Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!! - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-05, 07:25   #931
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Ineczka ąłdne zdjecia najbardziej podoba mi sie nr4

niestety nie znam fryzjera, który by zrobił trwałą... ale wiesz myślę, że Maciek ma rację, nie rób jej, ja miałam u Hirka parę lat temu taką b.delikatną i żałuję włosy jak siano tak ok. po m-cu i w ogóle podniszczone
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 07:32   #932
benia1234
Raczkowanie
 
Avatar benia1234
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Po wielokrotnym przejrzeniu postow w tym temacie zdecydowalam sie na STUDIO GLAMOUR na Kopernika i jestem zachwycona efektem )). Nie jest jakos super drogo a to co pan Maciek wyczarowal na mojej golowie jest czyms cudownym ).Do tego jest niezwykla mila atmosfera , bajeczny wystroj i odzywka Kadusa za friko (pelnowymiarowe opakowanie )) ).Goraco polecam ten salon i pana Macka )
benia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 09:34   #933
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
niestety nie znam fryzjera, który by zrobił trwałą... ale wiesz myślę, że Maciek ma rację, nie rób jej, ja miałam u Hirka parę lat temu taką b.delikatną i żałuję włosy jak siano tak ok. po m-cu i w ogóle podniszczone
Ja mam bardzo bardzo gęste i takie wręcz sztywno-grube włosy, zdarzało mi się je niszczyć różnymi rozjaśnieniami a one później znowu wracały do dawnego stanu 'patrz, my znowu będziemy jak sierść konia'. Dlatego mój strach przed trwałą przegrywa z moją chęcią zmian . Po prostu mam wrażenie, że nie będzie aż tak źle chciałabym mieć na głowie coś naprawdę delikatnego jak to: http://images.starpulse.com/Photos/P...sdale-wb10.jpg lub to http://www.cartoondollemporium.com/i..._curlyhair.jpg tylko na moich ciemnych obecnie włosach .
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 11:33   #934
Dorotic26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

A powiedz mi jeszcze ineczka7 czy idąc do Maćka miałaś już gotowy pomysł na swój wygląd czy twoje włoski to jego sugestie?? Podobają mi sie fryzurki . W moim przypadku ja nie bardzo wiem co bym chciała na głowie dlatego chcę iść do fryzjera, który zdecyduje jakie kolorki najbardziej będą pasowały do mojej twarzy . Do tej pory rozjaśniałam włosy i każy mi mówił ze wyglądam bardzo dobrze, ale chciałabym już coś zmienić. Myślałam o fajnym balejage, ale dobór kolorów zostawiam fryzjerowi.

P.S. Jaki jest u niego koszt takiego balejage na średnich lub długich włosach?
Dorotic26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 17:47   #935
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Dorotic26 Pokaż wiadomość
A powiedz mi jeszcze ineczka7 czy idąc do Maćka miałaś już gotowy pomysł na swój wygląd czy twoje włoski to jego sugestie??
Potrafiłam wejść z hasłem 'dziś tniemy na krótko' i reszta to pomysł Maćka. Albo że chciałabym coś rudego albo czerwonego na głowie, ale takie kwestie są ryzykowne jeśli nie jest się mną, bo na wakacje pozwoliłam sobie zrobić rude włosy i bordową grzywkę (i byłam bardzo zadowolona, jednak sam pomysł z lekka ekstrawagancki był ). Zapytaj Maćka o pomysł i negocjuj, moje czerwone (rozowe?) pasemka były efektem niezgodzenia sie na zielone
Cytat:
Napisane przez Dorotic26 Pokaż wiadomość
Podobają mi sie fryzurki . W moim przypadku ja nie bardzo wiem co bym chciała na głowie dlatego chcę iść do fryzjera, który zdecyduje jakie kolorki najbardziej będą pasowały do mojej twarzy . Do tej pory rozjaśniałam włosy i każy mi mówił ze wyglądam bardzo dobrze, ale chciałabym już coś zmienić. Myślałam o fajnym balejage, ale dobór kolorów zostawiam fryzjerowi.
nie wiem, nigdy nie mialam Ja raczej mówię, że chcę mieć coś w takim a takim klimacie i grzecznie siedzę na fotelu aż Maciek skończy. Pamiętam jak kiedyś zażyczyłam sobie 'jakiś brąz' i maciek po nałożeniu farby stwierdza spokojnie 'ale domieszałem fioletu, będzie ci pasować'. Byłam przerażona bo nienawidzę fioletu, ale oczywiscie pasowało i było super
Ostatnim razem na farbowaniu chciałam jasny brąz albo kasztan i Maciek powiedział (tu będzie fragment rozmowy):
-'Nie'
-'ale czemu?'
-'bo w jasnych kolorach wyglądasz mdło'
Koniec rozmowy, koniec jasnych kolorów

