Praca animatora, Czy ktoś z Was pracował jako animator? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 22:28   #61
Stella12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Praca animatora

Cytat:
Napisane przez bayabaya Pokaż wiadomość
Witajcie!

W przyszlym tygodniu jade na swoj pierwszy casting. mam przygotowac material o sobie (3min.), forma dowolna. kompletnie nie mam pomyslu. tzn myslalam o pokaz slajdow z moich podrozy.
Moze acie jakies pomysly? licze na Was.
xoxo
Do jakiego biura podróży jedziesz na casting?
Stella12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 23:18   #62
Pallina1
Przyczajenie
 
Avatar Pallina1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 15
Dot.: Praca animatora

Teraz coś ode mnie- nie mozna porownywac pracy animatora, kazde biuro ma inne standardy i wymagania! Zalezy to przede wszystkim od kraju jak i od biura podrozy- bedac w Turcji musialam robic sporo guest contactu- mowiono mi na szkoleniu o 2 godzinach dziennie, głownie po show wieczornym, a w moim przypadku guest contact trwal 5-6 godzin dziennie. Bylo to czasem bardzo wycienczajace i denerwujace, nie mowiac juz o typowych panstwach arabskich takich jak Tunezja i Egipt, gdzie guest contact trwal 12h/dobe- moja kolezanka powiedziala- nigdy wiecej! Tak czy inaczej te 3 miesiace byly najpiekniejszym okresem w moim zyciu i nie moge sie doczekac kolejnych animacji!
Oczywiscie- kazdy animator bedzie sie zarzekal, ze jego animacje byly najlepsze itp. Jako animator z doswiadczeniem moge sobie teraz wybrac destynacje- postanowilam wybrac Portugalie badz Hiszpanie- czysta animacja, zdrowe, nienachalne podejscie do ludzi! Podsumowywujac- animacja, wg mnie- to najlepsza praca na wakacje- wlasciwie cala kasa odlozona na koncie, wycieczki fakultatywne za free, jedzenie za free i alkohol za free(przy dobrych ukladach z barmanami). Szczerze, nie rozumiem, jak duzo osob wyjezdza za granice i pracuja fizycznie zarabiajac rownowartosc tego, co animatorzy!
Pallina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 09:40   #63
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Praca animatora

Cytat:
Napisane przez bayabaya Pokaż wiadomość
Witajcie!

W przyszlym tygodniu jade na swoj pierwszy casting. mam przygotowac material o sobie (3min.), forma dowolna. kompletnie nie mam pomyslu. tzn myslalam o pokaz slajdow z moich podrozy.
Moze acie jakies pomysly? licze na Was.
xoxo
pokaz slajdów jest trochę hmm...oklepany ja jak w tym roku miałam dwa castingi to było zaznaczone, że zero materiałów cyfrowych. w końcu wszyscy musieli się trochę postarać
jeśli zdjęcia, to wydrukuj je i na przykład naklej na mapę świata. ja zrobiłam coś takiego co jest w załączniku i prezentowałam na tej podstawie wycieczkę fakultatywną, a każdemu uczestnikowi rozdałam 'pocztówki z Kuby' - sama je zrobiłam, z jednej strony zdjęcia, z drugiej hasła kojarzące się z Kubą, taki wielokolorowy mix.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A1_kolor_120g.jpg (109,1 KB, 99 załadowań)
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 13:41   #64
boobaseq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Praca animatora

Cytat:
Napisane przez Pallina1 Pokaż wiadomość
Oczywiscie- kazdy animator bedzie sie zarzekal, ze jego animacje byly najlepsze itp. Jako animator z doswiadczeniem moge sobie teraz wybrac destynacje- postanowilam wybrac Portugalie badz Hiszpanie- czysta animacja, zdrowe, nienachalne podejscie do ludzi!
Myślę że trochę przesada że KAŻDY będzie chwalił tylko swoje animacje itp. Znam wiele osob które przyznają się "ok.. odwaliliśmy kiepską robotę.. żałujemy, mogło być lepiej, mogliśmy dać tym ludziom trochę lepszej rozrywki..." ale po jakimś czasie, po powrocie zapomina się że nie wszystko było wysłane płatkami róż i dlatego słyszymy bardzo dobre wspomnienia... Takie moje zdanie.

