Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-09, 06:59   #121
kaktus 85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp

Mamy w tym roku juz czwarta rocznicę ślubu i co roku spędzamy ją wspaniale ale zawsze bardzo romantycznie, a w tym roku chcielibyśmy spędzić ja zupełnie inaczej myślałam, żeby pojechać na jakieś wyścigi samochodowe, ponieważ oboje mamy takie zainteresowanie, a przy tym spędzili byśmy w oryginalny sposób czas we dwoje... czy ma ktoś może pomysł jak to zorganizować lub może jakieś oferty???
kaktus 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 17:14   #122
blackcat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 140
Dot.: Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp

dzisiaj pierwsza rocznica ślubu, tak bardzo czekałam na ten dzień, myślałam że spędzimy go jakos wyjątkowo razem. Na co dzień mąż pracuje po 10-12 godzin, mało czasu spędzamy razem.

wrócił z pracy, zjadł i znowu pojechał do jakiegos znajomego robić mu ogrzewanie w domu(czasem robi jeszcze dodatkowo po pracy). Nie musiał jechać bo jego znajomemu się z tym nie śpieszy, mógł dzisiaj nie jechać, ale pojechał.
Siedzę sama i jest mi tak strasznie smutno i przykro, myślałam ze bedzie cudowny dzień a są łzy i smutek.
Wiem,powiecie ze to tylko rocznica, nic takiego, ale jest to pierwsza rocznica i chciałam żeby było w tym dniu cudownie. Nie wymagam przecież nic, wystarczyłoby gdyby pamiętał, powiedział cos miłego,powiedział że mnie kocha i tyle... czy to wiele?

niestety kazdy dzien tak wyglada, tylko praca praca i praca, rok po slubie a ani razu nigdzie nie bylismy razem.
jak czytam jak Wy spędzacie rocznice to aż Wam zazdroszczę, ale cóż takie zycie.

wybaczcie, ale musiałam się komuś wygadać
__________________
22.06.2014 Zaczynam zmiany na LEPSZE!!!!
blackcat1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 21:06   #123
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp

odświeżam wątek, bo zbliża się moja i męża 5 rocznica ślubu... w dzień naszej rocznicy, a w zasadzie w cały weekend, bo rocznica wypada w sobotę, będziemy na wyjeździe w górach, z czego bardzo się cieszymy, ale ja chciałabym oprócz tego zrobić mu jeszcze jakiś prezent, mam do dyspozycji 450zł, oczywiście nie musi to być coś za całą kwotę, ale raczej nic co by ją przekroczyło. myślałam o zegarku, ale jakoś tak ostatnio wydaje mi się, że to takie oklepane i mało oryginalne, potem pomyślałam o elektrycznej maszynce do golenia, ale w tym temacie jestem zielona i nie wiem jaką wybrać, z resztą nie wiem czy byłby to dobry pomysł. może coś podpowiecie w tej kwestii? może macie jakieś inne fajne pomysły?
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 09:18   #124
Meggi00
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 56
Dot.: Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp

Możesz zaskoczyć czymś męża, zrobić mu kawał, podarować coś śmiesznego.. tak żeby ten dzień kojarzył mu się tylko z uśmiechem
możesz napisać coś o nim, o Waszej rocznicy ślubu i podrzucić mu gazetkę z artykułem o Was i Waszą fotką - prezent na rocznicę ślubu . Możesz również wymyślić jakąś wycieczkę, wypad niespodziankę, albo zróbcie razem coś szaloonego

