trwała - headlines - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-10, 18:51   #61
lalkabarbie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: trwała - headlines

Dziewczyny nie polecam!!!
chyba że chcecie mieć na głowie szopę
te całe headlines wygląda jak po karbownicy, włosy pofalowane, wysuszone, każdy sobie w inną strone stoi
chciałam mieć loki a tu takie co
jak nie będziecie tego układać, i nacierać nieskończoną ilość środków (typu jedwabie, balsamy i inne pianki) to będzie po prostu koszmar, można wróble straszyć, serio
zapłaciłam 120zł i jestem bardzo niezadowolona
po tej przygodzie pokochałam moje proste włosy i bardzo ŻAŁUJĘ że im coś takiego zafundowałam
na prawdę szkoda pieniędzy i włosów dla takiego efektu, nie opłaca się
stosuję odżywki, i czekam aż moje włosy się zregenerują
pisze do Was kochane, w przestrodze,
NIE RÓBCIE TEGO!
lalkabarbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 13:24   #62
lisica_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 43
Dot.: trwała - headlines

heh, szkoda że nie napisałaś wcześniej. zrobiłam sobie headlines 1,5 miesiąca temu. z poczatku zaczęłam to przeklinać. włosy sianowate a ja myślałam, że to będzie wyglądać tak, że wstaję rano i od razu mam piękne fale. otóż nie! trzeba je faktycznie układać, więc przez pierwszy miesiąc szukałam sposobów jak to układać, żeby najmniej czasu i pracy to wymagało. nie suszyłam suszarką z dyfuzorem (tak radził fryzjer) bo włosów nie suszę (nie lubię i już). więc najlepszym sposobem okazały się papiloty na włosach nakładane na noc. wydaje się czasochłonne, ale nawinięcie ich na włosy to 10 minut po umyciu a rano minuta, by je rozpleść. dobrze, że włosy farbuj,ę roślinną farbą, to na szczęście nie są tak zniszczone, tylko z początku trochę sianowate. teraz powoli już to schodzi, więc po ułożeniu są to faktycznie delikatne już fale. no cóż, wydałam na to 145 zł i więcej tak nie zrobię.
lisica_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 08:22   #63
lalkabarbie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: trwała - headlines

z drugiej jednak strony człowiek uczy się na błędach, i mysle że gdybym nie zrobiła sobie tej całej headlines teraz, zrobiłabym ją potem, bo zawsze by mi siedziała w głowie obiecując piekne fale
teraz wiem co to takiego, i prędzej sobie język odetne niż poprosze w salonie o "wspaniałą" headlines

trochę jest w mojej wypowiedzi sarkazmu , ale to dlatego że właśnie w chwili pisania na głowie mam owe pudło z włosów o którym mowa w temacie;P

NIE POLECAM!
czytałam niepochlebne opinie, ale oczywiście musiałam sprawdzic sama..
no i mam za swoje:/
lalkabarbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 11:24   #64
lisica_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 43
Dot.: trwała - headlines

lalkabarbie- wiesz jak to mówią, mądry Polak po szkodzie :P ja czytałam opinie na forach o headlines zarówno pozytywne i negatywne, więc pewnie jak Ty i tak koniec końców bym się na to zdecydowała, mimo głosów odradzających :P oprócz tego, że włosy dochodza do siebie to zaczeły mi ostatnio bardziej wypadać, wiec zaopatrzylam się w szampon przeciwko temu problemowi. czasami jedna decyzja wystarczy by spowodować lawinę mniej przyjemnych konsekwencji
lisica_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 11:49   #65
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: trwała - headlines

Headlines mialam robiana w salonie szkoleniowym Welli na Smoczej w wawie - kwatera glowna , wiec moge powiedziec, jak to powinno wygladac, a jak nie.
Mozna zrobic headlines na prosto - tak mialam ja, albo na krecono - tak miala kolezanka o cienkich wlosach.

Jak sie robi na prosto, to sie uzywa wielkich walkow i robi sie taka z nich kolumne na czubku glowy, a jak ze skretem to najpierw sie mocuje gruby walek, a na nim ciensze, prawie jak papiloty.