Zgadzam się w zupełności że np. w Hiszpanii warunki są bardzo dobre. Po pierwsze płaca, po drugie umowa o prace. Pracując legalnie, mamy w umowie 40h tygodniowo i to jest przestrzegane. No i jest wiele mniejszych plusików, ale to każdy wg siebie musi oceniać

pozdrawiam!!
boobaseq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 21:37   #65
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Praca animatora

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
pokaz slajdów jest trochę hmm...oklepany ja jak w tym roku miałam dwa castingi to było zaznaczone, że zero materiałów cyfrowych. w końcu wszyscy musieli się trochę postarać
jeśli zdjęcia, to wydrukuj je i na przykład naklej na mapę świata. ja zrobiłam coś takiego co jest w załączniku i prezentowałam na tej podstawie wycieczkę fakultatywną, a każdemu uczestnikowi rozdałam 'pocztówki z Kuby' - sama je zrobiłam, z jednej strony zdjęcia, z drugiej hasła kojarzące się z Kubą, taki wielokolorowy mix.
powiedzcie mi czy jesli sa te 3 minuty czy minuta na opisanie czyms sie zajmuje co robie na codzien co moge zaoferowac jako animator to moge poprpstu powiedziec a nic nie pokazywac zadnych slajdow czy tak jak tu ktos mowil o dawaniu pocztowek opisywaniu wycieczki fakultatywnej ? bo jesli startuje na intruktora sportowwego to w 3 minuty nie pokaze no choreografii zumby czy czegos podobnego.

chodzi poprpstu o powiedzenie czym sie zajmujemy na codzien? i co mozemy w zwaizku z tym zaoferowac?
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 22:48   #66
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Praca animatora

Cytat:
Napisane przez blimssien Pokaż wiadomość
powiedzcie mi czy jesli sa te 3 minuty czy minuta na opisanie czyms sie zajmuje co robie na codzien co moge zaoferowac jako animator to moge poprpstu powiedziec a nic nie pokazywac zadnych slajdow czy tak jak tu ktos mowil o dawaniu pocztowek opisywaniu wycieczki fakultatywnej ? bo jesli startuje na intruktora sportowwego to w 3 minuty nie pokaze no choreografii zumby czy czegos podobnego.

chodzi poprpstu o powiedzenie czym sie zajmujemy na codzien? i co mozemy w zwaizku z tym zaoferowac?
jeśli masz opisać to, czym zajmujesz się na co dzień, to po prostu to opisz bez udziwnień a jeśli masz jakoś zaprezentować siebie, to zrób coś, żeby cię zapamiętali - kazdy sposób jest dobry.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 22:51   #67
akarolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Praca animatora

cześć,
W kwietniu wyjeżdżam do pracy do Egiptu....
To będzie mój debiut w pracy animatorki praca będzie miała charakter all rounder, jak myślicie jakie ubrania powinnam zabrać? W ogóle jak się do tego przygotować? Szczerze mówiąc nigdzie nie mogłam znaleźć takich informacji, a już mi niedużo czasu na ewentualne zakupy zostało

Co do kursów to mogę się podzielić wrażeniami Byłam na dwóch: Animator czasu wolnego z Rainbow Tours, oraz Animator czasu wolnego z firmy Stageman.
Rainbow Tours:
Kurs z przesympatycznymi ludźmi, jeden dzień szkolenia praktycznego: fitness, tance dla dorosłych i dla dzieci, kurs udzielania pierwszej pomocy dzieciom i niemowlętom. Ogólnie pozytywnie, jednakże było to szkolenie poniekąd ukierunkowane dla dzieci, a więcej nauczyliśmy się jak zająć czas dorosłym Mi akurat to odpowiadało... druga cześć szkolenia to kilka relacji wyjazdowych, oraz opisanie czym jest ta praca, praca ze sprzętem oraz przygotowanie animacji wieczornych.

Stageman:
Osobiście bardziej podobało mi się to szkolenie, prowadzone przez jednego animatora, aczkolwiek pełnego życia i energii. Na tym szkoleniu były pokazane w miarę możliwości, wszystkie wady i zalety pracy w animacji, nauka kilku tańców, ale żeby lekko nie było dopóki grupa nie zapamiętała, to nas prowadzący męczył Więcej cennych informacji uzyskałam właśnie na tym szkoleniu, jeżeli ktoś się waha to warto przed podjęciem decyzji na takowe się wybrać

W każdym razie już zdecydowałam w kwietniu wylot, pomóżcie! co zabrać?
akarolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 09:15   #68
bayabaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Praca animatora

i
Cytat:
Napisane przez Stella12 Pokaż wiadomość
Do jakiego biura podróży jedziesz na casting?

