jjak mialam.!!!!!dokladnie taki sam mial byc!!!!!! chyba sie ktos przeliczyl z umiejtnosciami.....wrocil am niezadowolona..zero szacunku do klienta..mowienie z podniesionym glosem..wypraszanie?????? ???opowiesc o klientce z ktora PO zafarbowaniu lub strzyżeniu tutaj wlosow zerwał chlopak? to normalne??a gdzie jakas prywatnosc klientow?heh oby ze mna nie zerwal bo mam tez zniszczone wlosyy!!!!!!!!!!!!!!!...n ie skomentuje......za bledy sie odpowiada .to ze ktos jest sympatyczny i prawi komus komplementy jakim to ładnym sie nie jest to nie znaczy ze czlowiek nie zauważy błedów to jest zamydlanie klientom oczu ze jest ladnie superr oh ah...zero profesjonalizmu ... podsmiechujki ze ludzie pewnie konkurencja daja negatywne komentarze....teraz wiem zeee to napewno nie daje konkurencja tych komentow(faktycznie na glowach powstaja plackiii co bawii ta pania..)tylko klientki niezadowolone jak ja.napewnoooo ten salon sam sobie wypisuje tutaj pochlebstwa broniac sie..jak ktos przyjdzie niezadowolony to wyrzuca go za drzwi a 1szy wizyta byla taka milaa..!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie radze tam sie wybierać na farbowanie zwlaszcza!!


lepiej isc do studio lor albo imperium wizażu niz do pseudo salonu. zwlaszcza ze zepsula mi kolor wlosow....pomijam strzyzenie ze w ogole efektu nie widacc........za 130 zl...mi zniszczony mam kolor!!! To jakas pomyłka te studio jak zrobia wlosy to maja juz gdzies klienta!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

jak mozna zrobic taki blad ktos mmowi ze chce miec takie same rudee a zrobic mu ciemniejsze??? a obiecane byly pasemka rozjasniaczem a jak przyszlo co do czego to nagle okazaly sie zbedne!!!!!!!!!!!!!!!i zamiast rudego wyszedl ciemny braz kasztan nie wiem co to jest!!!!!!!!!!!!!jakbym chciala blond pewnie wyszly by czarne i uslyszalabym ze przeciez chcialam czarny ( a mial wyjsc blond z niego przeciez)!! NIGDY WIECEJ !!!!MASAKRA..ZAMIAST NAPRAWIC CO ZLE SIE ZROBILOO ZA TAKA CENA TO JEST KRZYCZENIE NA KLIENNTA? NIGDY WIECEJ!!!!!!!!!!!!!!!NIE POLECAMMM

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------
ja miałam podobny problem, niestety. Wybrałam sie do pani ewy z salonu Okey którym wszyscy się tak podniecają, czego ja osobiście nie rozumiem. Chodziłam już do kilu fryzjerów w szczecinie, a najczęsciej do pana Michała z którego usług byłam bardzo zadowolona, niestety ma zbyt wysokie ceny ale jakość usług boska wręcz, przyoszczędziłam parę złoty a co na głowie miałam po wyjściu z salonu Okey?Po pierwsze pani Ewa nie sciela mnie tak jak chcialam, pierwszy raz sie z tym spotkalam, poniewaz stwierdzila ze mam zbyt zniszczone włosy do tej fryzury?po 2gie koloryzacja?mial byc braz wyszedl jakis blond, po 3 mialam takie siano na glowie po wyjsciu z salonu, ze mój chłopak był przerażony i kazał mi zawrócic po zwrot pieniedzy. cos podobnego jeszcze nigdy mi sie nie zdarzylo, a od pana michala to zawsze wychodzilam z piekna fruzura z pieknym lsniacym kolorem. JEszcze raz odradzam salon Okey i ktos tu ma racje piszac ze te pozytywne opinie to chyba daja sobie pracownicy salonu. Od razu dodam ze moja kolezanka tez poszla do tego salonu i jej wrazenia sa podobne do moich. odrazadzam i jeszcze raz odradzam.
theSandritta24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 20:41   #492
edytawossss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
myslalam, ze to sam "szef" tam pracuje.. . ja takze salonu nie znam, ale kusi mnie, a moze akurat mi podpasuje i bede mega zadowolona?
Hej,
Szef też tam pracuje ale niestety nie udało mi się do niego dostać podobno ma dużo wyprzedzone zapisy nie obejmujące promocji. Byłam u Pani Eweliny i jestem bardzo zadowolona ja akurat jestem niecierpliwą klientką i lubię szybko i dobrą obsługę w 100% jakość usługi dla kobiet które relaksują się u fryzjera i lubią siedzieć na fotelu nieco dłużej polecam pana chyba Rafała, który z tego co widziałam obcinał Panią sporo ponad godzinę...za to chyba dokładnie
Ciesze się, że dzięki promocji trafiłam na profesjonalnie wykonaną usługę. Poza tym w salonie jest bardzo miła atmosfera oraz obsługa. Dla wszystkich, którzy kupili kupony mogę napisać, że to dobra inwestycja pozdrawiam:
WOSSS
edytawossss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 09:28   #493
Aguu
Rozeznanie
 
