czy to dobry moment?: > - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-14, 22:43   #1
mari9090
Raczkowanie
 
Avatar mari9090
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Ogródeczek
Wiadomości: 366

czy to dobry moment?: >


Witam wszystkich ; ))

Pisze bo chcialam poznac opinie innych..
postaram sie krotko ,zwiezle i na temat..

Jestem ze swoim chlopakeim ponad 1,5 roku .
Ja mam 20 lat on 25..swietnie nam sie uklada , nie nudzimsy sie w swoim towarzystwie ale jesli chodzi o intymnosc..ja go caigle blokuje^^
panicznie boje sie ciazy!! on mnie zapewnia ze wszystko bedzie w porzadku , mowil ze mial 6 partnerek..nie przeszkadza mi to bo chociaz mial obycie ze swoim 'sprzetem' ;].
Podczas pieszczat jest bardzoo bardzo przyjemnie lecz gdy spoznia mi sie okres mam schizy ze to ciaza mimo ze to byly tylko pieszczoty!!
Macie ajkies pewne srodki antykoncepcji?<wiem ze nie ma pewnosci w 100% >
Kocham go i chce byc z nim , chcialabym sprobowac i tgeo bo miedzy nami w lozku jest czasami naprawde goraco..lecz jednynym problemem jest ten stres ! Nie moglabym byc matka ze wzgl na studia..nie pracuje..nie bylabym w stanie go utzrymac..jestem tego swiadoma dlatgeo ciagle z tym zwlekamy . Plus szkoda mi chlopaka bo tez ma jakies potrzeby..:}
mari9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 22:50   #2
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: czy to dobry moment?: >

Czy mamy jakieś sprawdzone środki anty? No nauka już wpadła na parę pomysłów jakiś czas temu I wątków na ten temat jest już tysiąc pięćset.
Przede wszystkim powinnaś iść do ginekologa bo jak Ty wpadasz w paranoję, że po jakiś pieszczotach zajdziesz w ciążę warto żeby pogadał z Tobą ktoś z wiedzą i najlepiej w białym fartuszku to się może uspokoisz. Plus poopowiada Ci o tej całej antykoncepcji.

Albo po prostu nie chcesz seksu z tym panem i tak naprawdę wcale nie jesteś gotowa. Dobry moment będzie wtedy kiedy będziesz.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 22:50   #3
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: czy to dobry moment?: >

100 % to tylko celibat, ale dobrze dobrane tabletki dają bardzo dużą pewność. Chociaż moim zdaniem jeśli ktoś nie jest gotowy na ewentualne konsekwencje w postaci dziecka to nie powinien brać się za sex
arenika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 23:09   #4
mari9090
Raczkowanie
 
Avatar mari9090
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Ogródeczek
Wiadomości: 366
Dot.: czy to dobry moment?: >

Zawsze chcialam miec dziecko w wieku 27l tak minimum ; ))
wiec przez 7 lat zycia w celibacie odpada.
Jezeli chodzi o to czy chce?
To wiem ze tak bo wiem co czuje podczas gdy jestesmy blisko razem.. i chcialabym zeby bylo tak jak w wiekszosci zwiazkow.
Jestem zapisana za 2tyg do ginekologa..wiec moze pomoze

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

a czy prezerwatywa plus globulki to lepsze rozwiazanie wg was niz tabletki;>?>
mari9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 23:13   #5
Sylweczka91
Raczkowanie
 
Avatar Sylweczka91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 268
Dot.: czy to dobry moment?: >

Cytat:
Napisane przez mari9090 Pokaż wiadomość
Zawsze chcialam miec dziecko w wieku 27l tak minimum ; ))
wiec przez 7 lat zycia w celibacie odpada.
Jezeli chodzi o to czy chce?
To wiem ze tak bo wiem co czuje podczas gdy jestesmy blisko razem.. i chcialabym zeby bylo tak jak w wiekszosci zwiazkow.
Jestem zapisana za 2tyg do ginekologa..wiec moze pomoze