Edytowane przez Meggi00
Czas edycji: 2012-07-20 o 09:20
Meggi00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 11:19   #125
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
odświeżam wątek, bo zbliża się moja i męża 5 rocznica ślubu... w dzień naszej rocznicy, a w zasadzie w cały weekend, bo rocznica wypada w sobotę, będziemy na wyjeździe w górach, z czego bardzo się cieszymy, ale ja chciałabym oprócz tego zrobić mu jeszcze jakiś prezent, mam do dyspozycji 450zł, oczywiście nie musi to być coś za całą kwotę, ale raczej nic co by ją przekroczyło. myślałam o zegarku, ale jakoś tak ostatnio wydaje mi się, że to takie oklepane i mało oryginalne, potem pomyślałam o elektrycznej maszynce do golenia, ale w tym temacie jestem zielona i nie wiem jaką wybrać, z resztą nie wiem czy byłby to dobry pomysł. może coś podpowiecie w tej kwestii? może macie jakieś inne fajne pomysły?
mnie sie wydaje, ze zegarek to fajny pomysl!! nie kupuje sie zegarkow co roku i ten konkretny bedzie sie kojarzyl z rocznica mozesz zawsze tez wygrawerowac na nim date rocznicy, czy Wasze inicjaly, czy jakies Wasze magiczne zaklecie . Wiem, ze moj by sie bardzo ucieszyl z zegarka, bo wogole lubi zegarki, glownie ogladac bo ciezko kupic ich iles tam, a czesto sa naprawde fajne! plus od siebie cos zrobionego, jakies czerwone serduszko np. tez sie ucieszy z tego!!! napisz co wybralas !! powodzenia!!

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez blackcat1988 Pokaż wiadomość
dzisiaj pierwsza rocznica ślubu, tak bardzo czekałam na ten dzień, myślałam że spędzimy go jakos wyjątkowo razem. Na co dzień mąż pracuje po 10-12 godzin, mało czasu spędzamy razem.

wrócił z pracy, zjadł i znowu pojechał do jakiegos znajomego robić mu ogrzewanie w domu(czasem robi jeszcze dodatkowo po pracy). Nie musiał jechać bo jego znajomemu się z tym nie śpieszy, mógł dzisiaj nie jechać, ale pojechał.
Siedzę sama i jest mi tak strasznie smutno i przykro, myślałam ze bedzie cudowny dzień a są łzy i smutek.
Wiem,powiecie ze to tylko rocznica, nic takiego, ale jest to pierwsza rocznica i chciałam żeby było w tym dniu cudownie. Nie wymagam przecież nic, wystarczyłoby gdyby pamiętał, powiedział cos miłego,powiedział że mnie kocha i tyle... czy to wiele?

niestety kazdy dzien tak wyglada, tylko praca praca i praca, rok po slubie a ani razu nigdzie nie bylismy razem.
jak czytam jak Wy spędzacie rocznice to aż Wam zazdroszczę, ale cóż takie zycie.

wybaczcie, ale musiałam się komuś wygadać

Wspolczuje Ci bardzo!!!
Powiem Ci, ze niektorzy faceci tak maja.. nie wiem dlaczego, ale to sie potwierdza ... smutne to...
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 11:56   #126
Kaska1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
Dot.: Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp

Myśmy świętowali rocznice w Piastunie, w tym samym miejscu, gdzie mieliśmy wesele
Oczywiście było mniej gości hehe, ale wspomnienia wróciły i było suuper
Kaska1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 11:53   #127
Jadziunia1988
Przyczajenie
 
Avatar Jadziunia1988
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 28
Dot.: Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp

Cytat:
Napisane przez blackcat1988 Pokaż wiadomość
dzisiaj pierwsza rocznica ślubu, tak bardzo czekałam na ten dzień, myślałam że spędzimy go jakos wyjątkowo razem. Na co dzień mąż pracuje po 10-12 godzin, mało czasu spędzamy razem.

wrócił z pracy, zjadł i znowu pojechał do jakiegos znajomego robić mu ogrzewanie w domu(czasem robi jeszcze dodatkowo po pracy). Nie musiał jechać bo jego znajomemu się z tym nie śpieszy, mógł dzisiaj nie jechać, ale pojechał.
Siedzę sama i jest mi tak strasznie smutno i przykro, myślałam ze bedzie cudowny dzień a są łzy i smutek.
Wiem,powiecie ze to tylko rocznica, nic takiego, ale jest to pierwsza rocznica i chciałam żeby było w tym dniu cudownie. Nie wymagam przecież nic, wystarczyłoby gdyby pamiętał, powiedział cos miłego,powiedział że mnie kocha i tyle... czy to wiele?

