jeden może raz, a inny więcej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-26, 12:20   #1
xyzxyzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21

jeden może raz, a inny więcej


Cześć,
piszę do Was, bo od jakiegoś czasu się zastanawiam nad pewną kwestią.

Otóż nie mam zbyt bogatego życia seksualnego, uprawiałam seks z dwoma facetami, ale do rzeczy.
otóż jeden z nich mógł się kochać całą noc z jakimiś przerwami, natomiast drugiemu wystarczył raz i więcej NIE MÓGŁ, od czego to zależy?
xyzxyzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 12:46   #2
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: jeden może raz, a inny więcej

Cytat:
Napisane przez xyzxyzz Pokaż wiadomość
Cześć,
piszę do Was, bo od jakiegoś czasu się zastanawiam nad pewną kwestią.

Otóż nie mam zbyt bogatego życia seksualnego, uprawiałam seks z dwoma facetami, ale do rzeczy.
otóż jeden z nich mógł się kochać całą noc z jakimiś przerwami, natomiast drugiemu wystarczył raz i więcej NIE MÓGŁ, od czego to zależy?
kilkadziesiąt rzeczy ma na to wpływ, zarówno u jednego jak i u drugiego.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 12:58   #3
xyzxyzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: jeden może raz, a inny więcej

Czy mozna jakos popracowac nad tym drugim, żeby "mógł więcej"? czy to leży gdzies w genach?
xyzxyzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 13:12   #4
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: jeden może raz, a inny więcej

Mój facet raz może całą noc a raz tylko raz i też nie wiem od czego to zależy
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 13:20   #5
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: jeden może raz, a inny więcej

Cytat:
Napisane przez xyzxyzz Pokaż wiadomość
Czy mozna jakos popracowac nad tym drugim, żeby "mógł więcej"? czy to leży gdzies w genach?
ciężko zmienić niskie libido w super wysokie. On sam musiałby tego chcieć a jak nie chce, to nic na siłę. Wtedy np. przy Twoich wysokich potrzebach jest niedopasowanie się.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 13:33   #6
xyzxyzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: jeden może raz, a inny więcej

Normalny Facet, ale mnie się naprawdę wydaję, że on chce, ale po prostu nie może.
Sam się tym zamartwia, bo czasem masturbuje się 3 razy dziennie.
wiec to chyba tez zalezy, ale nie wiem od czego:P
xyzxyzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 13:38   #7
lula_by
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 162
Dot.: jeden może raz, a inny więcej

jak sie masturbuje to poźniej nie potrzebuje normalnego sexu ;> niech przestanie
__________________
lula_by jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-26, 13:46   #8
xyzxyzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: jeden może raz, a inny więcej

Nie widujemy się często, bo studiuje w mieście oddalonym ode mnie o ok. 200 km.

czasem raz, czasem dwa razy w tyg.
xyzxyzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 14:10   #9
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: jeden może raz, a inny więcej

aaa skoro niby nie może to zmienia postać rzeczy. Musisz z nim pogadać.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 14:18   #10
xyzxyzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: jeden może raz, a inny więcej

Już z nim rozmawiałam, on naprawdę chcę, ale nie może, nie wiem, co mam robić w tej sytuacji.
Dodam, że jak się kochamy to praktycznie zawsze mam orgazm, więc to nie jest tak, że on jest zły w te klocki, wie, że mi sie to nie podoba i nie chce kontynuować, żeby się nie dobijać.
xyzxyzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 18:50   #11
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: jeden może raz, a inny więcej

Po co o tym dużo gadać, facet pewnie jest maksymalnie zestresowany, że się nie sprawdza, nie pytaj go jeszcze dlaczego!
Nie mam pojęcia jak to wszystko działa, ale może z czasem się wytrenuje że tak powiem. Na pewno mu nie pomożesz dając znać, że coś jest nie tak.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-26, 19:31   #12
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: jeden może raz, a inny więcej

Fleur- nie koniecznie jest zestresowany
może gość ma niższe libido i już
po sprawie
ale masz rację, że dopytywanie o przyczyny w tym wypadku może byc frustrujące dla faceta.
Lepiej zostawić temat i np. spróbować go zaspokoić drugi raz oralnie- może mu sie jednak zechce