Avatar Aguu
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 904
Dot.: Fryzjer Szczecin

A co robiłaś? podciecie czy jakieś radykalne strzyżenie?
__________________
Prawdziwa kobieta powinna być damą na salonach, kucharką w kuchni i dziwką w sypialni.

Aguu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 23:31   #494
Cloe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witam!
Od jakiegoś czasu zapuszczałam swoje włosy (wcześniej były naprawdę baaardzo krótkie) i teraz, kiedy trochę odrosły, szukam dobrego fryzjera/fryzjerki, kogoś kto by z nimi zaprowadził porządek. Moje włosy są bardzo cienkie i niezbyt gęste, więc potrzebuję kogoś kto by je umiejętnie ściął, ale jednocześnie nie bał się "zaszaleć". Byłam kiedyś u p. Teresy z Imperium Wizażu, ale była trochę zbyt zachowawcza, jakby się bała zrobić mi dokładnie taką fryzurę jaką jej pokazałam na zdjęciu, chociaż kilka razy ją zapewniałam, że chcę mieć dokładnie takie ścięcie. Może potraficie mi kogoś polecić?
Cloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 12:23   #495
Olalaaa
Przyczajenie
 
Avatar Olalaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13
GG do Olalaaa
Dot.: Fryzjer Szczecin

Napisane przez Aguu https://static.wizaz.pl/forum/images...s/viewpost.gif
Strzygłyście się może w L'Oreal Hair Factory? Możecie polecić kogoś konkretnego?

Byłam u Rafała, to jakaś tragedia, strzyżenie i farbowanie zajęło mu 3 h. Tragedia to jakas, kolor chciałam ciemny blon a wyszedł ... ciemny brąz, także w ogóle super, w między czasie ścinał włosy jakiemuś chłopakowi, widać że kasa jest najważniejsza. A co do strzyżenia, to nigdy nie miałam tak strasznie obciętych włosów, a to niby stylista jest. Pożal się Boże. U byle jakiego fryzjera lub uczennic wychodziłam bardziej zadowolona niż od tego rzekomego STYLISTY.
__________________

Olalaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 12:24   #496
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Olalaaa Pokaż wiadomość
Napisane przez Aguu https://static.wizaz.pl/forum/images...s/viewpost.gif
Strzygłyście się może w L'Oreal Hair Factory? Możecie polecić kogoś konkretnego?

Byłam u Rafała, to jakaś tragedia, strzyżenie i farbowanie zajęło mu 3 h. Tragedia to jakas, kolor chciałam ciemny blon a wyszedł ... ciemny brąz, także w ogóle super, w między czasie ścinał włosy jakiemuś chłopakowi, widać że kasa jest najważniejsza. A co do strzyżenia, to nigdy nie miałam tak strasznie obciętych włosów, a to niby stylista jest. Pożal się Boże. U byle jakiego fryzjera lub uczennic wychodziłam bardziej zadowolona niż od tego rzekomego STYLISTY.
Ok, to juz wiem do kogo mam nie iść ;P
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 16:49   #497
IvonaMM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej
Jestem nowa, dziś się zarejestrowałam na forum i nie uwierzycie mi ale od 47minut usiłuję założyć wątek o kosmetyczce i nie wiem jak to zrobić
Z góry przepraszam za wpis do Waszego tematu.
Proszę, pomóżcie mi - czy któraś z Was była u kosmetyczki w Medestetic w Szczecinie? Nie mogę znaleźć opinii na temat tego salonu, a salon znalazłam przez przypadek (hihihi przejeżdżałam tramwajem obok niego i zapisałam sobie jego nazwę). W necie jest strona salonu ale nie ma żadnych opinii.
Jeśli któraś mogłaby przenieść mojego posta w prawidłowe miejsce to będę bardzo wdzięczna i proszę o wyrozumiałość jako nowicjusz
Czekam na opinie i informacje od forumowiczek
Z góry bardzo dziękuję
IvonaMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 20:47   #498
madzia2662
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej!
Szukam -jak wszystkie na tym forum DOBREGO fryzjera i po dlugim zastanowieniu zrobilam termin(za 2 tygodnie)do salonu KEUNE do pana Michala.Czy ktoras z was robila u niego wlosy?chodzi mi o farbowanie i strzyzenie.