Cytat:
Napisane przez Dorotic26 Pokaż wiadomość
P.S. Jaki jest u niego koszt takiego balejage na średnich lub długich włosach?
Nie jestem w stanie Ci powiedzieć, bo ja robiłam tylko pasemka (a później znowu pasemka, i znowu, a pozniej jakas farbe ktora inaczej kryla pasemka a inaczej moje wlosy i efekt sama widziałaś na zdjęciach ). A pasemka robiłam bardzo dawno. Zapytaj się na starcie, sporo zależy od długości i od zużytej farby. Ostatnio włosy farbowała mi babcia bo miałam malo kasy i u Maćka byłam tylko na strzyżeniu, więc naprawdę nie wiem ile dasz Ale - na pewno mniej niż w centrum. Za strzyżenie nie zdarzyło mi się zapłacić więcej niz 50 zł (a na ogół koło 35).
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 17:52   #936
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

aha, dziś byłam w dwóch DOBRYCH salonach fryzjerskich w Łodzi i w obu powiedzieli, że mam ładne włosy i oni mi trwałej nie zrobią :/ cóż, oswoję się jeszcze trochę z tym pomysłem i zdecyduję, czy chcę robić coś wbrew dobremu fryzjerowi
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 18:47   #937
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

[quote=ineczka7;7132659]

nie wiem, nigdy nie mialam Ja raczej mówię, że chcę mieć coś w takim a takim klimacie i grzecznie siedzę na fotelu aż Maciek skończy. Pamiętam jak kiedyś zażyczyłam sobie 'jakiś brąz' i maciek po nałożeniu farby stwierdza spokojnie 'ale domieszałem fioletu, będzie ci pasować'. Byłam przerażona bo nienawidzę fioletu, ale oczywiscie pasowało i było super

-'Nie'
-'ale czemu?'
-'bo w jasnych kolorach wyglądasz mdło'
Koniec rozmowy, koniec jasnych kolorów


quote]
oj to Maciek raczej nei dla mnie, ostatnio fryzjerka powiedizała, ze ładnie mi by było w rudościach i strzeliła mi coś w podobie, a mi się i moim znajomym nie podoba nowy image za bardzo
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 19:11   #938
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

bo nie wolno się do końca słuchać Poza tym sama popatrz co z tego masz - więcej sobie nie dasz krzywdy zrobić. Tak jak ja nie dam sobie zrobić czysto fioletowego koloru bo mam traume, za to zmieszany z jakimś brązem - czemu nie. Im więcej rzeczy się spróbuje tym więcej się wie o tym co się lubi I żadna decyzja o zmianie koloru włosów nie jest nieodwracalna, więc warto poszaleć dopóki się jeszcze nie ma poważnej pracy i współpracowników krzywo patrzących na odrobinę szaleństwa
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 19:28   #939
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
bo nie wolno się do końca słuchać Poza tym sama popatrz co z tego masz - więcej sobie nie dasz krzywdy zrobić. Tak jak ja nie dam sobie zrobić czysto fioletowego koloru bo mam traume, za to zmieszany z jakimś brązem - czemu nie. Im więcej rzeczy się spróbuje tym więcej się wie o tym co się lubi I żadna decyzja o zmianie koloru włosów nie jest nieodwracalna, więc warto poszaleć dopóki się jeszcze nie ma poważnej pracy i współpracowników krzywo patrzących na odrobinę szaleństwa
masz rację,
ale wiesz trauma trwa na szczeście włosy mają to do siebie, ze odrastają, juz nigdy nie chce rudości

tylko, że cały czas chciałabym miec ładne włoski a nie tylko czasami
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 19:41   #940
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