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

a czy prezerwatywa plus globulki to lepsze rozwiazanie wg was niz tabletki;>?>
moja siostra ciagle bazuje na prezerwatywach plus patentex i nie zostalam ciocia;DD jak narazie )
Sylweczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 23:27   #6
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: czy to dobry moment?: >

Wykożystaj niepłodność poowulacyjną. Musisz tylko wiedzieć czy i kiedy było jajeczkowanie (nie jest to proste, zawsze warto poznać bliżej swoje ciało). Do tego dla pewności kondon.
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 23:28   #7
mari9090
Raczkowanie
 
Avatar mari9090
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Ogródeczek
Wiadomości: 366
Dot.: czy to dobry moment?: >

Cytat:
Napisane przez Sylweczka91 Pokaż wiadomość
moja siostra ciagle bazuje na prezerwatywach plus patentex i nie zostalam ciocia;DD jak narazie )

naprawde skuteczne ; >??
a nie uszkadzaja prezerwatywy?
mari9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 23:28   #8
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: czy to dobry moment?: >

Cytat:
Napisane przez mari9090 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

a czy prezerwatywa plus globulki to lepsze rozwiazanie wg was niz tabletki;>?>
Moim zdaniem mniej wygodne
arenika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 23:31   #9
Sylweczka91
Raczkowanie
 
Avatar Sylweczka91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 268
Dot.: czy to dobry moment?: >

Cytat:
Napisane przez mari9090 Pokaż wiadomość
naprawde skuteczne ; >??
a nie uszkadzaja prezerwatywy?
jest z chlopakiem od 3 lat a wspolzyje od 2 lat)
dba bardzo o figure i nie bierze tabletek bo uwaza ze powoduja tycie , z tego co wiem zawsze od poczatku maja taka metode ii nie ma dzieciaczka)
Sylweczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 23:35   #10
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: czy to dobry moment?: >

Cytat:
Napisane przez mari9090 Pokaż wiadomość
naprawde skuteczne ; >??
a nie uszkadzaja prezerwatywy?
ja się nigdy specjalnie nie schizowałam i jedna metoda(tabletki a po odstawieniu prezerwatywy) w zupełności wystarcza, o ile ktoś nie wpada w panikę po każdym stosunku a jak wpada to znak, że seks nie dla niego niestety
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 23:41   #11
mari9090
Raczkowanie
 
Avatar mari9090
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Ogródeczek
Wiadomości: 366
Dot.: czy to dobry moment?: >

Cytat:
Napisane przez arenika Pokaż wiadomość
Moim zdaniem mniej wygodne

Dla mnie na poczatek wazna jest skutecznosc..; > pozniej bede zwracac uwage na komfort

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
ja się nigdy specjalnie nie schizowałam i jedna metoda(tabletki a po odstawieniu prezerwatywy) w zupełności wystarcza, o ile ktoś nie wpada w panikę po każdym stosunku a jak wpada to znak, że seks nie dla niego niestety

Moze tez zaczne sie mniej o to martwic
jestem pewna ze chce..tylko bez niespodianek ; >
sprobujemy pewnie po miesiaczce)
mari9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 23:45   #12
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: czy to dobry moment?: >

Ale dziewczyno ŻADNA z metod antykoncepcyjnych nie daje 100%. Załóżmy masz tabletki i prezerwatywy. Generalnie prezerwatywy mają niższy wskaźnik skuteczności ze względu na sprawy że tak powiem 'mechaniczne'. Tabletki mają wyższy wskaźnik bo praktycznie tylko wtedy nie działają gdy je źle dawkujesz.
Więc jak użyjesz dwóch metod na raz to nie sprawi że będziesz lepiej zabezpieczona choć oczywiście używając i tabletek i prezerwatyw jesteś lepiej zabezpieczona niż używając samych prezerwatyw ale TYLKO dlatego, że tabletki mają wyższy wskaźnik a nie dlatego że masz 2 na raz metody.