Poza tym nie wydaje mi się, zeby to była kwestia stresu skoro facet widzi że się sprawdza (bo parnerka ma orgazm) ale nie może więcej...wygląda na to, że po prostu ma niskie libido, albo...kobieta go aż tak nie kręci
smutna sprawa i niestety może mu tak zostać.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez xyzxyzz Pokaż wiadomość
Już z nim rozmawiałam, on naprawdę chcę, ale nie może, nie wiem, co mam robić w tej sytuacji.
Dodam, że jak się kochamy to praktycznie zawsze mam orgazm, więc to nie jest tak, że on jest zły w te klocki, wie, że mi sie to nie podoba i nie chce kontynuować, żeby się nie dobijać.
jakby to w głównej mierze zależało od faceta no proszę cię, to że masz orgazm lub go nie masz zależy od partnera (owszem), ale w duzej części jest twoją indywidualną zasługą.
W sumie "zasługa" to złe slowo...bardziej predyspozycją.
To jak jesteś zbudowana, gdzie masz skupiska zakończeń nerwowych, to czy masz silne czy słabe mięśni pochwy,to czy znasz swoje ciało i jego potrzeby, wreszcie to czy facet cię kręci, podnieca sam jego widok, zapach, myśl o nim (dużo sexu dzieje sie w głowie) -> to wszystko to nie zasługa partnera, ale twojego organizmu i tego jak reagujesz na konkretnego człowieka i na konkretne bodźce.
Bez przesady, że orgazm to zasługa faceta i tego jak wpycha
w części- owszem, ale orgazm nie tylko od tego zależy, a wręcz powiedziałabym, że w większej mierze zależy od innych rzeczy(patrz wyżej)
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 20:44   #13
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: jeden może raz, a inny więcej

Cytat:
jakby to w głównej mierze zależało od faceta no proszę cię, to że masz orgazm lub go nie masz zależy od partnera (owszem), ale w duzej części jest twoją indywidualną zasługą.
W sumie "zasługa" to złe slowo...bardziej predyspozycją.
To jak jesteś zbudowana, gdzie masz skupiska zakończeń nerwowych, to czy masz silne czy słabe mięśni pochwy,to czy znasz swoje ciało i jego potrzeby, wreszcie to czy facet cię kręci, podnieca sam jego widok, zapach, myśl o nim (dużo sexu dzieje sie w głowie) -> to wszystko to nie zasługa partnera, ale twojego organizmu i tego jak reagujesz na konkretnego człowieka i na konkretne bodźce.
Bez przesady, że orgazm to zasługa faceta i tego jak wpycha
w części- owszem, ale orgazm nie tylko od tego zależy, a wręcz powiedziałabym, że w większej mierze zależy od innych rzeczy(patrz wyżej)
A wg mnie zalezy od partnera.
Miałam ich... (no dobra nie ważne ilu ) i przy niektórych mimo, że się starali mogłabym na drutach robić, a przy innych latałam i dotykałam bram raju!
I wiem, jak moge być zaspokojona i mówiłam co lubie, a czego nie, ale... niestety, nie z kazdym to to samo.
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"


Edytowane przez 33owieczka
Czas edycji: 2011-11-26 o 20:45
33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 21:43   #14
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: jeden może raz, a inny więcej

Cytat:
Napisane przez xyzxyzz Pokaż wiadomość
Już z nim rozmawiałam, on naprawdę chcę, ale nie może, nie wiem, co mam robić w tej sytuacji.
Dodam, że jak się kochamy to praktycznie zawsze mam orgazm, więc to nie jest tak, że on jest zły w te klocki, wie, że mi sie to nie podoba i nie chce kontynuować, żeby się nie dobijać.
facet poprostu przyzwyczaił się do innego typu ucisku,przyjemności.trudn iej jest mu to zmienić.
rada
musi przestać się masturbowac tak często,tylko w ostateczności.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 23:03   #15
xyzxyzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: jeden może raz, a inny więcej

problem tkwi w tym, że on twierdzi, że ma tak od zawsze.
Nawet kiedy zabawiamy się oralnie to jemu raz wystarcza i koniec.


Także pogadam z nim o tym znów (choć wiem, że to nie będzie dla niego zbyt przyjemne) i powiem o tej masturbacji.

Wcześniej z racji braku czasu nie miał możliwości, ale teraz zapisał się na basen i siłownie, kiedyś coś czytałam, że to też może mieć wpływ?
ale nie pamiętam na co
xyzxyzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 00:30   #16
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: jeden może raz, a inny więcej

ale ten facet nie może - w sensie po 1 razie później jest juz miękki i żadna siła go dźwignąć ponownie nie zdoła? czy po prostu raz skończy i nie ma ochoty na więcej?
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 02:02   #17
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: jeden może raz, a inny więcej

Cytat:
Napisane przez xyzxyzz Pokaż wiadomość
Czy mozna jakos popracowac nad tym drugim, żeby "mógł więcej"? czy to leży gdzies w genach?
Myślę, że to to samo co u mojego ex-tżta, czyli po prostu niskie libido. Nie zmienisz tego niestety.
Mój mógł nie mieć absolutnie żadnej aktywności seksualnej przez więcej niż tydzień, po tym tygodniu tak samo - a nawet kończył jeszcze szybciej i o drugim razie nie mogło być nawet mowy.
Może pomogłyby jakieś tajemne sposoby, np. ususzona głowa nietoperza czy woda w której był zanurzony srebrny sztylet podczas pełni
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 04:55   #18
Arakiel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 557
Dot.: jeden może raz, a inny więcej