Zatem powiem, ze headlines nie musi oznaczac fali. Ja mialam pieknie uniesione wlosy, koncowki mi sie pieknie podwijaly. Ciecie mialam zrobione w ten sposob, ze baza wlosow byla bardzo dluga prawie do pasa, z lekkim cieniowaniem, a korona zaczynala sie krotko na czubku i najdluzej siegala do konca linii wzrostu wlosow na glowie. Wiec sens byl.

Co do jakosci wlosow - moje z natury sa silne, zdrowe, sliskie i bardzo geste. Headlines jest zabiegiem bardzo inwazyjnym. Polecam go tylko tym osobom, ktore nosza fryzury wymagajace czestego skracania - stopniowania korony. Inaczej - bezsens. Wlosy sie robia jakby popalone, nawet przy najlepszej pielegnacji. Tego nie widac, jesli sie uzywa dobrych odzywek i ogolnie dobrych produktow, ale bez tego, wlosy sa tragicznie szorstkie i sztywne. Nie ma to znaczenia przy czestym podcinaniu wlosow, przy zapuszczaniu - ogromne. Ale - stoja pieknie Nie ma plaskiej glowy

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2013-01-16 o 11:51
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 16:34   #66
Weronika0783
Przyczajenie
 
Avatar Weronika0783
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Styling?

Witam Chciałabym zapytać czy lepsza jest trwała czy styling? Bardzo podoba mi sie trwała poniewaz chciałabym miec włosy jak baranek , a styling powoduje tylko lekkie fale tak słyszałam ,ale juz sama niewiem. Wiem tez ,że po trwałej bardziej niszcza sie włosy .prosze rade
Weronika0783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 10:39   #67
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: trwała - headlines

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Headlines mialam robiana w salonie szkoleniowym Welli na Smoczej w wawie - kwatera glowna , wiec moge powiedziec, jak to powinno wygladac, a jak nie.
Mozna zrobic headlines na prosto - tak mialam ja, albo na krecono - tak miala kolezanka o cienkich wlosach.

Jak sie robi na prosto, to sie uzywa wielkich walkow i robi sie taka z nich kolumne na czubku glowy, a jak ze skretem to najpierw sie mocuje gruby walek, a na nim ciensze, prawie jak papiloty.

Zatem powiem, ze headlines nie musi oznaczac fali. Ja mialam pieknie uniesione wlosy, koncowki mi sie pieknie podwijaly. Ciecie mialam zrobione w ten sposob, ze baza wlosow byla bardzo dluga prawie do pasa, z lekkim cieniowaniem, a korona zaczynala sie krotko na czubku i najdluzej siegala do konca linii wzrostu wlosow na glowie. Wiec sens byl.

Co do jakosci wlosow - moje z natury sa silne, zdrowe, sliskie i bardzo geste. Headlines jest zabiegiem bardzo inwazyjnym. Polecam go tylko tym osobom, ktore nosza fryzury wymagajace czestego skracania - stopniowania korony. Inaczej - bezsens. Wlosy sie robia jakby popalone, nawet przy najlepszej pielegnacji. Tego nie widac, jesli sie uzywa dobrych odzywek i ogolnie dobrych produktow, ale bez tego, wlosy sa tragicznie szorstkie i sztywne. Nie ma to znaczenia przy czestym podcinaniu wlosow, przy zapuszczaniu - ogromne. Ale - stoja pieknie Nie ma plaskiej glowy
robilam ok 5 dni temu headline ta sama metoda co wizazanka wyzej,tyle ze z Loreala.I jestem zadowolona bardzo.Mysle ze jak efekt pofalowanych wlosow znikanie za jakis czas to pownowie zabieg wstawiam zdjecie ,moze komus pomoze w podjeciu decyzji,ja jestem bardzo zadowolona,chociaz wlosy troszke sie przesuszyly na koncach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0271.jpg (85,8 KB, 393 załadowań)
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 16:41   #68
dyziowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: trwała - headlines

Heja!
Ja tez myśle nad stylingiem. Mam tylko pytanie. Chciłam uniesć włosy tylko u nasady, czy też tak można?
Mam dułgie, grube i ciężkie włosy i nie chce tego zabiegu robić na całe włosy tylko na sama góre. czy tez tak można? Ja wtedy to się robi? Czy tez na wałki? Bo nie chciałabym mieć u góry pofalowanych a na dole prostych :P