Po prostu musisz znać metodę. I koniecznie do tego gin
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 00:24   #13
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: czy to dobry moment?: >

Po prostu rób to pojajeczkowaniu bo wtedy nie dojdzie do zapłodnienia. Najtrudniej jest rozpoznać jajeczkowanie. I do tego prezerwatywa.
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 01:35   #14
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: czy to dobry moment?: >

Naprawdę nie tak łatwo jest zajść w ciążę. Uprawiam seks od 15 lat i nigdy nie byłam w ciąży, a seks uprawiam często(używam gumek). I dodam, że żadna z moich koleżanek, która używa jakiejś sensownej metody antykoncepcyjnej również nie dorobiła się nieplanowanego dziecka.

Trochę niepokoi mnie tylko podejście twojego faceta i jego pewność siebie wynikająca z tego, że do tej pory udało mu się nie zapłodnić żadnej ze swoich partnerek i że potrafi obchodzić się ze swoim sprzętem..- co to w ogóle znaczy? Mam nadzieję, że nie ma na myśli tego, że opanował do perfekcji sztukę wyciągania tegoż sprzętu w stosownym momencie..

I pamiętaj: ciąża nie jest jedynym ani wcale najgorszym nieszczęściem jakie może cię spotkać- facet ma spory przebieg, wątpię że zawsze używał prezerwatyw- nie musi cię od razu uraczyć śmiertelną chorobą: hpv, wzw, opryszczka i wiele innych również nie są wielką atrakcją. Używaj gumek!!
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 01:45   #15
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: czy to dobry moment?: >

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
Używaj gumek!!
Też fakt. I ewentualnie poproś o badania.

a ty bober daruj sobie, serio to już nawet nieśmieszne
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 02:05   #16
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: czy to dobry moment?: >

Nie zaczepiam ciebie wiec ty sobie daruj uszczypliwosci.
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 11:14   #17
mari9090
Raczkowanie
 
Avatar mari9090
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Ogródeczek
Wiadomości: 366
Dot.: czy to dobry moment?: >

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
Naprawdę nie tak łatwo jest zajść w ciążę. Uprawiam seks od 15 lat i nigdy nie byłam w ciąży, a seks uprawiam często(używam gumek). I dodam, że żadna z moich koleżanek, która używa jakiejś sensownej metody antykoncepcyjnej również nie dorobiła się nieplanowanego dziecka.

Trochę niepokoi mnie tylko podejście twojego faceta i jego pewność siebie wynikająca z tego, że do tej pory udało mu się nie zapłodnić żadnej ze swoich partnerek i że potrafi obchodzić się ze swoim sprzętem..- co to w ogóle znaczy? Mam nadzieję, że nie ma na myśli tego, że opanował do perfekcji sztukę wyciągania tegoż sprzętu w stosownym momencie..

I pamiętaj: ciąża nie jest jedynym ani wcale najgorszym nieszczęściem jakie może cię spotkać- facet ma spory przebieg, wątpię że zawsze używał prezerwatyw- nie musi cię od razu uraczyć śmiertelną chorobą: hpv, wzw, opryszczka i wiele innych również nie są wielką atrakcją. Używaj gumek!!

W tej kwestii on wlasnie mnie troche denerwuje..; >
przeciez nie da sie wszystkiego zaplanowac..I dlatgeo nie wierze w to ze opanowal ta'sztuke' do perfekcji..
Jeszcze gdy nie bylismy razem, bylismy przyjaciolmi takimi dobrymi ; )
i rozmawialismy o wszystkim min. o tym tez ; >
Opowiadal ze z obecna dziewczyna <wtedy> czasami nie wychodzili wcale z lozzzzka . Tez wtedy podpuszczalam go i mowilam ze zostanie tata; P
a on mi mowil ze nie ma opcji ze umie sie skontrolowac nawet gdy nie uzywaja prezerwatyw , na ktore wydawali jak mowil 350zl taka ciekawostka/ na miesiac oczywiscie. !
mari9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 11:18   #18
Sylweczka91
Raczkowanie
 
Avatar Sylweczka91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 268
Dot.: czy to dobry moment?: >