Jakiś dziwny ten facet ,całą noc nie daje rady ,może chory
Arakiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 10:48   #19
xyzxyzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: jeden może raz, a inny więcej

Cytat:
Napisane przez martasdz Pokaż wiadomość
ale ten facet nie może - w sensie po 1 razie później jest juz miękki i żadna siła go dźwignąć ponownie nie zdoła? czy po prostu raz skończy i nie ma ochoty na więcej?
No tak zauważyłam, ale spróbuje jeszcze raz, jak będę u niego spać. Poczekam dłużej.
On mi opowiadał, że miał kilka nieudanych stosunków i przy naszym pierwszym razie też był dość zdenerwowany i średni był ten seks, teraz jest serio w porządku, ale wydaje mi się, że on dalej ma jakieś psychiczne kompleksy.
tylko wiecie, on mógłby to robić codziennie, ale raz i potem nie daje rady więcej.
xyzxyzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 11:49   #20
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: jeden może raz, a inny więcej

różni faceci, różne potrzeby, różne zestawy panvitan
ja mam analogiczna sytuację z facetami. też było ich 2 i też pierwszy mógł kilka razy dziennie a obecnemu wystarczy raz, od wielkiego dzwonu dwa razy ale tylko jeśli odstęp miedzy jednym seksem a drugim jest przynajmniej kilka godzin. i nie dlatego ,że nie chce ale dlatego ,ze fizycznie nie daje rady. No ale za to może dłużeeeeej niż poprzedni.
Mnie moja obecna sytuacja bardziej pasuje, wolę mieć rzadszy ( codziennie po 1 lub nawet 3-4 razy w tyg) seks ale dłuższy i porządniejszy
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...

Edytowane przez shirleyyy
Czas edycji: 2011-11-28 o 11:51
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 13:19   #21
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: jeden może raz, a inny więcej

Cytat:
Napisane przez shirleyyy Pokaż wiadomość
Mnie moja obecna sytuacja bardziej pasuje, wolę mieć rzadszy ( codziennie po 1 lub nawet 3-4 razy w tyg) seks ale dłuższy i porządniejszy
naprawdę uważam, że seks uprawiany rzadziej wcale nie musi być ani dłuższy, ani porządniejszy
po kilku dniach uprawiania seksu codziennie, po dwa lub kilka razy zdarzają się i nocne maratony trwające aż do świtu i to one powodują u mnie największe zadowolenie i satysfakcję, więc jeśli nawet miałabym wybierać między 1 taką noca raz na jakiś czas a codziennym uprawianiem seksu plus tą nocą, to wolę "full opcję" nr 2
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 10:36   #22
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: jeden może raz, a inny więcej

Cytat:
Napisane przez martasdz Pokaż wiadomość
naprawdę uważam, że seks uprawiany rzadziej wcale nie musi być ani dłuższy, ani porządniejszy
po kilku dniach uprawiania seksu codziennie, po dwa lub kilka razy zdarzają się i nocne maratony trwające aż do świtu i to one powodują u mnie największe zadowolenie i satysfakcję, więc jeśli nawet miałabym wybierać między 1 taką noca raz na jakiś czas a codziennym uprawianiem seksu plus tą nocą, to wolę "full opcję" nr 2
ja tu sie odnosiłam do swojego przypadku (konkretnie do seksu z exem a sexu z obecnym)
i ja też nie twierdze ,że zadziej uprawiany WOGÓle jest lepszy (podałam tu akurat swój przypadek)
dla każdego co innego
sex kilka razy dziennie codziennie plus maratony nocne w moim przypadku by się przejadły po pewnym czasie. Mnie wystracza raz dzieńnie codziennie lub co dwa dni i maraton raz na jakiś czas
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 11:31   #23
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: jeden może raz, a inny więcej

U mnie w związku nawet jak spędzaliśmy razem noc nie było całoocnych marotonów. Wystarczył nam raz. Ale to dlateg, że taki mamy temperament. Jeden może raz, inny więce, to normane.
A seks za każdym razem jest super, dobraliśmy się na szczęście w tej kwestii, czasem delikatnie, a czasem tak ostro, że ciężko potem usiąść .

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2011-11-30 o 00:48
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 07:25   #24
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: jeden może raz, a inny więcej

Cytat:
Napisane przez shirleyyy Pokaż wiadomość
ja tu sie odnosiłam do swojego przypadku (konkretnie do seksu z exem a sexu z obecnym)
i ja też nie twierdze ,że zadziej uprawiany WOGÓle jest lepszy (podałam tu akurat swój przypadek)
dla każdego co innego
sex kilka razy dziennie codziennie plus maratony nocne w moim przypadku by się przejadły po pewnym czasie. Mnie wystracza raz dzieńnie codziennie lub co dwa dni i maraton raz na jakiś czas
jasne, każdy ma inne potrzeby, mi np., nie sądzę, by seks kiedykowiek mógł się przejeść
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.