niestety kazdy dzien tak wyglada, tylko praca praca i praca, rok po slubie a ani razu nigdzie nie bylismy razem.
jak czytam jak Wy spędzacie rocznice to aż Wam zazdroszczę, ale cóż takie zycie.

wybaczcie, ale musiałam się komuś wygadać

Wiem co czujesz ja mam to samo też rok po ślubie a my świeżo po kłótni właśnie o rocznicę ślubu.Nie chciałam dużo po prostu spacer przecież to nie jest dużo powiedział że nie ma siły że plecy go bolą-ok (rozumiałam w sobotę układał cały dzień panele w naszym przyszłym domu) jednak jakieś 5 minut później zadzwonił do niego jego kolega z pracy nie wiem o czym rozmawiali jednak po 10 minutach powiedział że idzie do Grześka i zaraz wróci-wrócił za 2 godziny, zaczęły mi łzy lecieć a jak tylko przekroczył próg pokoju ja się rozpłakałam jak małe dziecko.Jak wrócił powiedział, że jest głodny i tyle nic więcej-nie zrobiłam mu nic do jedzenia i się nie odzywaliśmy do siebie już do końca dnia (wydawało mi się że jest mu to nawet na rękę).
Dzisiaj rano wyszedł do pracy i też bez słowa.
Nie myślałam że to będzie najgorszy dzień jaki z nim przeżyję przynajmniej jak do tej pory
Jadziunia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 10:31   #128
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp

Cytat:
Napisane przez Jadziunia1988 Pokaż wiadomość
Wiem co czujesz ja mam to samo też rok po ślubie a my świeżo po kłótni właśnie o rocznicę ślubu.Nie chciałam dużo po prostu spacer przecież to nie jest dużo powiedział że nie ma siły że plecy go bolą-ok (rozumiałam w sobotę układał cały dzień panele w naszym przyszłym domu) jednak jakieś 5 minut później zadzwonił do niego jego kolega z pracy nie wiem o czym rozmawiali jednak po 10 minutach powiedział że idzie do Grześka i zaraz wróci-wrócił za 2 godziny, zaczęły mi łzy lecieć a jak tylko przekroczył próg pokoju ja się rozpłakałam jak małe dziecko.Jak wrócił powiedział, że jest głodny i tyle nic więcej-nie zrobiłam mu nic do jedzenia i się nie odzywaliśmy do siebie już do końca dnia (wydawało mi się że jest mu to nawet na rękę).
Dzisiaj rano wyszedł do pracy i też bez słowa.
Nie myślałam że to będzie najgorszy dzień jaki z nim przeżyję przynajmniej jak do tej pory

o rany, wspolczuje Ci bardzo!!!
nie rozumiem tych facetow... (
trzymaj sie dzielnie!
a powiedzial cosik na swoje usprawiedliwienie? oprocz plecow ?
ech.
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 07:14   #129
Jadziunia1988
Przyczajenie
 
Avatar Jadziunia1988
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 28
Dot.: Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
o rany, wspolczuje Ci bardzo!!!
nie rozumiem tych facetow... (
trzymaj sie dzielnie!
a powiedzial cosik na swoje usprawiedliwienie? oprocz plecow ?
ech.
Nic nie powiedział.
Natomiast ku mojemu zdziwieniu z pracy wrócił z kwiatami dla mnie i że tak powiem nie umiałam już się gniewać na niego
Nie mogłam liczyć też na "upojną" noc ponieważ jestem w ciąży i od lekarza mamy zakaz współżycia:P
Nie wiem o co chodziło może po prostu tak miało być teraz juz jest wszystko w pożądku i to mnie cieszy najbardziej