Prosze o opinię
dyziowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 09:36   #69
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: trwała - headlines

Dziewczyny,
a możecie polecić jakiś salon w Krakowie, który fajnie robi headlines?
Czytam Wasze opinie i tak trochę się łamię, ale chyba jednak spróbuję
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 22:52   #70
Monuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27
Dot.: trwała - headlines

Hej
Ja headlines stosuję od 7 lat. Zaczęłam na włosach "za ucho", a aktualnie mam włosy przekraczające "połowę pleców" i nadal stosuję, jednak przy takiej długości na własną odpowiedzialność (taka umowa z fryzjerką). Szczerze mogę polecić. Jeśli jest wykonane profesjonalnie i do tego dobrze wycieniuje się włosy - daje genialny efekt. Moja fryzjerka mówiła mi, że nie ma mowy o zrobieniu tego zabiegu na włosy farbowane oraz częściej niż pół roku, bo to za bardzo niszczy włosa.

Szczerze polecam.
Monuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 08:32   #71
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: trwała - headlines

Ja mam długie i farbowane włosy, zatem widać to nie dla mnie
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 10:39   #72
anna1412
Raczkowanie
 
Avatar anna1412
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Question Jak pielęgnować trwałą headlines?

Witajcie dziewczyny

Za kilka dni mam umówioną wizytę u fryzjera na pierwszą w życiu trwałą headlines i mam w związku z tym kilka pytań.

Jak pielęgnujecie tę fryzurę na co dzień, już po pierwszym samodzielnym myciu głowy, kiedy przestaje być ułożona przez fachowca?

Czy suszycie suszarką modelując na szczotkę, czy włosy schną swobodnie tylko modelowane palcami?

Co jest najlepsze do stylizacji headlines: pianka, żel, wosk, guma etc?


Proszę poradźcie. Chcę się jak najlepiej przygotować na nadejście nowej fryzury

Wspomnę, że mam włosy bardzo cienkie, wręcz "piórka", niewiele, a każde ich ułożenie rozpada się przez byle podmuch wiatru...

Dziękuję za wszystkie porady!
anna1412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 20:56   #73
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Jak pielęgnować trwałą headlines?

Cytat:
Napisane przez anna1412 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny

Za kilka dni mam umówioną wizytę u fryzjera na pierwszą w życiu trwałą headlines i mam w związku z tym kilka pytań.

Jak pielęgnujecie tę fryzurę na co dzień, już po pierwszym samodzielnym myciu głowy, kiedy przestaje być ułożona przez fachowca?

Czy suszycie suszarką modelując na szczotkę, czy włosy schną swobodnie tylko modelowane palcami?

Co jest najlepsze do stylizacji headlines: pianka, żel, wosk, guma etc?


Proszę poradźcie. Chcę się jak najlepiej przygotować na nadejście nowej fryzury

Wspomnę, że mam włosy bardzo cienkie, wręcz "piórka", niewiele, a każde ich ułożenie rozpada się przez byle podmuch wiatru...

Dziękuję za wszystkie porady!
A długie masz włosy? Wstaw foty jak będziesz po
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 21:04   #74
anna1412
Raczkowanie
 
Avatar anna1412
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Jak pielęgnować trwałą headlines?

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
A długie masz włosy? Wstaw foty jak będziesz po
Nie, krótkie. Co do zdjęć pomyślę, zresztą nie wiem jak fryzura wyjdzie
anna1412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 15:28   #75
Monuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27
Dot.: Jak pielęgnować trwałą headlines?

Przygodę z headlines, jak już wspominałam, zaczynałam przy włosach sięgających ledwo do ramion, aktualnie mam włosy 'za połowę pleców' i kontynuuję.

Pielęgnacja? Cóż, muszę przyznać, że przez kilka lat bardzo pomagała mi seria do włosów Dove, ta z granatowymi bajerami na opakowaniu. Niestety po latach chyba znudziła się moim włosom, ale kiedy używałam tej linii, włosy zawsze szybko dochodziły do siebie po "zabiegu", były lśniące, nawilżone i miękkie.