To w ramach poprawienia humoru Tobie i innym wizażankom pokażę Wam, co z moich paskudnych traumatycznych włosów umieli wyczarować łódzcy fryzjerzy, opis zdjęć: to na którym mam włosy a'la trapez (czytaj: fryzjer mi tylko podcinał końcówki, nigdy nie były normalnie ścięte, uroki pochodzenia z małego miasta) nie były robione u nikogo normalnego(dla ulatwienia - zdjecie z gitara). Z nich miałam zrobione coś, co mój brat do dziś nazywa borsukiem <włosy zafarbowane na bardzo ciemny brąz, prawie czarne, skośna grzywka, mocno cieniowane, od ramion właściwie taki welon z włosów>, robiła mi to Jowita i chwała jej za to, niestety wyjechała na wyspy i pewnie tam została. Potem miałam włosy ścięte dużo mocniej i potem zupełnie na krótko, to jest dzieło pani Oli, która w Ricci ścinała przed Maćkiem, było fajne dopóki nie odrosło, jak odrosło nie wiedzieć czemu ni cholery nie chciało się układać. Nie wiem gdzie teraz tnie pani Ola, może któraś z Was kojarzy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zd8.jpg (92,2 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zd1.JPG (29,1 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zd2.JPG (19,4 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2589.JPG (86,5 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3469.JPG (63,5 KB, 162 załadowań)
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 19:47   #941
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

i jeszcze Wam pokażę coś co robił Maciek(rudawa fryzurka na zdołowaną nastolatkę) i coś co robiłam ja sama (loki, na wałeczki ). Dlatego korci mnie ta trwała

to tyle mojego uzewnętrzniania się Ale tak sobie myślę, że jakby polecenie jakiegoś fryzjera miało jako dodatek zdjęcie wykonanej przez niego fryzury to byłoby bardziej wiarygodne niż puste "pan XYZ jest super ach och ekstra", przynajmniej ja tak mam, że lubię obejrzeć owoce czyjejś pracy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3666.JPG (35,6 KB, 317 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3860.JPG (64,4 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture(41).jpg (7,1 KB, 91 załadowań)
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 20:46   #942
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Ineczko, jakie Ty masz ładne, grube włosy nic dziwnego, ze chcesz zgrzeszyc z trwałą jest na czym zaszalec

powiem ci, że z każdym zdjeciem jest lepiej i dzięki za taką okazałą galerię

ja swoje zdjecia wkleiłam gdzieś tam na której stronie... ale oczywiście, zdjecia ułatwiałyby podjęcie decyzji... i może wykluczyłyby reklamy

Pozd

p.s. ja bardzo chwaliłam sobie Pawła z le grandu,a le wyjechał i niewiadomo kiedy wróci
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 10:33   #943
elleves
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Witam.

Adresu Ci nie podam - nie znam dokładnego, po prostu wiem "gdzie to jest".

Numer telefonu do Pani Izy : 604 444 164

Podrawiam)))
elleves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 11:00   #944
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Czyli Iza jednak, niestety w ogóle nie mam pamięci do imion (
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 19:52   #945
maleństwo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 42
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Poczytałam całą dysksuję w tym wątku i jakieś dwa tygodnie temu postanowiłam wybrac się do Krystiana i zobaczyć jak to naprawdę z nim jest, czy rzeczywiście jest taki dobry jak mówi...?

Oto moje wrażenia.

Cytat:
widzialam ze znajome klientki byly traktowane inaczej
Zaznaczam, że byłam tam pierwszy raz, więc nie jestem stałą klientką.

Spodziewałam się, że Krystian nie bedzie należał do najmilszych osob, po tym co tu przeczytałam i... pierwsze rozczarowanie - okazało się, że jest bardzo sympatyczny. Tak naprawdę wszyscy byli dla mnie mili, a w salonie panowała luźna atmosfera.