Cytat:
Napisane przez mari9090 Pokaż wiadomość
W tej kwestii on wlasnie mnie troche denerwuje..; >
przeciez nie da sie wszystkiego zaplanowac..I dlatgeo nie wierze w to ze opanowal ta'sztuke' do perfekcji..
Jeszcze gdy nie bylismy razem, bylismy przyjaciolmi takimi dobrymi ; )
i rozmawialismy o wszystkim min. o tym tez ; >
Opowiadal ze z obecna dziewczyna <wtedy> czasami nie wychodzili wcale z lozzzzka . Tez wtedy podpuszczalam go i mowilam ze zostanie tata; P
a on mi mowil ze nie ma opcji ze umie sie skontrolowac nawet gdy nie uzywaja prezerwatyw , na ktore wydawali jak mowil 350zl taka ciekawostka/ na miesiac oczywiscie. !
350 pln ;o?????????? ?
to sie nazywa kochajacy facet;P
Sylweczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 11:23   #19
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: czy to dobry moment?: >

Cytat:
Napisane przez bober111 Pokaż wiadomość
Nie zaczepiam ciebie wiec ty sobie daruj uszczypliwosci.
piszesz okrojone bzdury o których nie masz pojęcia mam prawo się czepić i to właśnie będę robić
Cytat:
Napisane przez mari9090 Pokaż wiadomość
W tej kwestii on wlasnie mnie troche denerwuje..; >
przeciez nie da sie wszystkiego zaplanowac..I dlatgeo nie wierze w to ze opanowal ta'sztuke' do perfekcji..
Jeszcze gdy nie bylismy razem, bylismy przyjaciolmi takimi dobrymi ; )
i rozmawialismy o wszystkim min. o tym tez ; >
Opowiadal ze z obecna dziewczyna <wtedy> czasami nie wychodzili wcale z lozzzzka . Tez wtedy podpuszczalam go i mowilam ze zostanie tata; P
a on mi mowil ze nie ma opcji ze umie sie skontrolowac nawet gdy nie uzywaja prezerwatyw , na ktore wydawali jak mowil 350zl taka ciekawostka/ na miesiac oczywiscie. !
350 miesięcznie? wow wow wow...to on pracował wtedy w ogóle czy tylko w łóżku czas spędzał? i jak teraz wytrzymuje jak miał kiedyś taką częstotliwość o.O
i nigdy nie wierz w takie gadki-szmatki, stosunek przerywany to największy możliwy idiotyzm jeśli ktoś wierzy że opanował tą sztukę do perfekcji i na dodatek myśli o tym jak o metodzie antykoncepcyjnej najlepszy znak że niedługo zostanie rodzicem
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 11:38   #20
mari9090
Raczkowanie
 
Avatar mari9090
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Ogródeczek
Wiadomości: 366
Dot.: czy to dobry moment?: >

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
piszesz okrojone bzdury o których nie masz pojęcia mam prawo się czepić i to właśnie będę robić


350 miesięcznie? wow wow wow...to on pracował wtedy w ogóle czy tylko w łóżku czas spędzał? i jak teraz wytrzymuje jak miał kiedyś taką częstotliwość o.O
i nigdy nie wierz w takie gadki-szmatki, stosunek przerywany to największy możliwy idiotyzm jeśli ktoś wierzy że opanował tą sztukę do perfekcji i na dodatek myśli o tym jak o metodzie antykoncepcyjnej najlepszy znak że niedługo zostanie rodzicem
Wtedy pracowal za granica jakies 9 miesiecy i zrobili sobie 1,5 miesiaca wakacji;]
Tez sie zastanawiam wlasnie jak on to wytrzymuje hy ;l ale mysle ze zmienil mu sie swiatopoglad...ta dziewczycza z ktora tak intensywnie...zdradzila go z innym w jego mieszkaniu ;l..wiec moze teraz bardziej docenia wlasnie uczucie..wogole stal sie bardziej powazny ;]
On na tygodniu pracuje, ja sie ucze a weekendy zawsze spedzamy razem..zawsze do czegos dochodzi<moze mu wystarcza;p?>no ale jednak to nie sex..