Jade do Tui

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
pokaz slajdów jest trochę hmm...oklepany ja jak w tym roku miałam dwa castingi to było zaznaczone, że zero materiałów cyfrowych. w końcu wszyscy musieli się trochę postarać
jeśli zdjęcia, to wydrukuj je i na przykład naklej na mapę świata. ja zrobiłam coś takiego co jest w załączniku i prezentowałam na tej podstawie wycieczkę fakultatywną, a każdemu uczestnikowi rozdałam 'pocztówki z Kuby' - sama je zrobiłam, z jednej strony zdjęcia, z drugiej hasła kojarzące się z Kubą, taki wielokolorowy mix.

wiem, że te slajdy są oklepane ale z drugiej strony wyjsc i tanczyc przez 3 minuty to nikt nic o mnie sie nie dowie... Wiec chyba pozostana mi te slejdy, ktore beda dodatkiem do tego co mowie (mysle,ze to jest ważniejsze w jaki sposób to powiem, z humorem i luzem).
Może macie jeszcze jakieś pomysły?
bayabaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 10:56   #69
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Praca animatora

Cytat:
Napisane przez bayabaya Pokaż wiadomość
i



wiem, że te slajdy są oklepane ale z drugiej strony wyjsc i tanczyc przez 3 minuty to nikt nic o mnie sie nie dowie... Wiec chyba pozostana mi te slejdy, ktore beda dodatkiem do tego co mowie (mysle,ze to jest ważniejsze w jaki sposób to powiem, z humorem i luzem).
Może macie jeszcze jakieś pomysły?
byłam u nich w zeszłym roku i jeśli nie masz doświadczenia w pracy w animacji, to powinnaś wysilić się bardziej niż pokaz zdjęć idziesz na casting dla animatorów dziecięcych czy dla dorosłych?
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 11:36   #70
boobaseq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Praca animatora

Cytat:
To będzie mój debiut w pracy animatorki praca będzie miała charakter all rounder, jak myślicie jakie ubrania powinnam zabrać? W ogóle jak się do tego przygotować? Szczerze mówiąc nigdzie nie mogłam znaleźć takich informacji, a już mi niedużo czasu na ewentualne zakupy zostało
Dużo rzeczy można wymieniać, które są warte pamieci przy pakowaniu. Oczywiście skoro jedziesz do Egiptu to pamiętaj o kremach z filtrem, kremach z filtrem i jeszcze raz kremach z filtrem. A co do ubrań to kilka przewiewnych w razie dnia wolnego i więcej wieczorowych (sukienka, koszula elegancka, koszulki różnych kolorow - bo w neiktórych teamach jest dress-code np. czerwony dzień). Reszta (potrzebna w ciągu dnia do animacji) powinna być zapewniona przez pracodawce.
Warto mieć nakrycie głowy własne.

Poza tym, polecam skrypt Jakuba B. Bączka "Przygotowanie do pracy w animacji". To e-book, kosztuje kilka złotych na stronie empiku (i może gdzies jeszcze) a warto mieć i zerknąć przed wyjazdem
boobaseq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 12:52   #71
Pallina1
Przyczajenie
 
Avatar Pallina1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 15
Wink Dot.: Praca animatora

Cytat:
Napisane przez akarolcia Pokaż wiadomość
cześć,
W kwietniu wyjeżdżam do pracy do Egiptu....
To będzie mój debiut w pracy animatorki praca będzie miała charakter all rounder, jak myślicie jakie ubrania powinnam zabrać? W ogóle jak się do tego przygotować? Szczerze mówiąc nigdzie nie mogłam znaleźć takich informacji, a już mi niedużo czasu na ewentualne zakupy zostało

Co do kursów to mogę się podzielić wrażeniami Byłam na dwóch: Animator czasu wolnego z Rainbow Tours, oraz Animator czasu wolnego z firmy Stageman.
Rainbow Tours:
Kurs z przesympatycznymi ludźmi, jeden dzień szkolenia praktycznego: fitness, tance dla dorosłych i dla dzieci, kurs udzielania pierwszej pomocy dzieciom i niemowlętom. Ogólnie pozytywnie, jednakże było to szkolenie poniekąd ukierunkowane dla dzieci, a więcej nauczyliśmy się jak zająć czas dorosłym Mi akurat to odpowiadało... druga cześć szkolenia to kilka relacji wyjazdowych, oraz opisanie czym jest ta praca, praca ze sprzętem oraz przygotowanie animacji wieczornych.