Cytat:
nikt nawet nie zapytał od tak z uprzejmosci czy chce kawe badz herbate
Krystian zaproponował mi kawę lub herbatę

Cytat:
5minut i juz..niby obciete...
Siedziałam na fotelu ponad 30 min, w czasie których Krystian obcinał mi włosy, doradzał również jak o nie dbać, układać i co robić, żeby wyglądały dobrze.

Włosy suszył mi Krystian - nie musiałam robić tego sama

Na samym początku powiedziałam mu co chcę mieć mniej więcej na glowie i sam zaproponował mi kilka fryzur.

Ani przez chwilę nie poczułam się olewana czy źle traktowana.

Z samego cięcia jestem bardzo zadowolona. Włosy są dość mocno wycieniowane i fajnie się układają. Na samym początku kilku moich znajomych mnie nie poznało Więc jeśli ktoś potrzebuje zmiany - zdecydowanie powinien wybrać się do Krystiana.

Co bardzo mi sie spodobało (robiłam sobie grzywkę) Krystian stwierdził, że jeśli poczuje, że grzywka jest za dluga, zawsze mogę do niego przyjść i on tak po prostu, za darmo mi ją podetnie.

Podsumowując - mogę wszystkim szczerze polecić salon Jacka Olejniczaka. I raczej na pewno wybiorę się tam ponownie
maleństwo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 20:01   #946
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez maleństwo Pokaż wiadomość
Poczytałam całą dysksuję w tym wątku i jakieś dwa tygodnie temu postanowiłam wybrac się do Krystiana i zobaczyć jak to naprawdę z nim jest, czy rzeczywiście jest taki dobry jak mówi...?

Oto moje wrażenia.


Zaznaczam, że byłam tam pierwszy raz, więc nie jestem stałą klientką.

Spodziewałam się, że Krystian nie bedzie należał do najmilszych osob, po tym co tu przeczytałam i... pierwsze rozczarowanie - okazało się, że jest bardzo sympatyczny. Tak naprawdę wszyscy byli dla mnie mili, a w salonie panowała luźna atmosfera.



Krystian zaproponował mi kawę lub herbatę


Siedziałam na fotelu ponad 30 min, w czasie których Krystian obcinał mi włosy, doradzał również jak o nie dbać, układać i co robić, żeby wyglądały dobrze.

Włosy suszył mi Krystian - nie musiałam robić tego sama

Na samym początku powiedziałam mu co chcę mieć mniej więcej na glowie i sam zaproponował mi kilka fryzur.

Ani przez chwilę nie poczułam się olewana czy źle traktowana.

Z samego cięcia jestem bardzo zadowolona. Włosy są dość mocno wycieniowane i fajnie się układają. Na samym początku kilku moich znajomych mnie nie poznało Więc jeśli ktoś potrzebuje zmiany - zdecydowanie powinien wybrać się do Krystiana.

Co bardzo mi sie spodobało (robiłam sobie grzywkę) Krystian stwierdził, że jeśli poczuje, że grzywka jest za dluga, zawsze mogę do niego przyjść i on tak po prostu, za darmo mi ją podetnie.

Podsumowując - mogę wszystkim szczerze polecić salon Jacka Olejniczaka. I raczej na pewno wybiorę się tam ponownie
hmmm... a to to ja już chyba czytałam o_O
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 12:44   #947
kasienka817
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Witam.
Jutro idę do fryzjera na teofilowie. W Teofilku na dole jest salon. Czy może ktoś już tam był i cos robił? Będę robiła baleyage blond na ciemne włosy.
Dziękuję za odpowiedź
kasienka817 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 19:41   #948
maleństwo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 42
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
hmmm... a to to ja już chyba czytałam o_O
A bardzo możliwe, bo trochę namieszałam i Moderatorka usunęła nie tego posta o którego mi chodziło
maleństwo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 19:04   #949
Dorotic26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cześć dziewczyny,

