Jak wykonac ten makijaz??prosze o rady:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-10, 19:08   #1
komandoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 60

Jak wykonac ten makijaz??prosze o rady:)


Pytanie dokladnie takie jak w temcie ten makijaz jest po prostu przesliczny,zakochalam sie w nim
Mam nadzieje,ze mi pomozecie dziewczyny i napiszecie jak go wykonac(zaznaczam,ze jestem kompletnym laikiem jezeli chodzi o wykonywanie makijazy,dlatego tez prosze o szczegoly...jakie cienie,jaka kredka,w ktorym miejscu...po prostu wszysciutko co mozna o nim opisac...jak dla najwiekszego glaba )
Z gory wielkie dzieki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fg5.jpg (43,9 KB, 266 załadowań)
komandoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 20:18   #2
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Jak wykonac ten makijaz??prosze o rady:)

rzeczywiscie sliczny Na pewno jest tu czarna kredka, byc moze khol, tusz do rzes... podklad i jasna pomadka
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 20:54   #3
komandoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 60
Dot.: Jak wykonac ten makijaz??prosze o rady:)

No wlasnie tak myslalam,ze jest tam czarna kredka...chodzi mi glownie o kolory cieni i o technike ich nakladania aby uzyskac taki efekt.Poza tym wydaje mi sie ,ze dolna powieka jest tak jakby rozswietlona...moze rozjasniona...(no wlasnie nie wiem,bo sie nie znam )
Czekam na dalsze sugestie
komandoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 21:01   #4
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: Jak wykonac ten makijaz??prosze o rady:)

Makijaż oka:
*czarna kreska po wewnętrznej stronie powieki dolnej i górnej wykonana czarną kredką do oczu (tej czarnej kreski "brakuje" w zewnątrznym kąciku dolnej powieki - jakaś 1/4 powieki nie ma kreski wewnątrz oka w zewnętrznym kąciku)
*dość mocno roztarta czarna kreska, malowana od środka powieki w kierunku zewnętrznego kącika oka; można ją wykonać zarówno cieniem jak i kredką; zaczyna się dośc delikatnie i cienko i dogrubia w kierunku zewnętrznego kącika,
*z tego co widać na prawym oku modelki, zewnętrzne kąciki są dodatkowo pociągnięte szarym cieniem do powiek, lekko wyciągnięte ku górze, w stronę brwi
*wewnętrzne kąciki rozświetlone, może do tego posłuzyć biały lub ecru cień z perłą, opalizujący; trzeba go położyć w samym wewnętrznym kąciku i delikatnie rozetrzeć do 1/3 - 1/2 powieki, zarówno górnej jak i dolnej
*rzęsy wytuszowane na czarno, tuszem najprawdopodobniej dającym tylko kolor (nie wyglądają ani na przedłużone, ani na pogrubione)
Usta: taki efekt daje pomadka lekko satynowa, ewentualnie może też być matowa, rozświetlona w środkowej części ust bezbarwnym błyszczykiem.
Policzki są lekko wyróżowane, linia różu bardzo delikatna, pod kością policzkową.
Rozświetlony jest grzbiet i czubek nosa, środek czoła i kości policzkowe (w środkowej części twarzy) - do rozświetlenia można użyć specjalnych rozświetlaczy w kremie, pudrów rozświetlających lub nawet cienia do powiek z perłą (wymaga troszkę wprawy)
To chyba na tyle. Jeśli mój opis jest mało czytelny, bardzo przepraszam, ale trochę zmęczenie mnie dopadło...
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 20:05   #5
komandoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 60
Smile Dot.: Jak wykonac ten makijaz??prosze o rady:)

Wielkie dzieki za porade jutro sprobuje zrobic ten makijaz,wtedy okaze sie ile zrozumialam z Twojego opisu
komandoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.