Stageman:
Osobiście bardziej podobało mi się to szkolenie, prowadzone przez jednego animatora, aczkolwiek pełnego życia i energii. Na tym szkoleniu były pokazane w miarę możliwości, wszystkie wady i zalety pracy w animacji, nauka kilku tańców, ale żeby lekko nie było dopóki grupa nie zapamiętała, to nas prowadzący męczył Więcej cennych informacji uzyskałam właśnie na tym szkoleniu, jeżeli ktoś się waha to warto przed podjęciem decyzji na takowe się wybrać

W każdym razie już zdecydowałam w kwietniu wylot, pomóżcie! co zabrać?

gwizdek, pare strojow kapielowych(2 wystarcza),nerke(saszetka na takie rzeczy jak-strój kąpielowy, telefon itp), duzo ciuchów, szczególnie sukienek na występy wieczorne, przydadzą się, oj przydadzą ja przed wyjazdem do Turcji czytalam o roznych zabawach animacyjnych, cwiczylam joge i ogladalam aqua areobic na youtube moze wydawac sie to smieszne, ale jak pozniej prowadzilam jogę czy aquę, to mogłam zmodyfikować uklad o ruchy z kursu! Ogolnie jedź, ciesz się życiem i nie wychodz za Araba, jak niektore moje kolezanki animatorki po 3 miesiacach znajomosci!
Pallina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 13:28   #72
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Praca animatora

Cytat:
Napisane przez Pallina1 Pokaż wiadomość
gwizdek, pare strojow kapielowych(2 wystarcza),nerke(saszetka na takie rzeczy jak-strój kąpielowy, telefon itp), duzo ciuchów, szczególnie sukienek na występy wieczorne, przydadzą się, oj przydadzą
ja dodam oczywiście buty sportowe, ręcznik szybkoschnący (chyba że masz pewność, że dostaniesz ręczniki od hotelu), ze dwa kremy z filtrem i koniecznie krem do twarzy z filtrem, wygodne sandały albo dwie pary japonek (mi się ciągle psuły ). co do strojów kąpielowych - ja miałam 4 i niestety wszystkie po 3 miesiącach miałam do wyrzucenia, ale kwestia soli i słońca, może ty masz jakieś porządniejsze i ci się nie rozpadną/nie wyblakną no i plecak - do pracy zawsze braliśmy różne rzeczy, czasem kompa żeby korzystać z neta w przerwie, czasem jakieś zakupy robiliśmy itd, plecak był nr 1 do noszenia tego wszystkiego
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 14:25   #73
akarolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Praca animatora

Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi, teraz będzie mi łatwiej
A co do ślubu z arabem to nieeee, lepiej pozostać z nimi na stopie koleżeńskiej, bo kumplami to oni są super
akarolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 14:54   #74
bayabaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Praca animatora

Pracowałam już jako animator w Egipcie więc doświadczenie mam. Nie mówili czy to animator dziecięcy czy nie. W sumie jest mi to obojętne. A pracowałaś dla Tui też?
Jak ludzie prezentowali się na castingu?

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
byłam u nich w zeszłym roku i jeśli nie masz doświadczenia w pracy w animacji, to powinnaś wysilić się bardziej niż pokaz zdjęć idziesz na casting dla animatorów dziecięcych czy dla dorosłych?

Pracowałam już jako animator w Egipcie więc doświadczenie mam. Nie mówili czy to animator dziecięcy czy nie. W sumie jest mi to obojętne. A pracowałaś dla Tui też?
Jak ludzie prezentowali się na castingu?
bayabaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 15:38   #75
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Praca animatora

Cytat:
Napisane przez bayabaya Pokaż wiadomość
Pracowałam już jako animator w Egipcie więc doświadczenie mam. Nie mówili czy to animator dziecięcy czy nie. W sumie jest mi to obojętne. A pracowałaś dla Tui też?
Jak ludzie prezentowali się na castingu?
ja nie przygotowałam nic, więc nie dziwię się, że tylko do etapu rozmów doszłam dziewczyny tańczyły, śpiewały, jedna zrobiła nam szybką grę, prezentacje ze zdjęciami z dzieciństwa ('zawsze lubiłam występować na scenie i bawić innych bla bla bla'), plakaty ze zdjęciami, jakieś pamiątki z podróży - dużo tego było. do etapu rozmów przeszły albo te z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi, albo te z dobrą znajomością języków obcych.
to, czy praca z dziećmi czy z dorosłymi jeszcze w zeszłym roku było dużą różnicą, bo animatorów dla dorosłych rekrutowała komisja szwajcarska w zupełnie inny sposób, tzn. wieloetapowa rekrutacja+szkolenie 2tygodniowe w marcu i praca zdaje się od kwietnia. znajomi z TUI mówili, że w tym roku ma już być polska animacja dla dorosłych.

