Tańszy odpowiednik Hypnose Lancome - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-19, 10:09   #1
Varinia
Raczkowanie
 
Avatar Varinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 201

Tańszy odpowiednik Hypnose Lancome


Ponieważ to co jedni nazywają pogrubieniem i wydłużeniem rzęs lub teatralym efektem a inni ten sam efekt po tuszu X uważają za całkiem przeciętny, postanowiłam zadać pytanie o tusz na zasadzie porównania. Otóż jakiś czas byłam fanką i używałam tuszu Hypnose firmy Lancome. Zresztą nadal jestem jego fanką. Niestety z braku kasy nie pozwolę sobie tym razem na zakupienie tak drogiego tuszu, przy tylu innych potrzebach, w tym naturalnie kosmetycznych . Czy znacie tańszy tusz, który dałby ten sam efekt co Hypnose? I tu pytanie do dziewczyn, które znają Hypnose oraz tusz Lash Revolution Nivea, czy mogę liczyć na zbliżony efekt po tym drugim?

Podsumowując, co podobało mi się w Hypnose i czego oczekuję od nowego tuszu:

1) Głęboka czerń

2) Pogrubienie i wydłużenie

3) Miękkość rzęs po pomalowaniu (nie cierpię, gdy rzęsy są bardzo sztywne)

4) Piękne rozdzielenie rzęs



Pięknie proszę o odpowiedź
Varinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 12:49   #2
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Smile Dot.: Tańszy odpowiednik Hypnose Lancome

Podobny efekt uzyskuje przy tuszu Estee Lauder More Than Mascara kolor Rich Black 01,moze jedynie mniej pogrubia ale kiedy sie nalozy 2-3 warstwy efekt jest podobny.Tuszu Nivea nie znam wiem,ze EL nie jest nizsza polka ale mozna kupic tez miniaturki na Allegro w calkiem rozsadnych cenach.
Zadowlona tez jestem z tuszu Rimmela Endless Lenght & Lift,tylko ze istotne jest jakie masz rzesy bo mimo wszystko kazda opinia o tuszu bedzie bardzo subiektywna ze wzgledu na kondycje rzes.
Mam nadzieje,ze choc troszke pomoglamsproboj pczytac KWC moze tam tez znajdziesz jakas wskazowke
Poza tym kolorowka NIVEA nie jest dostepna w PL wiec na dobra sprawe niewiadomo ile osob ma mozliwosc zakupu i przetestowania tego tuszulub popatrz na Allegro,kto go juz zakupil i napisz maila z zapytaniemzawsze to pewna alternatywa.Pozdrawiam!
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 16:46   #3
Varinia
Raczkowanie
 
Avatar Varinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 201
Dot.: Tańszy odpowiednik Hypnose Lancome

Dzięki za odpowiedź. Jeśli chodzi o kondycję moich rzęs, to mam dość długie i nie należą do cienkich. A KWC to przegladałam, tylko, że tak jak mówiłam, ocena jest zawsze subiektywna. O tym samym tuszu jedna dziewczyna pisze, że jest pogrubiający inna pisze, że wręcz przeciwnie. I bądz tu mądry. Dlatego piszę, ze chcę żeby wyglądały mniej więcej jak po Hypnose. Może ktoś jeszcze coś podpowie. Ostatnio używałam też Flextecils, ale to już nie to co Hypnose, oj nie, nie są tak pogrubione (wiadomo, w założeniu jest on wydłużający a nie pogrubiający) i nie ta czerń a i wcale nie zauważyłam większego wydłużenia.

Załączam zdjęcie rzęs po Hypnose
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSCN1112.JPG (41,2 KB, 66 załadowań)
Varinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 21:42   #4
Varinia
Raczkowanie
 
Avatar Varinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 201
Dot.: Tańszy odpowiednik Hypnose Lancome

Podbijam
Varinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.