Edytowane przez Jadziunia1988
Czas edycji: 2012-09-19 o 07:19
Jadziunia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 10:04   #130
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp

Cytat:
Napisane przez Jadziunia1988 Pokaż wiadomość
Nic nie powiedział.
Natomiast ku mojemu zdziwieniu z pracy wrócił z kwiatami dla mnie i że tak powiem nie umiałam już się gniewać na niego
Nie mogłam liczyć też na "upojną" noc ponieważ jestem w ciąży i od lekarza mamy zakaz współżycia:P
Nie wiem o co chodziło może po prostu tak miało być teraz juz jest wszystko w pożądku i to mnie cieszy najbardziej
to super, ze byly
moze musiscie pogadac, jak spedzicie nastepna rocznice, ze dla Ciebie wazne wlasnie jak sie go spedzi... nie tylko,ze sie pamieta.
powodzenia!!
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 06:00   #131
Jadziunia1988
Przyczajenie
 
Avatar Jadziunia1988
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 28
Dot.: Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
to super, ze byly
moze musiscie pogadac, jak spedzicie nastepna rocznice, ze dla Ciebie wazne wlasnie jak sie go spedzi... nie tylko,ze sie pamieta.
powodzenia!!
wiesz co on jest taki typ człowieka że dla niego nie ma znaczenia ile jesteśmy razem jakieś rocznice, urodziny, imieniny, święta inne niż Wielkanoc czy Boże Narodzenie po prostu nie pamięta o tym.Już taki ma charakter i wiedziałam o tym bo pobraliśmy sie po 6 latach związku więc w sumie nie mam prawa narzekać:P Jednak kobieta inaczej podchodzi do takich rzeczy i jest bardziej sentymentalna Najważniejsze że wszystko się ułożyło
Jadziunia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 18:48   #132
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp

Dziewczyny 1 października obchodzimy pierwszą rocznice ślubu i szczerze nie wiem co zaplanować na ten dzień.
Żadne wyjście nie wchodzi w grę bo mamy małe dziecko.
Nie wiem co mogę zrobić w ten dzień oraz co podarować Mężowi

Może powiecie co Wy robiłyście w swoją pierwszą rocznice?:P
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 15:34   #133
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny 1 października obchodzimy pierwszą rocznice ślubu i szczerze nie wiem co zaplanować na ten dzień.
Żadne wyjście nie wchodzi w grę bo mamy małe dziecko.
Nie wiem co mogę zrobić w ten dzień oraz co podarować Mężowi

Może powiecie co Wy robiłyście w swoją pierwszą rocznice?:P
Jeśli marzy Ci się wyjście a nie możecie sobie pozwolić, to może namiastka tego w domu? Romantyczną kolację da się przygotować w warunkach domowych ugotuj coś smacznego, wystrój się, kup świeczki i winko, może wypożycz film zamiast kina?
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 16:39   #134
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Jeśli marzy Ci się wyjście a nie możecie sobie pozwolić, to może namiastka tego w domu? Romantyczną kolację da się przygotować w warunkach domowych ugotuj coś smacznego, wystrój się, kup świeczki i winko, może wypożycz film zamiast kina?
1 październik (wtedy mamy rocznicę) wypada w poniedziałek, nie wiem jeszcze jak Mąż będzie pracował i czy mój marudny Synek da mi cokolwiek przygotować.
Zastanawiam się też nad tym co mogłabym kupić na prezent
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 17:08   #135
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
1 październik (wtedy mamy rocznicę) wypada w poniedziałek, nie wiem jeszcze jak Mąż będzie pracował i czy mój marudny Synek da mi cokolwiek przygotować.
Zastanawiam się też nad tym co mogłabym kupić na prezent

kolacyjka w domu jest ok
na prezent zwykle popularne sa: zegarek (z dedykacja ewentualnie), woda zapachowa jakas, ksiazka ulubionego autora, i mase innych pomyslow, o ktorych tu dziewczyny pisaly, ale to musisz pokopac w poprzednich stronach dobrze takie pomysy tez wlasnej roboty... z takich kazdy sie najbardziej cieszy.
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 13:00   #136
mbbrzoska
Madzior
 