w końcu wybrałam tego fryzjera . Ponieważ Pani Agnieszka Płoszaj jest dostępna tylko w środy i w soboty, a mi zależało na wtorku (nie jestem z Łodzi) więc zapisałam sie do Pani Oktawii w Salonie Urody 101 na Piotrkowskiej. Mam nadzieję że nie macie o niej złego zdania . Chodzi do niej moja koleżanka i jest bardzo zadowolona. Mam nadzieję że ja też będę. Idę dopiero 22.04, dam wam później znać co i jak .
Dorotic26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 23:08   #950
pablo264
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

nieopłacona reklama

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-04-10 o 06:00 Powód: bład
pablo264 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 23:16   #951
Milonotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

nieopłacona reklama

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-04-10 o 06:04
Milonotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 23:25   #952
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

wyczuwam reklamę?
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 09:21   #953
roxydaisy
Raczkowanie
 
Avatar roxydaisy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Limerick, Ire
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Heja!
Postanowilam sie zarejestrowac Niestety nie moge sie dodzwonic do Agnes (bylam u niej 3 razy = 3 razy zadowolona), dlatego szukam innego fryzjera. Poki co mysle, ze Tomek z Fabryki Fryzur bedzie najlepszy, jednak nie mam zaufania do facetow fryzjerow
Szukam wiec dalej i jakos nie moge dojsc do zadnych wnioskow, kogo wybrac?
czekam na odp, dzieki z gory!
roxydaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 22:21   #954
Dorotic26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
wyczuwam reklamę?
Jesli chodzi o mojego posta to bez obaw. Nigdy nie bylam w Salonie Urody 101 i nawet nie wiem gdzie to dokladnie jest . widze po prostu jak odmienila moja wspolokatorke dlatego zdecydowalam sie wybrac do Pani Oktawii. Jak bedzie z moja odmiana nie wiem. Jak juz bedzie "po" to wam napisze czy jestem zadowolona . Pozdrawiam

P.S. Wlasnie sie zorientowalam ze posty pod moim sa usuniete z informacja "nieoplacona reklama" . Myslalam ze to komentarze hihi.
Dorotic26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 07:09   #955
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

a skąd, nie mówiłam o Tobie, reklama troszkę inaczej wygląda niż to co napisałaś
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 07:23   #956
kamila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Łodż
Wiadomości: 210
GG do kamila22
DEKOLORYZACJA -ŁÓDZ gdzie ?

WITAM
czy któras z Was orientuje sie gdzie w Łodzi wykonuja dekoloryzacje?
obdzwonilam ok 20 salonow fryzjerskichi i jedynie dekolryzacje proponowali przez geste pasemka
A mnie chodzi o całkowita dekoloryzacje i nałozenie koloru -czy ktos moze pomóc?
pozdrawiam
kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 07:26   #957
kamila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Łodż
Wiadomości: 210
GG do kamila22
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

absolutnie odradzam LOOKERSA na Pitrkowskiej,Fryzjerki nadete wymalowane lale, tragicznie drgo --absolutnie odradzam tam koloryzacje
kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 22:57   #958
patinka83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

hej! widze ze pochodzisz z Limerick. znasz moze fryzjerkę ktora robi ladne pasemka i nie pali wlosow . prosze o odpowiedz
patinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 15:08   #959
kamila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Łodż
Wiadomości: 210
GG do kamila22
DEKOLORYZACJA -ŁÓDZ..gdzie ?

WITAM
czy któras z Was orientuje sie gdzie w Łodzi wykonuja dekoloryzacje?
obdzwonilam ok 20 salonow fryzjerskichi i jedynie dekolryzacje proponowali przez geste pasemka
A mnie chodzi o całkowita dekoloryzacje i nałozenie koloru -czy ktos moze pomóc??
?
pozdrawiam
kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 11:12   #960
lazurkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

a ja skusiłam się i poszłam do Ilony...i uważam to za błąd..
włosy się kompletnie nie układają nawet przy porządnym ich ułozeniu na szczotkę wygladają jak wystrzępione gdzie popadnie pióra lub jakby piorun w rabarbar strzelił....
porażka...
nie polecam!
lazurkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.