ja będę w tym roku pracować dla TUI ale jako rezydentka.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 17:34   #76
bayabaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Praca animatora

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
ja nie przygotowałam nic, więc nie dziwię się, że tylko do etapu rozmów doszłam dziewczyny tańczyły, śpiewały, jedna zrobiła nam szybką grę, prezentacje ze zdjęciami z dzieciństwa ('zawsze lubiłam występować na scenie i bawić innych bla bla bla'), plakaty ze zdjęciami, jakieś pamiątki z podróży - dużo tego było. do etapu rozmów przeszły albo te z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi, albo te z dobrą znajomością języków obcych.
to, czy praca z dziećmi czy z dorosłymi jeszcze w zeszłym roku było dużą różnicą, bo animatorów dla dorosłych rekrutowała komisja szwajcarska w zupełnie inny sposób, tzn. wieloetapowa rekrutacja+szkolenie 2tygodniowe w marcu i praca zdaje się od kwietnia. znajomi z TUI mówili, że w tym roku ma już być polska animacja dla dorosłych.



ja będę w tym roku pracować dla TUI ale jako rezydentka.

Dzięki za info. Raczej dla dzieci to będzie. Są 2 etapy - ten grupowy a potem indywidualny. Potem faktycznie ma byc jeszcze szkolenie w kwietniu (tygodniowe).
bayabaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 15:42   #77
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Praca animatora

czy ktos z Was wybiera sie na casting z pro staff wo wroclawia 11 - 12 luty ?
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 13:12   #78
bayabaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Praca animatora

Jestem już po castingi Tui, większość miała prezentacje multimedialne. Liczylo sie chyba w jaki sposob to przedstawisz. Ja zrobiłam to humorystycznie ze śmiesznymi historiami jakie mi się przytrafiały podczas podróży. Chyba poszło mi nieźle bo przeszłam do drugiege etapu a tam już rozmowa, czesc po angielsku.
Czy ktoś z Was pracował jako animator dla Tui?
bayabaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 11:46   #79
nonii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 32
Dot.: Praca animatora

Blimssien ja chyba pojade 11.02. Co przygotowujesz na casting?Pozdrawiam
nonii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 15:04   #80
czaaarownica
Przyczajenie
 
Avatar czaaarownica
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk/Rybnik
Wiadomości: 1
Dot.: Praca animatora

ja się chyba wybiorę...
ostatnio wylądowałam na bezrobociu :/ i już nie moge usiedzieć w domu. Zastanawiam sie właśnie nad tym kursem i później wyjazdem, a to w sumie ostatni gwizdek, by cokolwiek zrobic w tym kierunku
Ty jestes juz zdecydowana na ten kurs? Ktos jeszcze sie wybiera na szkolenie w rainbow tours?
czaaarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 22:38   #81
ana_masri
Raczkowanie
 
Avatar ana_masri
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 93
Dot.: Praca animatora

Ja również pracowałam w Egipcie jako animatorka.
Byłam na szkoleniu Pro-Staff w 2010 roku i zdecydowanie mogę polecić, tak samo jak ekipę Kuby Bączka- Stageman.
Ja po dwóch sezonach zakończyłam przygodę z animacją, ale wszystkim wyjeżdżającym wkrótce życzę udanego sezonu !
__________________
Wege forever!
Polulove! http://poluzjanci.fora.pl/


Jedna miłość!
ana_masri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 12:52   #82
katein
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Praca animatora-neckermann

Czy pracował ktos jako animator z Neckermanna? jakieś opinie? A może wybiera się ktos na szkolenie neckermanna w kwietniu?

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Bardzo proszę o opinie pracy jako animator w Neckermannie. Właśnie dostałam się do trzeciego etapu rekrutacji czyli dostałam zaproszenie na ich szkolenie w kwietniu w Borach Tucholskich. Może ktoś też jedzie? Albo już był w tamtym roku?
katein jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 11:51   #83
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Praca animatora-neckermann

Cytat:
Napisane przez katein Pokaż wiadomość
Czy pracował ktos jako animator z Neckermanna? jakieś opinie? A może wybiera się ktos na szkolenie neckermanna w kwietniu?