A jakie macie doswiadczenia z salonem ALEXANDER na Wojska Polskiego bo nad nim tez sie zastanawialam!?
madzia2662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 23:13   #499
Olalaaa
Przyczajenie
 
Avatar Olalaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13
GG do Olalaaa
Dot.: Fryzjer Szczecin

do alexandra chodziłam, z tego co pamiętam to do Iwony. Zawsze bardzo dobrze ścinała mi włosy, tylko jak dla mnie troszke ceny za wysokie mają
__________________

Olalaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 10:55   #500
onlyou
Raczkowanie
 
Avatar onlyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to onlyou
Question Dot.: Fryzjer Szczecin

Och dziewczyny! ale teraz mam mętlik. Przez dłuższy czas chodziłam robić włosy do koleżanki i robiła mi fajny blond ale ścięcie nie do końca mi się podobało. Poza tym mam ochotę na jakąś zmianę, liczę na podpowiedź fryzjera w tej kwestii (moja koleżanka nie miała zdolności w trafnym doradzaniu).
Dawno nie byłam u fryzjera bo byłam uziemiona (niegroźny wypadek), mam mega odrost a końcówki błagają już o ścięcie więc szukam dobrego fryzjera. I czytam : Panowie Piotr, Adam, Dawid (super podobno), Marek i Pani Ewa. Już zdecydowałam się na Pana Dawida potem Ewę a tu nagle takie niepochlebne opinie o Pani Ewie. Ehhh już sama nie wiem.

Chyba jednak skuszę na Pana Dawida ewentualnie Pana Marka (od blondów) ale w tym sęk, że blond mi się znudził i chciałabym coś zmienić .
pozdrawiam,
Kasia.
onlyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 16:14   #501
Magalli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 24
Dot.: Fryzjer Szczecin

byłyście kiedyś w jean louis (...) w Galaxy?
Magalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 16:46   #502
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Magalli Pokaż wiadomość
byłyście kiedyś w jean louis (...) w Galaxy?


https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=239

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=240


https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=235
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 21:35   #503
JOla88g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Czy ktoś może wreszcie zamieścić konkretny komentarz na temat L'Oreal Hair Factory - był ktoś już z tymi kuponami?
JOla88g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 14:07   #504
edytawossss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez JOla88g Pokaż wiadomość
Czy ktoś może wreszcie zamieścić konkretny komentarz na temat L'Oreal Hair Factory - był ktoś już z tymi kuponami?
hej,
Tak jak pisałam wcześniej byłam u pani Eweliny z Hair Factory i jestem bardzo zadolowolna.W 100% mogę polecić Ewelinę także strzyżenie i modelowanie bardzo fachowe- odrazu widać, że fryzjerka jest doświadczona pozdrawiam dziewczyny
edytawossss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 23:37   #505
Joasiajo
Przyczajenie
 
Avatar Joasiajo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer Szczecin

witam,
jestem stałą klientką Dawida, najpierw chodziłam do niego do IW na jagiellonskiej, znalazlam go po dlugich poszukiwaniach 'swojego fryzjera', i za czasow jego pracy w Imperium W. mialam zawsze piekny kolor pasemek, teraz w Okey'u bylam u niego juz 3 razy...jest gorzej i gorzej...Z tego co mi tlumaczyl w tej chwili jest na swojej dzialalnosci i sam kupuje sobie farby i inne produkty na ktorych pracuje...no coz...smie twierdzic, ze przez oszczednosc - kupuje jakies tansze farby itd...naprawde wlosy mam teraz bardziej zniszczone i kolor juz nie ten - fajny i lsniacy jak za czasow Imperium!
Do tego ja potrzebuje zmian (o czym mu mowie) o on wciaz robi mi te sama fryzure...nuda zawiewa...
No i dodam jeszcze, ze chodzac do niego czesto przygladam sie pracy wspomnianej wielokrotnie wczesniej p. Ewy, ktora niestety pracuje na fotelu sasiadujacym do fotela na ktorym pracuje Dawid...
1. p. Ewa meczy swoja gadatliwością, do tego jest głośna i faktycznie jakas taka przeslodzona.
2. To prawda, ze dlugo dobiera ze swoja klientka kolor, eksponujac palety z kolorami...efekt niestety czesto jest b. rozny...:/
3. przy ostatniej wizycie podpytywala Dawida jak robil, ze wyszedl mu dany kolor na glowie klientki, ktora obslugiwal przede mna....masakra - jak dla mnie - fryzjerka z takim stazem powinna chyba wiedziec jak uzyskac pozadany efekt...
4. widzialam, co najmniej 3 klientki, ktore wstawaly od niej z fotela zle i niezadowolone ze swojej fryzury. I wcale sie im nie dziwie, bo ja bym chyba sie wsciekla jakby mi ktos cos takiego na glowie zrobil!!!
5. to prawda, ze na przemian fryzjerzy w tym salonie wychwalaja na glos prace swoich kolegow aby chyba zamydlic oczy biednym zeszpeconym klientom/ka.