Jeśli chodzi o stylizację... Ja robię headlines, żeby nie musieć cały czas układać i czesać włosów... Aktualnie używam tylko odżywek do końcówek, jedwabiu itp., kiedyś używałam pianki (głównie Wella) i byłam zadowolona z efektu. Z zasady kręconych włosów się nie czesze, bo zaczynają wyglądać jak siano, dlatego też odradzam suszenie "na szczotce". Ja od lat używam suszarki z dyfuzorem i moim zdaniem daje to najlepszy efekt.

Przy okazji odradzam robienie headlines w Kielcach na ulicy Ściegiennego... Pani sprawia wrażenie osoby, która wie co robi, ale efekty były marne.
Monuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 16:16   #76
alice23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Re: trwała - headlines

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
HEADLLINES, czyli styling odbija włoski od skóry główki, nie daje takiego skrętu jak trwała, ale niestety troszkę je " łamie" uzyskuje się tzw pół-skręt i podatność na modelowanie. Wszystko zależy od gatunku włosków. DAJĘ SŁÓWKO BO WIDZIAŁAM NA WŁASNE OCZKA.
"włoski, główka, oczka" opamiętajcie się, nie stosujcie zdrobnień, bo to jest niedopuszczalne w wypowiedziach inteligentnych ludzi
alice23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 07:21   #77
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Re: trwała - headlines

Dzięki Dziewczyny za opinie, dzięki Wam skutecznie wyleczyłam się z tego pomysłu
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 09:01   #78
kasiulek462
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: trwała - headlines

Cześć Dziewczyny
Dwa lata temu pierwszy raz zrobiłam sobie headlines (miałam włosy prawie do łopatek, jestem naturalną szatynką z prostymi włosami), którego efkt utrzymywał mi się ponad 1,5roku
Włosy najpierw były bardzo pokręcone, później stopniowo się rozkręcały i wychodził efekt naturalnej fali włosów nigdy nie suszyłam, tylko po umyciu i wyschnięciu modelowałam pianką. Początkowy efekt to "baranek szo" W salonie fryzjerskim spędziłam prawie 3 godziny (najpierw układanie przetłuszczonych włosów na wałki, później czekałam aż włosy się pokręcą, później jak wyschną "pod czyms takim dużym " a na końcu fryzjerka mi te włosy jeszcze troszkę 0pocieniowała).
Ogólnie byłam bardzo zadowolona, zapłaciłam wtedy 110 złotych, a powiedziano mi, ze cena zależy od ilości zużytego preparatu na włosach, a u mnie poszło go sporo. Fryzjerka mówiła, że headline powinien się utrzymywać około pół roku, ale w moim przypadku było to o wiele dłużej faktycznie, wlosy po takim zabiegu wymagają szczególnej pielęgnacji, ponieważ u mnie po ok roku zauważyłam iż końcówki miałam "rude" od tej całej chemii ale chcę zaznaczyć, ze w moim przypadku włosy są bardzo specyficzne, a jeszcze bardziej skóra na głowie, z którą mam ogromny problem, a headlines mi trochę pomógł w tej kwestii
Zaznaczam, że nigdy nic z włosami nie robiłam, chodzi mi o malowanie itp.
Dokładnie za tydzień znowu ide do tego samego salonu i do tej samej fryzjerki. Wydaje mi się, że bardzo dużo zależy właśnie od fryzjerki, ja akurat mam jedną sprawdzoną od kilku lat i mogę powiedzieć, że rozumiemy się bez słów
Mam nadzieje, ze chociaż troszkę pomogłam
Pozdrowienia dla Wszystkich
kasiulek462 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 08:12   #79
beata21bl
Przyczajenie
 
Avatar beata21bl
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: trwała - headlines

Właśnie podobny założyłam wątek ale Moderator uświadomił mnie że kręcone mają tutaj swoją działkę Otóż też uraczyłam swoje włosy trwałą i trudno powiedzieć czy załuje bo efekt jak w załączniku jest fajny ale włosy są w fatalnym stanie. tydzien temu wpadłam na genialny pomysł, który podobno już znacie tj. spryskiwanie włosów wodą z olejkiem rycynowym i ugniatanie . Efekt serio jest fantastyczny i o dziwno nie mam tłustych włosow.