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylweczka91 Pokaż wiadomość
350 pln ;o?????????? ?
to sie nazywa kochajacy facet;P

Z tym ze jest kochajacy to musze sie zgodzic ;]
oddalby wszytsko nie patrzac na siebie , podejrzewam ze dla tamtej tez;]
taki juz typ
mari9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 11:46   #21
Pako_
Rozeznanie
 
Avatar Pako_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 636
Dot.: czy to dobry moment?: >

Cytat:
Napisane przez mari9090 Pokaż wiadomość
a on mi mowil ze nie ma opcji ze umie sie skontrolowac nawet gdy nie uzywaja prezerw...
To raczej świadczy ze nie ma pojęcia o czyn mówi .
Może i on powinien coś poczytać o antykoncepcji ?
Pako_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 13:29   #22
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: czy to dobry moment?: >

prezerwatywy + pigułki, powinnaś się czuć najbezpieczniej, tabletki bardzo dobrze zabezpieczają, a prezerwatywa da Ci poczucie bezpieczeństwa, gdy będziesz widziała, że nic się "tam" nie dostało
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 14:30   #23
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: czy to dobry moment?: >

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
prezerwatywy + pigułki, powinnaś się czuć najbezpieczniej, tabletki bardzo dobrze zabezpieczają, a prezerwatywa da Ci poczucie bezpieczeństwa, gdy będziesz widziała, że nic się "tam" nie dostało
ja naprawdę nie rozumiem tej idei 2 metod, to mi zakrawa na lekką paranoję albo nieznajomość metody którą się stosuje
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 14:34   #24
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: czy to dobry moment?: >

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
ja naprawdę nie rozumiem tej idei 2 metod, to mi zakrawa na lekką paranoję albo nieznajomość metody którą się stosuje
no, to jest dla lekkich paranoików, ale autorka sama przyznała, że strasznie się boi.
prezerwatywa daje psychiczne lepsze samopoczucie (jak mówiłam, widzisz że wszystko jest OK) - a tabletki to świetne zabezpieczenie, no i wygodne. Z czasem autorka się przekona, że plemniki to nie terminatory i może zrezygnuje z gumek na rzecz samych tabsów

ja się nie bałam, od razu same tabsy, ale rozumiem, że ktoś się stresuje, bo sama gdy np biorę antybiotyki i stosujemy gumki to mam lekką paranoję czy aby na pewno nie pękła itp.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 14:43   #25
katarzynka1978
Raczkowanie
 
Avatar katarzynka1978
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Szczecin/Malmö
Wiadomości: 282
Dot.: czy to dobry moment?: >

Istnieje też możliwość, że facet strzela ślepakami i nie chce się tym chwalić, technika i koncentracja brzmią lepiej
katarzynka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 15:32   #26
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: czy to dobry moment?: >

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
ja naprawdę nie rozumiem tej idei 2 metod, to mi zakrawa na lekką paranoję albo nieznajomość metody którą się stosuje
Tak, ale chłop miał wiele partnerek, uprawiał z nimi seks jako zabezpieczenia używając "mocy swego umysłu". Te jego partnerki też miały partnerów seksualnych, którzy pewnie też im wciskali ciemnotę o mocy umysłu, partnerzy tychże partnerek tez mieli partnerki- itd tworzy się z tego niezły łańcuszek św. Antoniego. Wniosek z tego taki, żeby używać prezerwatyw i że to jest podstawa bezpiecznego seksu. Tabletki chronią tylko przed ciążą.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 15:35   #27
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: czy to dobry moment?: >