Opinie nadwyraz chwalace umiejetnosci Pani Ewy sa pisane na pewno przez kogos z pracownikow tego salonu (lub a raczej najprawdopodobniej przez sama zainteresowana...) co latwo zauwazyc po stylu pisowni.

ps. Szukam innego fryzjera, ktory robi piekne blondy i jest stylista, ktory bedzie potrafil zmienic moj wizerunek.

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

ps2. dodam jeszcze, ze p. Grzegorz jest b. sympatyczny chociaz nigdy nie bylam u niego na wizycie, ale czesto podchodzi do stanowiska Dawida i rozmawiamy. Jest usmiechniety, serdeczny i na pewno gburem nie jest! Widzialam tez jego klientow i mieli ladnie zrobione wlosy.
ps3. A Pani Ewa moze faktycznie bardziej powinna skupic sie na sprzedazy i wypozyczaniu sukien slubnych, czym zajmuje sie oprocz pseudofryzjerstwa...
Bo przeciez nie kazdy musi miec dryg do wszystkiego

Edytowane przez Joasiajo
Czas edycji: 2010-10-05 o 23:31
Joasiajo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 09:59   #506
onlyou
Raczkowanie
 
Avatar onlyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to onlyou
Dot.: Fryzjer Szczecin

dziewczyny a ten Marek (od blondów) gdzie pracuje? Imperium Wizażu?
Dzięki
Acha! I jeszcze jedno. Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia po wizycie u słynnego pana Ernesta (salon YES o ile się nie mylę).
Czytałam w gazecie, że czeszę naszych polskich celebrytów ale salon podobno pozostawia wiele do życzenia...

Edytowane przez onlyou
Czas edycji: 2010-10-06 o 10:23
onlyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 18:01   #507
Joasiajo
Przyczajenie
 
Avatar Joasiajo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer Szczecin

Marek juz nie pracuje w Imperium Wizazu, przeszedl na swoje, tylko wlasnie nie wiem gdzie...ktos wczesniej w tym wątku pisał ale ja dobrze nie pamiętam czy to była ulica Śląska?
Joasiajo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 08:42   #508
onlyou
Raczkowanie
 
Avatar onlyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to onlyou
Dot.: Fryzjer Szczecin

Właśnie próbowałam wygooglać tą śląska ale to jednak za mało informacji chyba...
A macie jakieś doświadczenia z panem Ernestem K???
onlyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 10:00   #509
Ancia_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 48
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja już mam mętlik w głowie od czytania tego forum... Kurcze jestem zapisana do Dawida z okey na listopad i coraz bardziej się zastanawiam, czy nie zrezygnować...włosy mam już w opłakanym stanie (odrost+brak fryzury) ale obiecałam sobie,że nie będę sama farbować bo chcę z jasnego brązu zejść na jakiś jaśneijszy kolorek i normalnie nie wiem co począć, bo od kiedy zniknęła mi moja fryzjerka rok temu, tak nie mogę trafić na dobrego fryzjera, który moje cienkie i delikatne włoski potraktuje łaskawie i sprawi że będę zadowolona, a nie wkurzona po wizycie, jak toostatnio bywa ....
Cieszyłam się na wizytę Dawida, ale teraz coraz bardziej się waham .../?
Please dziewuszki podpowiedzcie coś
Ancia_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 11:34   #510
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja chodzilam do fryzjera sobie rodzic braz, od jakiegos czasu sama sobie farbuje włosy, gdyz stwierdzilam, ze to strata kasy. Farbuje teraz Majirel, tylko juz mi sie znudzil, jak kolor schodzi to jest troche miedziany(gdyz to miedziany braz), boje sie zaszalec i kupic jakis popielaty braz, gdyz z doswiadczenia wiem, ze wychodza czarne Moze polecacie jakiegos fryzjera, który potrafił by zrobic jakis ładny brązik, nie za ciemny i nie za jasny?Chodzi mi o to, zeby nie zrobil mi brazu z różnego rodzaju odcieniami czerwieni, miedzi itp. Tylko najlepiej sam braz, ewentualnie fajnie jak fryzjer zrobi lekkie BRĄZOWE refleksy, pisze brązowe, gdyz nie raz zrobili mi zamiast brazu to po dwoch myciach wyszedl blond, a nie taki efekt chcialam. Mozecie kogos polecic co robi fajny braz?pozdrawiam
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-06 18:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.