Avatar mbbrzoska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 108
Dot.: Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp

Dziewczyny moje kochane
odświeżam wątek.
Zbliża sie 5 rocznica
w pierwszą byliśmy na trzy dni w spa na słowacji i mąż dostał naszyjnik ze srebra na kauczuku, ale to nie był dobry pomysł:/
rzadko w tym chodzi. Na drugą dostał do kompletu bransoletke.
Jednak to nie to, mąż nie lubi biżuterii. Tylko zegarki
Dostał na 30stke z Grawerem pożądny.
Teraz 5 rocznica i jedziemy znów do spa na trzy dni. Ale chciałaby coś kupić mężowi. Miałam w planach portfel ze skóry z grawerem, ale jego aktualny całkiem dobrze się trzyma
Pomocy dziewczyny
mbbrzoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 15:34   #137
tevarrena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 99
Dot.: Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp

Może coś związanego z Jego zainteresowaniami? Na pewno jakieś ma, a faceci są trochę jak dzieci i najbardziej lubią nowe zabawki do swojego hobby ;-)

U nas za troszkę ponad 2 miesiące pierwsza rocznica, mieliśmy jechać na romantyczny weekend dla dwojga do jakiegoś hotelu ze spa, ale jakoś tak wyszło, że jedziemy na wczasy w tym samym czasie, co w zeszłym roku mieliśmy podróż poślubną, więc uznaliśmy, że te wakacje to będzie taki nasz drugi miesiąc miodowy z okazji rocznicy I prezentów żadnych sobie już nie kupujemy, choć chciałabym nam podarować dzieciątko...
tevarrena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 15:11   #138
Patryk 123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Pierwsza rocznica ślubu już tuż tuż

Fajny prezent na weselu to np;portret pary młodej lub w podziękowaniu dla rodziców.
co sądzicie ?
Patryk 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 22:23   #139
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Pierwsza rocznica ślubu już tuż tuż

Włączyłam sobie wątek i akurat mój już prawie miesięczny mąż zapytał się mnie co teraz będziemy świętować - rocznicę ślubu czy rocznicę związku, jak to było dotąd Co za zbieg okoliczności Ustaliliśmy, że rocznicowe wyjścia do restauracji (mamy taką tradycję) będziemy realizować na rocznicę ślubu, a na rocznicę związku jakieś winko i miły czas spędzony w domku

Na pierwszą rocznicę na pewno pójdziemy na kolację do hotelu, w którym organizowaliśmy wesele, bo dostaliśmy od hotelu voucher na taką kolację w prezencie ślubnym Na pewno też zamówię intencję mszalną w kościele, w którym braliśmy ślub No i jeśli mi się uda uzbierać pieniążki to chciałabym wykupić nam pakiet rocznicowy w hotelu SPA w naszej miejscowości. Na koniec dnia na pewno winko w domku i wspólne objerzenie filmu i zdjęć ze ślubu Tak to widzę i tak mi się marzy

Co do prezentu to na pierwszą rocznicę chcielibyśmy sobie zrobić wspólny prezent - fotoksiążkę ze zdjęć ze ślubu i wesela.
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-28, 18:26   #140
Nataliee_S
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp

A może bukiet kwiatów wysłanych pocztą
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Nataliee_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 09:26   #141
karolinqa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp

Witam. Temat chyba juz upadl, ale postanowilam napisać może ktoś odpisze/ napisze

A wiec tak jak temacie prezent na rocznice zwiazku. Jestesmy ze sobą 4 lata dokladnie 11.10.2010 czyli dokladnie za 4 dni stuknie 4 lata o ile stuknie, bo jestesmy pokloceni i to dosc ostro oraz nie jestesmy razem i z tego co widzę chyba już nie bedziemy. Ale.. może przez te kilka dni coś sie zmieni ? Moze moj ukochany zrozumie swoj blad i jakoś przeprosi ? W co watpie.. Jest coś takiego jak nadzieja, ale tutaj ona juz nie pomoże mimo tego chcialabym was prosic o pomoc.