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
Tak, ale chłop miał wiele partnerek, uprawiał z nimi seks jako zabezpieczenia używając "mocy swego umysłu". Te jego partnerki też miały partnerów seksualnych, którzy pewnie też im wciskali ciemnotę o mocy umysłu, partnerzy tychże partnerek tez mieli partnerki- itd tworzy się z tego niezły łańcuszek św. Antoniego. Wniosek z tego taki, żeby używać prezerwatyw i że to jest podstawa bezpiecznego seksu. Tabletki chronią tylko przed ciążą.
No ja się zgadzam ew. mówiłam jeszcze żeby nawet badania jej się przydały. Tyle, że jak prezerwatywy to już nie tabletki no ale ok, może niektórzy mają lekkie paranoje
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 15:50   #28
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: czy to dobry moment?: >

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
No ja się zgadzam ew. mówiłam jeszcze żeby nawet badania jej się przydały. Tyle, że jak prezerwatywy to już nie tabletki no ale ok, może niektórzy mają lekkie paranoje
Z paranoi się w końcu wyrasta- jak byłam nastolatką, to też wydawało mi się, że każdy stosunek prowadzi do ciąży i że na pewno jestem płodna jak królica.

Dobrą metodą jest też używanie gumek i posiadanie w zapasie postinoru, wtedy jak guma pęka, to można wziąć tabletkę i się nie martwić.(i lepiej miec te tabletki na zapas, a nie dopiero jeździc w panice po przychodniach jak wypadek się zdarzy, więc autorko możesz poprosić o taką receptę jak już będziesz u lekarza, a nie zdecydujesz się jednak na branie tabletek).

Jeszcze dodam, że moje koleżanki, które zaszły w ciążę jeszcze w LO, to żadna z nich nie dlatego, że guma pękła tylko dlatego, że Misio nie lubił gumek i miauczał, że może by to ten jeden raz zrobić bez, bo on czucia nie ma i użyje "mocy umysłu" i to wystarczy. Zwykle nie wystarczało.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 16:53   #29
innocence95
Raczkowanie
 
Avatar innocence95
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 55
Dot.: czy to dobry moment?: >

myślę, że większość środków antykoncepcyjnych jest dobra i sprawdzona. jak tak paniczni się boisz to może tabletki + prezerwatywa? wtedy myślę, że szanse są tak małe, że prawie wcale ich nie ma
__________________

innocence95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 16:55   #30
mari9090
Raczkowanie
 
Avatar mari9090
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Ogródeczek
Wiadomości: 366
Dot.: czy to dobry moment?: >

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
Z paranoi się w końcu wyrasta- jak byłam nastolatką, to też wydawało mi się, że każdy stosunek prowadzi do ciąży i że na pewno jestem płodna jak królica.

Dobrą metodą jest też używanie gumek i posiadanie w zapasie postinoru, wtedy jak guma pęka, to można wziąć tabletkę i się nie martwić.(i lepiej miec te tabletki na zapas, a nie dopiero jeździc w panice po przychodniach jak wypadek się zdarzy, więc autorko możesz poprosić o taką receptę jak już będziesz u lekarza, a nie zdecydujesz się jednak na branie tabletek).

Jeszcze dodam, że moje koleżanki, które zaszły w ciążę jeszcze w LO, to żadna z nich nie dlatego, że guma pękła tylko dlatego, że Misio nie lubił gumek i miauczał, że może by to ten jeden raz zrobić bez, bo on czucia nie ma i użyje "mocy umysłu" i to wystarczy. Zwykle nie wystarczało.
Moj chlopak nie jest taki zeby nie wiem..namawial mnie do tego i to jeszcze bez zadnego zabezpieczenia;]
Sam nie chce zostac jeszcze ojcem
Takze..jezeli juz to tylko z zabezpieczeniem , lecz wydaje mi sie ze na moja 'psyche' zadzialaja tylko tabletki plus prezerwatywa;].
Moja kolezanka jeszcze 2 miesiace temu przekonywala mnie ze podwojne prezerwatywy sa na 10000000% bezpieczne;]!!
a teraz jest w 7tyg ciazy;]]
Wiec umiem myslec swiadomie!) Tylko musze sie przekonac ze odrazu nie zajde w ciaze bo gdyby tak bylo to chyba byloby nas na swiecie o wiele wiecej;]]]
mari9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.