Wołomin/Zielonka/Kobyłka/Ząbki - szukam weterynarza, komplikacje po operacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-13, 03:42   #1
karolaine
Raczkowanie
 
Avatar karolaine
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 303

Wołomin/Zielonka/Kobyłka/Ząbki - szukam weterynarza, komplikacje po operacji


Witam,

niestety nie mogę nic kompletnie znaleźć w Internecie na ten temat, poszukuję kontaktu do dobrego weterynarza z okolic podwarszawskiego Wołomina. mój pies miał w poniedziałek operację sterylizacji, ze względu na ropomacicza. niestety od tego czasu jest tylko gorzej, rana ładnie się goi, ale psa boli brzuch, jest smutny, chodzi i popiskuje, podejrzewane są problemy z żołądkiem, ale mam wrażenie, że pies jest leczony na chybił-trafił i bardzo się martwię, bo nie wiem do kogo się udać.
pierwszy weterynarz, z którym mieliśmy do czynienienia tutaj, podał tylko leki na biegunkę, dopiero następnego dnia trafiliśmy do obecnej lecznicy, gdzie wstępnie zdiagnozowano ropomacicza i zdecydowaliśmy się na operacje, nie chciałąm czekać i szukać innej lecznicy, zwłaszcza, że zabieg jest rutynowy... trochę mnie zaniepokoiło, że tak rutynową operację będzie wykonywać zewnętrzny wet, następnie to, że dzień przed operacją okazało się, że wteka się pomyliła i operacja będzie 100 zł droższa, już nie mówiąc o tym, że opieka pooperacyjna nie jest wliczona w cenę i za każdą wizytę codziennie przychodnia inkasowała kasę, szczytem wszystkiego było, jak mój TŻ wrócił w piątek z antybiotykiem w tabletkach, receptą na leki na nieżyt żołądka i zaleceniem podawania 2x dziennie 2.... pyralgin (ludzkich!) przeciwbólowo

bardzo prosze o pomoc i kontakty do sprawdzonych lecznic, nie chciałabym trafić gorzej...
__________________
zdjęcia
karolaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 07:31   #2
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wołomin/Zielonka/Kobyłka/Ząbki - szukam weterynarza, komplikacje po operacji

Psu można dawać Pyralgine. Wołomin to nie jest blisko warszawy? Może warto napisać na jakimś wątku warszawianek?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 10:35   #3
karolaine
Raczkowanie
 
Avatar karolaine
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 303
Dot.: Wołomin/Zielonka/Kobyłka/Ząbki - szukam weterynarza, komplikacje po operacji

Hej, jest blisko Warszawy, ale nie mam samochodu, boje się trochę wozić psa tydzień po operacj pociągami i tramwajami, wolałabym też mieć tutaj kogoś w razie w na miejscu. Mam sprawdzonego weterynarza i lecznicę, u rodziców, ale 80 km dalej i prawdopodobne tam pojedziemy na konsultacje.
Wiem, że można dawać pyralginę, ale trochę mnie to dziwi, bo pies ma problemy typowo żołądkowe. Dziś rano piesa zostawiła dużego kupona (miała wcześniej lekkie zatwardzenie) i widzę, że jest z nią dużo lepiej, ale wciąż się martwię.
__________________
zdjęcia
karolaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 11:24   #4
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wołomin/Zielonka/Kobyłka/Ząbki - szukam weterynarza, komplikacje po operacji

Generalnie po zabiegu i narkozie różnie może reagować organizm, więc objawy Twojego psa nie muszą świadczyć o niekompetencji lekarza. Jeżeli pies czuje się dobrze, to spokojnie doczeka do wizyty kontrolnej w tej zaufanej lecznicy.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 11:54   #5
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: Wołomin/Zielonka/Kobyłka/Ząbki - szukam weterynarza, komplikacje po operacji

Osobiście polecam: Całodobowa Klinika Weterynaryjna A-Z Wet na ul. Zamiejskiej 28 (mają swoją stronę internetową), ale to Targówek, od strony Wołomina po trasie i w odległości niecałych 16km.
__________________
Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno jest mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. R. Więckiewicz
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 12:01   #6
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Wołomin/Zielonka/Kobyłka/Ząbki - szukam weterynarza, komplikacje po operacji

Cytat:
Napisane przez karolaine Pokaż wiadomość
...gdzie wstępnie zdiagnozowano ropomacicza i zdecydowaliśmy się na operacje, nie chciałąm czekać i szukać innej lecznicy, zwłaszcza, że zabieg jest rutynowy... trochę mnie zaniepokoiło, że tak rutynową operację będzie wykonywać zewnętrzny wet, następnie to, że dzień przed operacją okazało się, że wteka się pomyliła i operacja będzie 100 zł droższa, już nie mówiąc o tym, że opieka pooperacyjna nie jest wliczona w cenę i za każdą wizytę codziennie przychodnia inkasowała kasę, szczytem wszystkiego było, jak mój TŻ wrócił w piątek z antybiotykiem w tabletkach, receptą na leki na nieżyt żołądka i zaleceniem podawania 2x dziennie 2.... pyralgin (ludzkich!) przeciwbólowo

bardzo prosze o pomoc i kontakty do sprawdzonych lecznic, nie chciałabym trafić gorzej...
Nie w każdej lecznicy jest chirurg na dyżurze, bardzo często chirurg przyjeżdża tylko na operacje, więc to normalne, że operację wykonał "zewnętrzny wet", tak samo jeśli chodzi o cenę- zależy to też od ilości zużytych materiałów itd. Opieka pooperacyjna nie jest wliczana w cenę zabiegu, bo nie wiadomo, jakiej opieki będzie pies konkretnie potrzebował. Jeśli pies czuje się źle, to mozecie zasugerować, żeby podać kroplówki, zrobić badanie krwi albo dokładniejsze badania, ale moim zdaniem pies jest dobrze leczony, a szukanie innego lekarza (zwłaszcza, że nie macie środka transportu) może tylko skomplikować sprawę, bo inny lekarz nie zna historii choroby psa itd. No i nie ma rutynowych zabiegów, ropomacicze to poważna choroba, zagrażająca życiu psa, jeśli się tego szybko nie zoperuje...
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-13 13:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.