Edytowane przez beata21bl
Czas edycji: 2013-09-18 o 13:09
beata21bl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-05, 08:19   #80
beata21bl
Przyczajenie
 
Avatar beata21bl
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: trwała - headlines

Mnie niestety fryzjerka nie ostrzegła że farbowane włosy są przeszkodą w zrobieniu tego zabiegu. Wspominała tylko o rozjaśnianiu. I przyznam ze zniszczenie włosów było ogromne z długich , lśniących, trwardych, prostych - rodem z reklamy na coś co kilku tygodniach od trwałej zrobiło mi z głowy miotełke.
beata21bl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 11:49   #81
TakaJedna007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Headlines

Witam, czy mogłybyście opisać jak wykonać ten zabieg? ponieważ zamówiłam sobie headlines c i utrwalacz, ale nigdzie nie mogę znaleźć zadnej instrukcji... wiem tylko, że trzeba nałożyć wałki ale czy na mokre włosy, czy je wysuszyć, nic nie wieem ;p bardzo będę wdzięczna za odpowiedź..
TakaJedna007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 19:38   #82
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: trwała - headlines

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
robilam ok 5 dni temu headline ta sama metoda co wizazanka wyzej,tyle ze z Loreala.I jestem zadowolona bardzo.Mysle ze jak efekt pofalowanych wlosow znikanie za jakis czas to pownowie zabieg wstawiam zdjecie ,moze komus pomoze w podjeciu decyzji,ja jestem bardzo zadowolona,chociaz wlosy troszke sie przesuszyly na koncach
Ciekawa jestem jak po czasie oceniasz efekt? Czy później też byłaś zadowolona? Powtarzałaś może zabieg?
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 21:08   #83
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Dot.: trwała - headlines

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
robilam ok 5 dni temu headline ta sama metoda co wizazanka wyzej,tyle ze z Loreala.I jestem zadowolona bardzo.Mysle ze jak efekt pofalowanych wlosow znikanie za jakis czas to pownowie zabieg wstawiam zdjecie ,moze komus pomoze w podjeciu decyzji,ja jestem bardzo zadowolona,chociaz wlosy troszke sie przesuszyly na koncach
Super wygląda! Na takim efekcie by mi chyba zależało. Po wypłacie umówię się do fryzjera i zobaczę, co wyczaruje. Szczerze powiedziawszy liczyłam na taki efekt jak ty masz lub ten ze zdjęcia.
Na początku myślałam, że to jakąś delikatną trwałą trzeba zrobić, ale teraz widzę headline
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 17:37   #84
viganot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: trwała - headlines

Hej, widziałam Twoje zdjęcia włosów w wątku o trwałej headlines. Możesz powiedzieć gdzie to robisz? pozdrawiam!
viganot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-17, 15:58   #85
Luizik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: trwała - headlines

Hej,
Włosy bardzo ładne.Prosze napisz jak je układasz.Ja robilam trwała Headlines ale chyba na zbyt malych wałkach.Efekt baranek.Dzisiaj umyłam pierwszy raz włosy i zakrecilam na papiloty.Zobacze za dwie godziny jaki efekt.Na jakich walkach mialas rozbiona stylizacje?
Nie wygladaja na zniszczone,coz zobacze pozniej jaki efekt.

Pozdrawiam serdecznie

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Jesli ktos robil ta trwala bardzo prosze o kontakt.Jaki efekt,na jakich walkach,jaki plyn....
No i jak układacie.Dzieki
Luizik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 23:16   #86
xeny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: trwała - headlines

Witam

Ja robiłam tydzień temu.

Mogę polecić dobry salon.

Pozdrawiam
xeny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 11:57   #87
ROZKOSZKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: trwała - headlines

Witam serdecznie,
bardzo proszę o adres tego salonu U mnie niestety był niewypal zwykla trwala. Teraz zapuszczam jeszcze ciut wlosy i sprobuje znowu.
Jestes zadowolona?Jak ukladasz wlosy?

Dziekuje za informacje !!!! i czekam z niecierpliwoscia.Mam nadzieje salon okolice Krakowa lub Katowic.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Hej Magda,mozesz polecic salon?

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Hej Ania,jestes zadowolona z efektów?
ROZKOSZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-22 12:57:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.