Zanim wszystko przepadlo planowalam kupic sexy bielizne i zabrac go na paintballa, poniewaz ukochany lubi takie gierki. O bieliznie wiedzial poniewaz sami ja zamawialismy. Ale stwerdzilam ze paintball odpada, nie bylam do konca pewna kiedy ma wolne w pracy. Wiec chcialam zarezerwowac hotel, a dokladnie pokoik z lazienką. Zaplacic w dni urezerwacji, przyjsc i udekorować go mnostwem malutkich swieczuszek, nawet w lazience, gdzie się tylko da, platki roz, moze kilka balonow czerwonych ? Ogolnie klimat romantyczny. To miala byc niespodzianka. W tym dniu chcialam pojsc z nim na mily spacer, a nastepnie pojsc zjesc cos dobrego, nie koniecznie wypasiona kolacja w resteuracj igdyz oboje czujemy sie tam nie pewnie i sztywno, wolimy raczej cos zjesc w knapce./ barze. A nastepnie chcialam go zabrac do wynajetego pokoju, gdzie zaloze biezline i mu sie w calosci pokazę. Pomysl brzmi fajnie. Ale siedziec tak w pokoju bez niczego ? Oczywiscie alkohol bedzie juz. Ale myslalam cos zrobic/ kupic/zamowic do pokoju.. Myslalam cos postawic na stolik, bo sama butelka alkoholu to chyba bedzie malo co nie ? Myslalam cos upichcic i przyniesc ale to wszystko wystygnie. Wiec co radzicie ?? A moze inny prezent ?


Z gory przepraszam za bledy.
karolinqa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 15:07   #142
janinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp

możecie wykupić jakąś romantyczną kolację lub pobyt w jakimś fajnym miejscu, w którym spędzicie miło czas i pobędziecie tylko we dwoje to dobra opcja jeśli chcecie być sami taki prezent na rocznicę ślubu spodoba się wam obojgu

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-24 o 14:52
janinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 07:29   #143
akacjowadama
Przyczajenie
 
Avatar akacjowadama
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp

Dziewczyny współczuje Wam wszystkim tych smutnych historii. Nasza rocznica też wisi pod znakiem zapytania w tym roku, zaczęłam wstępnie rozglądać się za prezentem i natknęłam się na takie fotoksiążke http://www.fotouslugi.pl/cewe-fotoksiazka.html Chciałam umieścić w niej nasze wspólne zdjęcia z podróży poślubnej, ponieważ jeszcze ich nie wywołaliśmy. Praktyczne prezenty kupuję dla męża na urodziny itp. teraz chciałam podarować mu coś sentymentalnego.
akacjowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 07:22   #144
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp

Macie jakies pomysly na wieczor w Warszawie (najchetniej ale prosze i oponie spoza) w dniu rocznicy?
Chodzi o dzien dzisiejszy (marzec, 7*C, zimno i wietrznie)

Podzielicie sie prosze pomyslami?

Cos innego niz:
- kolacja
- kino
- pokoj w hotelu

__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2016-03-22 o 07:24
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 09:40   #145
AlicjaTetryk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 14
Dot.: Rocznica ślubu - prezenty, pomysły na świętowanie itp

Podczas ostatnio obchodzonej rocznicy naszego ślubu postanowiliśmy zaszaleć. Wybraliśmy się do Leszna do tunelu xxx, by polatać. W końcu wszystkiego trzeba w życiu spróbować!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-23 o 17:27 Powód: Reklama.
AlicjaTetryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-14 10:40:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.