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Bardzo proszę o opinie pracy jako animator w Neckermannie. Właśnie dostałam się do trzeciego etapu rekrutacji czyli dostałam zaproszenie na ich szkolenie w kwietniu w Borach Tucholskich. Może ktoś też jedzie? Albo już był w tamtym roku?
moja koleżanka pracowała dla nich dwa lata, bardzo zadowolona była, ale dużo pracy pilocko-rezydenckiej miała.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 08:17   #84
katein
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Praca animatora-neckermann

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
moja koleżanka pracowała dla nich dwa lata, bardzo zadowolona była, ale dużo pracy pilocko-rezydenckiej miała.


Pilocko-rezydenckiej na stanowisku animatora? Czyli że Neckermann nie ma wyraźnego podziału, że animator robi swoje a rezydent swoje? A nie wiecie czy pracując w Neckermannie jest możliwość że ktoś z Twoich bliskich przyjedzie Cie odwiedzić na Twoją destynacje?
katein jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 17:57   #85
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Praca animatora-neckermann

Cytat:
Napisane przez katein Pokaż wiadomość
Pilocko-rezydenckiej na stanowisku animatora? Czyli że Neckermann nie ma wyraźnego podziału, że animator robi swoje a rezydent swoje? A nie wiecie czy pracując w Neckermannie jest możliwość że ktoś z Twoich bliskich przyjedzie Cie odwiedzić na Twoją destynacje?
jest podział, ale często mogą być sytuacje, że nie ma kto poprowadzić wycieczki itd. moja koleżanka zajmowała się tym bo ma uprawnienia pilockie i się na to zgodziła, bo to dodatkowa kasa była.
z tego co wiem to siostra ją dwa razy odwiedziła - jeśli twoi 'współspacze' się zgodzą i rodzina nie przeszkadza w pracy, to dlaczego nie?
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 22:59   #86
katein
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Praca animatora

A czy ktoś pracował jako animator dla biura GTI?
katein jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 22:50   #87
nonii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 32
Dot.: Praca animatora

Blimssien napisz tu na forum bo nie moge odczytac wiadomosci
Ja nie pojechalam na casting do Wroclawia-nie mialam transportu :/
Co u Ciebie?Bylas na castingu?Pozdrowka
nonii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 14:41   #88
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Praca animatora

Cytat:
Napisane przez nonii Pokaż wiadomość
Blimssien napisz tu na forum bo nie moge odczytac wiadomosci
Ja nie pojechalam na casting do Wroclawia-nie mialam transportu :/
Co u Ciebie?Bylas na castingu?Pozdrowka
nonii nie dotarlam na casting ani na szkolenie animatorow w tym roku ! za duzo pracy mam ! nie bede w stanie wyjechac an okres wakacyjny na tak dlugi kontrakt- ale na przyszly sezon jak najbardziej to wszystko zalatwiam : ) bo z tego co slysze to rewelacyjna praca!!!
w tym roku pozostanie mi praca intrsuktora na obozach fitness. i zumby
Buziaki pozdrawiam
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 12:14   #89
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: Praca animatora

Ja dostałam oferte pracy jako animatorka w Hurghadzie jednak w tym roku jeszcze nie skorzystam bo mam szkole ale jak w przyszłym roku skończe to napewno spróbuje swoich sił w animacji
__________________
2012- Egipt
2013 - Tunezja zima i lato
2014- Egipt
2015- Tunezja
2016 - Tunezja
2017 - Tunezja maj i październik! czekaaaaaam
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 07:50   #90
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Praca animatora

Cytat:
Napisane przez xxx3anahi3xxx Pokaż wiadomość
Ja dostałam oferte pracy jako animatorka w Hurghadzie jednak w tym roku jeszcze nie skorzystam bo mam szkole ale jak w przyszłym roku skończe to napewno spróbuje swoich sił w animacji

bylas na castingu i zrezygnowalas z oferty pracy? kurcze szkoda!
ja tak chcialam w tym roku jechac ale niestety nie wypalilo! trzeba sie zajac praca na miejscu. nie moglam wszystkiego rzucic!
jezdzilas juz wczesniej jako animatorka?
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-27 17:17:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.